Мера заляпали жовтим. На фото

12 2026

РАДАР навіть не знає, як на це реагувати.

Акція явно хуліганська, але з гострим соціально-політичним підтекстом.

Так, облити зображення міського голови ядучо-жовтою фарбою на стенді біля Нововолинської міськради – це негарно.

І це псування казенного майна.

Але шкоди для довкілля менше, ніж від спалювання шин, та й бруківочка не постраждала.

 

 

Мабуть, отаким радикальним жестом хтось вирішив нагадати Віктору Борисовичу Сапожнікову, що не треба постійно піарити себе за кошти громади.

А може, невідомого месника дратують солодкаві світлини: мер із дітками, мер із молоддю, мер із фізкультурниками, шахтарями чи учасниками АТО.

Удома у месника, певно, є телевізор, із якого тільки й чути про чергові покращення в нашому чарівному містечку. Оце дивився-дивився, слухав-слухав, а потім роздивився – і…

Одне невтямки: чому він заляпав нашого вічнозеленого керманича саме жовтою фарбою, а не синьою чи там червоною.

 

Фото – Анатолій Бідзюра

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

12
Коментуймо!

3000
4 Коментарі теми
8 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
7 Автор коментаря
Анатоль _ БІДЗЮРА

За чиї гроші були виготовлені банери зі зображенням міського голови? Перший – на якому він вручає нібито, “бакси” якомусь молодику. І другий – саме перед випускним та Днем незалежності. Саме оцей. Яке хуліганство?! Хто давав дозвіл на виготовлення двох зображень і кошти на це? Рішення сесії депутатів міської ради, яка є найвищим місцевим законодавчим органом Нововолинська – де воно? А можливо, дозвіл надала Верховна рада України? :))) Тепер запитання: Якщо Віктор Борисович виготовлять власне погруддя чи пам’ятника у повний зріст, відливши їх у бронзі за кошти громади, та встановлять на постаменті під вікнами свого службового кабінету, ЦЕ БУДЕ ПРАВИЛЬНО? Як… Читати далі »

бабушка Кати

Вы, как всегда, правы!!!

Артур

Я вибачаюсь, але ви не з того боку роздивляєтеся ось цей витвір сучасного мистецтва та мінімалізму. Хто розбирається в тонкощах мистецтва, одразу побачить: нашого мера облили жовтою фарбою не через політичні смаки мера, а щоб продемонструвати сучасний погляд на застійну владу. На банері мер став жовтим силуетом інопланетянського походження – спеціально щоб показати, як він не вписується в сучасну політичну ситуацію зі своїми старими підходами та відсталим від сучасного світу мисленням. Мер наче чужий серед своїх, бо його часи – це падіння великої республіки та важкі 90-то нульові роки. Він іще пробує маскуватись, як той хамелеон, під сучасні політичні обставини.… Читати далі »

Артур

Терміново змініть заголовок на: “Сучасний погляд на мера через мистецтво”.
Це не хуліганство, як ви пишете, це велике сучасне мистецтво мінімалізму та кривих дзеркал.
Тут і в Ермітаж не ходи, все зрозуміло: мера зробили частинкою постмодерну.

Анатоль _ БІДЗЮРА

Ага. Зрозуміло. Ви вважаєте, це витвором мистецтва сучасного постмодерну, який можна продати на аукціоні?! М-м-депц. Що то значить – розумна і адекватна людина… І на думку не прийшло. Взагалі-то,.. ви знаєте, щось у тій жовтій примарі чи привиді таки є. Якийсь прихований потенціал чи натяк на покращення нашого із вами страшенно бідацького і не гідного людини життя в Нововолинську у якому, як вбачається, розкрадене майже все комунальне майно і земля. Отже, я хоча й не автор картини, проте, змушений оголосити аукціон. Найперший лот: початкова ціна – 500 грн. Хто більше? Для приватних і музейних колекцій – дуже вигідне надбання. Гідне… Читати далі »

Артур

Чудова думка про аукціон. Я в захваті

Олександр

Анатоль, ідея дуже хороша! Та й люди вже в Нововолинську доростають…можу додати кілька лотів-фото нововолинських чиновників з колорадською символікою. Варто було б запросити “почесних гостей” – наприклад п. Савченка з ОДА і п.Луценка з ГПУ. Це щоб перший ще раз насолодився “чарівним містечком”, а іншому-передати гроші за віджатий дитсадок. А ще можна запросити телеканал, той що на всю Україну собачок нововолинських показував-хай подивиться – наші собачки як люди, бігають і говорять, вибачте-гавкають-вільно. Ще й шахтарі могли б прийти, або ті, в кого вода іржава тече, або кому курчак з кроноспаном дихати заважає…

Анатоль _ БІДЗЮРА

Добре сказано. Я маю багато фотографій, ну, ду-жж-е вже “поважних і шанованих” людей Нововолинська – багатіїв та високих посадовців ОМС, “червоних директорів” та інших – колишніх співробітників КГБ СССР із “колорадськими” символами на грудях. Долучимо до аукціону у наступні п’ятницю. Стартова ціна – 50 гривень.

Фея

І цей витвір мистецтва не просто унікальний – він символізує наше сьогодення, громадянську і політичну позицію. І саме це додає йому значущості і ціни в очах колекціонерів і меценатів😃 це СУПЕР лот на повному серйозі!…

Лондон

Хто пояснить, чого вітання від усього міста підписує мер на банерах? Саганюк так не робить. Вимагаю припинити таку платну рекламу мера нашими ж коштами , бо то явно за бюджет

Анатоль _ БІДЗЮРА

В.Сапожнікова можна оштрафувати… Так і зробимо. Совдепія не пройде. Годі. Чекаємо з’яви чергового банера “фірера” на міській дошці пошани. А тоді викличемо поліцію. Вони складуть протокол. Після чого портрета зі зображенням “його величності” урочисто спалимо.

Ульріх

Може депутатам дайте завдання вияснити? Чи кеш на штраф Грабовському вже назбирали?