поос

Мер знову зекономив – на дітях учасників бойових дій

102 3084

Наш кандидат економічних наук Віктор Борисович Сапожніков і доблесна Нововолинська міськрада під його чуйним керівництвом знову відзначилися.

На сесії, що відбулася 22 грудня, вони цинічно зекономили на дітях учасників бойових дій.

Тепер демобілізовані учасники бойових дій платитимуть за своїх малих у дитсадках повну вартість – на загальних підставах. 

Раніше дітей із сімей учасників АТО (на підставі копії посвідчення учасника бойових дій) міськрада звільняла від плати за харчування. Так було зазначено у рішенні №14/43 від 24 лютого 2017 р.

Натомість згідно з рішенням №21/20 від 22 грудня 2017 р. Нововолинської міськради пільга поширюється з 1 січня 2018 р. лише на тих дітей, чий батько (мати) ще служить і має або довідку про мобілізацію, або статус УБД. А хто пішов на дембель, той – читай вище…

Якщо не був поранений, не став на війні інвалідом І чи П групи  й не був нагороджений державною відзнакою – плати, друже, бо ти простий демобілізований учасник бойових дій.

 

 

І от учора на РАДАР звернувся один із таких УБД:

– Моя дитина (їй 4 роки) ходить у дитсадок у Нововолинську. Я став учасником бойових дій іще під час мобілізації (четверта хвиля). Нині демобілізований, працюю на Донеччині, відбудовуємо зруйновані міста.

Почув, що рішенням міськради  пільги вже зняті. Як же так, у всіх містах для дітей учасників бойових дій харчування оплачується з бюджету. Чому в Нововолинську скасували?

На якусь хрень, на той сраний годинник вони тратять купу грошей. Як це так?

Я вибачаюсь, але хай ті суки, я їх так назву, хто там рахує у міській раді, приїздять сюди і тут будуть усім гуртом відбудовувати все, що накоєно війною. А потім замисляться, як нам було, коли ми просто йшли захищати своє: свій дім і Україну.

 

 

Я не збіднію на ті гроші, але законність має бути якась. Що, сапог геть здурів? Так завжди не буде…

Це не міськрада, а музей. Я взагалі не розумію їхніх дій. Краще дітям би дали, а не ці дебільні лавки ставили. Я заплачу за дитину свою, але чому ці уроди рахують, що так?

Дали бюджет уродам в розпорядок, то сраки понаїдали такі, що скоро з тих кабінетів не повилізають – будуть там жити.

РАДАР не змінив тут жодного слова. Може, хоч отака пряма мова учасника бойових дій із Нововолинська зачепить товстошкірих місцевих чиновників за живе…

Пригощати делегації гостей у “Трьох бобрах” (за кожен обід по 11 тисяч) – кошти є. Годинник встановити дорожезний і недолугий – грошей навалом. Лавочками дорогими його підперти – грошей зашибись!

І тільки на дітях захисників України треба заощадити…

 Сором, ганьба.

Довідково

На 2018 рік Нововолинська міськрада встановила безкоштовне харчування у дитсадках для:

– дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

– дітей-інвалідів;

– дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

– дітей, батьки (члени сім’ї, вітчим) яких призвані на військову службу по мобілізації на виконання указів Президента України «Про часткову мобілізацію» (на підставі довідок, виданих військкоматами, і документів, що засвідчують ступінь споріднення), на період ДО часу їх демобілізації;

– дітей – членів сімей учасників АТО (на підставі копії посвідчення учасника бойових дій), на період ДО часу їх демобілізації;

– дітей військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, співробітників правоохоронних органів, – на період їх відрядження для участі в АТО, забезпеченні правопорядку та охороні державного кордону на території Донецької та Луганської областей (на підставі довідок, наказів, виданих уповноваженими органами);

– дітей, батьки яких загинули у ході антитерористичної операції;

– дітей, батьки (члени сім’ї, вітчим) яких проходили військову службу в зоні проведення АТО та отримали статус інваліда війни І-ІІ групи (на підставі копії посвідчення);

– дітей, батьки яких відзначені державними нагородами за участь в АТО;

– дітей, батьки яких були поранені під час АТО.

Також міська рада звільнила багатодітні сім’ї на 50% за утримання дітей у закладах дошкільної освіти.

У ТЕМУ:

Делегація наїла у “Трьох бобрах” на 58 тисяч. Із вашої кишені, нововолинці!

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

102 Коментар "Мер знову зекономив – на дітях учасників бойових дій"

повідомляти

Оля
9 місяців 18 днів тому

Ну дійсно,сором Вам!На собі економте,а не на дітях!!!!

Оля
9 місяців 18 днів тому

Якшо так почитати ці умови,при яких дітині пільги у садочку,то ще треба тішитись,що когось ранили,цим людина особлива стає,а прийшов цілий плати!

editor
9 місяців 18 днів тому

Мабуть, нашим владцям здається, що війна вже скінчилась, а вони вічні.
Десь у 2015-му (так?) родини учасників бойових дій сходили до міського голови й доступно пояснили, що до чого. Мер швиденько почув, і безкоштовне харчування їхнім дітям надали.
Може, повторіть?..
І чому мовчить Спілка учасників АТО?

Vitaliy
9 місяців 18 днів тому

Тому що спілка зробить ак плужнік скаже а плужнік зробить як сапог скаже . Головне військомат має пільги вониж служать плюс УБД мають

Тролик
9 місяців 18 днів тому

То треба було мати розум , щоб Плужника в Спілку учасників АТО взяти…

Vitaliy
9 місяців 18 днів тому

Ми потрібні були тоді коли на війну іти. Я думаю що потрібно нам атовцям зайти в мерію і ногами двері відкрити щоб сапог обмочився і тоді буде лад. Він думає що він цар і Бог

Vitaliy
9 місяців 18 днів тому

Хлопці, може, сходимо до сапога в гості? Чаю поп’ємо

Анна
9 місяців 17 днів тому

А к кому там ходить,наш Сапожников считает себя за царя,наверное.В молодости работала у нас в Нововолынске на молоказаводе и знала хорошо маму Сапожникова,как мы тогда её называли тётя Мария.Насколько это был искренный человек,всегда прийдёт на помощь людям.Я просто не знала,что наш мер,это сын нашей тёти Марии,думала,что просто однофамилец.Но когда встретила наших девчёнок,что тоже работали на молокозаводе,то верите,я была в шоке.Я вот думаю,как могла тётя Мария вырастить такого сынка.Наш мер уже вообще обнаглел,ему и законы до одного места.Я так думаю,нам надо выходить на страйк,другого выхода не вижу.

анти чобіт
9 місяців 12 днів тому

він став жертвою корупції,яка його пережувала та виплюнула

АНАТОЛЬ_
9 місяців 18 днів тому

Вам, дорогі учасники БД і ветерани, потрібно приїжджати у Нововолинськ особисто і викидати із мерії оту колабораціоністську наволоч. Це вороги української нації! А заодно й пригодованих – виконавчий комітет та депутатський корпус. І робити позачергові вибори в місцеву владу міста. Бо це не В.Сапожніков особисто прийняв таке рішення, а із його подачі саме так, абсолютною більшістю, проголосували депутати. Повірте мені: У Нововолинську це, окрім Вас, зробити нікому.

Фея
9 місяців 18 днів тому

Так Сапожніков нібито був у партії регіонів. А коли було повстання, то кажуть, що так просився, так просився у людей, що ніби-то на коліна ставав. Яка різниця до якої політичної сили він належить, чи він позафракційний – це той самий регіонал із проросійською орієнтацією. Сам же Сапожніков не помінявся – горбатого могила виправить. Не довели тоді повстанці справу до кінця, а шкода…

editor
9 місяців 18 днів тому

на коліна не ставав, але заяву про відставку написав. А потім зробив шоу “Мене примусили, я ваш законно обраний”.

Фея
9 місяців 18 днів тому

Так був обраний до Революції Гідності, а держава змінилась, та попри це “на манєжє одни и тє жє!” НЕСПРАВЕДЛИВО!!!НЕПРАВИЛЬНО ВСЕ ЦЕ!!!

Дякуем Петро!!!
9 місяців 17 днів тому

Поясніть, як саме держава змінилась? Одних олігархів змінили на інших, і все….

просився ще й як просився
9 місяців 18 днів тому

на оранжевому мітингу мер просився у громади залишитися на посаді і усім брехав, що попрацює тільки до вислуги….. А брехати та ще й привселюдно це набагато огидніша форма брутальності, ніж п на колінах повзати або “шапки” змінювати під тих,хто при “кориті”аби при владі залишатися.

Фея
9 місяців 17 днів тому

Дехто тоді переді мною виправдовувався, хоча я нікому нічого не казала – мовляв, мер свій, рідний, уже собі і родичам своїм нагріб, то нехай залишається, бо прийде хтось новий і буде далі гребти до себе і своєї родини…. Це дослівно пояснення, навіть пам’ятаю хто казав…

Вадим
9 місяців 17 днів тому

Я так теж агітував за Сапожнікова, але зараз бачу, що ця людина явно неадекватна на цій посаді.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 17 днів тому

Я теж знаю цих людей.

для феї
9 місяців 16 днів тому
” накрався красти не буде” – це сапоговські передвиборні технології ,які розповсюджуються його прихвостнями та “добре “спрацьовують для зомбування. Але де ви бачили,щоб алкаш обпився алкоголем і перестав вживати спиртне ? Де ви бачили,щоб наркоман навіть після передозу та й перестав колотися. А кліптоманія – це також серйозна залежність… чим більше кліптоман краде, тим в більшиих розмірах і частіше йому кортить тирити .Таких хворих потрібно ізольовувати і примусово лікувати, а не коронувати їх.
Фея
9 місяців 16 днів тому

Це не для мене, бо я так не вважала і не вважаю. То так промерівські прихвосні розсипалися – вибілювали мера перед громадськістю, бо він заяву про відставку писав, а на посаду назад ну ДУЖЕ просився. Так мерівські посіпаки старалися, що бігали по автобусній зупинці від людини до людини з агітацією. А ще казали, що може бути у місті війна, бо ж був Майдан у Києві, то мер обіцяли, що поки Вони на посаді, то війни не допустять. Зі мною все просто – я у чиновників нічого не брала, то ж нічого їм не винна і нічого свого їм не дам!…

АНАТОЛЬ_
9 місяців 17 днів тому

На “помаранчевому” Майдані, у 2004 році, В. Сапожніков говорив, що більше балотуватися не буде, а допрацює тільки до кінця триваючої каденції. Брехав. Як завжди і всюди. Є відео.

уточнення
9 місяців 16 днів тому

Уточнюю,Анатолію, брехав мер ,що до вислуги тільки місяць попрацює, а не до кінця каденції. Брехав громаді на вуличних сходах перед парадним входом .

АНАТОЛЬ_
9 місяців 18 днів тому

Ця сволота, як була – так нею і залишиться. Там одне у голові: влада і гроші.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 18 днів тому

Не знаю за “ПР”, але парьтрет В.Януковича у нього в службовому кабінеті таки висів. Маю фотодоказ. Оце, саме із цього й почалися мої суди з його 1-м заступником\секретарем міськради А.Сторонським – за матюки у приймальні міського голови на ІІ поверсі. У присутності свідків. І, хоча, його й відмазала голова НВ суду О.Р.Ференс-Піжук, ця його ганьба залишиться назавжди. Навіть, комуністи собі цього не дозволяли. Навіть В. Сапожніков. Проте, свого вірного слугу, він у відставку так і не відправив. Занадто багато їх пов’язує спільного, і такі “кадри” посеред дорогиі не валяються. :))

Гастроентеролог
9 місяців 17 днів тому

Портрети діючих президентів завжди знаходяться на стінах кабінетів державних установ.
Зараз по усіх усюдах висять портрети Порошенка, за правління котрого почалися масові вбивства українців та невиданне кровопролиття. Ви теж будете подавати в суди за “парьтрет”?

АНАТОЛЬ_
9 місяців 16 днів тому

Я не бачив у жодній хроніці ЄС портретів президента чи голови Ради ЄС. У тім числі й у офіційних повідомленнях зі США, Німеччини, Франції, Великобританії тощо. Я дуже уважно перечитав Конституцію України де шукав статті та пункти про це у законодавчих актах Держави. Не знайшов жодного посилання чи, навіть, згадки. Аргументуйте свої доводи про присутність портретів найвищих осіб країни, у службових кабінетах чиновників, на основі законодавства України. Чи готовий я подавати до суду? Так, готовий. Основний доказ у позовах: нецільове і нічим не підтверджене використння коштів платників податків міста Нововолинська.

Гастроентеролог
9 місяців 15 днів тому

Подавайте в суди, то ваше право.
Як на мене, то ви спізнились років так, на 30-ть, починати потрібно було ще з Кравчука, ні?)) Він теж на стінах “висів”.))
П.С. Можна було б погодитись, щодо того ЄСівського розкладу , та якось смішно рівнятись на те ЄС і чіплятись до портретів, які висять на стінах, коли зарплата в Україні нижча, ніж допомога бомжам у ЄС.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 15 днів тому

Я не запізнився – запізнились ви. Я й у 1989-90 роках, перебуваючи в НРУ, говорив те ж саме і діяв відповідним чином. До речі, портретів Л. Кравчука у тодішніх кабінетах чиновників не було. Все почалось при Кучмі і продовжується. Я ні до кого не чіпляюсь – навіть і в підсвідомості такого немає. До чого тут зарплата і бомжі? Ви не аргументували на законодавчому рівні факт розміщення зображень керівників держави у робочих кабінетах державних\місцевих службовців. Зробіть це врешті-решт. Або не пишіть дурниць.

анти чобіт
9 місяців 18 днів тому

чобот це маріонетка,скільки він поміняв партій?

Гастроентеролог
9 місяців 17 днів тому

Він у житті дуже добре засвоїв одне – головне вчасно “перевзутись”….можна й у повітрі, коли сховати голову в пісок, коли оглухнути й коли осліпнути.
Цей мер доживе до глибокої старості та помре спокійно й мирно в оточені рідних. А потім будуть звучати палкі промови про найкращого мера Нововолинська і дітки нестимуть квіти …..як зворушливо.

Василь
9 місяців 18 днів тому

Ударно освоює бюджетні кошти у сквері Ветеранів (це біля стадіону в Нововолинську) ПП “МП “Сантехмонтаж” Анатолія Коптюка.
Угоду з ним нововолинське ВУКГ в особі Артема Жигалюка уклало 28 листопада. Термін виконання – до 31 грудня.
І от упродовж місяця нововолинці могли спостерігати, як сумнозвісна бригада Коптюка у поті чола закопує 298280 грн. 40 коп. А Коптюк знову хоче гроші у потрійному розмірі!!!
Ветерани Атовці ! Вам за місяць який сквер збудували, а Ви ще про якісь пільги просите.
http://radar.in.ua/koptyuk-oskandalyvsya-znovu-znovu-u-skveri/

editor
9 місяців 18 днів тому

Ну, справді. Сядьте, хлопці, у сквері Ветеранів навпроти міськради, дивіться на той сквер, де за місяць Коптюк закопав 300 тисяч гривень, дивіться на ресторацію “Три бобри”, де мерські гості наїли на 58 тисяч, на вікна мера – і думайте, думайте…

трамп
9 місяців 18 днів тому

Тільки й залишається дивитися ,прокуратура,адвокати ,суди І поліція,які реально спроможні у правовому полі на це все мяко кажучи “неподобство” вплинути ,мовчать і сопуть у дві дирки.. До речі, а за ганебність щодо дітей з багатодітних сімей мер збирається відповідати ? Чи правоохоронці дали йому змогу по тихому “внести зміни” у спровоковане ним ганебне рішення та й все по тому…..

Vitaliy
9 місяців 18 днів тому

Може, скинемося сапогу на обід в бобрах, щоб у дітей не відбирав, а може, заодно і по лящу?

АНАТОЛЬ_
9 місяців 18 днів тому

Геніальна ідея. Жертвую В.Сапожнікову на обіди у “Трьох бобрах” 5 гривень із інвалідської пенсії. Панове, хто більше? А може, ми станемо із скриньою та його портретом, біля міськради? Давайте! Я прийду. І друзів приведу.

Гастроентеролог
9 місяців 17 днів тому

Ви вважаєте, що збирати кошти з мешканців небідному меру Нововолинська на попойки та шикарні обіди з компанією таких самих трутнів доречно при зубожінні 90% нововолинців?
Я не пожертвую навіть гривні, заробленої власноруч.

Альона
9 місяців 17 днів тому

Годинник треба ладити що не ясно в цій ситуації? А ще куму брату свату, і знайшов в кого взяти в самих Незахищених діти,. А завтра до пенсіонерів добереться

editor
9 місяців 17 днів тому

до пенсіонерів уже добралися. В них фактично забрали безкоштовний проїзд у НОВОВОЛИНСЬКИХ міських маршрутках. Забрали тим самим рішенням, що й у багатодітних родин. І поки що НЕ повернули. Оце якраз досліджую питання.

Спокій
9 місяців 18 днів тому

Ганьба Сапожнікові та всім хто приймав цей закон. Треба в міськраду поміняти повністю всіх депутатів та працівників. Перше причепились до багатодітних сімей, а тепер до дітей, чиї батьки відслужили в АТО. Так ті чоловіки воювали за нас, за свою сім’ю, за Україну і за ваші сраки пани депутати. Собі депутати зроблять любі пільги, які треба і не Треба. Ідіть Ви в АТО депутати, повоюйте, подивіться як там хлопці захищають нас.

Гастроентеролог
9 місяців 16 днів тому

“Міняти” повністю всіх депутатів і працівників Ви особисто будете? Сумніваюсь.

Спокій
9 місяців 16 днів тому

Так. А що дивитись на цей дурдом. Навіщо годинник і лавки посеред 100метрівки? Коли міська влада скасовує безкоштовні поїзди для багатодітних сімей та скасовує пільги для дітей, чиї батьки захищають себе, свою сім’ю, Україну, і коли приходиш до мера із заявами, що для садочка потрібно якісь необхідні речі, а він каже немає грошей або ми розглянемо вашу заяву, і не факт, що та заява розглядалася. Бо результату немає.

Гастроентеролог
9 місяців 15 днів тому

Коли “поміняєте”, то повідомте.
Це буде знакова подія.))

який там спокій
9 місяців 16 днів тому

Вже уважили депутати батька зазиблого Героя Вадима на сесії, до цих пір відійти не може. Хамлиги зажерливі там одні,а не депутати. Самим аж тошно від того було ,приходилося відбріхуватися….

Фея
9 місяців 16 днів тому

Є гарна приказка “ситий голодного не розуміє” Мер і депутати ситі, як коти, якщо порівнювати їх із простим людом. Ситі депутати і керівники за рахунок нас із вами. Вони сидять крепко біля корита і відбріхуються, відбиваються, хамлять. Позбавити дітей учасників АТО пільг – це вже не нонсенс, а ЗЛОЧИН, бо коли наші хлопці захищали нас усіх , то керівники збагачуватися, збагачуватися. За таке ставлення державних службовців притягують до відповідальності згідно чинного законодавства. Голосуйте під моїм коментарем – хто за?

АНАТОЛЬ_
9 місяців 15 днів тому
Ну, звичайно ж – “ЗА”! “ФЕЮ”, ви чудово все розумієте. Навіть і додати нічого. Ніхто місцевих і державних службовців до відповіді за скоєні злочини їх не притягне – ВСІ правоохоронці у “системі”. І судді там задіяні всі. Кругова порука. Хочеш жни, а хочеш куй – все одно матимеш йух!, як каже наша розумаха НС. Прошу вибачення. Перевірено неодноразово. Стержень, на якому все тримається – мер. Приберіть цього, за сумісництвом – міського прокурора, (він же нач. поліції, він же голова суду, він же нач. СБУ…) і все, прямо на очах, почне розвалюватися. Спробуйте. Це не так і важко, якщо публічно і… Читати далі »
Фея
9 місяців 15 днів тому

Публічно і організовано, з детальним описом на “Радарі” – це не важко, потрібно тільки захотіти. Питання в тому, чи громада цього хоче?

АНАТОЛЬ_
9 місяців 15 днів тому

Громада наша нічого не хоче. Навіть покращення свого старцівського і злиденного життя, якщо для цього потрібно робити якісь рухи. З детальним описом запланованих заходів зняття міського голови та його команди на “Радарі”… Ну, це хіба що пообіцяти по 200 грн. кожному учаснику або громадянство США. :))

Ульріх
9 місяців 14 днів тому

У місті нема опозиції.Отак.Нема.Хто вона?Де вона?
Є пара-трійка але беззуба проти НАТОВПА.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 13 днів тому

Ця пара-трійка дуже зубата, проте їй Вас не вистачає, “Ульріху”.

Гастроентеролог
9 місяців 15 днів тому

З часів Дж. Оруелла нічого не змінилось, а книга була видана ще в далекому 1945-му. Класика жанру, класика життя…

Спокій
9 місяців 15 днів тому

Я не написала, що особисто сама поміняю міську владу. А Ви, шановні, що пишете про те, що “Ви особисто будете міняти” або ” коли поміняєте то повідомте”-через таких людей, які думають як Ви, ніколи в країні а тим більше в міській раді нічого не зміниться. І скоріше всього це пишуть прихильники нашого мера. Я готова допомогти у всьому, щоб тільки нам не вішали лапшу на вуха, як це роблять вже не перший рік

Олег
9 місяців 18 днів тому

Агов атовці. Не просіть милостиню. Краще голову спілки змініть і приймайте активну участь в ній. А то про неї взагалі не чути, як і про вас. На вас давно вже всі забили

Шаман
9 місяців 16 днів тому

Слиш ти должен нах*** взагалі родився щоб хрінь писати ти знаєш що за людина очолює спілку і скільки ночей його батьки та дружина пропускали ,хоронячи і чекаючи .я тобі сам особисто морду набю . Шаман 24 ОШБ Айдар. звони ***** чекаю твоєї відповіді 0964089097

Ульріх
9 місяців 18 днів тому

Хай Спілка АТО міста прокоментує.

editor
9 місяців 18 днів тому

Радо надамо слово, хай беруть 🙂

editor
9 місяців 18 днів тому

Олександр: Мої внуки живуть в Сумах. Для дітей учасників АТО садочок безкоштовний. На новий рік для них ялинкові зустрічі з подарунками, концерт – теж безкоштовно. А ваш мер жмот.

анти чобіт
9 місяців 18 днів тому

і злодюга, я вважаю

анти чобіт
9 місяців 18 днів тому

чобот не хоче їхати на свою батьківщину ,він тут крепко засів

editor
9 місяців 17 днів тому

Для Оксани. Прочитайте УВАЖНО новину й довідку. Питання відпадуть.
Повністю рішення міськради можете прочитати на сайті Нововолинської МР.
І добирайте слова, ОК?

Олександр Кондисюк
9 місяців 17 днів тому
А в чому проблема змінити голову спілки АТО. Зберіться всі та й проголосуйте. Але ж Ви шановні АТОвці даєте про себе знати лише тоді коли щось стосується особисто Вас. А от коли спілка збирається і на зібрання приходять одні й ті ж 20-30 чоловік ( з приблизно 350 АТОвців міста), то я мовчу. Я також мовчу коли всіх обзвонюю ( пишу смс, пишу на фейсбуці) та прошу залучатися на різного характеру проблем та заходів – Ви ігноруєте або взагалі не відповідаєте на телефонні дзвінки. І що Ви зробили для нашого міста???? Скільки провели уроків мужності зі школярами??? Скільки ж Вас… Читати далі »
editor
9 місяців 17 днів тому

Дякую за коментар, Олександре. А не могли б ви прокоментувати ще й питання плати за харчування для дітей учасників бойових дій? Ваша особиста позиція і позиція Спілки.

Олександр Кондисюк
9 місяців 17 днів тому
Здається на початку 2017 року пільги відмінили всім крім тих хто на даний час проходив службу в АТО. Ми колективно ходили в міську раду і пільги поновили. В кінці грудня ми спілкувалися з начальником відділу освіти і на 2018 рік готували лист в якому вказали вищевказані категорії + тих які на даний рік проходять військову службу не лише в зоні АТО ( тому, що військовослужбовець може відряджатись в зону АТО кілька разів на рік. А довідку про безпосередню участь в зоні АТО щоразу брати проблематично). А на коментар пана Vitaliy 12 годин 24 хвилин тому Тому що спілка зробить ак… Читати далі »
editor
9 місяців 17 днів тому

на 2018 рік готували лист в якому вказали вищевказані категорії + тих які на даний рік проходять військову службу не лише в зоні АТО

А які саме категорії ви пропонували звільнити від плати? Вищевказані – це які?

для Кондисюка
9 місяців 17 днів тому

Олександре, вас поставили головою для того,.щоб кошти бюджетного корита” економити”, чи створювати умови для “проблематичного” отримання довідки атовцю у військоматі? А виходить саме так з ваших слів… То не треба чекати перевиборів, а чесно самому відмовитися від співпраці з міськоювладною “нечистю” ,раз не здатні протистояти такому закоренілому у мімті злу. Та як воїн ви не повинні сидіти під колпаком мера
та боятися вголосщиро і відкрито говворити про це.

Олександр Кондисюк
9 місяців 16 днів тому

Вже б краще мовчали,якщо не розумієте що пишете. Довідки про участь в АТО видають безпосередньо в військовій частині.

? ? ?
9 місяців 16 днів тому

Олександре, ніхто й не заперечує,що видаються довідки у військоматі… Але що ви, як голова спілки ,зробили для того,щоб їх там отримувати для атовців не було “проблематично” ? І чому атовцям для забудов надають у сільській місцевості, а мерівській нечисті,які ніяких пільг не мають, у центральних районах міста, де є централізовані комунікації ,дитсадки,школи ,поліклініки, магазини іт.п..?

editor
9 місяців 16 днів тому

а можна детальніше, кому надають у центральних районах міста?

Володимир
9 місяців 17 днів тому

“І до Вашого відома наша спілка одна з небагатьох спілок в місті яка фінансується міським бюджетом.”
– Цікаво було би знати сума коштів і куди саме йдуть ці кошти? І чому саме Ваша спілка одна з небагатьох яка фінансується з міського бюджету?

Олександр Кондисюк
9 місяців 17 днів тому

10000 грн. на рік(з них 5000 передаємо на спілку сімей загиблих) А свої 5000 ділимо на 2 частин: 2500 на березень для допомоги кому необхідно, а інші 2500 на кінець серпня до трауру по Іловайську

Ульріх
9 місяців 16 днів тому

Чому замінусили? Хтось проти того, що дали половину грошей батькам і вдовам загиблих чи що згадують Іловайськ?

editor
9 місяців 16 днів тому

не знаю, хто і чому мінусив, але сума 10 тис. на рік для Спілки АТО в місті, де гостей із-за кордону мер пригощає на 58 тисяч упродовж одного свята, – жалюгідна.

? ? ?
9 місяців 15 днів тому

А що за участь у траурному мітингу ще й кошти з бюджету міста платять ? та ці місцеві дерибанщики з власних кишень щомісячно сімям загиблих повинні спонсорувати, а не в день трауру такий мізер ще й не зрозуміло на що…..

Ульріх
9 місяців 14 днів тому

Загиблим не дали посмертно звання Почесних громадян міста, а ви про гроші.
Спитайте Демчука, Івановичу буде що сказати.

гість
9 місяців 17 днів тому

“І до Вашого відома наша спілка одна з небагатьох спілок в місті яка фінансується міським бюджетом.”

І цим все сказано. Значить не попрете проти мера, це ясно. І ще кичитеся тим, що фінансуєтеся за наші податки??

Олександр Кондисюк
9 місяців 17 днів тому

Що значить не попрете? Якщо треба то збиремося і будем вирішувати це питання. А на рахунок фінансування ми довго цього добивалися.І по кожній копійці готовий відповісти. Але просто не люблю ці різні переписки-сплєтні.Мій телефон 0639260985

АНАТОЛЬ_
9 місяців 16 днів тому

Сума невелка. Але вона є. Проте, ці кошти не із власної кишені міського голови, а взяті із бюджету міста, який формується із грошей назбираних з підприємців і простих громадян у вигляді податків. І ви завжди повинні бути готові відзвітуватись за них – ні, не перед В.Сапожніковим!, а перед міською громадою. Ви йому нічого НЕ ВИННІ! Він ВАМ НІЧОГО не давав! Ви не повинні йому служити ЗА ЦЕ! Всі питання не до нього – ДО ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! Ви це розумієте? До речі, вас давно не чути – ні слухом, ні духом. Що він ще давав?

Володимир
9 місяців 16 днів тому

А що не треба ??? Якщо в Володимир Волинському ( і не тільки) садочок для діток учасників АТО безкоштовно, а у Нововолинську платно . Хіба що ви кажете що вас фінансують з міського бюджета- тоді канєчна не треба- мовчіть і далі а то фінансувати перестануть

Олександр Кондисюк
9 місяців 16 днів тому

Мій крайній допис в цьому бабському базарі.Ні перед ким не збираюся виправдовуватись. Роблю що можу для своїх і моя совість чиста. І це підтвердять більше сотні АТОшників. А ви шановні і далі сидіть на РАДАРІ і пишіть свій брєд. А якщо є мужність підписуйтесь під своїми коментарями справжнім ім’ям. Або залиште свій номер телефону і ми вас запросим на наші наступні збори.От там і все скажете хлопцям в очі.

editor
9 місяців 16 днів тому

А от щоб не було бабського базару, повернімось до теми. У тому листі, Олександре, які пільги ви пропонували? яким саме категоріям? Ми правильно вас зрозуміли: в рішенні міської ради враховано ваші пропозиції, так? і ви НЕ наполягали, аби пільга поширилась на ВСІХ учасників бойових дій незалежно від того, чи вони зараз служать?
Тобто ви самі погодилися на обмеження пільги?

АНАТОЛЬ_
9 місяців 16 днів тому

Пане Олександре, “РАДАР” на своїх сторінках нічого окрім правди не пише. А те, що Вас не чути – факт. І, вочевидь, не мала у цьому “заслуга” й міського голови. Ви, хлопці, перший раз мабуть, зіштовхнулися із цією людиною… То дивіться, щоби потім не пожалкували. Кров вип’є – і дірки не зробить.

уточнення
9 місяців 16 днів тому

І ск. разів ви ” попирали” мера? Та жодного… А мер на один обід для своєї невеличкої “компанії” в “Бобрах” витрачає в 20 -30 разів більше, ніж виділяє вам на рік для усіх багаточислених воїнів АТО.

Голос.Воїна
9 місяців 12 днів тому

Мені от цікава тут так багато притензій що аж смішно!!!Всі на чолі з Революціонером “Анатолем” наберіть Кондисюка уточніть дату зборів спілки АТО Нововолинська і прийдіть поставте НАМ ПИТАННЯ!!!!!!!!!

АНАТОЛЬ_
9 місяців 17 днів тому

Цікаво, на основі якого рішеня міськради чи законодавчого акту мер В.Сапожніков фінансує цю ГО? Старий лис платить гроші платників податків міста спілці ветеранів АТО, щоби вони його не чіпали і не викинули зі просмороділого крісла, у якийсь непідходящий момент? Гасить імовірне повстання проти нього і його інвалідської команди? :)) А шкода, що АТОвці цього не розуміють…

Фея
9 місяців 16 днів тому

То це завуальований хабар!….

Нінель
9 місяців 17 днів тому

Шановні депутати! Читайте уважно і думайте головою, а не одним місцем за що ви голосуєте! Адже БЕЗ ВАШИХ ГОЛОСІВ сам мер нічого не прийме. Тому ЗА УСІ РІШЕННЯ ЩО ПРИЙМАЮТЬСЯ У НАШІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ВІДПОВІДАЄТЕ В ПЕРШУ ЧЕРГУ ВИ!!!!!

Фея
9 місяців 17 днів тому

Не думаю, що це звернення до депутатів дасть результат, бо наші депутати ніби живуть у іншому вимірі, в паралельному світі – це єдине логічне пояснення того, що депутати СВІЙ народ не чують!

АНАТОЛЬ_
9 місяців 17 днів тому

Додам до коментаря “Нінель”: А також, несете повний і абсолютний тягар відповідальності за розкрадання бюджетних коштів, міської землі та комунального майна, корупцію посеред місцевих службовців і членів виконавчого комітету як своїми “непомічаннями”посадових злочинів місцевих службовців, так і за кадрові призначення у міській раді. І найголовніше: підспівуваннями (своїми одностайними голосуваннями) В.Сапожнікову та задавненому перебуванню його на посаді міського голови. Ми, виборці, незабаром запитаємо вас про це.

editor
9 місяців 17 днів тому

Тим часом у Володимирі-Волинському…
Ольга Нестерук: У Володимирі садочок для діток учасників АТО безкоштовно, у мене брат – учасник АТО, то його син ходить в садочок безкоштовно.

Ульріх
9 місяців 16 днів тому

Цілком на стороні Кондисюка в цих перипалках!
Відреагував як справжній мужик!

editor
9 місяців 16 днів тому

Справжній мужик, сподіваюся, надалі добиратиме слова й не обзиватиме інших користувачів.

Віка
9 місяців 16 днів тому

Добрий вечір, дорослі і маленькі жителі бідового міста Нововолинська!
Поки ви тут так палко та самовіддано доводите одні одним свою правоту….тим часом наші “старші” “друзі” так само палко та самовіддано грабують бюджет цілої країни, і,до речі, їм не соромно і ніколи не буде.
А ви тут кричіть та сваріться, головне не астанавлівайтєсь. Ви всі вже за газ та воду заплатили, якщо ні, то поспішіть, щоб кошти до бюджету надійшли вчасно. Попереду ще багато перемог та покращень!

editor
9 місяців 16 днів тому

хочете щось повідомити – давайте своїми словами, ОК? Забагато посилань.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 16 днів тому

Правильно, “Віко”! Обивателі випускають пару в коментарях, а місцева та центральна влади приготували нам у новому році іще купу всіляких “перемог” та “покращень”. На взірець іще одного годинника на пр. Перемоги за 100 000 грн. чи ціни на щось, як скажімо донбасівського вугілля по фориулі “Ротердам +”. :))

Віка
9 місяців 16 днів тому

І ще одне- коли вже й у нашому місті почнуть лупцювати тих батьків, хто не хоче утримувати державні садочки за власні зарплати? В Києві вже цей “квест” розпочали “свідомі” батьки. Завідуюча в захваті, думаю, що міська рада також. Дайош збір поборів за допомогою кулаків! Не хочеш утримувати садок? Заставим!

editor
9 місяців 16 днів тому

“Чесний підприємець”, воно ж “Мартин”, воно ж підленьке хамло – у бан.

Володимир
9 місяців 16 днів тому

А про які суми ми взагалі говоримо: в Нововолинську приблизно 350 атовців я думаю біля 100 дітей ходить у дитячі садочки ,плата у закладах дошкільної освіти у розмірі 20 грн. 00 коп. та грошові норми харчування з розрахунку 35 грн. 00 коп. у день на одну дитину-рахуємо 55грн. на 100 дітей =5500 множим на 12 місяців=66 000грн за рік . Хто знає ціни і точну кількість дітей атовцій поправте

editor
9 місяців 16 днів тому

віднімаємо кількість атовців, яким усе ж таки надано пільги (поранених і нагороджених), виходить іще менша сума!
і за таку суму меру треба отак ганьбитися? Це ж один день поїсти йому в “Бобрах” зі своїми “бобрами”…

Роса
9 місяців 15 днів тому

У Нововолинську півтисячі атошників, їх інтереси придставляє голова спілки майор Кондис, який висловив позицію. Міха Шаман теж висказався. Якби хлопцям щось не нравилось то полюбому щось би робили. Був лист від Кондиса і все зробили як просив. Кому щось не нравиться, то ходіть на сесію чи до мера і виступайте там. Ви ж тіпа ждете, шо атошники будуть скидати мера?) З тим до Буторіна. Всіх з Різдвом!

Володимир
9 місяців 14 днів тому

“Ви ж тіпа ждете, шо атошники будуть скидати мера?”
– Це “Анатоль” жде і надіється на атошників – всє пропало!!!!
“Вам, дорогі учасники БД і ветерани, потрібно приїжджати у Нововолинськ особисто і викидати із мерії оту колабораціоністську наволоч……У Нововолинську це, окрім Вас, зробити нікому.”

АНАТОЛЬ_
9 місяців 14 днів тому

Мав колись надію, таки правда. А тепер бачу, що вони – як всі. Пропало все? Зовсім ні.

Валік
9 місяців 15 днів тому

Я правильно зрозумів харчування діток в садочку батькам коштує зараз 35 гр. день + 20 гр. одноразова плата в місяць. Як подорожчала зараз Дошкільна Освіта це просто дико читати такі ціни. Мер безумовно повинен підтримувати такі сім’ї адже він теж проста людина й має розуміти яке зараз дороге життя. Тим більше на харчування діток він платить не свої гроші а гроші бюджету. Думаю меер зрозуміє простих людей роботяг і піде на зустріч нашим Шановним та Дорогим воїнам які нас спасли від чуми.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 14 днів тому

Ви наївна людина, “Валік”. Мер – непроста людина, а “заслужений господарник”.

wpDiscuz