анализз

Медики – без платні, пацієнти – без лабораторії. Приморожена реформа

34 4169

 – Пацієнти, ви ж найбільше зацікавлені у поверненні лабораторії!

Тоді аналізи будуть безкоштовними.

 

Педіатр Ірина Ковальова з комунального неприбуткового підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” стурбована перекосами і негараздами, які супроводжують реформування медицини в  Нововолинську.

Пряма мова Ірини Степанівни:

– Медики Нововолинського КНП ЦПМСД  іще й досі не підписали договір із НСЗУ, сидять без обіцяної платні.

Тим часом міська влада забрала 1,5 млн. гривень державних субвенцій на оплату комунальних послуг КНП ЦПМСД, що є неправомірно! Їх має оплачувати місцевий бюджет.

Головлікар Попіка О.О. уклала без тендеру угоду з найбільш дороговартісною лабораторією Сінево. Наша установа сплатить Сінево понад 200 000 гривень за аналізи – з наших субвенцій, які нам ще не надала держава!

В усіх містах Волині поліклінічні лабораторії перейшли до КНП ЦПМСД, а в нас – установі Мороза В.В. Він хоче ще на цьому заробляти! І нікому немає до цього діла. Хоча це виглядає як суцільна корупція.

Пацієнти, ви ж найбільше зацікавлені у поверненні лабораторії! Тоді аналізи будуть безкоштовними.

 

 

А найприкріше  – У МЕДИКІВ НЕМАЄ АВАНСУ вже тиждень! Хоча гроші НСЗУ насамперед дає для медиків, щоб люди не звільнялись і не тікали за кордон!

Це все називається реформи первинної ланки по-нововолинськи!

Вони ще хочуть вбабахати наші гроші на металочерепицю, щоб перекрити дах у поліклініці Благодатного.

 – Складається враження,  що наша місцева влада саботує медреформи навмисно заради якоїсь користі!підсумовує лікар Ковальова.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

34 Коментар "Медики – без платні, пацієнти – без лабораторії. Приморожена реформа"

повідомляти

Ігор
2 місяців 30 днів тому

хай тече на голову ?

Медик
2 місяців 30 днів тому

Хай ремонтують, на здоров’я, але не з грошей неприбуткового центру первинної допомоги. Медики сидять без платні, скоро працювати буде нікому під тією черепицею!

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 місяців 30 днів тому
Що таке “Сінево”? Яка повна назва організації? Які її функції? Структура ця приватна чи державна? Хто власник? Нічого не зрозуміло. Напишіть. Опишіть всі нюанси цієї справи на “Радарі”. Бо вийде так, як нещодавно, днями “пшиком”, у міськраді закінчився дводенний протест проти підвищення тарифів на опалення. Наробили сміху… Робити потрібно все швидко і юридично правильно – згідно законодавства та Конституції. Не відступатись від задуманого – все доводити до кінця! Найбільше бояться місцеві владці – це правди і законності. Втраплять у тягнучку судів та торгів із певними службовими особами, і… хай башляють їм бакси та гривні: їхні вкрадені у нас гроші, як… Читати далі »
Олександр
2 місяців 30 днів тому
Нововолинськ – був збудований на болотах, заселений переселенцями… А та мокшанщина, як ракова опухоль. От і перетворилась людина спочатку на “населєніє”, а згодом і на мутантів. Ні голодом, ні тарифами-нічим не знищити. Останній шанс-медицина! І як би не старались Порошенко чи Супрун “розвернути” країну до Європи-не виходить, бо мокшанські гени-то є сила! Янукович втік, бо в нього білоруські болотні гени, слабоваті, а у нас-Сапожніков! Мокшанський мутант-його ні закони, ні ніяка зараза не бере! П. Анатоль, а про тарифну акцію-вставлю декілька слів-пшиком навіть не назвати, але… Два поліціянти під входом курили без зупину.Співпадіння?-не думаю… Для правопорядку поліції мало, але, недай бог… Читати далі »
Анатоль_ БІДЗЮРА
2 місяців 29 днів тому
Вони змушені були прислати наряд поліції, бо В. Грабовський повідомив про акцію начальника НВ ВП, завчасно і письмово. Як і належало було, згідно Конституції України, законослухняному громадянину. Ось тільки В. Сапожніков та його кліка, як вбачається, й далі плюють на громаду, яка їх обрала, із високого піднебесся. Куди вони залетіли чисто випадково зі комуністичної імперії СССРії – та й залишаються там донині… Через нашу інертність та козляцтво, переляк, байдужість і небажання змін для своїх дітей та онуків… Все це – змінити місцеву владу, можна любі мої, за пів-дня: раз і назавжди! Потім обрати нову і контролювати, щоби не крали та… Читати далі »
гість
2 місяців 29 днів тому

Тарифна акція була успішна. Було багато жінок всі без субсидій.

батько
2 місяців 30 днів тому

Деякі лікарі направляють самі в “Лакмус”, там платно і я так зрозумів, що в цьому є зацікавленість того лікаря і лабораторії!!! Паціенти будьте уважні! Слова словами, але угода (яку хотільсь би побачити) на безкоштовні аналізи укладена тільки з лабораторією “Сінево” , тому не платіть марні кошти, ми вже їх сплатили податками!!!Крім того. натепер, лікарі мають право на ФОП, отримавши повну незалежність від ЦПМСД. Ми підтримуємо нашого лікаря Ірину Степанівнуу впереході на ФОП яка є саме незалежним лікарем і може всім в цьому бути прикладом!Здавали аналізи в “Сінево” по направленню від лікаря і усе було безкоштовно!

Олександр
2 місяців 29 днів тому

Що, починає доходити? А я все чекав, коли це стоматологи почнуть собі головних лікарів вибирати? Доречі, не потрібно плутати ЛАБОРАТОРІЮ і пункт забору матеріалів. Для більш ерудованих-прийом аналізів з 9 до 11 години. Далі везуть до Львова (ще приблизно 2 год). Далі-обробка матеріалу… Запитання :вас задовільнять результати при умові, що обробка матеріалу повинна проводитись не пізніше, ніж за дві години після забору?

Про сінево
2 місяців 29 днів тому

Скажіть будь ласка коли здавали? Хто ваш лікар? Нам теж потрібно здати чимало аналізів там..і немалу суму заплатити..(
педіатр в поліклініці сказала, безкоштовні лише 2-3 типи аналізів . Решта платні..((

Оксана
2 місяців 30 днів тому

Біда у тому, що ніхто не інформує населення . “Безкоштовно” – чарівне слово ,біжите в Сінево і не здогадуєтеся, що витрачають ваші ж гроші, виділені державою на безкоштовні обстеження .

ХХХ
2 місяців 30 днів тому

Безкоштовних обстежень ніколи не було та не буде. У будь-якій лабораторії сидять люди які отримують зарплати, використовують реактиви(які теж на деревах не ростуть). Питання в тому, хто платить. Платить держава. І, як на мене, хай краще платить приватній лабораторії, ніж Морозу-НЦМЛ(результати якої в багатьох випадках викликають шок навіть у лікарів)

ХХХ
2 місяців 29 днів тому

У Мороза що прихватизована больниця ,шо йому тре платить за усе ?!Государство буде платить!

марія
2 місяців 29 днів тому

не лікарня а прихвватизовані лікарі

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 місяців 29 днів тому

А що, вже приватизував!?

марія
2 місяців 29 днів тому

Як би хотілося побачити перелік аналізів “безкоштовних” на сайті . Може скористались би люди поки” Акція” проте що наші лікарі бідні та не всі ,в кожного лікаря є своя такса і всі про знають . Особливо ті хто має відношення до регресу

Тетяна
2 місяців 30 днів тому

Стикнулась з тою “реформою” це звичайно кошмарчик, На сьогоднішній день лабораторні дослідження безкоштовно в сінево, але це на місяць, як мені казали “акція” ,А там ціни ну хіба для нашого славного мера і головного лікаря,

Про сінево
2 місяців 29 днів тому

Безкоштовно місяць та лише деякі аналізи..((

ХХХ
2 місяців 30 днів тому

………….

А ви назвіться своїм прізвищем – і тоді звинувачуйте когось конкретно, на здоров’я. Щоб у разі чого відповідали ви, а не РАДАР.
Це й для всіх любителів анонімних звинувачень.
І да, представники влади, керівники різних рівнів є більш відкритими для анонімної критики.

Модер

Вікторія
2 місяців 30 днів тому

А в чому проблема? Все ж для здоров’я людей! Побігає людина отак по усім кабінетам та клінікам і…або організм сам боротиметься, або організм помре. Мені здається саме на це і орієнтація медичної реформи.
До, речі, а ви, мої співвітчизники, вже прислухались до поради нашої головної медички країни- пані Супрун? Вона радить не зловживати чорною ікрою, а замінити її червоною.
Здоров’я, вам, дорогі мої! І замінивши чорну ікру на червону, не переїдайте червоної ікри, це дуже шкодить здоров’ю.

РАДАР
2 місяців 30 днів тому

Телефон Ольги Олександрівни Попіки поки що не відповідає. 🙁 Але не втрачаємо надії отримати її коментар щодо платні, лабораторії, тендерної процедури та угоди з НСЗУ.
Цікаво, чому величезні кошти має отримувати саме приватна лабораторія? Чому не взяти поліклінічну лабораторію у ЦПМСД й не оснастити її сучасним устаткуванням? Там же колеги працюють…

Олег
2 місяців 30 днів тому

Ну ви і загнули вкласти гроші у поліклінічну лабораторію, а що з того тоді в кармані буде, правильно нічого. Наші можновладці якщо треба щось зробити і гроші йдуть в державні установи без відкату, роками нічого не хочуть робити, кажуть треба але коштів нема. Але коли в приватну, то любі кошти знаходяться в секунді, документи підписуються моментально, гроші переводяться ще до кінця роботи авансом.

Олександр
2 місяців 28 днів тому

Ще не відповіла Попіка? Мабуть і не дочекатись. Але якщо… Часом… Нагадайте моє питання-скільки коштує її нове крісло?

РАДАР
2 місяців 28 днів тому

Відповіла ще вчора, затримка за автором.

анти чобіт
2 місяців 29 днів тому

цікаво за кого ввідадуть свій голос на виборах міського голови бюджетники?

Вуаля
2 місяців 29 днів тому

Пригадую як білі халати строєм і плакатами кричали за Сапожнікова. Вітя завжди може втекти в окуповане Сніжне.

Олександр
2 місяців 29 днів тому

Білорусь ближче…

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 місяців 29 днів тому
І я, пані “Вуаля”, пам’ятаю часи у 2005 році, (і маю на те задокументовані факти) під час нашої всеміської акції “Нововолинськ без Сапожнікова!”, парадний вихід під міську раду сотень вчителів, лікарів і комунальників. Які зубами і пазурами були готові захищати його від звільнення. Із гаслами. Було багато п’яних і агресивних бандюків… Саме тоді він подав, зі своїм другом, на керівників акції “НБС!”, в суд. Вимагав із кожного по $ 1000 за моральне виснаження і за зганьблені його честь та гідність. :))) Саме тоді була відкрита кримінальна справа під назвою “Продхолод” по нанесенню збитків міською радою Нововолинська (міський голова В.Сапожніков) державі… Читати далі »
Шпрот
2 місяців 29 днів тому

Бюджетники думаєте хочуть кудись йти? та їх змушують, моєму дуже близькому родичу,одна з посадових осіб Волині сказали зібрати**** кілкість людей для молитви за томос на Київ в дуже корткі терміни)) і він мусив це зробити і поїхали люди і кошти на цю поїздку “Зверху не давали”, сам плати або шукай у кого взяти….а шо бюджетники) вони заручники

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 місяців 29 днів тому
Слухайте, “Шпрот”. Які заручники? Вони отримують зарплату від територіальної громади Нововолинська, а не від В. Сапожнікова! Ми жодному із них із них не відмовляли, коли хтось звертався до нас по захист від владної сваволі “червоних директорів” і керівників диктаторсько-“совкового” гатунку у місцевій владі! А деяких громадян, я особисто водив за ручку по поліціях, прокуратурах та СБУ, щоби писали заяви на своїх кривдників. Вони дуже боялися цього і нервували, і дідько його знає й чого і чому. Прямо, тряслись. Проте, допомагало! Боятися починало їхнє начальство та місцеві владні очільники. За перевищення власних службових повноважень, за зловживання владою та службовим становищем. За… Читати далі »
Валік
2 місяців 29 днів тому

ВИБІР БЕЗ ВИБОРУ! Реформа твою мать!!! Я ще поки гроші маю. Махнув рукою на ту Реформу пішов в Сінево. Загальний аналіз крові коштує 150 гривень. Буду аналізи платно здавати. З направленям терапевта безкоштовно. Не збіднію здам платно. Що поробиш якщо немає з ким декларацію підписати! Одні старушки на прийомі!

Тролик
2 місяців 29 днів тому

“Сінево”…пригадалося з життя.
-який лікар вас послав до нас на аналізи ? спиталися в Сінево.
-Вас це не обходить, гиркнув я.
Сам подумав, ось тобі лікаре,,,,відкат і пропав

Михайло
2 місяців 29 днів тому

у Благодатному капітальний ремонт амбулаторії будуть робити за кошти Світового Банку. А медичну реформу в Нововолинську дійсно провалили, багато закладів уклали договори з Службою здоров”я ще влітку і там лікарі давно і медсестри получають по 15-20 тисяч.
Я надовго запам’ятав інтерв’ю Сапожнікова, він казав “Ми ще не знаємо, ми почекаємо”. Ось і дочекались так сказать.

анти чобіт
2 місяців 29 днів тому

вже сторонський піарився за той ремонт

Небайдужий
2 місяців 21 днів тому
Шановні чому ви обговорюєте тільки аналізи? Зверніть увагу що зробили з дитячої поліклініки!!!! Наведу вам приклад- батьки прийшли з двохмісячною здоровою дитиною на прийом до педіатра, а поруч стоїть п’ятдесяти, шисьдесяти річна людина (з відкритою формою туберкульозу, грипом …) на прийом до терапевта. Це батьки з якою дитиною повернуться додому? Раніше було відмежування дітей- прийом хворих на першому поверсі, а здорових на другому поверсі. А тепер мале дитя, а поруч старе … Раніше усім терапевтам і спеціалістам вистачало місця в дорослій поліклініці. А тепер чому не вистачає? Що нові терапевти влаштувались на роботу, що стало їм не вистачати місця в… Читати далі »
wpDiscuz