мігр

Маски-шоу в двох паспортних столах. Обшук у Нововолинську

19 6240

Сьогодні наприкінці робочого дня у Нововолинський відділ Державної міграційної служби завітали непрохані гості. Працівники СБУ і прокуратури провели тут обшук.

Вилучили недійсні штампи та печатки, які проставлялися на пакетах документів, необхідних для оформлення закордонних біометричних паспортів.

Ідеться про “лівак” – прискорене виготовлення паспортів за певну грошову винагороду.

Такий самий обшук із маски-шоу провели сьогодні ще в одному підрозділі ДМС.

У незаконних діях обвинувачують підприємця та працівників паспортних столів.

 

 

Прес-служба обласної прокуратури повідомляє:

“14 листопада викрито та припинено незаконну діяльність підприємця та службових осіб двох територіальних підрозділів Державної міграційної служби в області, які спільно налагодили систему поборів з громадян за сприяння в оформленні паспортів для виїзду за кордон.

При цьому службові особи підрозділу міграційної служби задля підготовки пакету документів, необхідних для оформлення паспортів, за окрему грошову винагороду вносили недостовірні відомості до офіційних документів, застосовуючи недійсні штампи та печатки.

 

 

Незаконно отримані від громадян кошти та ці штампи і печатки вилучені під час проведення обшуків за місцем роботи фігурантів кримінального провадження.

Слідчі СБУ провадять першочергові слідчі (розшукові) дії, по завершенню яких вирішуватиметься питання повідомлення особам про підозру у вчиненні злочину та обрання запобіжного заходу”.

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

19 Коментар "Маски-шоу в двох паспортних столах. Обшук у Нововолинську"

повідомляти

editor
1 рік 8 місяців тому

Ех. Не знаю, кого там із чим затримали, але дуже шкода. За той літній місяць, що я була адміном паспортної черги в Новіку (на волонтерських засадах), начальник нашого відділу ДМС Іван Миколайович Корнійчук завжди йшов назустріч людям у різних складних ситуаціях. Навантаження там було шалене на всіх працівників.
Ще раз – дуже шкода.
А от цікаво, якого ж це підприємця злапали на гарячому.

Порядок
1 рік 8 місяців тому

Дійсно буде шкода якщо Івана Миколайовича “присадили” на голку коррупції так звані “підприємці”. Я підозрюю, що один з “підприємців” який міг так вдосконалити роботу нашого ДМС є бувший його керівник.. який як привид, ціле літо охороняв та не покидав нашу ДМС. 🙂

editor
1 рік 8 місяців тому

“бувшого” бачила ввечері на вулиці здалеку. Затримали когось іншого. Якогось рішайла.

Якарізниця?
1 рік 8 місяців тому

Не Квасова часом?

версія
1 рік 8 місяців тому

Бувшого ніхто не чіпав і не чіпає… А може це “бувший” і це шоу й організував. Втрачене місце для нього було ой яке хлібне. А так небось знову вскочить на колишню прибильну посаду.

АНАТОЛЬ_
1 рік 8 місяців тому
А чи не той це, Іван Миколайович Корнійчук, котрий зробив карколомну кар’єру піля бутності своєї міським судовим виконавцем, що “геройськи” відзначився при рейдерському захопленню приміщення і майна ПП РО “Львівська жінка” у 2011 році із подачі мера та його родичів? При безпосередній участі не менш “геройської” міліції м. Нововолинська, на чолі із її одіозними, на той час, заступниками начальника? Які посіли, незабаром після аваковської “люстрації та атестації”, іще вищі керівницькі посади у деяких містах Волині? Як і прокурори нашої міської прокуратури? А потім зайняв посаду начальника Нововолинського відділення юстиції. А вже незабаром , після його ліквідації, був призначений начальником Нововолинського… Читати далі »
editor
1 рік 8 місяців тому

Ну шо, начальника на місці немає, сказали – в Луцьку. Приймає заступник.
Люди займають чергу на закордонний з ночі, з 2.00. “Намерзлися страшенно”, – зітхнула старша жінка з черги.

гість
1 рік 8 місяців тому

Треба начальникам паспортного столу проходити стажування під наглядом Наталії Семенівни . Такого порядку , як цього літа , не було у відділі міграційної служба від заснування Нововолинська. А як вона відпустила чергу у “вільне плавання” , то восени і почалися знову ” старі чудасії”

editor
1 рік 8 місяців тому

ну, ви потішили. Дякую. 🙂
Ідею зробити попередній запис через фейсбук подав і втілив у життя Андрій Рязанов. Він створив механізм, і це запрацювало.
Але забирало в мене забагато часу. Протрималася понад місяць.
Сторінка називається “Черга за паспортом м.Нововолинськ”. Можна віддати цю сторінку в чиїсь надійні руки, хай записуються, якщо треба, а не мерзнуть уночі під паспортним.
Заради справедливості мушу повторити: із паном Корнійчуком у нас була дуже нормальна співпраця і повне порозуміння.

Андрій
1 рік 8 місяців тому

Блін молодці, дійсно порадували. Можливо нормальну кількість людей будуть вже приймати, а не скільки їм захочеться.

editor
1 рік 8 місяців тому

сьогодні 20 чоловік приймуть, сказали вранці.
Улітку приймали і по 30.

костя
1 рік 8 місяців тому

Та й паспортів прийдеться чекати не по 3 місяці, а менше.

Pavlo Bazalytskyi
1 рік 8 місяців тому

Ja vsezh taky pochav spodivatysia, scho bude bilsha cherga.
Mynuloi suboty buv 34-m :(, ne potrapyv u chergu v 30 liudei.

СВІТЛАНА
1 рік 8 місяців тому

А недійсні штампи і печатки це що не злочин ,які ще докази треба щоб оголосити підозру …..

анти чобіт
1 рік 8 місяців тому

з нового року польща не буде працевлаштовувати людей по біопаспортах

Дмитро
1 рік 8 місяців тому
editor
1 рік 8 місяців тому
Румпель
1 рік 8 місяців тому

Начальник каже скільки дати, і хочете сказати що все робилось без нього? він причетний 100%

Міс Справедливість
1 рік 8 місяців тому

А чому ніхто не говорить про те, що люди самі шукають “рішал”. Якщо б не було попиту на тих рішал, то про це мова б не йшла. Взагалі, нашим людям “щирим українцям” не можна робити добре ні за які гроші. Здадуть з патрохами як в 33 році. Хотіла б я побачити ту яка здала. Навневно як просила то в груди себе била і казала що нікому не розкаже. Що її змушували гроші давати? Сама гроші занесла.
А бувшого чого чепати? Де хоче там і ходить.

wpDiscuz