IMG_20180607_065459

Купила 19 соток – отримала 36!.. Фокус-покус із недобудом поліклініки

33 2745

Ніхто більше за мене не писав про цей злощасний страхітливий недобуд на території нововолинської лікарні.

Тому одразу  скажу: заспокойтесь, любі друзі! я двома руками ЗА те, щоб ця коробка нарешті перетворилась на сучасний медичний центр.

Адже саме під медичний центр Нововолинська міська рада продала, а бізнесвумен із сусіднього району придбала на торгах незавершене будівництво поліклініки.

І після важкої 9-місячної паузи недобуд принаймні обнесли парканом.

 

 

А на сайті міської ради 1 червня повідомили:

“З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації – Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями медичного центру на вул.Стуса,2-А в м. Нововолинську.

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Нововолинської міської ради.

Розробник містобудівної документації: підприємець Омелян М.А., м. Тернопіль.  

Підстава: рішення Нововолинської міської ради від 22.12.2017 р. № 21/24 «Про детальні плани територій (ДПТ) земельних ділянок в м.Нововолинськ».

Основні техніко-економічні показники проекту: Передбачається будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями медичного центру на вул. Стуса, 2-А, на земельній ділянці площею 0,3690 га, площа забудови – 760,0 кв.м, площа замощення – 1325,0 кв.м, площа озеленення – 1605,0 кв.м”.

 

Поряд – інфекційне відділення

 

Рахуємо: 760+1234+1605=3690 квадратних метрів, або 36 соток, або 0,36 га.

Дивимось у документи з аукціону:

Лот №1 незавершене будівництво поліклініки на 600 відвідувань в зміну разом із земельною ділянкою площею 0,1942 га за адресою: м. Нововолинськ, вул. Стуса, №2а.  Вартість продажу  655 000 грн. без ПДВ (з ПДВ 786 000 грн.).

Обов’язковими умовами для покупця є добудова медичного центру впродовж 3 років, заборона відчуження будівлі та ділянки до введення об’єкту в експлуатацію.

 

 

РАДАР повідомляв, що недобуд і ділянку площею 0,1942 га (понад 19 соток) купила за 786 тис. грн. (із ПДВ) Олена Цьось із села Хмелівка, яка на час аукціону вже не значилась у держреєстрі підприємців.

За спиною нововолинської громади міська хитроголова влада звично провернула оборудку. Замість 3-поверхівки буде, вочевидь, 9-поверхівка. І не під медичний центр, а під квартири.

Медцентр розташують унизу – для годиться. Головні прибутки реальний власник (і навряд чи це буде пані Цьось) одержить від продажу житла.

Про це нам НЕ розповідали міські чиновники. Вони й досі про це мовчать. А чому?..

“Батьки” чарівного містечка, біжіть у телевізор, спростовуйте інформацію “пліткарів”!

Пояснюйте, звідки візьмете 36 соток на території лікарні під житловий будинок із двором – там же має бути якийсь двір, нє?..

 

Пологовий будинок – на задньому плані

 

Як так сталося, що продали 19 соток землі під медцентр а новий власник фактично став розпорядником 36 соток на території Нововолинської ЦМЛ?

І чи можна зводити житлову багатоповерхівку на землях лікарні?

Наші читачі завжди знають більше. 🙂  Коментуйте!

 

Усі фото – АРТУР,

а текст – Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

33 Коментар "Купила 19 соток – отримала 36!.. Фокус-покус із недобудом поліклініки"

повідомляти

АНАТОЛЬ Бідзюра
15 днів 13 годин тому

Прокоментую. Трохи згодом.

₴&#&&
15 днів 12 годин тому

В твоїх коментах ніхто не нуждаєця!!!!

Гість
15 днів 10 годин тому

Дехто нуждається.

Андрій
15 днів 12 годин тому

9-ть поверхів і мансард

анти чобіт
15 днів 11 годин тому

знову вітька в долі

Тато
15 днів 5 годин тому

Я в долі , питання які вас цікавлять?
Чекаю всі питання сюди.

Гість
15 днів 10 годин тому

Ого яка оборудочка! Так красіво втулити жилий будинок на теріторіїї больніци, то вже треба наглості мати навіть на кінцях вусів. Бабло крутиться- будинок мутиться!

шанувальник
15 днів 19 хвилин тому

Розкрутіть будь ласка цю тему .дайте офіційний запит.

Катруся
14 днів 9 годин тому

Вже достав той Сапогізм,немає ,ні стида,ні совісті,щоб таке чудити,і який дурак за нього голосує?!шо хоче те і робить,на думку людей наплювати.На першому місці гроші,ДУРНЮ усі гроші не заробиш,і у ящик не покладеш,в народ то обізлився!,але толку з того,якщо вже все за нас вирішино

юра
13 днів 22 годин тому

враховуючи, те що всі держструктури в Нововолинську сапожнікови і Ко побудували під себе, тому і роблять сміливо , що хочуть, містяни , наприклад, ” проковтнули” побудову магазину аміго на території пожежної частини

АНАТОЛЬ Бідзюра
13 днів 15 годин тому

О, так! “Аміго” відтиснув у МНС (власники Яреми і, як вбачається, при допомозі чи при безпосередній участі міського голови В. Сапожнікова) добрячий шмат державної землі. Ніхто цього їм пробачати чи забувати не збирається.

killer boot
11 днів 5 годин тому

Нічого прийде ще час і справедливість буде вкрав в тюрьму.
Вор должен сидеть в тюрьме.

Фея
13 днів 6 годин тому

Є така категорія містян, яка за чужими грішми аж трапиться, ще і вихваляють нечистих на руку товстосумів, мовляв “вміють люди жити”, а з якими порушеннями законів і совісті те”вміння” пов’язане їм байдуже. Було би добре, якби їхніх грошовитих кумирів та і повели б в місця позбавлення волі по-під білі ручки. Сподіваюсь, що із щойно прийнятим законом про антикорупційний суд багато що поміняється і хтось буде сидіти конкретно.

АНАТОЛЬ Бідзюра
12 днів 23 годин тому

Давно пора. Нахабність, ницість, цинізм і вбогість мислення найвищих представників “зони сапогізму”, вражають.

wpDiscuz