щвид

Лихача, який покоцав “швидку” і травмував медиків, знайшли читачі РАДАРА

25 3741

– Треба розголос, – сказав Роман, – бо справу можуть зам’яти.

І розголос був такий, що вже наступного дня винуватець знайшовся і покаявся…

Удосвіта 9 липня нововолинець Роман повідомив РАДАРУ про нічну аварію, в якій постраждали двоє медиків і водій “швидкої” – вони їхали на виклик. Винуватець утік, на місці автопригоди лишився значок “Ауді”.

Номер крутої машини потерпілі не запам’ятали, але деякі цифри назвали.

Отже, темна “Ауді” Q7, дві сімки на номерному знакові.

РАДАР попросив читачів упізнати, чия то машина, адже позашляховиків у Нововолинську небагато.

І ви це зробили!

Перебравши кілька прізвищ (перепрошуємо цих добродіїв за незручності) і проаналізувавши нові подробиці, читачі дійшли висновку: наїзд на “швидку” скоїв неповнолітній Нік-чук. Імовірно, напідпитку. Водійських прав не має.

Навіть номерочок скинули  у коментарях:

 

 

У розпорядженні поліції, кажуть, був відеореєстратор. Але ви, громадяни, спрацювали швидше за поліцію!

Уже наступного дня після публікації мати лихача – випускника школи – прийшла у лікарню перепрошувати за сина. Потім, кажуть, прийшов і він сам. Поліція застала вже хепі-енд.

Родина готова відшкодувати потерпілим усі витрати на лікування, а також моральну шкоду. Готова оплатити й ремонт “швидкої”, а він буде недешевим. Навзамін просить не писати заяви…

Повідомлення про ДТП поліція одразу занесла в реєстр досудових розслідувань. А далі діятиме або за Адміністративним кодексом, або за Кримінальним. Залежно від тяжкості травм у потерпілих, часу перебування їх на лікарняному і так далі.

У будь-якому разі, запевнили РАДАР у поліції, на порушника складуть адмінпротоколи за кермування без прав, за скоєння ДТП і за втечу з місця аварії. Ну, а відповідатимуть батьки…

Тато – підприємець, гуртова торгівля продовольчими товарами. Не так щоб дуже крутий. Виховних заходів до сина, мабуть, уже вжив. 🙂

От вона, сила розголосу і народного контролю! З нами не порішаєш! 🙂

 

У ТЕМУ:

Нічну ДТП скоїв водій темної “Ауді”. Його номери…

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

25 Коментар "Лихача, який покоцав “швидку” і травмував медиків, знайшли читачі РАДАРА"

повідомляти

гість7
3 днів 12 годин тому

знаєте, вони то просять не писати заяву, бо дали гроші на лікування, але впевнена що тільки це зроблять, зразу пропадуть. а наслідки травми можуть вилізти через тиждень, місяць( та й моральна шкода, це ж скільки часу потерпіла пролежала в лікарні, не працювала, не була навіть вдома з дітьми( а вони дуже хитро хочуть поступити.

АНАТОЛЬ Бідзюра
3 днів 11 годин тому

Ось вона – сила громади! Незавуальована, хоча й напіванонімна. “Порішати” мажорчику не вдалось. Тепер побачили, що гуртом і батька добряче віддубасити можна? :))) Можна, також, і скорумповану місцеву владу, яка давно всім осточортіла, змістити і поставити нову – за один день! Не вірите? Запросто. А ви спробуйте, хоч для сміху, і побачите, як ідеально це у вас вийде.

Справедливий
3 днів 7 годин тому

А збитки іншим організаціям ( ВУКГ, Волиньобленерго, звязок… що там ще на стовпах ?) теж порішав ?
Цікаво, якби не розголос на Радарі, чи був би такий результат?

сусід
3 днів 5 годин тому

шош то за ***** цю машину треба віддати потерпілим

kek
3 днів 6 годин тому

бухий, неповнолітній, і без прав літає на машині. мама з татом все порішали. всі раді. типовий нововолинськ. наступного разу коли воно наїде бухе на вашого родича, побачимо чи буде хепі енд.
українці – самі гумані (безмозглі) до наркоманів/алкашів/корупціонерів люди на планеті

Володимир
3 днів 3 годин тому

Шо цікаво ця тема була піднята і на інших інших нововолинських інтернет сайтах , тільки чомусь на Радарі активно обговорювалась ця тема.

Олександр
2 днів 10 годин тому

Інші сайти…Правильно підмічено-з*являються новини,а коли з*являються *невгодні* коментарі-дуже тихенько зникають.І дуже часто коли це стосується персон від влади або депутатів.Свобода слова і ЗМІ по-Нововолинськи! Надіюсь,що РАДАР не опуститься до ТАКОГО рівня *популярності* і буде дійсно лідером і суспільним голосом громади.

анти чобіт
2 днів 4 годин тому

на сайті гузя так роблять

103
3 днів 33 хвилин тому

автомобиль ФОРД ШВИДКОИ допомоги буде транспортований в О бластний АВТОСЕРВИС для подальшого його рмонту по всим вимогам тех стану Транспортних засобив

АНАТОЛЬ Бідзюра
2 днів 14 годин тому

Нескладання і ненадання (приховування травми) потерпілим на руки акту про виробниче каліцтво при виконанні службових (виробничих) обов’язків, згідно відповідної статті ККУ, карається позбавленням волі на термін від двох до п’яти років. Поцікавтеся. Я працював інженером по охороні праці і непогано в цьому розбираюсь.

Олександр
2 днів 10 годин тому

Ось тут і було б доречним почути голос правоохоронців….Між іншим…хтось знає-в штатному розкладі Нововолинської влади є посада відповідальна за зв*язки з громадськістю? Якщо є,то повинна бути реакція на суспільно -резонансні публікації,бо мер,як він сам заявляв,з комп*ютером не дружить.,а от позиція заступника-п.Рожелюка,в минулому викладача інформатики і обчислювальної техніки,м*ягко кажучи,дивна,враховуючи його відповідальність за комунально-виробничий сектор . Це я про *Сантехтяп-ляп*,собачок по місту, і інше…. Анатоль,питання до Вас,як до інженера по охороні праці в минулому-скільки часу потрібно,щоб навести порядок або призупинити роботи на будь якому об*єкті Нововолинська за порушення ПБ?

АНАТОЛЬ Бідзюра
2 днів 8 годин тому
Є така посада у НВ МР. Пані Груй її займає. Призупинити роботу підприємства… – не спостерігав ніколи. Не доходило до такого. А ось наведення порядку із допомогою прокурорів та Держнагляду по охороні праці – штрафи, дисциплінарні покарання, звільнення, кримінальні справи за каліцтва на виробництві, порушення ТБ тощо, – це відбувалося миттєво і невідворотно. У кінці 90-х та на початку 2000-х років. Щоби хтось не провів атестацію робочих місць, не видав засобів особистої гігієни, спецодягу, не надав відпустки, не підписав лікарняного чи не провів інструктажі із особистим підписом робітників у спецжурналі – тоді це була абсолютна дикість. Такого, просто-напросто, не могло… Читати далі »
галя
1 година 59 хвилин тому

ЕДИТОР справу розкрили не бадужи на сайти РАДАРу а що готовий рпортаж для 1 плююс 1 —- слабо —- рейтинг РАДАРУ ПИДНЯВСЯ б на одну подилку вище

wpDiscuz