IMG00292

Мер знову пропіарився за наші гроші, а Коптюк знову наклав… перед дощем

16 3153

Іду я центром Нововолинська о 3-й дня, дивлюся – біля міськради стоїть бус 12-го каналу, водій нудьгує.

Навпроти РАЦСу – 2 камази ВУКГ із гарячим (паруючим) асфальтом. Задній двір Палацу культури асфальтує фірма «Сантехмонтаж».

Якраз перед самим дощем!

 

Помітивши мою пильну увагу до цієї чергової халтури, бикуватий бригадир і підсобний робітник погорлали трохи. Матюкалися.

Танки болота не бояться, і я тих коптюківців не боюсь, бо я закон не порушую, а фірма Коптюка якраз порушує. Робить брак – перед самим дощем асфальтує.

 

 

Далі я поспілкувався з журналістами 12-го каналу (Луцьк). Вони, як і ТТІ, продажні, бачу. Журналісти відмовилися зі мною пройтися до наркопритону «Каблук».

Натомість знімали відремонтований РАЦС, потім – асфальтування перед дощем і весь репортаж вели в такому тоні, наче Сапожніков молодець – місто ремонтує.

12-й канал – замовний, знімає те, що вигідно Сапожнікову.

За мікрофон тягнув їх у «Каблук», а вони відмовилися знімати. Так само як розбиту дорогу від колишнього ЖЕКу №2 до «Близесенько» – мовляв, кому воно треба, та дорога.

 

 

Шкода, коли професія журналіста (12-й канал) стає професією по виклику. Коли журналіст знімає те, що сказали, а не те, що перед очима. Звісно, є чесні журналісти, але їх дуже мало,  це вимираючий вид, який у Червону книгу треба заносити.

Правди та справедливості в Нововолинську немає, вони вмерли давно. Є хрещений батько дерибану й асфальтний блазень, і все. А заїжджі журналісти знімають лише те, що їм дозволено.

Невже Майдан був даремно і кров, пролита героями Майдану та героями АТО, просто пішла в землю?

 

Артур (текст і фото)

У ТЕМУ:

Медичний центр “Каблук Сапожнікова”

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

16 Коментар "Мер знову пропіарився за наші гроші, а Коптюк знову наклав… перед дощем"

повідомляти

Сусід
8 місяців 2 днів тому

Підтримую Артура. Мало хто наважується на таке.

Оксана
8 місяців 2 днів тому

Побачила сьогодні те асфальтоукладання і згадала нововолинську прикмету: “В Новіку кладуть асфальт – чекай дощу” 🙂
Так і сталося, дощ пішов.
Або якщо йде дощ – значить, в Новіку десь асфальт кладуть 🙂

Ірина
8 місяців 2 днів тому

Пане мер та весь ваш притон, коли ви вже “нажеретеся”?

Олександр
8 місяців 1 день тому

Прийдуть чергові вибори-подивимось чи порозумнішав нововолинець… А про плани мера… – подивіться його інтерв’ю тому ж 12каналу-він і головою об’єднаної громади, або й народним депутатом хоче бути… І здоров’я-козак! Вибачте, казак, реестровий! Ірино, а Ваші батьки, бабусі, друзі з сусідами за кого голосували? Хто ж його вибрав, як не Нововолинці? Чи може сфальсифіковано?

Aндрій
8 місяців 1 день тому

А є достойні кандидати за кого пропонуєте голосувати?

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
7 місяців 30 днів тому
І не тільки полковник реєстрового козацтва, а й підполковник запасу Збройних Сил України та резерву однієї цікавої організації, працівник, схоже, таємних служб СССР, колишній член КПСС, міський голова, голова Нововолинської міської ради, голова міського виконавчого комітету, кандидат економічних наук від ТНЕУ, він же викладач тамтечки ж, кавалер орденів “Шахтарська слава”, приватного ордена св. Миколая “За примноження добра на Землі” у червоному і білому золоті з діямантами, ордена Ярослава Мудрого, переможець приватних конкурсів “Людина року”, “Втрачена”, перепрошую, “Віднайдена надія” зі статуетками ангелів з крильцями на додачу. І таке інше, й тому подібне. І один Господь Всеправедний знає лише, хто ще. Майбутній… Читати далі »
анти чобіт
8 місяців 2 днів тому

працювали за гонорар журналісти і кошти знайшлися,яких ніколи нема

Костя
8 місяців 2 днів тому

Знаєте, от і правильно написали, і за реальні проблеми говорите, а в кінці – про майдан і кров…скільки ви ще будете спекулювати на цій болючій для мільйонів людей темі??? ти був на майдані?? ти кров лив?? як ви всі надоїли…

РАДАР
8 місяців 2 днів тому

Не туди спрямовуєте своє роздратування, Костю. Спекулюють на цій темі ті, кому вигідно. Хто при владі і хоче там втриматись – або зайти.
Артур туди не пхається, вигоди йому у цих блогах – нуль. Звичайний собі нововолинець, громадянин цієї безталанної країни, де навіть після двох Майданів і 4 років війни керують казнокради, олігархи, цинічні пустобрехи. Скажіть їм, що вони набридли. Скажіть місцевим ненажерам, які вітатимуть вас незабаром із черговою річницею Майдану. Чи ви тільки отут спроможні?
Я теж часто думаю, минаючи нашу стелу: “Хлопці, за що? За кого? Змін немає!”

цікаво
8 місяців 2 днів тому

А де у нас розбита дорога від ЖЕКу-2 до “Близесенько”?

РАДАР
8 місяців 2 днів тому

Аж дві дороги, точніше -напрямки, бо тротуарами їх не назвеш.
http://radar.in.ua/chomu-v-magazyni-pani-koptyuk-nema-pokuptsiv/

До речі, магазин закрився-таки.

відеонаглядач
8 місяців 2 днів тому

А хто знає чи нові “кричашчі” світлофори що біля бані мають гарантійне обслуговування… бо вони бідненькі дощу бояться … їх вже клине… для пішоходів ще зелений показує але вже відлік цифр не працює… дивна техніка ..ніби й для вулиці призначена, а дощу боїться, ще року немає… а як же ш вони зиму перезимують???їм би (світлофорам) якісь плащі чи шуби ? все ж таки наші гроші з бюджету …

дишло
8 місяців 1 день тому

не знають де гроші брати? а нехай штрафують тих, хто на будинках, стовпах, деревах, зупинках видають кредити, виготовляють пам”ятники, роблять натяжні стелі тощо.

юра
8 місяців 20 годин тому

одразу після майдану його треба було усунути громаді від влади, а зараз від призвичаївся і з нього, як з гуся вода – шапку повертає в необхіну для вітру сторону

цікаво
8 місяців 1 година тому

дороги і тротуари – це різні речі

РАДАР
8 місяців 56 хвилин тому

Там тротуарів нема!!! Там ганебні, сороміцькі напрямки для пересування.
Смуги землі, як каже словник. 🙂
http://sum.in.ua/s/dorogha

wpDiscuz