однакок

Культура б’є фонтаном! Пікантні фото з-під Палацу культури

29 3472

Херой цих фото абсолютно нікого не соромився.

Серед білого дня у самому центрі Нововолинська, попід вікнами Палацу культури, він спокійно й упевнено робив свою мокру справу.

Натомість молода жінка – авторка цих пікантних світлин була шокована:

 

– Ну, що за культура у наших людей?!

Вийшла з дитиною погуляти, білий день, центр міста…

Можливо, хтось упізнає себе на фото?..

Це було 12 грудня о 14.39.

 

  – Стою такий культурний…

 

 – Поливаю зелені насадження…

Ще ялинку біля міськради треба підлити!

 

Фото надала наша читачка

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

29 Коментар "Культура б’є фонтаном! Пікантні фото з-під Палацу культури"

повідомляти

Анастасія- гангрена
6 місяців 7 днів тому

ай-яй-яй!…

Оксана
6 місяців 7 днів тому

Це друг мухарського

Михайло
6 місяців 7 днів тому

Не хочу захищати цього громадянина,але поясніть мені,людині котра виросла і живе в цьому місті майже пів століття,чому в Палаці Культури пройти в туалет стало не можливим??? Хто так вирішив???Невже ПК комерційна,приватна структура,а не власність громади міста??? Адже саме місто оплачує комуналку за ПК,то чому не можна скористатись туалетом???…. Це так … констатація факту…

Тролик
6 місяців 7 днів тому

за 30 метрів прямо – туалет стадіону, за 20 метрів праворуч – біотуалет, за 100 метрів – міський туалет. Але бидло воно і в Африці бидло.
Уявіть, якщо малеча побачить статеві органи цього бидлоття, який може отримати шок!

Ольга
6 місяців 7 днів тому

Бидло. Сумно, що воно не одне таке. А щодо ялинки – почекайте трошки, у святковий час пік поназбирується бажаючих помітити місця святкування. Найвинахідливіші на снігу сердечка з підписами лишають. Гидота!

Рома
6 місяців 7 днів тому

Якраз на ялинці, НАШ, славно звісний туалет. За 150 метрів. Напевно буде зачинений. І принаймі з 1000 людей, підільють той самий кущик.

АНАТОЛЬ_
6 місяців 7 днів тому

Я часто біля цього куща бачу таку картинку. Там вони (сц***куни) попивають пиво, а потім випорожнюются. А ви б подивилися, що ввечері і у вихідні дні робиться на критому риночку біля стадіону – саме на тих столах де вдень бабці продають молоко і овочі! Дикі пияитки. У поліції руки до того не дістають, а ноги не доходять. Поруч – міськрада… На східцях якої, учні шкіл, вже жлуктять пивасик. Казали, колись, що у СССР сексу не було… А там є. :)))

Олександр
6 місяців 7 днів тому

Тому і пропоную перенести той базар на задню площадку під міськраду-вийшли ,провели *обстеження*,скупились,навели порядок…..ні автомобілів не потрібно,ні багато часу і головне-не будуть казати,що не знали про проблеми.

Не задоволений
6 місяців 7 днів тому

І правильно, місто має знати своїх героїв!

Гастроентеролог
6 місяців 7 днів тому
А чому тут фукають та ахають? Невже це когось дивує? А чому б це? А пригадайте милі татусі, мами, дідусі та бабусі, де ви своїх діточок-внучаток садите, ставите, на руках тримаєте, щоб дитятко справило нужду?…правильно, біля кущика, під деревом, за павільйончиком у садку. Так от, з психологічної точки зору для цього “зайчика”, що баюрить під корчем, абсолютно нічого не змінилось за час, що він подорослішав, бо й своїх діток цей “хлопчик” теж водитиме справляти нужду під кущ та дерево. То до кого претензії? Правильно, до тих, хто навчає своїх “зайчиків” та “сонечок” справляти нужду у публічних місцях. Бо моделі поведінки,… Читати далі »
Катерина
6 місяців 7 днів тому

Діти не вміють терпіти як дорослі, вони просяться по факту коли уже ось-ось і в штанці потече. Тому ваше зрівняння обмежене й недопустиме. І нормальні мами серед дороги їх не садять.
А от оце “сформоване” бидлоття, що на фото, цілком усвідомлює свою поведінку та вважає це нормальним. На ряду із ексгібіціонізмом, тільки плюс справляння нужди. До речі, це й законом карається. Викликати поліцію, показати фотку і пальцем на свиноту – цілком можна було.

Відредаговано
Модер

Гастроентеролог
6 місяців 7 днів тому

Діти фізіологічно нічим не відрізняються від дорослих. Навіть шкільної програми по біології достатньо, щоб це розуміти.
Єдина категорія людей, які дійсно не в стані контролювати свою сечовивідну система – старенькі люди, в силу захворювань та зношеності організму. Але, як не дивно, вкрай рідко можна спостерігати стареньких за таким заняттям у людному місці. А от мамочки з пісяючими хлопчиками, як і дівчатками, посеред парку, садочка, попід будинками, як грибів після дощу.
Відредаговано.
Модер

анти чобіт
6 місяців 7 днів тому

енурез

Христина
6 місяців 4 днів тому

Катерині -РЕСПЕКТ:)
Хотіла “….ентерологу” відписати, але дивлюся Катя (молодець) гарно справилась.
Образу на адресу користувача “гастроентеролог” видалено. Христино, перше китайське попередження.
Модер

Катерина
6 місяців 7 днів тому

Модер настільки відредагував мій коментар, що втратилась уся суть мого посилу. Не дякую вам за це і без середини, яку ви вирізали увесь комент є просто “бесполєзним”. А от гастроентеролог хай вам подякує, видно друг ваш.

мешканка
6 місяців 5 днів тому

ні це вчителька

Гість
6 місяців 6 днів тому

Поліція також має штрафувати людей які садять дітей в кущах, закон один для всіх. А попробуйте в Польщі чи Німеччині дитину посадити, то получите такий штраф що ого го.

мешканка
6 місяців 5 днів тому

то ви як педагог вчіть тих дітей ..гастроентеролог..

Гастроентеролог
6 місяців 5 днів тому

Мешканко, ти народила, а я виховувати маю? Шикарно, нє?
Звикли подібні “мешканці” до того, щоб хтось займався їхньою роботою, хтось прибрав за ними сміття та лайно, хтось виховав їхніх дітей…..а вона скакатиме.

Ульріх
6 місяців 7 днів тому

Тобто його друг по фото що з ногами на лавці сидить прям не смушає?

777
6 місяців 7 днів тому

теж не раз так припре шо капец краще подмочена репутація ніж мокрі штани

wpDiscuz