IMG_20181021_095930

Медичний центр “Каблук Сапожнікова”

7 3003

На гаражах виконкому я побачив табличку “Медичний центр”.

Стрілка якраз на наркопритон показує…

 

На РАДАРІ ще навесні була стаття про наркоманське гніздо під вікнами Нововолинської міськради. Наркозалежні називають його “точка Каблук”.

Я сходив туди подивитися, чи за 6 місяців щось змінилося. Так, змінилося: листя на деревах пожовкло. А все решта без змін.

Вибиті вікна колишнього банку забиті фанерою.

 

 

Гори шприців на задньому дворику біля колишнього інкасаторського боксу.

Картина та ж сама, що й тоді, але вже без повій. Бо холодна погода не дозволяє нічним бабочкам розкривати свої грішні крильця.

Що мене дуже шокувало – на службовому гаражі міськради я побачив табличку “Медичний центр”. Стрілка якраз на точку Каблук і показує.

 

 

Для охочих вколотися – вказівник із напрямком руху. Ото сервіс!

Нагадаю результати соцопитування на РАДАРІ щодо того, де варто облаштувати реабілітаційний центр для бійців АТО. Найбільше голосів – за приміщення колишнього банку, тепер уже відомого як точка Каблук.

 

 

Чому міська влада не ворухнула навіть пальцем, аби використовувати покинуту будівлю на благо громади?

Чому наш міський голова не бачить наркопритон під службовими гаражами?

Може, просто не хоче бачити, як і інші проблеми міста.

А тих проблем хоч греблю гати!

 

Фото, текст – Артур

У ТЕМУ:

Кубло “Каблук” – під носом у Сапожнікова. Поряд міськрада, школа, дім молитви і вілла мера

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

7 Коментар "Медичний центр “Каблук Сапожнікова”"

повідомляти

Мешканець . Об’єктивний щодо Радара
8 місяців 3 днів тому

Мене дивує , як можна піднімати питання про використання приватного майна на чиюсь користь без згоди власника????
Приміщення банку є приватною власністю! Ним може розпоряджатися лише власник, а не мер чи міська рада, радар, мешканці чи автор статті!

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
8 місяців 3 днів тому

Правильно. А міська рада могла б викупити це приміщення у колишнього “Промінвестбанку” для своїх потреб. Чудовий будинок і не старий.

Об'єктивний щодо всіх
8 місяців 3 днів тому

А мене дивує, як може Сапожніков і Ко стільки років спокійно дивитись на руйнацію шикарної споруди під своїм носом. Та знайди власника чи його представника, домовся на взаємовигідних умовах про використання будівлі і двору. Власнику навряд чи цікаво, щоб це все спалили, розтрощили чи саме погнило.
Де дії міської влади? Де документальні підтвердження, що звертались, пропонували, обговорювали різні варіанти плати? Телефончик там на будівлі зазначено, власників чиновники добре знають.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
8 місяців 2 днів тому
Свята правда. Міському голові все по-х***ру. Переконувався у цьому безліч разів і у всі роки. Ох, і пощастило йому із нововолинським електоратом! – п’яним, боягузливим, покірним і підлим. Та він його (електорат) – отих своїх 12 000 виборців, що за нього проголосували востаннє, за його 5-ту каденцію зі загальної кількості – 42 500 дорослих людей, котрі мають право голосу, повинен їх у дупу цілувати. Проте, пан-товариш ніколи не зроблять цього, бо людина вони “заслужені” та “інвестиційно привабливі” – привели у місто “Кроношпан”, Олійницю (ОЖК), “П. Курчака” та інші. Котрі постійно підсмерджують, забруднюють та підтруюють міську екологічну систему – атмосферу і… Читати далі »
анти чобіт
8 місяців 2 днів тому

йому тільки на гроші не пофіг.

Ммм
8 місяців 3 днів тому

А по документах чия ця будівля на сьогоднішній день, хто власник?

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
8 місяців 3 днів тому

Табличка вказує на приватну медичну фірму, яка схоже, належить одному гордому депутату міськради – ескулапу. Котрий викупив цю нашу комунальну власність, у вигляді фінського будинку, разом із земельною ділянкою. Пам’ятаєте, там знаходились садівниче товариство “Прикордонник та міське екскурсбюро. Яких виселили. Міська рада і її очільник тихцем, як вбачається, продали це майно слухняному і потрібному чоловіку за “правильні” голосування на сесіях міськради.
Яка ціна була? О, це запитання не до мене – до міського голови. Хоча, саме рішення МР у мене є.

wpDiscuz