IMG_20180517_095541

“Мавзолей Мороза” – наркоманський притон – нарешті змінить свій профіль

38 4545

– Хороша новина: наркоманський притон нарешті хтось купив!

Стільки років там кололися наркомани. Стільки років там розпивали спиртне й ригали алкозалежні.

І от тепер там щось побудують! – нововолинець Артур зробив для РАДАРА на радощах цілий фоторепортаж…

 

Із пологового добре видно було ті наркоманські тусовки…

 

 

 

Будівельники обнесли парканом 30-річний довгобуд, прозваний у народі “Мавзолей Мороза”. Це споруда на території Нововолинської міської лікарні – понад дорогою, навпроти супермаркету “Рідний край”.

Усі 30 років на неї мав змогу дивитися з вікон своєї квартири нововолинський міський голова В.Б.Сапожніков, а з вікон свого кабінету – головлікар В.В.Мороз.

Тут збиралися наркомани, кололись, ділили крадене. А підлітки розважались як уміли.

Рятувальники і поліція неодноразово виїздили сюди на тривожні виклики. То п’яний хлопчина впав із другого поверху недобуду, то ще яка біда.

І от нарешті тут з’явився господар – точніше, господиня. Недобудоване приміщення поліклініки для дорослих і земельну ділянку 19,4 сотки викупила в липні 2017-го підприємиця Олена Цьось із села Хмелівка Володимир-Волинського району  – за 786 тис. грн.

 

Нова власниця недобуду – в білому. Липень 2017-го, завершення аукціону

 

Раніше вона була власником і керівником дочірнього підприємства “АБВ авто”, яке торгувало мотоциклами, автомобілями, запчастинами до них і закрилось наприкінці 2013 року. На час придбання нововолинського недобуду Цьось Олена Федорівна у Держреєстрі підприємців не значилась.

Що там постане замість поліклініки на 600 місць – приватний медичний центр? Цільове призначення недобуду, виставленого на торги, було саме таким.

 

 

Будівельники сказали: “Нас найняли лише забор поставити – і все. Будувати будуть геть інші люди, а що воно має бути, ми не знаємо”.

Хто знає – розкажіть. 🙂

ДОПОВНЕНО!

Депутат Нововолинської міськради Руслан Соловйов каже: на сесії пояснили, що на двох нижніх поверхах буде медичний центр (зрозуміло, приватний), а нагорі – квартири.

Що ж, цілком комерційний проект.

 

Фоторепортаж із недобуду – Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

38 Коментар "“Мавзолей Мороза” – наркоманський притон – нарешті змінить свій профіль"

повідомляти

Ульріх
1 місяць 2 днів тому

Мінус одна локація для наркоманів але скільки там дітей голови порозвалювало ((

тролик
1 місяць 1 день тому

Цось – це нашої чиновниці родичи, хто знає ?

АНАТОЛЬ Бідзюра
1 місяць 1 день тому
В українському законодавстві про охорону здоров’я чорт ногу зламає. Я не мав часу його моніторити. Проте, видається, що цьому ЗУ є стаття яка забороняє продавати споруди, котрі розташовані на території комунальних лікарень. А тут, здається, продається і громадська земля – близько 20 сотих чи близько того. Що теж заборонено. Окрім того, мені не зрозуміло, як головного лікаря В.Мороза міський голова В.Сапожніков стільки десятків років тримав на цій посаді. Це що, провели конкурс 30 років тому, а потім тих самих тридцять літ тільки поновлювали контракти у міськраді? І конкурсів на більше не було? Тобто, у громади відібрали її конституційні права на… Читати далі »
Олександр
1 місяць 1 день тому

А,що тут не зрозуміло?Чому *господарники* брались за будівництво і ніколи його не завершували? Все так просто-будуєш щось -і паралельно собі хатинку…І нічого не потрібно боятись, бо будуються всі від міліції і місцевої влади до президентів.То кого боятись?Головне не випадати з *сім*ї*…Чи не тому так тихенько відкриваються амбулаторії і відбуваються візити голови облдержадміністрації.От і звучать потім *оди* від Савченка. Тільки питання виникає-а які думки виникали в голові у нього при побаченому *ремонті* вул.Св.Володимира? А в мене є одне питання-хто поставив підпис в акті прийомки про виконання робіт?

Курт
1 місяць 1 день тому

Сорока на хвості принесла, шо у нього пожиттєвий контракт, тобто, безстроковий. Певно, винесуть з тої лікарні тільки вперед ногами.

АНАТОЛЬ Бідзюра
1 місяць 15 годин тому

Якщо у В. Мороза пожиттєвий контракт, то В. Сапожніков без волі на те громади і місцевих депутатів не мав права його підписувати. “ЗУ Про місцеве самоврядування” цього не передбачає. Хіба що є якісь інші нормативні акти. Я вже неодноразово прошу анонімної юридичної допомоги у цьому та інших питаннях у компетентних людей. Проте, на жаль, більшість дописувачів вважає, що у Бідзюри і НС своя, ОСОБИСТА, війна із стародавньою міською владою Нововолинська, а вони мають дотримуватися суворого нейтралітету.

Чхати на приниження
30 днів 23 годин тому

А чого Ви не звернетеся за допомогою до молодого, енергійного нардепа Ігоря Володимировича Гузя ? Він Вам розкаже як закриваються справи по теплотрасах з старими трубами ( до речі вже майже річниця по цьому), як влітають мільйони грн. на теперішній ремонт доріг у Нововолинську (є з чим порівняти дороги, сусідній Володимир-Волинський). “Кроноспан”, “Курчак”, ОЖК (є з чим порівняти заводи, сусідній Володимир-Волинський).”Сантехмонтаж”, “Нова Аркада”(є з чим порівняти фірми, сусідній Володимир-Волинський). “Наше місто” скоро одну половину газети буде приділяти меру, другу половину нардепу.

АНАТОЛЬ Бідзюра
30 днів 15 годин тому

Треба буде попросити, щоб згідно вашої геніальної ідеї, дійсно таки почали друкувати другу половину “НМ” під назвою “Наш Мер”. А саму газету перейменували на “Чарівне містечко ” згідно побажань О Савченка – голови ВОДА. Чи “Чарівне гніздечко ” із фотографією вілли мера на Кобзаря? Гм.

анти чобіт
30 днів 6 годин тому

ще він поки нардеп до виборів а там думаю люди його більше не виберуть

Олександр
30 днів 1 година тому

Перебіжить в *Укроп* і на інший округ…

Фея
29 днів 14 годин тому

Прикро це писати, але ці критичні висловлювання меру і підмеркам до одного місця. Один із замів мера так і казав. Можу навіть засвідчити при потребі, бо чула особисто.

Eys
28 днів 15 годин тому

Слухай Анатоль, ти колись писав, шо стоїть стільки років лікарня недостроєна, а тепер коли її хочуть достроїти,ти пишеш ,шо це незаконно,ти сам собі перечиш.

АНАТОЛЬ Бідзюра
28 днів 12 годин тому

Ви б, пане, трішки підівчилися українській граматиці, до речі. Ви брешете! Я ніколи не писав, щоб довгобуд, який мав стати ПОЛІКЛІНІКОЮ ДЛЯ ДОРОСЛИХ ще у радянські часи, та й продали у приватні руки зі 20 сотками комунальної землі. Навпаки. Під час минулих продажів його місцевою владою (аж тричі!) я стверджував, що вона (влада) не мала права цього робити без дозволу територіальної громади м Нововолинська. Тому що законодавство і Конституція України це забороняють. Може, назветеся своїм справжнім іменем, брехуне? Тоді й подискутуємо.

Свiтлана
1 місяць 1 день тому

А мене iнше цiкавить-коли будувалася лiкарня, то там фундамент точно не розрахований на 9 поверхiв. Чи будуть повнiстю все зносити?

АНАТОЛЬ Бідзюра
30 днів 11 годин тому

Звісно, що на 9 поверхів такий фундамент не розрахований. І у проекті така його міцніість не передбачена – гарантую. Хіба, що, новітні проектанти переробили його на титановий. Проте, якщо дуже добре “башлянути”, то він витримає і всі 15 поверхів. :)))

анти чобіт
30 днів 6 годин тому

а потім буде як на 15 м-ні,все тріщати по швах

Тетяна
29 днів 7 годин тому

А санітарна зона інфекційного відділення, а психоневрологія? Нікому закони не писані? Бабло рулить, все ні по чому? І МРТ на нижніх поверхах?

Тролик
29 днів 6 годин тому

Приміщення має цільове призначення – лікарня.
Продавали як недобудову приміщеня лікарню.
Щоб зробити житловий будинок, потрібно зробити проект реконструкції та змінити його цільове призначення. тоді замість лікарні буде житловий будинок або частково.
Тепер треба дивитися договір купівлі-продажу, чи це дозволено зміну цільового призначення будівлі, і яка санкція за це буде (вусатий своїм недругам навіть анульовував договори купівлі-продажу за це).

АНАТОЛЬ Бідзюра
28 днів 15 годин тому

Незабаром я вам вчергове – знову і знову, на прикладі проданого недобуду та землі в ЦМЛ, покажу, як В.Сапожніков та його “таваріщі” із найближчого службово- посадового оточення “шанують” закони та Конституцію України.

Олександр
28 днів 14 годин тому

Юля цілий комбінат забрала і перепродала в тричі дорожче….Якщо нормально підходити-можна багато чого повернути . Розікрали всю країну і їх ще потрібно просити,щоб не пішли на *підвищення*!!!! Клоуни!

wpDiscuz