22343843_716582861886175_492604541_o

“Мангал” димить, міська влада відхрещується, мешканці стогнуть

32 3471

 – Ми так надіялися, що “Мангал” припинить свою димовуху, адже стільки разів зверталися до чиновників зі скаргами! 

А піч і нині там! Демонтувати її ніхто не збирається. Живемо як у котельні. Дихаємо забрудненим повітрям. Весь район у диму і кіптяві…

Мешканці будинку №18 у Шахтарському мікрорайоні Нововолинська знову звернулися до РАДАРА з воланням про допомогу.

Ми писали про їхню проблему понад рік тому, друкували й відписки з поліції та виконкому Нововолинської міськради.

Орендарі, що перетворили колишню “Пельменку” (в народі – “Могилу”) на “Мангал”, обіцяли зменшити задимлення, впорядкувати стихійну автостоянку, облаштувати сучасний дитячий майданчик у дворі.

 

 

Обіцянки виявилися цяцянками. А відписками вже можна напалити піч. Оту саму – “тимчасову споруду для барбекю“, як хитроголово визначив заступник начальника управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області О.Жига.

 

 

Тимчасова споруда стоїть уже другий рік – непорушно й непохитно. Димовивідну трубу, яка нині – на рівні вікон другого поверху, “Мангал” улітку 2016-го присягався подовжити аж до даху 5-поверхівки.  Чекав лише на будматеріали й на дозвіл від міської влади.

Чекає й досі… а мешканці вже категорично заперечують проти цього “покращення”. Будинок старий, 1964 року, подекуди сиплеться цегла. Тому дірявити стіни, руйнувати дах і вмонтовувати витяжні труби у фасад люди не дозволять.

На чергову колективну скаргу мешканців у виконкомі відреагували створенням комісії. Комісія на чолі з І.Орєховим прийшла, поспівчувала і пішла.

 

 

Встановити піч-мангал ані виконком, ані ЖЕК №2 теж не дозволяли, як випливає з офіційних відповідей.

Та це не заважає підприємцям мангалити на повну.

Після візиту комісії у кафе стало тихіше. Мешканці вже було зраділи: подіяло!

 

 

Подейкували навіть, що “Мангал перебереться в район четвертої шахти –  де “Доза”.

Однак сьогодні жінки в розпачі зателефонували “РАДАРУ“: знову дим, кіптява, гучна музика, у кафе гуляють весілля чи ще якусь забаву.

Скільки ж допікатиме мешканцям ота “тимчасова” піч у житловому будинку?

 

 

“Колись на ринку підприємцю заборонили смажити шашлики, щоб не задимлював контейнери і покупців. Чому ж ви як мер дозволяєте тут, у спальному районі, таке свавілля? Чи ви з людьми вже не рахуєтесь? Дайте нам нормально жити й дихати свіжим повітрям!

Вимагаємо від міської влади й особисто п.Сапожнікова демонтувати піч із комином і заборонити гучну музику, яка лунає деколи до пізньої пори!”

Під цим відчайдушним зверненням до нововолинського міського голови  стоїть понад 30 підписів.

Увечері РАДАР перевірив: музика аж шкварчить, здалеку чути.

Шкварчить і м’яско на “тимчасовому барбекю”

 

Наталя Камишникова

Фото: Валентин Мінчик, спеціально для РАДАРА

У ТЕМУ:

Ресторан у хрущобі і “Смак” із запашком

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

32 Коментар "“Мангал” димить, міська влада відхрещується, мешканці стогнуть"

повідомляти

333
8 місяців 3 днів тому

все як завжди то вам музика то дим то ви шо пропонуете винести всі кафе за місто десь в ліс чі як

Тролик
8 місяців 3 днів тому

“перенести це у ваш під’їзд під ваші вікна.” – слушно, едітор.
333 не проти, щоб в нього машини мили під під’їздом та паркували, стоянку зробили платну
Ви ж, 333, не проти це все мати під своїми вікнами?

333
8 місяців 1 день тому

то переносьте мені всеодно а ви всі все життя чімось незадоволені

АНАТОЛЬ_
8 місяців 3 днів тому

А комина розвалити не пробували? Він ніким не дозволений, а отже його там нема. :)))

Александр
8 місяців 3 днів тому

люди сами виноваты…он ведь предложил зделать трубу выше дома…вы и тут не довольны…домрозвалится!!!да не розвалится!!!но дыма не будет!!!а вам то не сяк и это не сяк!!!

Українка
4 місяців 5 днів тому

А вище що живуть не люди? Може голуби чи ворони?))) А дим і кіптява куди буде стелитись хіба не на верхні поверхи і балкони? Не морозьте дурниць,майте принаймі співчуття до жителів цього району!

Тролик
8 місяців 2 днів тому

Фуад Меликов , я бачу, ти недавно в Чечні був. На твою думку, Кадиров дозволив би коптити мусульман разом зі шашликами в місті Грозному? Там така тупоголовість чиновників пройшла б?

українка
4 місяців 3 днів тому
Хто хоче себе спалити,той це і робить в знак протесту! А про яких дітей він там кричав:Что іх нєчєм корміть?Він же одружений тут з жінкою з Нововолинська і спільних дітей в них точно нема,хіба що спільні бійки і образи навіть при відвідувачах бару! А те що він одружений в іншій державі і має там і дружину і діток,то мабуть треба зайнятись нашій міграційній службі на рахунок двох жінок в різних державах!В нас не Арабські Емірати і двоєжонство не дозволено законом!Чи може на приїжджих гостей міста,які наче не розуміють української мови цей закон не розповсюджується! Так повертаючись до вище сказаного,а чому… Читати далі »
Катріна
8 місяців 2 днів тому

Да музикі звідти взагалі не чути трошкі може і димить но не кожний день. А як збирається сотні людей в новому парку біля озера то вам не димить чи скоро і туда доберетеся. А ще за музику то може ще закрийте “Околицю”,бо звідти музика чути і до пятачка. Чого ви тоді такі розумні тут вознікаєте алеж шашликі всі там берете тоді як треба то нічого не мішає. Навєрняка бабулям мішає ім все завжди мішає.

ДІД РОМА
8 місяців 1 день тому

“ОКОЛИЦЯ” – ДРУГА МІСЦЕВОГО КОДЛЯКА, ЙОМУ НАС**ТИ НА ВСІХ… ЩЕ В ХАТУ НОВУ НЕ ВСЕЛИВСЯ, А ВЖЕ МІСЦЕВИМ МЕШКАНЦЯМ ПОКАЗАВ, ЩО ВІН ЦАР…І ЦАРИЦЯ В НЬОГО ЩЕ ТА, А ВСІ РЕШТА – ЧЕЛЯДЬ.

Марія
8 місяців 15 годин тому

Знайшли що порівняти, парк там де всі охочі можуть зробити шашлик, і власник який зажерся і на*рав на думку усіх жителів будинку і ще й труїть їх, якби я там жила то б точно сама розвалила трубу бо маю маленьку дитину.

Українка
4 місяців 5 днів тому

Катрін, ви їх спільниця? Як можна порівнювати зону відпочинку і спальний район? Музики кажете не чути,то може у вас зі слухом проблема? )))Бо десь 2-3 дні тому музика “бомбила” до 5 ранку,то це нормально?

Саша
8 місяців 22 годин тому

За копоть не знаю, не скажу, але як “пєльмєнка” була то музика вам не заважала??? Ще й бійки постійно були то нормально було? Мангал в цьому плані взагалі тихенький.

Українка
4 місяців 5 днів тому

В пельменці музика до ранку не ревла!

Сусід
8 місяців 21 годин тому
Після скарги, в 2016 році, господарі Мангалу подякували всім за рекламу! До них тоді на “шашлик- перевірку” приїхали усі від Гудзя до мера і його замів, усі куди було направлено скарги! Обіцянки їхні залишаться обіцянками, усі жителі їх чули : “поставити витяжну трубу..”, “дитячий майданчик” чи здійснити “самоспалення біля мерії” – рівноцінна брехня, яка ніколи не перетвориться в дію! Якщо до них приміняти букву закону, вони переходять на рідну мову і вимагають перекладача , бо не розуміють української! Не розуміння мови їм незаважає без дозволу батьків завести до бару чужих дітей і там пригостити і ще й викласти фото для… Читати далі »
Гастроентеролог
7 місяців 27 днів тому

Власник того Мангалу, той самий, що хотів себе підпалити біля міської ради? Тоді він аж дуже добре розмовляв українською…

Ульріх
7 місяців 27 днів тому

Вже бачу за одним столом Сапожнікова і Гузя, Рожелюка і Шаповала.

Сніжана
7 місяців 27 днів тому

На пятому поверсі, коли вони жарять своє “барбекю” взагалі НЕМОЖЛИВО! особливо влітку! На поверсі і так душно, а тут ще й неможна вікна відкрити, бо навколо суцільна димова завіса…..

Гриша
7 місяців 27 днів тому

Ну не знаю кебаб у них самий смачнющий що навпроти аміго

Українка
4 місяців 5 днів тому

Ха ха ха звичайно смачний і брудний! Запитайте де вон миють руки? Відповім,носять воду і у відрі миють руки цілий день у цих помиях! Смачного,вам,Гриша!🤣

Сусіди Мангала
7 місяців 3 днів тому

В квартирі вікна закриті, а запах чути! За вікном сіра димова завіса, і будете розказувати що вугілля не димить! І ми теж маємо право дихати ПОВІТРЯМ, а не димом ! І на верхніх поверхах теж ЛЮДИ і ДІТИ живуть!

АНАТОЛЬ_
7 місяців 3 днів тому

У вас що, рук немає? Чи каліки?

Яяяя
7 місяців 3 днів тому

Якщо власник так плює на сусідів… та залийте вночі ***** цей мангал і ніхто туди більш ходити не буде. Потім можна ще повторити)))

12345
3 місяців 7 днів тому

На зборах вирішили що ту піч потрібно розібрати… а як же шашличок?

Пихто
3 місяців 7 днів тому

Та просто не повезло власнику з сусідами. В мене вже два роки на балконі стоїть гриль яким ми користуємося майже кожні вихідні і все всім нормально.
І взагалі, мене більш достають ті виродки що курять на балконі…

wpDiscuz