полиссок

Кримінальну справу відкрили щодо… пана Сапожнікова?

30 3829

ПОЛІЦІЯ РОЗПОЧАЛА КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ПРОТИ ПОСАДОВЦЯ ВИКОНКОМУ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ЗА НЕВИКОНАННЯ ПОСТАНОВИ СУДУ

Ну, нарешті хоч щось. Проте як довго це тривало! І суди, і відкриття кримінальної справи.

Коротко про суть.

4 листопада 2016 року я подав позов у Нововолинський міський суд про ігнорування міським головою В.Сапожніковим мого інформаційного запиту від 20 травня 2016 р.

У тому запиті я вимагав оприлюднення на сайті міськради та у комунальних ЗМІ рішень виконкому, розпоряджень міського голови за 2007-2016 рр. щодо комунального майна та бюджетних коштів.

Зокрема, переданих (проданих) владою будинків, квартир, підвалів, споруд, інших  приміщень для комерційного використання; виділення коштів із місцевого бюджету у повному обсязі за вказаний період.

Така інформація має бути публічною. Однак чиновники у наданні її мені відмовили. І на сайті міськради оприлюднюють далебі не все.

Судді  Нововолинського міського суду М.Ушаков та О.Ференс-Піжук узяли самовідвід, адже виконком вирішував квартирні питання для деяких працівників суду.

Суддя Іваничівського районного суду І.Нєвєров, до якого надійшла моя справа, теж узяв самовідвід – із причин, від нього не залежних.

Справа опинилась у Володимир-Волинському міськрайонному суді. Він визнав протиправними дії членів виконкому Нововолинської міської ради й зобов’язав надати відповідь на мій інформаційний  запит повністю.

Потім були засідання у Львівському апеляційному суді, який теж підтримав мене й визнав протиправною відмову в задоволенні запиту щодо доступу до публічної інформації.

 

Із цього паперового двобою Бідзюра вийшов переможцем

 

Обласна виконавча служба оштрафувала виконком Нововолинської міськради за невиконання постанов суду – аж двічі.

Тоді виконком оскаржив у суді рішення виконавчої служби про накладення штрафів. Знову судові процеси, і знову за участі адвокатів приватної луцької контори «Конфідент», які обслуговують нововолинських чиновників. Та марно.

 

Пан Сапожніков із адвокатом-“конфідентом” на одному з численних процесів

 

Нині за невиконання постанови суду Нововолинський міський відділ поліції розпочав кримінальне провадження  щодо посадової особи виконкому. Тривають слідчі дії.

Хто ж ця утаємничена особа? Згідно з законом «Про місцеве самоврядування» формування складу виконкому, керівництво виконавчим комітетом та інші функціональні обов’язки по забезпеченню його роботи здійснює міський голова (він же й голова міської ради). Отже, він є й керівником виконкому. У Нововолинську це Віктор Борисович Сапожніков.

Саме він, як вбачається, і фігуруватиме у внесеному до ЄРДР кримінальному провадженні №12018030050000985.

 

 

Член територіальної громади Нововолинська А.БІДЗЮРА

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

30 Коментар "Кримінальну справу відкрили щодо… пана Сапожнікова?"

повідомляти

Aндрій
4 місяців 29 днів тому

Вітаю вас Анатолій з, хоча й маленькою, але перемогою!
До речі, ви не думали знайти собі молодого помічника-стажора і виховати з нього такого ж патріота та захистника громади як ви?
5-8 років вашого виховання та підготовки і в Нововолинців був би реальний патріот та кандидат на посаду мера Нововолинська.

думаю-читаю
4 місяців 29 днів тому
Анатолій ще молодий і не дивлячись на вік повний сил наче молодий хлопак. Йому не потрібні помічники ві ще сам дасть і не один раз Сапожнікову прикурити. Стосовно крісла мера то його має займати лише жінка лише тоді буде злагода та порядок. Байдуже молода чи в середині літа жінка аби жінка була. Жінка по свої природі НЕ може красти така уже жіноча стать. Якщо замість Сапожнікову прийде молодий та байдуже який головне новий мер то корупція в міськраді розкцвіте це більше як при Сапожнікову. Всі чоловіки будуть красти така природа чоловіча. Лише Анатолій виключення він чесний був є і буде.… Читати далі »
Ага
4 місяців 29 днів тому

Хаха..не може жінка красти…Гонтарєва, Тимошенко, Супрун, Хатія – це тільки так, хто одразу прийшов на думку…та тут і далеко йти не треба: У Нововолинську своїх вистачає.
Кравцова є з ДЮЦу, коли там замінювали вікна, то вона собі і лоджію засклила АНАЛОГІЧНИМИ вікнами, Приступа у ВПУ, Бєльська на медоглядах..та купа їх

думаю-читаю
4 місяців 28 днів тому

Відкрию вам секрет на минулих виборах я голосував за Юлю! Її оговорюють вона не крала газ! Вона не винна.

Олег
4 місяців 26 днів тому

Ага не крала, по декларації без житла, машини, на одну зарплату живе. А на ній одіто на 3-річних її зарплати і їздить на броньованому мерседесі. А живе теж напевно не в корчах.

Олег
4 місяців 28 днів тому

Жінка краде більше чим чоловік бо завжди думає не про посаду, а в першу чергу про свою сім’ю. І доказано психологами жінка якщо вбиває то є набагато жорстокіша від чоловіка, так само краде ще в більших маштабах, просто в Україні мало жінок при владі того така статистика. А подивіться на жінок суддів і їхні маєтки, їхніх дітей, внуків, родичів, а тоді скажіть чи не крадуть.

думаю-читаю
4 місяців 28 днів тому

Ой давайте тільки судів не будемо чіпати. Це каста недоторканих.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
4 місяців 29 днів тому
Я б не сказав, що перемога аж така вже маленька. Я йшов до цього три роки. Ангельського німба неможливо закріпити на чортячих рогах. :))) Навіть скотчем. Але ж, були й іще два раніші суди. Перший – по ненаданню мені письмових копій документів стосовно вашого і мого майна, роздерибаненого нинішньою владою за багато років… І цю справу проти НВ виконкому (керівник – В. Сапожніков) було фактично, мною, виграно, майже на на 100%. НВ виконком штрафували й перед другим судом… Проте, її прикрили через недобросовісність (чи продажність?) одного обласного судового виконавця. Прізвище я, згодом назву. Та й сама справа, без сумніву, буде… Читати далі »
Ігор
4 місяців 29 днів тому

Доволі рідко коментую, але нововолинці чи не здається що Вас рахують за ”ето моя вотчина”,таке мале соцопитування?

Ага
4 місяців 29 днів тому

Фото сапога з-під коліна – це щось….позорисько

1313
4 місяців 29 днів тому

цікаво чим???????????????))))))))))))))))))

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
4 місяців 29 днів тому

Ви вже третій раз про це пишете. Хочете, надам із того самого суду – “не з під-коліна”. Як скажете.

анти чобіт
4 місяців 29 днів тому

у мене сьогодні свято!!!!!!!!!

Читач
4 місяців 29 днів тому

Коли нема, що приховувати!!! То людина зазвичай ще й похизується всім, що питали і не питали, щоб показати свою чесність “ну ви зрозуміли)” А от в цьому випадку затруднення. Знач шо……? Ну зрозуміло шо лиш розшевелити кобло то таке по випливає і землі і квартири безцінь та і порушень не розгребись, а посадись.

два зайці
4 місяців 29 днів тому

Сторонському через суд посади узаконили… . а сапожніку узаконять місцеві суди ,або апеляція. або у Києві( як карта ляже). В документах мера все має бути в порядку особливо це стосується посад.

Проzorro
4 місяців 29 днів тому

Ой нащо ви згадали про те кубло. Я так давно і дуже хотів написати про те кубло блог але все не було часу та натхнення. Там таке кубло яке ніхто з середини крім мене не бачив. Мене довго пекла душа написати скромний блог напишу.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
4 місяців 28 днів тому

Ну, так поділіться з нами своїм знанням. Полегшає на душі, ось побачите.

123
4 місяців 28 днів тому

а як вам інформація, що міська влада організувала ярмарок міський на день вшанування жертв голодомору?
люди голодували, а ярмарок ніби як різноманітність їжі… сюрреалізм якийсь

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
4 місяців 28 днів тому

Це всеміська ганьба! І зроблено це, як вбачається, навмисне. Як і портрет колишнього комуніста товаріща В. Сапожнікова біля міської дошки пошани, котрий був встановлений саме на свято, Дня гідності та свободи. Якого біса ви всі пишете анонімно? “Дурцибелло” цим користається, і ось вже більше 20 років, регоче із боягузів.

123
4 місяців 28 днів тому

радар напишіть статтю

гість
4 місяців 28 днів тому

До Ага. Ви шановний праві стосовно Супрун. Учора в міську стоматологію я звертався удалити зуб. Заплатив 200 гривень. Удаляли молотком медичним стукнули по медичній викрутці і зуба нема. Процедура тривала лише 5 хвилин а заплатив я 200 гривень. Слава Супрун що перевела всі Стоматології на госпрозрахунок. Думаю Супрун сидітиме рано чи пізно. Лікарю скажу ви самий найкращий хірург в стоматології.

Дмитро
4 місяців 26 днів тому

піди до сантехника він тобі за бутилку вирве,краще Супрун поки ще міністрів небуло..

Дмитро
4 місяців 27 днів тому

підарешт))))

Володимир
4 місяців 27 днів тому

ч. 5 ст. 65 Закон № 1700 , особа, якій повідомлено про підозру у вчиненні нею злочину у сфері службової діяльності, підлягає відстороненню від виконання повноважень на посаді в порядку, визначеному законом.
В нас хтось слідкує за виконананням законів ? Якщо відкрилась кримінальна справа посадовця підозрюваного мають відсторонити від виконання своїх службових обовязків- чи може є якась індульгенція ,чи ще щось.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
4 місяців 27 днів тому

Ну, я ж Володимире, за всім вслідкувати не можу. Пошлись на закон України, або дай посилання в Інтернеті. Як він називається? Стаття, розділ, пункт… Закон 1700 – такого я ще ну чував. Це вперше.

програміст
4 місяців 27 днів тому

а ви справді подумали. що це серйозно … мерові косяки замазують таким чином.

Володимир
4 місяців 26 днів тому
Ст. 65 ЗУ Про запобігання корупції від 14.10.2014 № 1700-VII “5. Особа, якій повідомлено про підозру у вчиненні нею злочину у сфері службової діяльності, підлягає відстороненню від виконання повноважень на посаді в порядку, визначеному законом. Особа, щодо якої складено протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, якщо інше не передбачено Конституцією і законами України, може бути відсторонена від виконання службових повноважень за рішенням керівника органу (установи, підприємства, організації), в якому вона працює, до закінчення розгляду справи судом. У разі закриття провадження у справі про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, у зв’язку з відсутністю події або складу адміністративного правопорушення відстороненій від… Читати далі »
prokuror
4 місяців 26 днів тому

Якщо підозру повідомлено Сапожнікову, то він має бути відсторонений – 100%. Але скоріше за все підозру повідомлять цапу-відбувайлу, якого (яку) відсторонять, а потім “нагородять” директорською посадою одного із КП. Таке вже було.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
4 місяців 26 днів тому
У мене немає й найменшого сумніву, що у виконкомі Нововолинської міськради хтось буде “Азазеллом” (біблейний персонаж – цап відбувайло), якого за гріхи ізраїльського народ,у регулярно і без ліку, виганяли у пустелю. Це станеться, як тільки я, або хтось зі правоохоронців чи керівників СБУ звернуться до голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці, голови ВОДА О. Савченка тощо, про тимчасове відсторонення містечкового феодального “вождика” В. Сапожнікова від виконання обов’язків міського голови на період проведення слідчих дій. Бо ніякі партійні чи громадські організації і діячі (пробач мені Господи за цей вислів), окрім ГО “Україна + Польща” та “РАДАРУ” із “НС” звичайно, так само,… Читати далі »
АНАТОЛЬ_ Бідзюра
4 місяців 26 днів тому

Цілком підходить під цей випадок. Дякую, Володимире. Проте, хто ж його відсторонювати буде? Громада у нас ніяка. Люди зашугані і байдужі, окрім шкурних питань. Прокуратура самоусунулась і у заперечення Розділу VII Конститтуції засідає тільки у судах. НАБУ і САП гризуться. Повинні бути ж якісь нормативні акти про тимчасове припинення виконання службових обов’язків на час слідства. Напишіть.

wpDiscuz