шприцо

Кубло “Каблук” – під носом у Сапожнікова. Поряд міськрада, школа, дім молитви і вілла мера

49 3997

Цього вам не покаже приватний телеканал, що належить другові нововолинського мера, депутату міської ради В.Яремі. Про це не настрочить обуреного допису в соцмережі запопадливий заступник міського голови О.Громик.

Бо це такий скандал і конфуз – хоч у відставку подавай. Усією старою-молодою командою – на чолі з В.Сапожніковим.

Догоспідарились, допіклувалися про місто!..

Наркоманське кубло – зовсім поруч із Нововолинською міською радою та її гаражами. Іти буквально хвилину. І пару хвилин – від вілли, яку збудував собі мер і оформив на свого племінника.

Неподалік – гламурні дива на бульварі Шевченка. Сумнозвісне “чікі-чікі” (вуличний годинник) та виконкомівський витвір: “Я люблю Нововолинськ”.

Через дорогу від наркоманського раю – школа №4, а межує цей рай із домом молитви.

Повз нього їздять по кілька разів на день мер і підмерки, депутати міськради, облради і члени виконкому.

 

Тепер цю будівлю називають КАБЛУК..

 

Тут, на колишній Піонерській, а нині – Шептицького, був банк із шикарним дизайном і плануванням. Він луснув чи переїхав, будівлю здають в оренду, але ніхто не бере.

Зрозумівши, що міській владі на це диво архітектури начхати, до справи взялися наркомани й злодії. Вони облюбували центрове місце для своїх збіговиськ і гонорово назвали його КАБЛУК.

Чи то за виглядом будівлі, чи то з підковиркою для міського голови Сапожнікова, якого виборці позаочі іменують… самі знаєте як.

Занедбану територію наркомани рясно засіяли шприцами й порожніми пляшечками: “Настоянка глоду”, “Очні краплі”.

Тут вони обговорюють місцеві новини, діляться досвідом, ділять крадені речі – й дякують міській владі за її бездіяльність.

А поряд, у домі молитви та школі, сіють розумне й добре… але недовговічне.

Це паралельні світи, байдужі одне до одного.

 

Улюблений куточок наркоманів.  Його видно з вікон міської ради

 

Як написав би пафосний пан О.Громик:

–  Ось так нововолинські владці з преміями 80% за особливі досягнення ЩОМІСЯЦЯ, люди, які позиціонують себе великими господарниками, дбають про наше місто!

Меж досконалості ніколи ніде не буває, ніхто не може зробити все ідеально, але доробитися до такого!..

Прикро, що витрачаючи час на паплюження своїх опонентів, не знаходячи компромісу з активною громадськістю, ці горе-керівники не бачать, що коїться в них під носом…!!!

 

Ось такий врожай зібрали активісти біля коледжу і прокуратури. А біля міськради толоку ще не провели…

Фото зробив А.Бідзюра

 

Від Телекому й аж до молитовного дому шприци – куди не глянь, де не ступи. Юрби наркоманів ходять у притон біля міськради вже не криючись – серед білого дня.

А ще там бордель у кущах і на сходах. Працює цілодобово. Сьогодні в обідню пору мешканці бачили на тих сходах обшарпану п’яну жінку, яка навколішки обслуговувала по черзі двох чолов’яг…

Одне слово, повний КАБЛУК.

 

Фотосюжет – нововолинець Артур

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

49 Коментар "Кубло “Каблук” – під носом у Сапожнікова. Поряд міськрада, школа, дім молитви і вілла мера"

повідомляти

Артем
1 рік 1 місяць тому

Нарешті хтось підняв цю проблему.Я часто раніше гуляв там з собакою і не раз спостерігав там ,як компанії підлітків по 13-16 років(і дівчата і хлопці) там тусуються,чи курять,чи випивають чи просто сидять.А ще раніше вони сиділи на даху колишнього інкасаторського боксу,драбину якого потім хтось зрізав,щоб не лазили.Значить про те що там діти проводять свій час хтось та й знав і щось зробив.І ці підлітки проводили там час і проводять зараз по черзі з наркоманами.
Невже тим вельможам,які ставлять своі службові і не тільки авто в гараж міськвиконкому не гидко дивитись на цей бардак.Хоча зайдіть на задній двір будівлі мерії-там не краще.

editor
1 рік 1 місяць тому

Артеме, то ви могли б іще тоді сфотографувати/розповісти на РАДАРІ. Робимо сюжети разом із читачами. Читач завжди знає більше. 🙂

Олександр
1 рік 1 місяць тому

Так потрібно логічно завершити добру справу-занести в кабінет до *господарника*! Він же знає що з ними робити…

Ліна
1 рік 1 місяць тому

Та що там говорити.. гуляли в парку біля альтанки закоханих.. і тут також валяються шприци… ближче вже немає куди(((

editor
1 рік 1 місяць тому

Докерувалися “батьки” міста…

editor
1 рік 1 місяць тому

Ірина: У нас на клумбі, за хатою мера, такого добра теж хватає..

Пані Валентина
1 рік 1 місяць тому

Як на мене, то ці претензії мають висуватись до працівників поліції, в першу чергу. Злочинність, наркоманія – це якраз зона їх відповідальності.

editor
1 рік 1 місяць тому

А яка зона відповідальності у мера з 32-річним стажем сидіння у виконкомі?.. У трьох заступників, у членів і членкинь виконкому, у начальників відділів, служб, управлінь, де в назвах “культура”, “молодь”, “освіта” і так далі?
Як стрічки червоні перерізати і у своїх засобах піаритись, то міський голова і Ко з ранку до ночі дбають за все місто, бо це їхня зона відповідальності. А тут раптом вийшли з зони?.. 🙂

Пані Валентина
1 рік 1 місяць тому

Я не “в курсі” їх посадових обов’язків, але не думаю, що перераховані Вами посадові особи мають нишпорити по місту і виявляти “притони”.

editor
1 рік 1 місяць тому

Вони впритул не бачать наркопритон стільки років у себе під носом. У себе під носом, шановна пані!
Це не треба нишпорити – треба просто вийти зі службової машини й зробити кілька кроків від виконкомівських гаражів! Або хоча б підняти зад і подивитись у вікно з верхніх поверхів.

Пані Валентина
1 рік 1 місяць тому

Так я й сама не бачила нічого, навіть не здогадувалась, що в цій споруді можуть відбуватись подібні неподобства, хоча і проходила там час від часу. І на фото, наданих Автором, – світлини занедбаної споруди. А пластикові пляшки зі шприцами – жахливе видовище, але не доказ того, що вони саме з цього місця. Я нікого не виправдовую і не засуджую. Є проблема, і її потрібно вирішувати. Але не шляхом огульних звинувачень і претензій.

editor
1 рік 1 місяць тому

Автор фотосюжету не ризикнув своїм здоров’ям заради фотографування наркоманського лігва під міськрадою. Але це можете зробити ви – ви ж проходите повз, уже знаєте про проблему, то зайдіть подивіться. А там, диви, і заяву у поліцію напишете, як свідома громадянка, й докази у пляшку зберете, і лави активістів поповните. Чом ні? І у тісній співпраці з владою долатимете наркоманію. Ніколи не повірю, що хтось заважає вам стати активісткою.

неля
1 рік 1 місяць тому

вам наркоманами засоряют мозг а сами воруют милиони.где секции спорта .где садики.где обещанная еуропа. ***** рожелюк сапог .коптюк и другие.а ви уважаемие больние вибрасивайте в урну шприци будьте людьми.вокруг маленькие дети.

неля
1 рік 1 місяць тому

да кстати от наркотиков умирает один два человека в год а от водки десять в месяц.вот и делайте виводи.ето очередная утка для викачки денег. для борьби с чем либо

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
1 рік 1 місяць тому

Згідно “ЗУ Про місцеве самоврядування” міський голова має відповідати за все, що коїться у місті. Скільки В.Сапожніков написав подань у прокуратуру, СБУ чи поліцію – якщо це зона їхньої відповідальності? Скільки провів брифінгів із залученням правоохоронних організацій, громадськості, слухань чи зборів активістів щодо розгулу злочинності, наркоманії, бандитизму та алкоголізму у Нововолинську? Скільки разів він звертався за допомогою в обласні антикорупційні, по захисту економіки та інші організації? І тому подібне. Не пишіть дурниць “пані Валентино”.

Пані Валентина
1 рік 1 місяць тому

Знехтую Вашим отим “не пишіть дурниць”, і Вам такої нечемної поради давати не буду. Натомість, зазначу, що Ваші звинувачення мали б під собою хоча б якесь підгрунтя, якби Ви особисто написали звернення до міської влади чи до поліції. Щодо зборів активістів з різних важливих питань, ініціатива має йти саме від них.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
1 рік 1 місяць тому

Я регулярно пишу заяви і звернення у поліцію, прокуратуру та СБУ. А також, позови у суди на свавілля дядьків і тіток у місцевій владі Нововолинська. Звітуватись перед вами не збираюсь, але й підгрунтя маю. Хай буде вам відомо, “Валентино”, що ви знову написали дурницю. Місцева влада, яка на відміну від активістів, отримує немалу зарплату від громади ЗОБОВ’ЯЗАНА виконувати Конституцію і “ЗУ Про місцеве самоврядування”, які написані саме для них! Й ініціатива має бути саме від неї – свавільної та нахабної. Прокорумпованої і прокраденої. Брехливої наскрізь!

анти чобіт
1 рік 1 місяць тому

а ви думаєте що бариги не платять гроші щоб їх не трогали?

Пані Валентина
1 рік 1 місяць тому

В першу чергу, боротись з подібними явищами повинна поліція.

editor
1 рік 1 місяць тому

Та ну? А в міській раді вже ніхто ні за що не відповідає? Із наркоманією мер і заступники не борються – борються з активістами Влодарчиком та Бідзюрою?
Цілий виконком і ціла рада притону з борделем під своїми гаражами не бачать? І у поліцію звернутися не можуть? Та невже?..

Н....А...
1 рік 1 місяць тому

Новий штучний майданчик, побудований для дітей біля дсш і той зробили платним…

editor
1 рік 1 місяць тому

ого, а скільки беруть за вхід???

анти чобіт
1 рік 1 місяць тому

за кошти платників податків

Пані Валентина
1 рік 1 місяць тому

Ніколи не повірю, що активісти борються проти злочинності і наркоманії, а мер і його заступники їм протидіють.

editor
1 рік 1 місяць тому

А чому хтось узагалі має боротись проти злочинності й наркоманії на дурняк і на ентузіазмі, якщо купа чиновників у виконкомі Нововолинської міськради щомісяця одержують зарплатню і премії за виконання своїх посадових обов’язків, куди входять, зокрема, виховання, розвиток, залучення, профілактика, контроль, боротьба, подолання…
Почитайте програми, з якими мер стільки років перемагає на виборах. Там є це все. Також міська влада регулярно затверджує і фінансує програми боротьби з наркоманією та злочинністю в Нововолинську.

editor
1 рік 1 місяць тому

То якого милого активісти мають строчити заяви в поліцію про притон під міськрадою, ризикуючи одержати по голові від наркоманів і наркобаронів, тимчасом як Громик зі Сторонським строчитимуть на фейсбук пости про чергові здобутки влади і про поганих (бо занадто активних) активістів?
Ви активістка, пані Валентино? То йдіть боріться проти наркоманії та бандюків разом із владою. а ми оцінимо результати.
Чи ви не активістка і ваша хата скраю? Тоді чому хтось має бути дурнішим за вас – захищати цю вашу хату від наркоманів і бандюків, при цьому постійно наражатись на небезпеку? Без премій, без платні і навіть без вашої подяки.

Пані Валентина
1 рік 1 місяць тому

Тоді мені тим більше не зрозуміло, проти чого і проти кого боряться “активісти”.

editor
1 рік 1 місяць тому

А, то ви просто резонерка. Прапор у руки – ставайте активісткою! Боріться! І поборете. Разом із міською владою, аякже.

неля
1 рік 1 місяць тому

против нас за свой карман.мазепа откуда столько недвижимости на зарплату.вот вас и дурят засоряют вам мозг.наркоманами а сами дерибанят бюджет города. позор.у сторонского зарплата 30000 а у вас 5000 .позор депутатам .

editor
1 рік 1 місяць тому

Нелю, я розумію, що наркозалежність – хвороба. Але де Сторонський та дерибанщики бюджету, а де РАДАР і активісти. 🙂

анти чобіт
1 рік 29 днів тому

ще й премія тисяч 20

Олександр
1 рік 1 місяць тому

Не повірите,але бездіяльність на посаді більш ефективна,ніж якась протидія.

Олександр
1 рік 1 місяць тому

Пані Валентина-Анатоль Вам все описав,невже не цікаво хоч щось перечитати ,подумати…? Для підвищення свого інтелектуального рівня….бо так можна і назавжди залишитись десь там,у совку.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
1 рік 1 місяць тому

Вона, “Олександре” – одна із них. Я це відразу зрозумів.

Пані Валентина
1 рік 1 місяць тому

“Відразу зрозумів”… )) “Хто не з нами, той проти нас”, еге ж? )) Ярличок “свій-чужий” – це так не по-совковому. ))

Пані Валентина
1 рік 1 місяць тому

Олександре, можна запитати, по яких критеріях Ви визначаєте інтелектуальний рівень людини? І яке, по-Вашому, співвідношення між інтелектом і совком?

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
1 рік 1 місяць тому
Я відповім. На інтелект у совкової людини, теж без сумніву, впливає її совковий світогляд. Така людина не є вільною. Інтелектуальні здібності у неї пристосовані до служби вищому начальству, від якого залежить її добробут і тривалість перебування на посаді. Психологічно, така людина налаштована на безумовну і рабську покору. Навіть, якщо бачить навколо себе неправду та гноблення інших працівників і не. Вона промовчить, якщо на її очах буде вчинена сваволя стосовно когось чи навіть її. Вона сховає очі, якщо помітить крадіжки або корупцію у діях свого “вождя”. Свій природний інтелект і здібності вона, безумовно, використає для виправдання своєї мовчазності й страху.
Фея
1 рік 29 днів тому

Саме з такими совками і підсовками справи ніколи не мала і мати не буду. А до так званих органів правління не хожу зовсім, бо бридко дивитись, як людей дурять.

Олександр
1 рік 1 місяць тому

По написаному…Яке співвідношення між інтелектом і *совком*?-я не знаю чи є такі *дослідження*,але як на мене-десь в геометричній прогресії.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
1 рік 1 місяць тому

У першу чергу – місцева влада, яка давала присягу на вірність громаді – із її високої ініціативи. Але ця “свол***та” не бажає робити нічого, окрім власного збагачення і натоптування своєї бездонної пельки.

Фея
1 рік 1 місяць тому

Бачите – а казали, що мер уже направся і красти не буде. Але ж можна красти не гроші і не матеріальні цінності – можна красти в людей надію на краще і достойне життя, віру у добро і справедливість, можна вкрасти у людей майбутнє і, навіть, теперішнє. Меру Сапожнікову із командою – ганьба!

Відредаговано.
Модер

Пані Валентина
1 рік 1 місяць тому

….
Коментар не пройшов модерацію, як і деякі ваші інші. Менше зверхності й ущипливості, більше по суті. Тема обговорення – кубло під міськрадою, яке бачили й Артур, і РАДАР, і сотні нововолинців. Але не бачить мер, що мешкає, ходить, їздить і працює поруч із цим кублом.
Модер

Олександр
1 рік 1 місяць тому

Мер *відчуває*,що він потрібен людям! І навіть готовий до нових виборів,мабуть з новою командою..А ще ,виявляється,проти нього ведуть боротьбу три сайти.* РАДАР*також?

editor
1 рік 29 днів тому
Аж три сайти? Та ну? Це він загнув. Один сайт запопадливо публікує брехню Коптюка і Климовича, особливо наближених до мера. Затято бореться з А.Бадзюнем, Панасюком і Зінкевичем, не забуває і про Камишникову. А нововолинського мера поштрикує рівно настільки, наскільки це вигідно в той чи інший момент Гузю. Зараз Гузю вигідна співпраця чи принаймні ненапад. Другий сайт кілька років поклав на запекло-непристойну боротьбу з Камишниковою, що дуже тішило мера і Ко. Але ніколи не зачіпав головну шістку мера – підвально-земельного царка. Облизувати його і перекидатися папірцем зі Сторонським означає лиш одне: з мером там “борються”, щоб сивовусий швидше звільнив місце для… Читати далі »
Аліна
1 рік 1 місяць тому

В нас в під’їзді теж час від часу коляться наркомани. Деколи відкриваю двері – стоїть. А деколи виходжу з дому і біля під’їзду в смітнику вже лежить шприц. Страшно!

editor
1 рік 1 місяць тому

Ольга: Наївні люди! В нашу мерію коли не зайди, то там вічно нікого немає на місці! Типу: всі розійшлись і роз’їхались по справах. А які в них справи, то вже їхня справа.
Другий рік(!) не можу вирішити питання по двох квартирах державної(!) власності, які вже роками стоять без законних квартиронаймачів або власників. Одна з них без законного квартиронаймача ще з МИНУЛОГО (!) століття. А черга в міськвиконкомі чималенька! І таких пустих квартир по Нововолинську думаю чимало.
В когось ще є якісь питання з приводу “роботи” міськвиконкому?

Олександр
1 рік 1 місяць тому

Я вже *тисячу* разів писав про графік роботи наших чиновників! Їх в робочий час можна побачити де-завгодно-на базарі,в магазині,в Володимирі…..І все вірно пише Ольга-всі розійшлись і роз*їхались по справах….по своїх справах. Робоче місце міського голови-кабінет!!! У нього навіть є керуюча справами,це вона повинна знати і планувати робочий день голови,причому наперід. Є секретар…..Їздять по закордонах і толку нуль,як були *царьками* при союзі,так все і залишилось.А хтось писав *Європа…* *Європа* починається з голови кожного. В *Європу* не можна *прийти*,до неї можна тільки ДОРОСТИ,ДОРОЗВИНУТИСЬ….

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
1 рік 29 днів тому

Ви праві. Я особисто не один і не два рази бачив міського голову та його заступників у робочий час, за справами зовсім не службовими. Коли фіксував на фото чи віедо, коли ні. Ну, а про А. Сторонського, і говорити не хочу. Там є головний лікар В.Мороз – то хай і дбає про виконання Конституції та “ЗУ про місцеве самоврядування”. Дограються обоє, із міським головою на додачу, надіюсь.

Віталік
1 рік 27 днів тому

Старо-молодо-голуба команда скоро наркоманів буде брати у свої лави.

Пенсіонерів яких можна купити пільговим автобусом на Буг залишається все менше, необхідно шукати новий електорат.
Наркомани – це їхні виборці

wpDiscuz