IMG_20171221_081416

На пустир біля 15-го мікрорайону, де буде магазин Коптюка, завозять токсичний пісок?..

25 3318

 – Якийсь час тому звернув увагу на пустир навпроти 15 м-ну, – повідомив РАДАРУ нововолинець Роман. – Особливо на купи піску, які почали на нього звозити вантажівками, коли забрали щебінь та викопали каналізаційні труби.

Може, возили й раніше, але не звертав уваги.

Усе поле було гарненько вкрите снігом – і свіжа купка відразу впадала в очі (фото робив 21 грудня о 8-й ранку).

Привозять і висипають пісок із ливарних форм (фактично відходи ливарного виробництва).

Матеріал цей, по-моєму, є не зовсім безпечним (хімією різною просочений, смолами). А тому висипати його просто неба біля житлового масиву  – не найкраща ідея.

 

 

Ну, й напевно, всі “корисні” речовини з нього вимиваються дощем прямо в річечку, яка протікає в глибині, і далі в Лугу, Зах.Буг і т.д.

У цьому питанні я не спеціаліст. Поверховий пошук в інтернеті видав лише, що ці піски потрібно якось “утилізовувати” або використовувати повторно.

Можливо, маєте більш детальну інформацію про це вивезення “сміття”. Яке підприємство так діє і за чиєю вказівкою? – запитує Роман.

РАДАРУ теж цікаво, хто і звідки завозить туди пісок, наскільки цей будматеріал є екологічно безпечним. Пропонуємо читачам провести спільне бліц-розслідування.

Повідомляйте у коментарях усе, що знаєте про це будівництво!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

25 Коментар "На пустир біля 15-го мікрорайону, де буде магазин Коптюка, завозять токсичний пісок?.."

повідомляти

анти чобіт
6 місяців 27 днів тому

можливо і на кронорак(кроноспан) завозять дерево із чорнобиля,вирубка лісу там іде постійно

Олександр б.19
6 місяців 27 днів тому

Живу в цьому будинку з якого зроблене фото. Так, з другої сторони цього будинку, усе подвір”я було засипане літ так…. десь ….30 тому, таким піском. Все життя пройшло на ньому, і тополі там виросли вище будинків і літом трава (якщо жековці не покосять) хоч динозаврів розводь. На фото невидно, є ще одна труба, навіть дві, трошки правіше. То мені здається, вони більше небезпеки несуть. Зараз мені майже 40. А чи зможуть наші діти стількиж оцим повітрям подихати?

Роман
6 місяців 27 днів тому

Той пісок, може бути з різних типів формовки. Бо сам працюю на ливарному. Якщо його викидають, то це перепал. Там мало хімії залишається. Тим більше він мєлкозернистий, буде крепка подушка. Фура не наша так що не знаю звідки той пісок!

Сергій
6 місяців 26 днів тому

Щоранку ходжу там на роботу. Категорично стверджую, що вантажівки кроноспану. Довгі, з білим кузовом (навіть на фото видно), а спереду напис “КРОНОСПАН”! Якби автор фото спромігся підійти ближче, ніяких питань “хто” не виникало б. А от “хто” і “що” залишається. А що-до власника авто – переконаний. На перехресті, після вигрузки, ці автівки проїхали в 10 м. від мене.

Василь
6 місяців 26 днів тому

Романе! Пісок на те місце вивозять вже мабуть років 25, а то й більше. Ні якої проблеми в тому немає, ливарний мабуть має на те всі дозволи.
Більша проблема в тому, що Коптюк разом з трубами покрав з існуючих колодців плити. Тепер в траві розкриті колодці глибиною 2-3 метри більша загроза для людей, а ще більше для дітей, чим той пісок. Раніше хоч якимись деревяними щитами замість люків було прикрито. Тепер, дякуючи Коптюку в зарослях провалля діаметром 1.5-2.0 м глибиною 2-3 м.
Питання, чого комунальники не заставлять Коптюка назад накрити ті колодці. Чи його, КОПТЮКА, хтось дуже сильно кришує ?

Василь
6 місяців 26 днів тому

Плити з колодців Коптюк перевіз на асфальтний завод. Якщо йому заплатите за плиту 2500-3000 грн., то він іх назад покладе. Якщо ні, то нема чого там лазити. БІЗНЕС ?!?

Читач
6 місяців 26 днів тому

Там уже років десять щось ковиряють а магазина так і нема даже фундамента.

АНАТОЛЬ_
6 місяців 26 днів тому

Там мали бути корпуси електромеханічного технікуму. На них і звели деякі з його споруд. СССР розпався, “господарник” зледачів і розбестився завдяки нашому невтручанню у виконкомівські та депутатські справи та його керівництво містом. Помалу-тихенько місцеві ОМС перетворилися у мафіозно-бандитську структуру, що паразитує на покірній мовчанці виборців. Тепер це дике поле, на якому ніяк не можуть вкоренитися місцеві підприємці та аграрії. Хтось цьому перешкоджає. А. Коптюку все мало. Ніяк не може наїстися, допоки “папік” при владі.

Олександр
6 місяців 26 днів тому

ЛИВАРНИЙ ЩО НА ЗАВОДІ 100,ВІН ВІДХОДИ ВИКІДАЄ НА СВАЛКУ!!!ЗА ЦЕ ПЛАТИТЬ ГРОЩІ ДЕРЖАВІ…ЦЕ Я ЗНАЮ ТОЧНО!!!БАГАТО ХТО ТАКИЙ ПІСОК ВИКІДУЄ СОБИ НА БУДІВНИЦТВО!!!А МАШИНИ…ЦІ…НЕ ЗЛЕВАРНОГО ЩО НА ЗАВОДІ 100

Eys
6 місяців 24 днів тому

То повидайте всі свої меблі з дому, і переселіця сахару, може там не буде ніяких токсинів, хоча і там найдете до чого вцепитись, шоб це до кучі з піском придертися….. “нет слов” в мене.

wpDiscuz