шашо5

М’ясний павільйон шокував нововолинця!..

34 5222

– Кому м’яско на шашличок? – іронічно питає фейсбук-спільноту  Вадим Корнійчук  із Нововолинська.

 І розповідає:

  – Мав необережність зайти у “м’ясний” павільйон Нововолинського міського ринку, хотів купити реберця…

Відсьогодні ні ногою туди.

 

Бліц-фоторепортаж Вадима свідчить про антисанітарію.

 

                     

 

Серед обурених коментаторів цього допису виявився й заступник нововолинського міського голови О.Громик.

Він запевняє:

 – Це просто Пипець!!!
Купа служб, лабораторії, а насправді просто катастрофа на нашому ринку!!!

P.S. Завтра знову буду взувати відділ торгівлі (((

 

РАДАР із цікавістю спостерігатиме за результатами  “взування”.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

34 Коментар "М’ясний павільйон шокував нововолинця!.."

повідомляти

петро
1 рік 4 днів тому

мегаантисанітарія ,я тільки для собаки там щось можу придбати, це не європа , схожі ринки ще є в бідних країнах азіїї

Анатоль_ Бідзюра
1 рік 3 днів тому

Я не вірю у “взування” когось там, місцевими владцями Нововолинська. Вони “перевзуваються” тільки для наповнення власного гамана. Знаєте, пане О. Громику, непорядно для чесного чоловіка працювати посеред такого оточення, де працюєте ви. І повірте, вам стане набагато комфортніше і спокійніше коли ви покинете стародавню комуняцьку команду голови. Доки ще не запізно…

Степан
1 рік 3 днів тому

А де йому працювати????? Звільнитися бо великий Анатолій Бідзюра сказав???? На рахунок колишніх комуністів, то я сам звільнився з посади, бо комуняцький блатарь на роботі довів!!! Кричати що ти кращий то пів справи, ще треба довести це своїми поступками!

Анатоль_ Бідзюра
1 рік 3 днів тому

Ну, так приєднуйтесь. Будемо разом судитися і пікетувати міську раду, звідки ось вже 20 років комуняцька братія трахає увесь Нововолинськ.
Є декілька вірних і небоязких людей. ТЕЛЕФОНУЙТЕ. Кажете, “великий Анатолій Бідзюра”?.. Гм. Я подумаю над цим. :))))

Марина
1 рік 3 днів тому

Ви ще м’ясну точку не бачили

1313
1 рік 3 днів тому

М’ясна точка ще хуже

Ірина
1 рік 3 днів тому

Мясна точка це та що напроти вопаку???😲😲мені там здаеться чистенько(,,

Вадим
1 рік 2 днів тому

На проти “вопаку” не мясна точка, не путайте.. То хороший магазин.
А в мясну точку дійсно, часом респіратор треба одягати, один раз почали хамимти коли зауважив про сморід в магазині. Більше і заходжу туди.

Юлія
1 рік 1 день тому

М’ясну точку закрили…

Глядач
1 рік 3 днів тому

Мухи ,сморід це так !!!Щось схоже на морг плитка ітд..Чому там не зроблять ремонт ,щоб можна було все нормально вимити і продизинфікувати?Я теж купую в магазині так ,як недовіру маю до м’ясного павільйону.

Оленка
1 рік 3 днів тому

Будучи вагітною відправила чоловіка на ринок за печінкою, і добре що для кішки, бо під час приготуавання, у мене вся квартира смерділа. Вона була уже смердючою… А якби з’їла її я- недосвічена домогосподарка. Хотіла відвезти ту печінку та на голову вивалити, та пощастило тому продавцю, що я на збереження потрапила…

Анатоль_ Бідзюра
1 рік 3 днів тому

Клас! Відмінний коментар сміливої людини. Якби всі такі були – поляки до на на роботу їздили б, а не ми до них. :)))

Вадим
1 рік 2 днів тому

Навчіться Оленка печінку готувати 🙂

Віка
1 рік 3 днів тому

Я вже років з 10-ть навіть не заходжу туди, бо гидко. Сморід, мухи, антисанітарія. І це у центрі міста. Навіть Сторонський на базарі продукти купує, видно пана по холявах. А наче лікар…

Наталия
1 рік 3 днів тому
я купую в павільйоні час від часу, коли закінчується мясо зі своїх домашніх свинок, яким запасають нас родичі. Завжди купую свіже , а в павільйоні – тому що альтернативи немає! Хто розбирається в мяс, той знає , що в магазинах мясо зовсім не таке навіть на смак. Видно годоване по іншому. Головне вміти його вибирати. Добре мию після покупки і ніяких проблем. Ще якийсь період купувала в кіоску, який не так давно відкрився на базарчику біля стадіону. Там теж мясо нормальне, типу домашнього, , а не як у Мясній точці. Хоча там за прилавки не заглядала. Хтось писав про запах… Читати далі »
людмила зіменко
1 рік 3 днів тому

Все це, звичайно, дуже сумно. Але коли я купувала м”ясо, то брала тільки яловичину і тільки свіже. Мене навчили визначати свіжість м’яса. А ще хочу зазначити, що у ковбасі я якось знайшла не то попіл від недопалка, не то шматок бруду. Більше було схоже- таки на попіл, так з того часу ковбаси під такою назвою більше не беру, бо гидко.

Оля
1 рік 3 днів тому

Такий безлад і антисанитарія робиться Не тількі на ринку а й скрізь по магазинах.
Особливо по великіх супермаркетах.

Невідомий
1 рік 3 днів тому

В минулий раз коли я купував мясо в павільйоні, то дихнути не можна було не тількі від затхлого повітря й від перегниваючих решток мяса, але й від тютюнового диму від куріння продавців.
Один навіть мені пропалив цигаркою нову рубашку й ще нахамив.
Довелося мені й попрацювати там під час не ринкового дня. ЛЮДИ НЕ ВІРТЕ ХТО ГОВОРИТЬ ЩО ТАМ ПРИБИРАЄТЬСЯ, ЛЕГЕНЬКО ПОМИЮТЬ Й ВСЕ. РЕШТКИ МЯСНОЇ ПРОДУКЦІЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ВАЛЯТИСЯ НА ПІДЛОЗІ ТА В ЩІЛИНАХ, МУХИ, ЗАТХЛИЙ ЗАПАХ, АНТИСАНІТАРІЯ, БИЧКИ ВІД ПАПЕРОС, ПЛЮВАНИНА.

Оксана
1 рік 3 днів тому

Скажу так, як людина яка знає про роботу в нашому м’ясному павільйоні. Ремонта там не бачили вже давно, а прибирають після закінчення робочого дня так звані не благополучні люди нашого міста, дійсно, а хто захоче прибирати це все за копійки??? Керівництво ринку просто економить кошти наймаючи таких прайівників на роботу, ясна рік яка може бути якість прибирання коли вони приходять і вже ледь стоять на ногах. Чому це питання ніхто не контролює залишається великою загадкою!

Анатоль_ Бідзюра
1 рік 3 днів тому

Вкотре даю орієнтування, скільки товкти: Держпродспоживслужба у м. Нововолинську – вул. Сокальська, 28. Тел. 44693. Начальник Лешко Я.Ю.

Ольга
1 рік 2 днів тому

Нарешті заговорили про порядок в м’ясному павільйоні, а на базарі, де продають БЕЗ ХОЛОДИЛЬНИКІВ курятину, рибу та інші швидкопсуючі продукти на яких чхають і кашляють покупці, сідають мухи, світить сонце ні в кого не цей рахунок питань не виникає?!
Ми самі винні, бо купуємо там і мовчимо. Нещодавно почула, що на базарі “власть” міняється, тобто санслужба. Продавці стурбовані, яку дань будуть платити, а за те чи будуть перевіряти товар на якість ніхто і не згадує.

Валентина
1 рік 2 днів тому
МЯСНА ТОЧКА
1 рік 3 годин тому

Не за порядок печуться,його легко навести іпросто. ПРОЕКТ ЗАБУДОВИ АБО ПЕРЕБУДОВИ У ЧИЙОМУСЬ КАБІНЕТІ .НАПЕВНО, ЗАЧЕКАВСЯ НА . ЛАКОМЕ МІСТЕЧКО ,А ГОЛОВНЕ ПРИБИЛЬНЕ.

wpDiscuz