слезаа

Молода сусідка: “Вдерся у квартиру, відштовхнув, моя дочка заплакала…”

18 3901

Щойно РАДАРУ зателефонувала фігурантка попередньої історії – ота сама, “з двома вищими освітами”, яка мала необережність виставити пакети зі сміттям у загальному коридорі, біля своїх дверей.

Сусід – старший чоловік – жбурнув пакети їй у квартиру. Вона викликала поліцію, та склала протокол, але…

“Месника” дружно підтримали у коментарях майже всі читачі.

Жінка крізь сльози розповіла свою версію.

Мешкає у тому будинку віднедавна – перебралась до мами. Під’їзд чистенький, будинок двоповерховий, прибирають у загальному коридорі самі. Вона якраз напередодні свята, у суботу, помила підлогу на обох поверхах. А ще було багато хатньої роботи, втомилася. Пакети зі сміттям (не харчові відходи, а здебільшого папір) поставила біля дверей своєї квартири.

У неділю о 10-й ранку в двері загрюкали. Вийшла у нічній сорочці: що сталося? Розлючений сусід зажадав, аби негайно винесла сміття. Кричав.

Вона не стала з ним сваритись, а лиш спитала: “Чому ви дозволяєте собі так поводитись?”

Він різко відштовхнув її – а силу має! – вдерся у квартиру, жбурнув пакети. Сміття розлетілося по прибраній оселі. Дочка цієї жінки злякалася, сильно розплакалась.

 

 

На все це незворушно дивилася сусідова дружина.

Обурена таким поводженням жінка викликала поліцію. Сусід після скандалу пішов співати у церкві, а дружина його правоохоронцям не відчинила. Вони опитали іншу сусідку: чи давно стояли пакети у загальному коридорі? Та відповіла: звечора.

Тобто не цілу добу, як стверджує пан Любомир, а лише звечора.

Диплом про вищу освіту у неї один, і вона ним не хизується. Від сусіда не чекала ані такої агресії, ані такої однобічної, упередженої розповіді в інтернеті. Проплакала весь святковий день і сьогодні теж не стримала сліз, коли прочитала ту історію.

Написати коментар відмовилась:

 – Не маю ні сил, ні бажання. Просто знайте, що він розповів не всю правду. А сміття я зазвичай виношу вчасно.

 

Початок тут:

Закинув пакет їй у квартиру. Викликала поліцію… Розсудіть нас, люди!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

18 Коментар "Молода сусідка: “Вдерся у квартиру, відштовхнув, моя дочка заплакала…”"

повідомляти

Андрій
7 місяців 11 днів тому

А ви рахуєте що виставляти своє сміття іншим в загальному коридорі це нормально?

Ульріх
7 місяців 11 днів тому

Адмінкомісія… А сміття треба виносити нормально! Женщина щось не дуже внушає довіру

Віталій
7 місяців 11 днів тому

Ну от і кому вірити то?

Гість
7 місяців 11 днів тому

На загальних коридорах може, тимчасово зберігатись велосипед; у зимню пору – дитячі санки. А не сміття, шафи, холодильники, газові плитки і т.д…

Ігор
7 місяців 11 днів тому

можливо і справді забула – сам сміття 2 дні в машині вожу))), але якщо в смітнику не продукти- треба було лишити з іншої сторони дверей, щоб не забути і зранку винести

Ця історія можливо стане повчальною дла інших.

Поважайте один одного і не сваріться.

Анатоль _ БІДЗЮРА
7 місяців 11 днів тому

Знаю пана Любомира добре і давно. Хороша він людина. І, вочевидь, дуже вже дістали ввічливого чоловіка пакети зі сміттям. Схоже, таке було неодноразово.

Справедливий
7 місяців 11 днів тому

Як завжди – дві правди. Отак і Україну розділили. Хтось недобачив, недочув, неподумав. Заклювали людину… А то не так? То ми й того заклюємо! В ім‘я «справедливості». Тут і путіна не треба. Друга заповідь Господня:…як самого себе… Думайте, люди. Бо житимете чиїмись думками. Щасти Вам.

Анатоль _ БІДЗЮРА
7 місяців 10 днів тому

Немає двох правд. Одна вона – Божа.

Катерина
7 місяців 11 днів тому

Ой до чого тут оці сльозливі “пошкодуйте бідну жінку і дитину”? Сміття або винось відразу на смітник або насолоджуйся його ароматами у себе вдома! Сама жінка, сама маю малих дітей та чомусь виставляти своє сміття з памперсами і іншими відходами вважаю свинством по відношенню до сусідів та й взагалі стидом! Якого милого воно має стояти у під*Їзді? А давайте усі виставляти за двері будемо, крутий запах буде, правда?
Не поводьте себе як свині і до вас будуть відноситись із повагою. Видно добряче ви таки чоловіка довели, раз він аж так вибухнув. Мене б це також вивело, якщо ситуація регулярна.

таня
7 місяців 11 днів тому

треба було в квартирі своїй оставити то зразу винесла би і не забула .А тепер обідили бідну .

Ліна
7 місяців 10 днів тому

Взагалі незрозуміло, для чого жалітися у відповідь? Сама ж написала, що свято.. і сміття лишила в під’ізді.. не віриться, що якби це було вперше, то сусід би себе так агресивно повів..

Наталія
7 місяців 10 днів тому

Ой яка біда ,сміття не винесла вночі. Тут почитати то всі підтримали б того мужлана ,якби він і вдарити посмів… Куди світ котиться . Купа проблем, а мужчина таке робить. Хай там ,що але поведінка неадекватна ,навіть якби сміття стояло дві доби.
Хай скаржиться і чинить по закону ,а не чинить що хоче .

Андрій
7 місяців 10 днів тому

Раніше коли жив в Нововолинську, в під’їзді на поверх нижче мав таких самих сусідів , то я їм той мішок з сміттям пару раз повісив на дверну ручку – ніби допомогло )))

Володимир
7 місяців 7 днів тому

Побільше таких чоловіків , і місто було б охайнішим. Я думаю мусор вже буде виноситися куди потрібно.

Тома
7 місяців 7 днів тому

Ой і то правда. Нехай цей справжній чоловік пішов до Сапожнікова, Сторонського і Рожелюка і втолкував цим панам, що потрібно місто тримати в порядку. Чи цей чоловік тільки до жінки руки може простягнути? То коли той Любомир Середа піде в міськраду наводити порядок? А Володимир йому допоможе в цьому благородному ділі.

Анатоль _ БІДЗЮРА
7 місяців 7 днів тому

Любомир наводитиме порядки у скорумпованому, по саме нікуди, “жовтому домі”?? Приєднуйтесь, “Томо”! І я теж прийду подивитися на вас – неанонімну і таку справедливу. :))

Наталія
7 місяців 3 днів тому

Своє смітя у себе в квартирі може зберігати хоч троє суток , а на коридор не має морального права виставляти . Cусіду терпець увірвався ,якби не провчив так булоб і надалі. А ще цікаво скільки їй років .що вона бідолашна так втомилась,що аж сміття винести не змогла ?

Людмила
5 місяців 5 днів тому

Чому молода жінка пізно увечері мала винести сухе сміття (як написано, в основному папір, а не харчові відходи) кудись на вулицю в контейнер. До ранку нічого не трапилось і вона б його винесла. Якби їй просто зробили зауваження, то було б ще нічого, але жбурляти в квартиру?! Напевно, в кожному будинку є такий собі маленький диктатор, який таким чином втихомирює свої амбіції. Хотілось би знати, чи ганяє він мешканців, чиї любі песики какають (“добриво ж” кажуть вони) і пісяють на дитячих майданчиках і біля під”їздів. Нетерпимість треба показувати трохи по іншому.

wpDiscuz