маршррр

Маршрутки в Нововолинську ввечері їздять рідко, надто ж “шістка”!

27 2232

 – Обурює ситуація з маршрутками в нашому місті!

Після  18.00 їдуть як заманеться!

Хто складає їхній графік та хто за ним стежить, невідомо!!!! – пожалілась РАДАРУ Олександра Мельничук.

Пряма мова Олександри:

– Уже вкотре, повертаючись додому, стикаємося з тим, що може проїхати дві-три “двійки” підряд (хоча по графіку повинні чергуватися “2” з “6”).

Коли запитуєш у водія, чому так, він з обуренням відповідає, що їде за вказаним у графіку часом, а чи поїхала перед ним “2”, чи “6”, він не зобов’язаний стежити!!!

На вулиці зима, мало того, що маршрутки їдуть із великими інтервалами, то ще й треба чекати мерзнути, доки приїде “шістка”!!! А в кого маленькі діти…

 

 

РАДАР додає:

Особливо погано курсують маршрутки “2” і “6” після 20.00. Одна на півгодини – це за щастя! Після 21.00 треба чекати хвилин 40-50. Після 22.00 – тупцюй на зупинці з годину, і це буде остання маршрутка.

Витребуємо у пана Ю.Коцури – начальника відділу транспорту та зв’язку виконкому Нововолинської міськради графік руху міських маршруток.  І опублікуємо. Як чекатимемо пізньої години на маршрутку з графіком і відеокамерою в руках, ото вже посміємося!..

Ви теж, шановні читачі, поділіться враженнями від наших маршруток!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

27 Коментар "Маршрутки в Нововолинську ввечері їздять рідко, надто ж “шістка”!"

повідомляти

Рома
1 рік 19 днів тому

Шістку після 20:00 можна чекати по півтори години, краще пішечком)
Голосуємо далі за нашого мега чесного мера САПОЖНІКОВА, з ним наше місто перетворилось на…..даже слів не вистачає(((((

Таня
1 рік 19 днів тому

Погано їздять?Скоро зовсім не буде в вечірній час.А в других містах після 22.00 взагалі не їздять.

Діана
1 рік 19 днів тому

Бо такі міста значить, у нормальних кожних 3-5 хв їздять до 12 години

Пасажир
1 рік 19 днів тому

Ви на с.Благодатне (Жовтневе) ще не чекали маршрутки.

Наталія
1 рік 14 днів тому

Мій син часто їздить до бабусі після школи . Вже часто не хочу пускати,бо шкода дитину, зараз холодно. Графік є, а маршрутки може не бути. І люди кажуть – таке постійно…

гість
1 рік 19 днів тому

з такими низькими тарифами, маршрутки скоро взагалі перестануть їздити.

Невідомий
1 рік 19 днів тому

А Девятка хоче їде ,хоче ні.

Право
1 рік 19 днів тому

А ви хотіли і по пільгах їздити і щоб маршрутки що 5 хвилин ходили. Такого не буває. Треба збільшити вартість проїзду і забути про пільговий проїзд. І тоді ситуація з маршрутками покращиться.

editor
1 рік 19 днів тому

треба відновити в місті комунальний транспорт і забути про самоуправство приватних перевізників.

Катя
1 рік 18 днів тому

Щоб відновити комунальний транспорт, треба його купити. Мінімум кілька автобусів, а так як їх немає, то найлегше нагнути когось, ще й правила свої диктувати. Встановлювати тарифи, які не вигідні ні одному перевізнику. Біда в тому, що наша влада не хоче почути проблеми їхні,ось і виходить бардак. Скоро ні один не вийде на рейс

editor
1 рік 18 днів тому

Біда в тім, що приватні перевізники в Нововолинську ЗАВЖДИ перекладали свої проблеми на пасажирів. Вони НІКОЛИ реально (з юристом, адвокатом) не вимагали компенсації за провезення пільговиків. А там дуже серйозні суми… Чому не пише під різними ніками й не лякає громаду, як ото ви, власник “Сам Моторс”? Правильно, саме тому, що має ті компенсації. А вам хто доктор?
Ну, а п.Сапожнікову ніхто не заважає купити кілька комунальних автобусів. 10 разів не дасть Коптюку роздерибанити бюджетні гроші – от і автобуси.
А, ще на зарплатні для Коцури хай зекономить, бо нащо у виконкомі той начальник транспорту? Тим начальником перевізники керують.

Гість
1 рік 18 днів тому

Компенсації повині ідти кожному в грошовому єквіваленті хто має пільги на рукі, і неповино бути субсидій чи то пільг на автобусах і так далі,бо там скрізь корупція,так само і з комунальним транспортом буде списуватись з бюджету мільйони.

editor
1 рік 18 днів тому

Поки що уряд і парламент грошового еквівалента пільг не запровадили. Хоча й треба.
Але тут ідеться про необхідність відновлення комунального транспорту в місті. І державна влада тут ні до чого. Достатньо рішення депутатів міськради.
Щодо списаних мільйонів – у депутатів є інструменти для контролю. Хай користуються.
Пасажира більше цікавить, скільки приватні перевізники черговим підняттям тарифів витягнуть додатково з його власної кишені.

Олександр
1 рік 18 днів тому

Коцюра потрібен для того,щоб було на кого *стрілки* перевести,чи простіше-прикрити свій зад-це начальника транспорту відповідальнісь! Для чого потрібен в виконкомі начальник транспорту,коли транспорту немає?-для корупції!

кек
1 рік 18 днів тому

за стільки десятків років могли вже купити автобуси, замість того щоб витрачати гроші на всякий непотріб по типу часів чи обригаловку на день міста.

Народ
1 рік 18 днів тому
Про який комунальний транспорт ви пишете. Це Ви хочете створити нове джерело”лівих”надходжень для нашого мера і його” братви” Ще раз говорю не в перевізниках проблема. Проблема в тому що влада починаючи з місцевої, хоче давати пільги народу,за рахунок приватного бізнесу. Але в маршрутному бізнесі закінчились кошти для погашення державних пільг. Ще трохи і цьому бізнесу самому треба буде надавати пільги. І доречі як тільки транспорт стане комунальним зразу в міському бюджеті з’явиться нова стаття розходів. для дотацій комунального транспорту. Гарні пропозиції даєте для збагачення мера і його банди. Тільки не забувайте вже тоді небуде на кого жалітися. На міську владу,так… Читати далі »
editor
1 рік 18 днів тому

не лякайте ні комуною, ні мером. Мер у цьому кріслі не вічний. Як і його команда. Не вічно будуть дерибанити. Прийдуть чесніші – все буде норм.
Комунальний транспорт діє в тому ж таки Луцьку, Львові, менших містах.
А в “комуні” транспорт якраз працював дуже добре. І квиточок давали, і коштував він по місту 5 коп. упродовж десятиліть.

Олександр
1 рік 18 днів тому

Ви, мабуть,з того народу,який за межі міста ніколи не виїжджає і нічого не бачить,або з *перевізників*.Є ще третій варіант…. Є навіть в Україні міста з нормальним комунальним транспортом.Для Нововолинська-це взагалі не проблема,якщо думати головою і про людей і економіку,а не за власну кишеню.

Румпель
1 рік 17 днів тому

Щоб збільшити проїзд, потрібно мати нормальний автобус, а не обдертий, обшарпаний, прокурений. А як тормозить то аж вуха болять після таких звуків, ніби ту маршрутку вивертають.

ГістьЛєна
1 рік 17 днів тому

А вам скільки не дай то буде мало. Стане проїзд коштувати 5 грн. поїздете трошки знову буде мало. А пільговик має Право їздити по пільгам. Якщо вам перевізникам це не подобається квиток в руки і на Київ.

гість
1 рік 18 днів тому

якби підприємці не платили 1000 доларів хабара у відділ транспорту для отримання дозволу на перевезення пасажирів, то їм було б вигідно, моя така думка.

Олександр
1 рік 18 днів тому

Не впевнений з цифрами,але хід думок у Вас правильний! Прокатайтесь від кінця в кінець,порахуйте пасажирів(замітьте скільки квиточків було відірвано) і попросіть сина,чи онука порахувати,кому і що вигідно….

гість
1 рік 17 днів тому

Менше потрібно платити хабарів на отримання дозволу на перевезення і тоді перевізникам буде вигідно

editor
1 рік 17 днів тому

а шо, знову платять? уже ж один чиновник попалився на цьому…

Гість
1 рік 17 днів тому

Що тут за соловї в коментах чирікають підняти вартість квитка до 5 гривень. Перевізники несуть убитки і все таке. Ні мої дорогі не вийде вам підняти ціну на проїзд даже не думайте. Народ і так бідний часи зараз такі шо самі бачите яке все дороге зараз. А соловї/водила тут соловїну пісню затягують підняти проїзд НЕ ВИЙДЕ. Я сам зберу мітинг під міськрадою й тих перевізників на куски порвемо. Народ порве, пільговики яким замість пільгів щось інше в рот дали. Інтер та плюси обов’язково будуть і на всю країну я вас осоромлю мої дорогі перевізники.

Людмила Зіменко
1 рік 17 днів тому

Сьогодні вдень у Благодатному був скандал. Маршрутка, казали пасажири, за графіком 12-45 не відправилась. Поїхала пізніше, стояв шофер довго у кінці вулиці і до зупинки не під’їжджав. Люди замерзли, ні щоб на зупинці стати і людей у салон пустити – зима надворі і вітер скажений. У мене склалося враження, що шофери вже бастують і по-тихому – зривають рейси і економлять на пальному. А ще хочуть вартість проїзду піднімати! То хто таке бачив – працювати менше, а заробляти більше!?

editor
1 рік 15 днів тому

Якийсь безіменний “гість” усе допитується, де його коментар. Тут він, тут, одне й те саме опублікували аж двічі. Читайте уважніше свої коментарі, аноніме.

wpDiscuz