куу7

“Курчак” нікому не смердить – нововолинці змовчали…

24 2581

Мешканці Нововолинська мали чудову нагоду заявити на весь голос про нестерпний сморід довкола забійного цеху в районі другої шахти.

Адже вчора в міській раді відбулось виїзне засідання цілого парламентського комітету агрополітики й земельних відносин!

 

 

І зініціював це недешеве дійство нардеп Сергій Мартиняк, якому й належить уся куряча та свиняча імперія, відома під брендом “Пан Курчак”.

“Західна аграрна компанія”, “Агротехніка”, “Агідель”, “Птахокомплекс “Губин”, “Віра-1”, “ВМП”, “Українські торговельні мережі” (“М’ясна точка”) – ці підприємства розташовані на Волині та Рівненщині.

Земельний банк компанії (територія імперії) становить 25 тисяч гектарів.

Основним бенефіціаром (отримувачем вигоди) потужної агропромислової групи є Сергій Мартиняк.

 

Другшй зліва у президії – нардеп Мартиняк

 

У статусі нардепа він формально не має бізнесу, а фактично “Пан Курчак” працює на нього.

Працює чорно, а подекуди і в тіні. Працює з катастрофічними наслідками для екології – нововолинці бачать це на власні очі і відчувають власним носом.

Дихати на підступах до забійного цеху важко, надто ж у теплу пору. Усі, хто виїздить із міста у львівському напрямку, бридливо кривляться. Мешканці цієї околиці  й інтернет-видання б’ють на сполох. Місцеві депутати пишуть запити. Однак…

Ніхто з нововолинців не прийшов учора протестувати проти екологічного лиха, яке спричинила відсутність належних очисних споруд біля забійного цеху.

Ніхто з нововолинських чиновників, які так тішились із приїзду високих гостей, не дорікнув мільярдеру-нардепу за багаторічне загиджування передмістя.

 

Лютий 2017-го, Нововолинськ, на задвірках “європейської” бійні

 

Ніхто з тутешніх депутатів, які так “боролися” за безпечне довкілля, не спитав:

“Мартиняк, коли ж ти врешті-решт збудуєш очисні, передбачені проектом твоєї бійні? Коли припиниш дику, тіньову утилізацію відходів м’ясопереробки?”

Один-єдиний громадянин прийшов під мерію протестувати 14 червня. Проте вимоги мав аж ніяк не екологічні. Вимагав дотримання закону від тих, хто кілька років тому вчинив із ним протизаконно.

Цей протестувальник – Василь Мартинюк, який наміряється розпочати безстрокову акцію “Нововолинськ без Сапожнікова” (чи щось таке).

 

Мартинюк – крайній праворуч

 

Василя Мартинюка, який стояв біля парадного входу в міськраду з плакатом, оточили пильні правоохооронці.

Поки він із ними дискутував на різні теми, високі гості позаходили в зал засідань і через ці двері, і з іншого боку будівлі.

 

 

Шикарних іномарок було  неміряно. Але всі ті мерседеси затьмарив міні-вертоліт. Ну точнісінько як у пісні: “Прилетит к нам волшебник в голубом вертолете и бесплатно покажет кино…”

Кіно він покаже про прорив курчаків на ринки Європи та Азії. Нардепів і міністерських чиновників Мартиняк зібрав у Нововолинську, аби максимально спростити собі процедуру доступу на світовий ринок.

А от кіно про страхітливі екологічні наслідки для Нововолинська того прориву покаже вам РАДАР.

Стежте за РАДАРОМ!

 

Наталя Камишникова

Фото: Володимир Шаповал, Анатолій Бідзюра

У ТЕМУ:

Повна яма крові з “курчаків” під териконом у Нововолинську. Європа, мер!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

24 Коментар "“Курчак” нікому не смердить – нововолинці змовчали…"

повідомляти

Анатоль_
11 місяців 6 днів тому

Мешканці вул. Сокальська і прилеглих до неї, змовчали. Отак і робіть надалі. Ну, до чого тут ви? Голубим гелікоптером прилетів “Пан Курчак” і навіз вам купу курчат. Кожному.

123
11 місяців 6 днів тому

Ви що??? Їм же ж не смердить. А потім-мер винуватий. Наша біда в тому, що кожен “тявкає за спиною” а змінити щось і вийти на мітинг-то “моя хата скраю”. Люди самі заслуговують те що мають.

Анатоль_
11 місяців 5 днів тому

Коли продали землю “Пану Курчаку”, на “масовий” протест вийшло 2 людини – Н.Камишникова і А.Бідзюра. То й дихайте, людоньки, парфумами від С. Мартиняка і В.Сапожнікова. Особисто я – і пальцем не поворушу на знак протесту.

Василь
11 місяців 6 днів тому

Так дійсно я знову поновлю безстрокову акцію громадянської непокори з 21 червня під загальною темою “СВЯТО ОСНОВНОГО ЗАКОНУ В КРАЇНІ БЕЗЗАКОННЯ” приуроченого до дня Конституції. Прошу вашої підтримки шановне товариство.

Анатоль_
11 місяців 5 днів тому

А ще краще безтермінову акцію “Нововолинськ без Сапожнікова!” Я вже давно умовляю мешканців на це – від нього все зло.

Вадім
11 місяців 5 днів тому

Що це за Василь Мартинюк? Я чув, що якийсь Василь Мартинюк пару раз “мінував” магазин “Вопак”, це не цей “мінер” часом?

Наталия
10 місяців 9 днів тому

Важко навіть уявити як живеться людям поблизу смердючого Пана Курчака. Коли ми навіть на заправку , що поряд уже не заїжджаємо, бо треба відчиняти двері і дихати тим всім

wpDiscuz