мигг6

Мітинг у Новіку: як це було. Фотозвіт!

46 2520

10 грудня у Нововолинську на майдані Незалежності оголошували імпічмент президенту.

Також висловлювали підтримку заарештованому Міхаелу Саакашвілі, роздавали газету “Рух нових сил” і викривали корумповану владу.

Відчути атмосферу мітингу допоможуть оці світлини:

 

Співорганізатор акції протесту Володимир Мигас

 

Кому шо не ясно?

 

Ну-ну, почитаємо…

Разом нас багато, та все ж малувато

 

Політінформація на свіжому повітрі

 

Рошен не пройде!

 

Пан Мигас – оптиміст. Песимісти відсиділись удома

 

Завсідники мітингів

 

За спиною Шевченка – недекомунізовані мозаїчні панно

 

Є навіть трохи молоді

 

Резолюція мітингу

 

Одностайно!

 

Усі фото – Анатолій Бідзюра

У ТЕМУ:

Мітинг на майдані в Нововолинську – в неділю о 14.00

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

46 Коментар "Мітинг у Новіку: як це було. Фотозвіт!"

повідомляти

очевидець
1 місяць 12 днів тому
В резолюції немає й слова щодо корупції у Нововолинську… Серед присутніх ” голосувальників” є особи, які задіяні у місцевих “схемах”, які стоять на сторожі та збереженні цих” схем”. Йде очевидне намагання примазатися до” Нових сил “на випадок грядущих змін, щоб у Новаіку залишити усе по-старому, як і після попередніх Майданів. Адже в Києві неодмінно зміни відбудуться, як видно з останніх подій, і без такої беззмістовної стосовно влади у міст і резолюції… Чи, може, це завуальована резолюця від влади, в якої уже нова шапка напоготові.? Висновок мітингу: “Рух у Києві підтримуємо, але в Новіку хай буде все по -старому”.
Аліна
1 місяць 12 днів тому

Дивлячись на фото, все зрозуміло. Люди старшого віку виборюють краще життя для молоді. Яка в той же час сидить по кафешках забігайлівках та дивиться за всім що відбувається через вікно в теплому та затишному приміщенні. Їм краще жити хочеться але нічого для цього робити не хочеться. Вони ж самі розумні. Баласт нації .

ХХХ
1 місяць 12 днів тому

Люди старшого віку вже вибрали нам Кравчука, Кучму, Ющенка потім януковича. Може вже досить? Може пора сидіти вдома і гратися з онуками? Молодь сама розбереться за кого виходити а за кого ні, просто потрібно не заважати

Коля
1 місяць 11 днів тому

Повністю згідній. Може гречку знов давали чи пенсію пообіцяли підняти. Більш їх нічого не цікавить…

Аліна
1 місяць 11 днів тому

Ти не про тих людей говориш що були на акції. І не маєш права таке про них говорити так як не годишся їм … мізинця іхнього не вартуєш.

АНАТОЛЬ_
1 місяць 11 днів тому

Через безвідповідальність молоді, яка у більшості своїй не прийшла голосувати, активні літні люди знову обрали В.Сапожнікова, який набрав трохи більше аніж 10 тис. голосів із 42,5 тис. виборців Ноововолинська. Хто Вам, молодь, не дав обрати Є.Недищука чи, скажімо, зовсім юного Андрія Кравченка? Чому Ви знову звинувачуєте когось, а не себе? Мене важко запідозрити у симпатіях до багаторічного режиму “сапогізму” – Ви всі мене добре знаєте, проте винні у тому що сталося із Новіком саме молоді люди. На вибори ходити треба!

Юлія
1 місяць 11 днів тому
Особисто я теж думала що потрібно давати дорогу молоді , що даремно люди не голосували за Андрія . Як же я помилялась , ця людина не та за кого себе видає , підвішений язик , активна участь у всьому чому не лінь це все лише показова демонстрація . Навіть маленький моральний тиск – і все він буде робити те що йому скажуть . Грамотна мова і хороша дикція – не є запорукою критичного мислення . В університеті наші відмінники коли відповідали на питання говорили як наші політики багато але ні про що … і за це їм ставили хороші оцінки… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
1 місяць 11 днів тому

Застарий я вже. І хворий. Проте, якщо дуже було б потрібно – прислужився б громаді.

ХХХ
1 місяць 11 днів тому

Шановний, копайте глибше. Хто виростив і виховав таку молодь? Хто давав взятки викладачам коли ми, оболтуси, не вчились?Хто задіював всі звязки щоб нас безтолкових взяли на роботу в якесь держпідприємство?

тероторіальна громада
1 місяць 10 днів тому

А Недищук це той якого Сапожніков при сприянні Климовича зробив депутатом уже після виборів ? А тепер його запхнули в Поромів , щоб розширити владу нововолинську? Бо у Низкиничах від обєднаної громади “по-нововолинськи”відмовилимя люди. Та в мерії на запасі є іще й юний Недищук. До кольору до вибору , а “схеми” одні і ті ж.

Аліна
1 місяць 11 днів тому

Хто заважав Вам собі вибрати кого ви хочете? Ви деградація нації. ЇЇ баласт. І раз не приймаєте участі в суспільному житті то не варті на кращого. Одне погано що Ваші легковажні вчинки потім розгрібають інші люди.

ХХХ
1 місяць 11 днів тому

Це вчинки молоді хтось розгрібає? А може це молодь розгрібає совковий спадок який старше покоління нам лишило?Хоч би совість мали, свою молодість прос..ли так ще й нашу хочете

Гастроентеролог
1 місяць 11 днів тому

Тільки хардкор та жесть – тільки Вакарчука або Дзідзьо в президенти! Добийте вже цю країну до решти.

для Аліни
1 місяць 11 днів тому

” Вибирати кого хочеш” заважає недосконала виборча система по принципу: “Вибирає не той ,хто голосує, а той, хто рахує” Корупція “деградує націю”. А грузини ,може, й розгребуть у судах “легковажні вчинки ” нинішної влади.

рома
1 місяць 11 днів тому

саме смішно ,що зі всіх перечислених, при янику трохи пожилося)))))))

пересмішник
1 місяць 10 днів тому

Той кому при Янеку добре” пожилося” ,тому і тепер не гірше, а може навіть і краще стало….. дерибанити. Контролю та наказаності – нуль. Чому ж не сміятися, радіти і тішитися прибутками.

Фея
1 місяць 12 днів тому

Ситуація в Україні важка і багато хто вже зараз думає як умити руки, або яку позицію зайняти. Молоде покоління у Новіку вочевидь і справді вирішило перечекати. Провидці пророкували нам три майдани, а було лише два. Період змін і потрясінь і боротьби за владу закінчиться ще не скоро.

майданівець
1 місяць 12 днів тому

Фея . уточніть ” молоде покоління ” депутатів , очолені мером слухняно перечікують, авось пронесеться буран київського Майдану без ” схемних” втрат,як і попередні майдани… А домовлятися і виходити з багна сухим та ще й зразу в ” князі ” є в кого учитися та досвід переймати.

Гастроентеролог
1 місяць 11 днів тому

Ці всі “цирки з конями” вже добряче дістали.
Ці самі “оптимісти” вештались по майдану у Нововолинську та волали “Панду гедь”- Януковича на палю”.
Як наслідок-країна розграбована, населення України за три останні роки скоротилось на третину: вбиті або виїхали з кордон, на сході і досі вбивче “АТО”. Хочу у цих людей з фото запитати: вам ще мало того, що коїться? мало вбитих? потрібно більше жесті та хардкору?
Ідіть працювати, не маєте до чого вчепитись- прибирайте вулиці, користі буде більше.
Тепер модна лише одна “професія”- активіст. Як то кажуть; “Быть круто нынче активистом: Ломать – не строить!..”

АНАТОЛЬ_
1 місяць 11 днів тому

Точно так, як говорив М. Я. Азаров: “Бєрітє лапати, граблі і виращівайтє капусту”. Вам потрібно йти це робити, “Гастроентеролог”. Покажіть як!

Гастроентеролог
1 місяць 10 днів тому

Я саме цим і займаюсь, без мене вистачає **** з плакатами та прапорами. З девізом: “щоб його робити,щоб ніфіга не робити.”

фермер
1 місяць 10 днів тому

Так вони і без лопат та граблів немало “капусти” настругують, незважаючи на “активістів”.

гастроентеролог,ви явно не народ
1 місяць 11 днів тому

Гастроентеролог, а в багатокадентного мера Вам нічого запитати не хочеться ? Недаром кажуть: ” Хто в хаті завжди винен – невістка”. А в корумпованій владі – безправний знедолений народ.

АНАТОЛЬ_
1 місяць 11 днів тому

“Гастроентеролог” давно вже, АНОНІМНО! підігрує режиму “сапогізму” у Нововолинську.

Гастроентеролог
1 місяць 10 днів тому

Так-так, я ще й Леніну зі Сталіним…і ” часовню тоже я..”с)

Гастроентеролог
1 місяць 10 днів тому

Нехай у Сапожнікова плокулол питає, він бабло за це отримує.
А народ сам себе знедолив, коли за 200грн.їздив у Київ скакати та свій голос продавав за гречку з кількою чи пляшку.

777
1 місяць 11 днів тому

кравченка ???? ви там шо курите )))

Гість
1 місяць 11 днів тому

Останні вибори мера в Нововолинську:як це було.По Ковелю і Луцьку була постійно інформація, цілу ніч,хто скільки набрав голосів,які проценти і т.д.По Нововолинську ніякої інформації не було,наступного дня після виборів приблизно в обід по інтернет-ресурсам написали-переміг Сапожніков з результатом 50%+1 голос.!

АНАТОЛЬ_
1 місяць 11 днів тому

Це сталося, (чергова “перемога сапогізму і рожелюківщини”) після 4 години ночі із результатом трохи більше 10 тис. голосів. А до того перемагав Є. Недищук.

поправка
1 місяць 10 днів тому

Анатолію, не” чергова”,а остання …

АНАТОЛЬ_
1 місяць 10 днів тому

До “поправки”. Я не сказав би, що остання. У тилах сапожніковського режиму дуже серйозно прокручуються різні версії як стати “вождем” ОТГ “Нововолинськ+Гряди+Тишковичі”. Там сільським головою Бородчук. Колесо крутиться. І я зовсім не впевнений, що нововолинці, із їхньою “послідовністю та сміливістю” перешкодять 6-й каденції “великого господарника”, котрий довів до гробової дошки Нововолинськ.

правда
1 місяць 11 днів тому

Так перемогу сапожнікова святкувалося ще до закриття виборчих дільниць.

АНАТОЛЬ_
1 місяць 11 днів тому

Я знаю це. Ніколи б не подумав, що імовірні фальсифікації зробить моя давня знайома. Пані Ларисо С. Не соромно було продатись?

останні вибори
1 місяць 10 днів тому

А перемогу святкували ще до закриттяяяя виборчих дільниць.

Володимир
1 місяць 11 днів тому

Саакашвили на волі, суд не побачив злочину . В Порошенко , Луценко щось не получилось …. -навіть суд став на сторону Саакашвілі- робіть висновки.

рома
1 місяць 11 днів тому

а висновок простий “ПАМ”ЯТАЙ ЧУЖИНЕЦЬ, ТУТ ГОСПОДАР УКРАЇНЕЦЬ” :)))))))))
Чому Україною керують іноземці? не вже це у генах закладено ,що хтось мусить забирати наш хліб і стояти над головою з нагайкой

рома , висновок .
1 місяць 11 днів тому

Над корупційною головою “нагайки ” замало. Нехай ” іноземці” повертають в Україну вкрадені “українськими господарниками “мільярдні “хліба” . Нехай викорінять в Україні корупціонерів ” на генному” рівні.

АНАТОЛЬ_
1 місяць 11 днів тому

Навіщо Вам Порошенко? Він у Києві, і там із ним кияни самі розберуться. Приземліться, врешті-решт! У своїх – місцевих, владних і довгограючих керівників типу нововолинського мера теж надто великі багатства. Звідки взялись? Ось над чим працювати потрібно а не по-геройськи, анонімно скидати коментарі на “Радар”.

Тося
1 місяць 11 днів тому

Які висновки? Нічого Порошенко не зробить своєму кумові. Вам для прикладу Гонтаревої мало?

висновок народу.
1 місяць 11 днів тому

У Порошенка було достатньо часу,щоб навести хоч який-небудь лад. Але він не для того ліз у президенти. А тепер,як не втече, то прийдеться відповісти і за итх, кому допоміг ктекти і, за тих, хто не встиг драпонути ,,за обшори , за свої стрімкі прибутки та ріст збагачення його оточення на усіх рівнях у вкрай зубожілій за ці роки державі Україна.

wpDiscuz