IMG_20180607_065459

Купила 19 соток – отримала 36!.. Фокус-покус із недобудом поліклініки

33 2872

Ніхто більше за мене не писав про цей злощасний страхітливий недобуд на території нововолинської лікарні.

Тому одразу  скажу: заспокойтесь, любі друзі! я двома руками ЗА те, щоб ця коробка нарешті перетворилась на сучасний медичний центр.

Адже саме під медичний центр Нововолинська міська рада продала, а бізнесвумен із сусіднього району придбала на торгах незавершене будівництво поліклініки.

І після важкої 9-місячної паузи недобуд принаймні обнесли парканом.

 

 

А на сайті міської ради 1 червня повідомили:

“З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації – Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями медичного центру на вул.Стуса,2-А в м. Нововолинську.

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Нововолинської міської ради.

Розробник містобудівної документації: підприємець Омелян М.А., м. Тернопіль.  

Підстава: рішення Нововолинської міської ради від 22.12.2017 р. № 21/24 «Про детальні плани територій (ДПТ) земельних ділянок в м.Нововолинськ».

Основні техніко-економічні показники проекту: Передбачається будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями медичного центру на вул. Стуса, 2-А, на земельній ділянці площею 0,3690 га, площа забудови – 760,0 кв.м, площа замощення – 1325,0 кв.м, площа озеленення – 1605,0 кв.м”.

 

Поряд – інфекційне відділення

 

Рахуємо: 760+1234+1605=3690 квадратних метрів, або 36 соток, або 0,36 га.

Дивимось у документи з аукціону:

Лот №1 незавершене будівництво поліклініки на 600 відвідувань в зміну разом із земельною ділянкою площею 0,1942 га за адресою: м. Нововолинськ, вул. Стуса, №2а.  Вартість продажу  655 000 грн. без ПДВ (з ПДВ 786 000 грн.).

Обов’язковими умовами для покупця є добудова медичного центру впродовж 3 років, заборона відчуження будівлі та ділянки до введення об’єкту в експлуатацію.

 

 

РАДАР повідомляв, що недобуд і ділянку площею 0,1942 га (понад 19 соток) купила за 786 тис. грн. (із ПДВ) Олена Цьось із села Хмелівка, яка на час аукціону вже не значилась у держреєстрі підприємців.

За спиною нововолинської громади міська хитроголова влада звично провернула оборудку. Замість 3-поверхівки буде, вочевидь, 9-поверхівка. І не під медичний центр, а під квартири.

Медцентр розташують унизу – для годиться. Головні прибутки реальний власник (і навряд чи це буде пані Цьось) одержить від продажу житла.

Про це нам НЕ розповідали міські чиновники. Вони й досі про це мовчать. А чому?..

“Батьки” чарівного містечка, біжіть у телевізор, спростовуйте інформацію “пліткарів”!

Пояснюйте, звідки візьмете 36 соток на території лікарні під житловий будинок із двором – там же має бути якийсь двір, нє?..

 

Пологовий будинок – на задньому плані

 

Як так сталося, що продали 19 соток землі під медцентр а новий власник фактично став розпорядником 36 соток на території Нововолинської ЦМЛ?

І чи можна зводити житлову багатоповерхівку на землях лікарні?

Наші читачі завжди знають більше. 🙂  Коментуйте!

 

Усі фото – АРТУР,

а текст – Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

33 Коментар "Купила 19 соток – отримала 36!.. Фокус-покус із недобудом поліклініки"

повідомляти

АНАТОЛЬ Бідзюра
2 місяців 11 днів тому

Прокоментую. Трохи згодом.

₴&#&&
2 місяців 11 днів тому

В твоїх коментах ніхто не нуждаєця!!!!

Гість
2 місяців 10 днів тому

Дехто нуждається.

Андрій
2 місяців 11 днів тому

9-ть поверхів і мансард

анти чобіт
2 місяців 10 днів тому

знову вітька в долі

Тато
2 місяців 10 днів тому

Я в долі , питання які вас цікавлять?
Чекаю всі питання сюди.

Гість
2 місяців 10 днів тому

Ого яка оборудочка! Так красіво втулити жилий будинок на теріторіїї больніци, то вже треба наглості мати навіть на кінцях вусів. Бабло крутиться- будинок мутиться!

шанувальник
2 місяців 10 днів тому

Розкрутіть будь ласка цю тему .дайте офіційний запит.

Катруся
2 місяців 9 днів тому

Вже достав той Сапогізм,немає ,ні стида,ні совісті,щоб таке чудити,і який дурак за нього голосує?!шо хоче те і робить,на думку людей наплювати.На першому місці гроші,ДУРНЮ усі гроші не заробиш,і у ящик не покладеш,в народ то обізлився!,але толку з того,якщо вже все за нас вирішино

юра
2 місяців 9 днів тому

враховуючи, те що всі держструктури в Нововолинську сапожнікови і Ко побудували під себе, тому і роблять сміливо , що хочуть, містяни , наприклад, ” проковтнули” побудову магазину аміго на території пожежної частини

АНАТОЛЬ Бідзюра
2 місяців 9 днів тому

О, так! “Аміго” відтиснув у МНС (власники Яреми і, як вбачається, при допомозі чи при безпосередній участі міського голови В. Сапожнікова) добрячий шмат державної землі. Ніхто цього їм пробачати чи забувати не збирається.

killer boot
2 місяців 6 днів тому

Нічого прийде ще час і справедливість буде вкрав в тюрьму.
Вор должен сидеть в тюрьме.

Фея
2 місяців 8 днів тому

Є така категорія містян, яка за чужими грішми аж трапиться, ще і вихваляють нечистих на руку товстосумів, мовляв “вміють люди жити”, а з якими порушеннями законів і совісті те”вміння” пов’язане їм байдуже. Було би добре, якби їхніх грошовитих кумирів та і повели б в місця позбавлення волі по-під білі ручки. Сподіваюсь, що із щойно прийнятим законом про антикорупційний суд багато що поміняється і хтось буде сидіти конкретно.

АНАТОЛЬ Бідзюра
2 місяців 8 днів тому

Давно пора. Нахабність, ницість, цинізм і вбогість мислення найвищих представників “зони сапогізму”, вражають.

wpDiscuz