Курс на пеньки. Розчистка парку по-нововолинськи

17 2475

У єдиному нововолинському парку почали санітарну вирубку дерев.

Покращення відбувається через пень і колоду.

День перший:

 

 

Фото – Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

17
Коментуймо!

3000
5 Коментарі теми
12 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
9 Автор коментаря
хірург

Готують плацдарм під новий магазин !

пенсіонерка

Гнізда воронячі зрізайте! дерева не мішають нікому! …маразм нововолинський знову.

Фея

Руйнувати будь-які гнізда взагалі гріх, бо птахам і, навіть, воронам також потрібно десь жити. Ви, “пенсіонерка”, особисто хотіли б, що б прийшли злі, сильніші за вас чужинці і ваш дім зруйнували?

Анатоль _ БІДЗЮРА

Я Вам скажу й більше, “Феє”. Ворони, граки й галки є природними санітарами. На що було б схоже наше “чарівне містечко”, якби не вони, котрі підмітають всілякі органічні рештки (падло і харчові відходи) “працюючи” комунальниками та утилізаторами? Навпаки, місцева влада та ВУКГ повинні всіляко сприяти росту чисельності популяції цих, без сумніву, корисних і розумних пернатих “чистильників”, створюючи всілякі додаткові умови для місць їхнього перебувування і розмноження. Єдиний димскомфорт у пияцькому парку Нововолинська, що використовується місцевою владною командою для дикого відзначення днів Незалежності та Міста (а до того – стрітень, нових років, “свят русської зіми”, проводів цієї пори року та іншого… Читати далі »

Фея

Повністю і в усьому з Вами згідна, пане Анатоль Бідзюра. Бажаю успіхів усім пернатим створінням серед таких, доволі диких, мешканців і червонопрапорних керівників

аня

ПИЛКУ В РУКИ ПОВИНЕН БРАТИ ТОЙ ХТО ЗНАЄ ЗА СКІЛЬКИ ЧАСУ ВИРОСТЕ ПРИБЛИЗНО ТАКЕ Ж ДЕРЕВО. НЕ ТЯМИШ-ЗАЙМАЙСЯ ТИМ В ЧОМУ ТЯМИШ! І НЕ СМІЙ НИЩИТИ ТЕ ЩО ДАЄ ЗДОРОВ.Я ЛЮДЯМ!

Анатоль _ БІДЗЮРА

Цікаво, а кому потраплять зрізані дерева і за скільки? Це комунальна власність громади, що належить її членам. Кількість зрізаних дерев заактовується, деревина переводиться в м. куб., обліковується, оцінюється і здається на склад. Якщо вирішать її продати (а це робиться на відкритому аукціоні) – ділова деревина продається окремо по середніх загальнодержавних цінах, а дрова по іншій вартості. Ви, Вікторе Борисовичу Сапожніков не боїтеся, що я можу притягнути Вас, як міського голову котрий відповідає у нашому місті буквально за все, до відповідальності – у випадку дерибану громадського майна, яким є зрізані дерева? Пора звикати до порядку і припиняти протиправні дії, до яких… Читати далі »

5-томікрорайонівнянка

Якщо бракує дров, то можна і потрібно вирізати самосівні гайочки, що ростуть при і на недобудовах 5-го мікрорайону. Ті дерева вщент руйнують фундамент, тепломережі, ховають від очей сусідів п’янки, наркомаїв, хуліганів. Та і самі недобудови аж плачуть за господарем. Там і безпритульні живуть, і маршрутчики по нужді ходять, і діти ганяють, і метал крадуть, і килим із шприців як же без них.

Анатоль _ БІДЗЮРА

Якщо бракує дров у розпал опалювального сезону, то давайте скинемося по поліну (пеньку, стовбуру, сучку) власнику котельні НВ ЦМЛ, яку він нещодавно викупив у “Нововолинськтеплокомуненерго” – дружбану і політичному однодумцю міського голови. На якій (котельні), перед приватизацією, був зроблений капітальний ремонт стін, даху, підлоги, обладнання тощо, а також встановлені новісінькі газові котли французького виробництва. Проведені пуско-налагоджувальні та інші роботи, і все це – коштом добросовісних платників податків нашого “чарівного містечка”. Яке у межах, і за межами Волині, люди називають її бандитсько-корупційною столицею. А може, я помилився і цей стратегічний об’єкт Нововолинська міська рада продала на конкурсі (аукціоні, всеукраїнських торгах…) де… Читати далі »

Wagonwheel

з Вашого коментаря п. Анатолій, не зрозумів кому зараз належить котельня, що на території ЦМЛ, і кому вона належила?

Анатоль _ БІДЗЮРА

У моєму коментарі все чітко пояснено і розжовано. Додаткові подробиці – якщо насмілитеся вийти зі своєї анонімної шкаралупи. Хто боїться – у того в очах двоїться. :)))

анти чобіт

потраплять дерева у котельню нцмл і ще за це кошти із бюджету спишуть

Володимир

Законодавством передбачені випадки видалення зелених насаджень. Зокрема, зелені насадження видаляються у разі: будівництва об’єкта архітектури; знесення аварійних, сухостійних і фаутних дерев, а також самосійних і порослевих дерев з діаметром кореневої шийки не більш як 5 сантиметрів; ліквідації аварійної ситуації на інженерних мережах населеного пункту; відновлення світлового режиму в житловому приміщенні, що затіняється деревами; проведення ремонтних та експлуатаційних робіт в охоронній зоні повітряних ліній електропередачі, на трансформаторній підстанції і розподільному пункті системи енергопостачання, мережі водо-, теплопостачання та водовідведення, телекомунікаційній і кабельній електромережі; досягнення деревом вікової межі; провадження господарської діяльності на території розсадників з вирощування декоративних дерев та кущів; ліквідації наслідків стихійного… Читати далі »

Фея

То за цими “шанованими господарниками”, які без будь-якого контролю і не дивлячись ні на що вирізають дерева, особливо у єдиному у місті парку, і не тільки там, а і будь-де, давно суд і тюрма плаче. Єдина біда у цій ситуації – немає служби, організації, яка би такими питаннями займалась, а мешканцям такі проблеми до самої лампочки, бо громада у нас байдужа і лінива до крайнощів і я мала не одну нагоду, шов переконатися у цьому особисто

Кроноспановець

Давно пора було вирубати ті дерева бо це не парк а гадюшник. А замість них нехай посадять хвойні дерева наприклад сосни то небуде так рости трава і легше буде прибирати під нимм. Азрізані дерева хай здадуть на Kronospan а за ті гроші нехай висадять нові.

Фея

А кроноспан як той монстр все перетрубить, диму-смороду-трутки напустить, гроші заробить і не кажіть, що той кроноспан добре за зрізані дерева заплатить – такого не буде!… До того ж ви хоч знаєте скільки потрібно часу, зусиль, коштів, що б виросла хоч одна сосна, якщо той саджанець приживеться?!… Ви “Кроноспан”не господарник ,- ви гопник і госпідарник

Фея

Бачу, що ГОСПІДАРНИКІВ багато і вони мінусують, бо у них голови не варять((