IMG_20180517_095541

“Мавзолей Мороза” – наркоманський притон – нарешті змінить свій профіль

38 4862

– Хороша новина: наркоманський притон нарешті хтось купив!

Стільки років там кололися наркомани. Стільки років там розпивали спиртне й ригали алкозалежні.

І от тепер там щось побудують! – нововолинець Артур зробив для РАДАРА на радощах цілий фоторепортаж…

 

Із пологового добре видно було ті наркоманські тусовки…

 

 

 

Будівельники обнесли парканом 30-річний довгобуд, прозваний у народі “Мавзолей Мороза”. Це споруда на території Нововолинської міської лікарні – понад дорогою, навпроти супермаркету “Рідний край”.

Усі 30 років на неї мав змогу дивитися з вікон своєї квартири нововолинський міський голова В.Б.Сапожніков, а з вікон свого кабінету – головлікар В.В.Мороз.

Тут збиралися наркомани, кололись, ділили крадене. А підлітки розважались як уміли.

Рятувальники і поліція неодноразово виїздили сюди на тривожні виклики. То п’яний хлопчина впав із другого поверху недобуду, то ще яка біда.

І от нарешті тут з’явився господар – точніше, господиня. Недобудоване приміщення поліклініки для дорослих і земельну ділянку 19,4 сотки викупила в липні 2017-го підприємиця Олена Цьось із села Хмелівка Володимир-Волинського району  – за 786 тис. грн.

 

Нова власниця недобуду – в білому. Липень 2017-го, завершення аукціону

 

Раніше вона була власником і керівником дочірнього підприємства “АБВ авто”, яке торгувало мотоциклами, автомобілями, запчастинами до них і закрилось наприкінці 2013 року. На час придбання нововолинського недобуду Цьось Олена Федорівна у Держреєстрі підприємців не значилась.

Що там постане замість поліклініки на 600 місць – приватний медичний центр? Цільове призначення недобуду, виставленого на торги, було саме таким.

 

 

Будівельники сказали: “Нас найняли лише забор поставити – і все. Будувати будуть геть інші люди, а що воно має бути, ми не знаємо”.

Хто знає – розкажіть. 🙂

ДОПОВНЕНО!

Депутат Нововолинської міськради Руслан Соловйов каже: на сесії пояснили, що на двох нижніх поверхах буде медичний центр (зрозуміло, приватний), а нагорі – квартири.

Що ж, цілком комерційний проект.

 

Фоторепортаж із недобуду – Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

38 Коментар "“Мавзолей Мороза” – наркоманський притон – нарешті змінить свій профіль"

повідомляти

Ульріх
1 рік 7 днів тому

Мінус одна локація для наркоманів але скільки там дітей голови порозвалювало ((

editor
1 рік 7 днів тому

О, то на верхніх поверхах будуть квартири!.. Доповнили наприкінці новини.

Андрій
1 рік 7 днів тому

Там буде 9-и поверховий будинок з мансардним поверхом,в підвальному приміщенні басейн

editor
1 рік 7 днів тому

це жарт?

Андрій
1 рік 7 днів тому

Ні не жарт,будівництво розраховне на 1,5 роки,вхід у будинок зі сторони Рідного Краю,забудовники відомі Нововолинську,два поверхи під комерцію

editor
1 рік 7 днів тому

а я-то думаю, чого 20 соток і недобуд із прив’язкою до всіх комунікацій у центрі міста обійшлись явно підставній пані в якихось 786 тис. грн.
А хто будуватиме? Новосад, Цаани, знову тернопільські чи, прости Господи, Сантеххапаж?
2 поверхи під комерцію – це нижні під медцентр? чи про що ви?
І як щодо громадських слухань, дуже цікаво було б побачити проект.

Андрій
1 рік 6 днів тому

Будувати будуть тернопільські,проект з часом покажуть:)

Так вам і треба.
1 рік 7 днів тому

З відом на цокольне отдєлєніє лікарні звідки вивозять трупи. це прекрасно я щєтаю.

тролик
1 рік 7 днів тому

Цось – це нашої чиновниці родичи, хто знає ?

АНАТОЛЬ Бідзюра
1 рік 7 днів тому
В українському законодавстві про охорону здоров’я чорт ногу зламає. Я не мав часу його моніторити. Проте, видається, що цьому ЗУ є стаття яка забороняє продавати споруди, котрі розташовані на території комунальних лікарень. А тут, здається, продається і громадська земля – близько 20 сотих чи близько того. Що теж заборонено. Окрім того, мені не зрозуміло, як головного лікаря В.Мороза міський голова В.Сапожніков стільки десятків років тримав на цій посаді. Це що, провели конкурс 30 років тому, а потім тих самих тридцять літ тільки поновлювали контракти у міськраді? І конкурсів на більше не було? Тобто, у громади відібрали її конституційні права на… Читати далі »
editor
1 рік 7 днів тому

Був колись статус – лейб-медик. Придворний лікар.
Якось так.

Олександр
1 рік 7 днів тому

А,що тут не зрозуміло?Чому *господарники* брались за будівництво і ніколи його не завершували? Все так просто-будуєш щось -і паралельно собі хатинку…І нічого не потрібно боятись, бо будуються всі від міліції і місцевої влади до президентів.То кого боятись?Головне не випадати з *сім*ї*…Чи не тому так тихенько відкриваються амбулаторії і відбуваються візити голови облдержадміністрації.От і звучать потім *оди* від Савченка. Тільки питання виникає-а які думки виникали в голові у нього при побаченому *ремонті* вул.Св.Володимира? А в мене є одне питання-хто поставив підпис в акті прийомки про виконання робіт?

editor
1 рік 6 днів тому

чому тихенько? з помпою відкрили, репортерів довкола мера й голови ОДА було як гною 🙂

Олександр
1 рік 6 днів тому

Ну,помпа і публічність-це різні речі….А Ви про кошторис на ремонт приміщення чули?Одна побілка фасаду чого варта!

editor
1 рік 6 днів тому

На сайті міськради і в довколобюджетних засобах повідомляли, що амбулаторію на розі Дружби і Св.Володимира відкриють незабаром. Тобто не втаємничували.
А от помпа дуже насмішила – принаймні мене. 🙂
Про побілку детальніше можна?

Тролик
1 рік 6 днів тому

А чи не орендує місто в Очеретка приміщення нової амбулаторії? Треба буде в Бабійчука запитати, чия це власність.

АНАТОЛЬ Бідзюра
1 рік 5 днів тому

Там, пригадується, є об’єкт небожа. Чи може, вже продав? “Ексклюзив” називається. Треба зробити інформзапит.

Олександр
1 рік 5 днів тому

По Нововолинському тв розповідали про кошторис на ремонт приміщення…

Курт
1 рік 6 днів тому

Сорока на хвості принесла, шо у нього пожиттєвий контракт, тобто, безстроковий. Певно, винесуть з тої лікарні тільки вперед ногами.

АНАТОЛЬ Бідзюра
1 рік 6 днів тому

Якщо у В. Мороза пожиттєвий контракт, то В. Сапожніков без волі на те громади і місцевих депутатів не мав права його підписувати. “ЗУ Про місцеве самоврядування” цього не передбачає. Хіба що є якісь інші нормативні акти. Я вже неодноразово прошу анонімної юридичної допомоги у цьому та інших питаннях у компетентних людей. Проте, на жаль, більшість дописувачів вважає, що у Бідзюри і НС своя, ОСОБИСТА, війна із стародавньою міською владою Нововолинська, а вони мають дотримуватися суворого нейтралітету.

Чхати на приниження
1 рік 5 днів тому

А чого Ви не звернетеся за допомогою до молодого, енергійного нардепа Ігоря Володимировича Гузя ? Він Вам розкаже як закриваються справи по теплотрасах з старими трубами ( до речі вже майже річниця по цьому), як влітають мільйони грн. на теперішній ремонт доріг у Нововолинську (є з чим порівняти дороги, сусідній Володимир-Волинський). “Кроноспан”, “Курчак”, ОЖК (є з чим порівняти заводи, сусідній Володимир-Волинський).”Сантехмонтаж”, “Нова Аркада”(є з чим порівняти фірми, сусідній Володимир-Волинський). “Наше місто” скоро одну половину газети буде приділяти меру, другу половину нардепу.

АНАТОЛЬ Бідзюра
1 рік 5 днів тому

Треба буде попросити, щоб згідно вашої геніальної ідеї, дійсно таки почали друкувати другу половину “НМ” під назвою “Наш Мер”. А саму газету перейменували на “Чарівне містечко ” згідно побажань О Савченка – голови ВОДА. Чи “Чарівне гніздечко ” із фотографією вілли мера на Кобзаря? Гм.

анти чобіт
1 рік 4 днів тому

ще він поки нардеп до виборів а там думаю люди його більше не виберуть

Олександр
1 рік 4 днів тому

Перебіжить в *Укроп* і на інший округ…

Фея
1 рік 4 днів тому

Прикро це писати, але ці критичні висловлювання меру і підмеркам до одного місця. Один із замів мера так і казав. Можу навіть засвідчити при потребі, бо чула особисто.

Eys
1 рік 3 днів тому

Слухай Анатоль, ти колись писав, шо стоїть стільки років лікарня недостроєна, а тепер коли її хочуть достроїти,ти пишеш ,шо це незаконно,ти сам собі перечиш.

АНАТОЛЬ Бідзюра
1 рік 2 днів тому

Ви б, пане, трішки підівчилися українській граматиці, до речі. Ви брешете! Я ніколи не писав, щоб довгобуд, який мав стати ПОЛІКЛІНІКОЮ ДЛЯ ДОРОСЛИХ ще у радянські часи, та й продали у приватні руки зі 20 сотками комунальної землі. Навпаки. Під час минулих продажів його місцевою владою (аж тричі!) я стверджував, що вона (влада) не мала права цього робити без дозволу територіальної громади м Нововолинська. Тому що законодавство і Конституція України це забороняють. Може, назветеся своїм справжнім іменем, брехуне? Тоді й подискутуємо.

Свiтлана
1 рік 6 днів тому

А мене iнше цiкавить-коли будувалася лiкарня, то там фундамент точно не розрахований на 9 поверхiв. Чи будуть повнiстю все зносити?

editor
1 рік 6 днів тому

І мене це цікавить. Андрію, агов! Хто ще в темі – розкажіть, як воно має бути.

Олександр
1 рік 6 днів тому

І весь цей *прожект* відповідає умовам приватизації?

Андрій
1 рік 6 днів тому

Експертизу фундаментів робили,все гуд,певні дії виконають ,щоб вивезти будівлю з аварійного стану

Олександр
1 рік 4 днів тому

Не пишіть дурниць!Хто і як робив експертизу?Будівлі майже 30 років,і це в закинутому стані -дощі,морози….ЇЇ зносити потрібно,а не добудовувати 9 поверхів,а ще краще заселити туди всіх причетних разом з *експертами*.

АНАТОЛЬ Бідзюра
1 рік 4 днів тому

Звісно, що на 9 поверхів такий фундамент не розрахований. І у проекті така його міцніість не передбачена – гарантую. Хіба, що, новітні проектанти переробили його на титановий. Проте, якщо дуже добре “башлянути”, то він витримає і всі 15 поверхів. :)))

анти чобіт
1 рік 4 днів тому

а потім буде як на 15 м-ні,все тріщати по швах

Тетяна
1 рік 3 днів тому

А санітарна зона інфекційного відділення, а психоневрологія? Нікому закони не писані? Бабло рулить, все ні по чому? І МРТ на нижніх поверхах?

Тролик
1 рік 3 днів тому

Приміщення має цільове призначення – лікарня.
Продавали як недобудову приміщеня лікарню.
Щоб зробити житловий будинок, потрібно зробити проект реконструкції та змінити його цільове призначення. тоді замість лікарні буде житловий будинок або частково.
Тепер треба дивитися договір купівлі-продажу, чи це дозволено зміну цільового призначення будівлі, і яка санкція за це буде (вусатий своїм недругам навіть анульовував договори купівлі-продажу за це).

АНАТОЛЬ Бідзюра
1 рік 3 днів тому

Незабаром я вам вчергове – знову і знову, на прикладі проданого недобуду та землі в ЦМЛ, покажу, як В.Сапожніков та його “таваріщі” із найближчого службово- посадового оточення “шанують” закони та Конституцію України.

Олександр
1 рік 3 днів тому

Юля цілий комбінат забрала і перепродала в тричі дорожче….Якщо нормально підходити-можна багато чого повернути . Розікрали всю країну і їх ще потрібно просити,щоб не пішли на *підвищення*!!!! Клоуни!

wpDiscuz