IMG_20180530_192931

Мусиш із дитиною втікати від автівок… У 15-му мікрорайоні ходити біля магазинів небезпечно

42 2631

Давно турбує проблема руху транспорту у 15-му мікрорайоні Нововолинська – біля магазинів “Віра”, “Легенда”, “Для Вас”.

Не знаю, куди звернутися, тому пишу на РАДАР.

Прогулянкова зона (типу тротуару) між магазинами та так званим “торговим павільйоном” є одночасно проїжджою частиною. Дуже обурює і водночас засмучує, що коли гуляєш з дитиною (чи то з візком, чи пішки), то мусиш у цій же “зоні” тікати від автівок.

 

 

Ніякого знаку регулювання руху там немає, на жаль, і місця для паркінгу – теж.

Тому всі, кому важко пройти 10 метрів від власного авто, під’їжджають практично до самого входу в магазин.

 

 

Мене хвилює життя моєї дитини перш за все, адже мала дитина – досить непередбачувана: може відпустити руку і бігти, а назустріч їхатиме автівка. І тоді що? Хто відповідатиме за смерть чи каліцтво дитини? Мама, яка не встигла її захистити? Чи водій сидітиме в буцегарні за смерть невинного створіння?

Прошу розглянути цю проблему, опублікувати на сайті. Дуже хочеться, щоб місцева влада думала не тільки про те, як  змінити уламки бордюрів, а й про безпеку мешканців дбала, і то не лише у центрі міста.

 

 

До речі, тротуар із правого боку дуже поганий – весь щебінь зверху, тому тікати тротуаром від автівок дуже незручно, надто ж із візком.

У дитини зуби цокотітимуть, якщо їхати щебенем…

 

Аліна Ничипорук

Фото зробила у спеку, було малолюдно

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

42 Коментар "Мусиш із дитиною втікати від автівок… У 15-му мікрорайоні ходити біля магазинів небезпечно"

повідомляти

Олена
11 місяців 25 днів тому

Можна зрозуміти тих, що на розвантаження товару. А ось усі інші – ліниві задниці !!! Вам ноги повикручує пройти кілька метрів?

Аліна
11 місяців 25 днів тому

обговорення виключно тих, які приїжджають за покупками.
розвантаження товару – це інша справа. тому повинен стояти якийсь обмежуючий дорожній знак, але, на жаль, його немає…

Тома
11 місяців 25 днів тому

Ці ліниві задниці з такими наглими обличчями заїжають на тротуар ніби це люди повилазили на проїджу частину.

Світлана
11 місяців 25 днів тому

Та це стосується й так званого базарчику біля магазинів , автівки зтоваром їздять по пішохідній зоні .Хоча можна вигрузити продукти зі сторони асфальту і потім після себе поприбирати ,а не як свині лишати всі целофанові мішки і рештки продуктів .

АНАТОЛЬ Бідзюра
11 місяців 25 днів тому

Ви правильно зробили написавши “РАДАРУ”. Більше нікому. Який жахливий тротуар там у вас, перед торговими закладами! Європа, твою червону дивізію…

editor
11 місяців 25 днів тому

Олег: Гуляти з дитиною треба у спеціально відведених на це місцях, яких на 15 , 6 ,5 є безліч !!!!! А на рахунок машин я сам під’їжджаю до будівельного магазину зі швидкістю 5км/г шоб купити цементу шпаклівку яка знаходиться у мішках по 20-50кг які носити 10 метрів мягко кажучи не зручно!!

Аліна
11 місяців 25 днів тому

розкажіть мені де ж ці відведені місця??? можливо ще розкажете, що парк у нас тут є?

анти чобіт
11 місяців 25 днів тому

наприклад закинута стройка

Вік
11 місяців 26 днів тому

Я не виправдовую водіїв,але мамочки прилегла територія до магазинів це не місце для прогулянок з дітьми.Поряд дитячий майданчик і в дворах вони теж існують.

Аліна
11 місяців 25 днів тому

на кого лишати дитину ,якщо в даний момент одна, коли йду в магазин? на Вас?

Аліна
11 місяців 25 днів тому

“мамочки прилегла територія до магазинів це не місце для прогулянок з дітьми.Поряд дитячий майданчик і в дворах вони теж існують”
Якщо моїй дитині кілька місяців і мені її потрібно возити у візочку аби вона спокійно поспала на вулиці, то мені вештатись у себе біля під’їзду тільки чи на майданчику де місяця 10*10? В магазин за продуктами харчування Ви сходите, щоб я з візком не вешталась біля магазинів? Можливо ще скажете, що в магазин з візочком заборонено заходити?

editor
11 місяців 25 днів тому

Катерина Вавринюк: Який розумний пан Олег, дитину треба прив’язати у “спеціально відведеному місці” і тоді йти до магазину чи на той самий базарчик , чи на зупинку до маршрутки, бо ж машинам більш як по тротуару поїздити немає де?
Припустимо, ви раз у п’ятилітку приїхали за мішком, а хтось щодня по хлібчик і пивко підкатує під двері. Те їх стосується. Та, в принципі, плануєте носити будматеріали – беріть возик, яким на базарі зерно возять.

Олександра
11 місяців 25 днів тому

Серйозно??? У відведених місцях??? А до магазину з дітками іти зась?,бо комусь не з плеча свої покупки до автівки донести???

Олександр
11 місяців 25 днів тому

На днях став свідком такого: стоїть авто на газоні під будинком по Січових Стрільців, а переді мною проходять три підлітки, років по 12-13, і говорять:”Дивись, БИК заїхав. Давай проколемо шини!”
Мабуть, ті *БИКИ* таки дочекаються, а потім будуть на РАДАР писати і *плакати*, що хтось шини ріже….

Аліна
11 місяців 25 днів тому

стаття не про виховання дітей, якщо Ви, пане Олександре, не зауважили

editor
11 місяців 25 днів тому

але по суті. 🙂

Олександр
11 місяців 25 днів тому

Я *зауважив*, а от Ви, шановна пані, не зрозуміли і персонально Вам поясню: в місті *бардак* і *бики*, і через це Ви не можете погуляти нормально з дитиною. І поки в дітей-підлітків мізки не перетворились на кисіль, то так вони бачать спосіб боротьби за СВОЄ НОРМАЛЬНЕ ЖИТТЯ. Надіюсь – Вам зрозуміло?

Аліна
11 місяців 25 днів тому

я говорила про дорослих людей, в яких уже є водійські права, а не про підлітків.

editor
11 місяців 25 днів тому

Ігор Рубашевський: Поставити шипи, як на кордоні, туди нема чого їздити.

Сергій
11 місяців 25 днів тому

В Нововолинську пішоходи не краще за тих, як ви пишете лінивих водіїв, а то ще й гірші, варто проїхатись біля Вопака і усе стане ясно, лізуть під колеса по-двоє, по-троє, з дітьми і т.д і чхали вони на ті пішоходні переходи, знаки, правила а тут одна, дві машини заїхало, причому по правилах, то вже катастрофа.

Аліна
11 місяців 25 днів тому

Кожного дня по кілька машин одночасно, фото не змальовує всю ситуацію. Для мене це катастрофа. Наголошую – ДИТИНА НЕПЕРЕДБАЧУВАНА, як вище написано.
Нв бульварі Шевченка є знак, а мене турбує чому ж його НЕМАЄ тут, адже це навіть не проїжджа частина.
Я сама маю водійські права і знаю які бувають пішоходи, особливо діти.

Олександра
11 місяців 25 днів тому

Пішоандони біля Вопаку це зовсім інше питання. Не потрібно їм уподібнюватись.

editor
11 місяців 25 днів тому

Ліана: У нас в будинку 3 магазини. Під*їзди виходять теж до входу в магазини, а машини їдуть чуть не за прилавок .Не допомагає навіть знак, який стоїть при в*їзді, не можна ні з дитиною погуляти, ні подихати свіжим повітрям, лише вихлопними газами. Живемо біля озера.

Валік
11 місяців 25 днів тому

Ліана, у вас там будинок аж кишить активістами. Чого самі порядок за стільки років не наведете? Поставте самовільно бетонні блоки чи залізні стовпчики забийте. І буде порядок. Чи тільки кричати і за барки шарпати ваші мешканці вміють. А як колективно рішити проблему то моя хата скраю, мені машини не мішають. У вас там дом веселий. 🙂

Олександр
11 місяців 25 днів тому

А Ви зберіться і сходіть до мера-це вони надають дозволи і повинні забезпечити порядок….або замуруйте ті магазини,чи під*їзд до них перекопайте…Але щось робіть,а не до РАДАРА плачтесь.

Цікаво
11 місяців 26 днів тому

А на якого милого той мер сидить в тому кріслі, і заступників, і депутатів, секретарів має,щоб люди носом тикали мера, що отам яма, отам покоси, а то мусор,а то який він…… господарник? І нащо такий штат помічників утримувати за наші податки, які нічого не роблять

Олександр
11 місяців 25 днів тому

Знаєте,тут майже кожна замітка виливається в те , про що ви написали.Значить-потрібно міняти! Горбатого могила справить-є така приказка українська.А поки що потрібно ходити і писати і човпти їх ,як щенят поганих. За щенят…вибачаюсь-я їх люблю,на відміну від влади,але так говорять.

АНАТОЛЬ Бідзюра
11 місяців 25 днів тому

Немає кому писати, Олександре. Немає кому міняти щось, у Нововолинську. Човпти місцеву владу нікому. І ходити по владних кабінетах у “жовтому домі”, (поліцію, прокуратуру, СБУ, подавати позови у суди…) теж немає кому, у нашому напівзруйнованому містечку. Ніхто не хоче – всі **** аноніми. Вони очікують рогу достатку, який при несе хтось до них, а якщо ні – то виїдуть із рідного міста до польщ, німеччин чи угорщ. То й їдьте! Спокійніше буде. Залишаться ті, які дійсно хоче щось зробити для своїх дітей.

Аліна
11 місяців 25 днів тому

Я б пішла до самого пана Сапожнікова, та мала дитина не дає змоги ходити кудись на довго… поки як можу ,так і вирішую.
Я не анонім, стаття підписана ім’я і прізвищем.

анти чобіт
11 місяців 24 днів тому

ідіть ,це буде очередний піар перед виборами,може вас навіть по телебаченню покажуть

editor
11 місяців 24 днів тому

Античоботе, перше китайське попередження. Аліна молодець: і написала про проблему, і підписалася. Не ображайте!

анти чобіт
11 місяців 24 днів тому

я нікого не образив а сказав як це завжди робиться,до речі для вас почитайте що таке китайське попередження

editor
11 місяців 24 днів тому

дякую, знаю, це в мене гумор такий. 🙂 У поєднанні з гуманним ставленням до анонімних коментаторів.

Валік
11 місяців 25 днів тому

Шановна Аліно вихід є лише 1. Вам потрібно буде звернутися в міськраду з цими фотками і написати заяву з проханням встановити балансоутримувача того тротуара. Якщо це територія магазинів усі питання до них! Якщо цей тротуар на балансі міста тоді вам пряма дорога до мера. Кричіть, вимагайте хотя б якийсь бетонний блок поставити, щоб машини там не їздили. Анатолій писав про Європу і асфальт під магазином. Дорогенька, це все з розряду фантастики. Новий асфальт – це фантастика! Біля АТБ на 15-му ту яму ніяк не заасфальтують. Який асфальт???

Аліна
11 місяців 25 днів тому

так і зробимо. суть задуму активізувати жителів , які однієї думки зі мною

АНАТОЛЬ Бідзюра
11 місяців 25 днів тому

Особисто я можу зробити й одиночний пікет під міською радою, якщо у Нововолинську нікому – із майже 60 тис. населення. Проте, все ж крихітна надія на молодь та АТОвців, залишається. Цю місцеву владу давно потрібно гнати сортирною мітлою.

Аліна
11 місяців 25 днів тому

треба просто робити адекватний вибір на виборах, а не як завжди придумувати відмазку “немає за кого голосувати”

анти чобіт
11 місяців 25 днів тому

коптюк зробить новий асфальт,буде ще гірше

Валік
11 місяців 25 днів тому

Ніхто НІКОЛИ новий асфальт під магазинами там де зупинка НЕ покладе, навіть Каптюк. Ніколи. Їм в мерії до лампочки ваш асфальт.

Олександра
11 місяців 25 днів тому

І до цієї теми,ще одна болюча… Кожного дня заводжу і забираю дитину з садочка,в дворах водії поголовно не вмикають повороти!!! Це катастрофа(((
Стій і чекай, поки воно вибере потрібний йому напрямок… Невже в дворах ПДР не діють???

Оленка
11 місяців 22 днів тому

І справді… таке враження, що повороти вмикати треба лиш на трасі…і то не всі про це знають. .. Сигнал повороту потрібен і для мене – мами з візком, щоб я бачила, що мені робити далі.*****, просто не вистачає зла!!!

Наталія
11 місяців 25 днів тому

Можите знаки ставити, поліцейських ложити , не допоможе ,якщо не будуть штрафовати( між іншим місцевий бюджет наповнили б) ЗАКОНІВ НЕ ДОТРИМУЄТЬСЯ ні влада ні громадяни

wpDiscuz