маршррр

Маршрутки в Нововолинську ввечері їздять рідко, надто ж “шістка”!

27 2101

 – Обурює ситуація з маршрутками в нашому місті!

Після  18.00 їдуть як заманеться!

Хто складає їхній графік та хто за ним стежить, невідомо!!!! – пожалілась РАДАРУ Олександра Мельничук.

Пряма мова Олександри:

– Уже вкотре, повертаючись додому, стикаємося з тим, що може проїхати дві-три “двійки” підряд (хоча по графіку повинні чергуватися “2” з “6”).

Коли запитуєш у водія, чому так, він з обуренням відповідає, що їде за вказаним у графіку часом, а чи поїхала перед ним “2”, чи “6”, він не зобов’язаний стежити!!!

На вулиці зима, мало того, що маршрутки їдуть із великими інтервалами, то ще й треба чекати мерзнути, доки приїде “шістка”!!! А в кого маленькі діти…

 

 

РАДАР додає:

Особливо погано курсують маршрутки “2” і “6” після 20.00. Одна на півгодини – це за щастя! Після 21.00 треба чекати хвилин 40-50. Після 22.00 – тупцюй на зупинці з годину, і це буде остання маршрутка.

Витребуємо у пана Ю.Коцури – начальника відділу транспорту та зв’язку виконкому Нововолинської міськради графік руху міських маршруток.  І опублікуємо. Як чекатимемо пізньої години на маршрутку з графіком і відеокамерою в руках, ото вже посміємося!..

Ви теж, шановні читачі, поділіться враженнями від наших маршруток!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

27 Коментар "Маршрутки в Нововолинську ввечері їздять рідко, надто ж “шістка”!"

повідомляти

Рома
6 місяців 16 днів тому

Шістку після 20:00 можна чекати по півтори години, краще пішечком)
Голосуємо далі за нашого мега чесного мера САПОЖНІКОВА, з ним наше місто перетворилось на…..даже слів не вистачає(((((

Таня
6 місяців 16 днів тому

Погано їздять?Скоро зовсім не буде в вечірній час.А в других містах після 22.00 взагалі не їздять.

Діана
6 місяців 16 днів тому

Бо такі міста значить, у нормальних кожних 3-5 хв їздять до 12 години

Пасажир
6 місяців 16 днів тому

Ви на с.Благодатне (Жовтневе) ще не чекали маршрутки.

Наталія
6 місяців 12 днів тому

Мій син часто їздить до бабусі після школи . Вже часто не хочу пускати,бо шкода дитину, зараз холодно. Графік є, а маршрутки може не бути. І люди кажуть – таке постійно…

гість
6 місяців 16 днів тому

з такими низькими тарифами, маршрутки скоро взагалі перестануть їздити.

Невідомий
6 місяців 16 днів тому

А Девятка хоче їде ,хоче ні.

Право
6 місяців 16 днів тому

А ви хотіли і по пільгах їздити і щоб маршрутки що 5 хвилин ходили. Такого не буває. Треба збільшити вартість проїзду і забути про пільговий проїзд. І тоді ситуація з маршрутками покращиться.

Румпель
6 місяців 14 днів тому

Щоб збільшити проїзд, потрібно мати нормальний автобус, а не обдертий, обшарпаний, прокурений. А як тормозить то аж вуха болять після таких звуків, ніби ту маршрутку вивертають.

ГістьЛєна
6 місяців 14 днів тому

А вам скільки не дай то буде мало. Стане проїзд коштувати 5 грн. поїздете трошки знову буде мало. А пільговик має Право їздити по пільгам. Якщо вам перевізникам це не подобається квиток в руки і на Київ.

гість
6 місяців 15 днів тому

якби підприємці не платили 1000 доларів хабара у відділ транспорту для отримання дозволу на перевезення пасажирів, то їм було б вигідно, моя така думка.

Олександр
6 місяців 15 днів тому

Не впевнений з цифрами,але хід думок у Вас правильний! Прокатайтесь від кінця в кінець,порахуйте пасажирів(замітьте скільки квиточків було відірвано) і попросіть сина,чи онука порахувати,кому і що вигідно….

гість
6 місяців 15 днів тому

Менше потрібно платити хабарів на отримання дозволу на перевезення і тоді перевізникам буде вигідно

Гість
6 місяців 14 днів тому

Що тут за соловї в коментах чирікають підняти вартість квитка до 5 гривень. Перевізники несуть убитки і все таке. Ні мої дорогі не вийде вам підняти ціну на проїзд даже не думайте. Народ і так бідний часи зараз такі шо самі бачите яке все дороге зараз. А соловї/водила тут соловїну пісню затягують підняти проїзд НЕ ВИЙДЕ. Я сам зберу мітинг під міськрадою й тих перевізників на куски порвемо. Народ порве, пільговики яким замість пільгів щось інше в рот дали. Інтер та плюси обов’язково будуть і на всю країну я вас осоромлю мої дорогі перевізники.

Людмила Зіменко
6 місяців 14 днів тому

Сьогодні вдень у Благодатному був скандал. Маршрутка, казали пасажири, за графіком 12-45 не відправилась. Поїхала пізніше, стояв шофер довго у кінці вулиці і до зупинки не під’їжджав. Люди замерзли, ні щоб на зупинці стати і людей у салон пустити – зима надворі і вітер скажений. У мене склалося враження, що шофери вже бастують і по-тихому – зривають рейси і економлять на пальному. А ще хочуть вартість проїзду піднімати! То хто таке бачив – працювати менше, а заробляти більше!?

wpDiscuz