столикза

На шашлики у шахтаря тепер не вистачає…

16 3427

Шахтарське місто порожніє.

Гірники перекваліфіковуються на сигаретників…

 

Цьогорічне професійне свято розпочалось у Нововолинську з протесту шахтарів через невиплату заробітку й закінчилося дощем на стадіоні.

Потужний дерибан і недолугі реформи в економіці держави призвели до того, що вже й шахтарі – колись дуже забезпечені люди – відчули на собі бідність.

Молоді татусі вивели свої сім’ї на стадіон. Малеча каталася на каруселі, а батьки напружено думали, як спланувати святковий вечір, щоб і діти були ситі й задоволені.

Столики на стадіоні були напівпорожніми, адже з’їсти шашличок і запити вином мало хто мав за що!

Більшість людей сідали за столики зі своєю домашньою чистою сльозою (самогоном), викладали з контейнерів наготовлені вдома відбивні та м’ясну запіканку. Купували лише пиво, квас, бутерброди.

 

Ну, на морозиво ще вистачає…

 

Веселилися люди мало! Все за чаркою-другою журилися над життям та подальшою долею дев’ятої шахти.

Шахтарі – люди важкої праці. Вони мають право на гідну платню, щоб годувати свої сім’ї, відкладати гроші на навчання  дітей. А їм доводиться страйкувати під землею, аби вибити зароблене.

Шахтарське місто порожніє, гірники перекваліфіковуються на сигаретників…

 

Зате на Майдані в нас по-модньому: виступ мера можна подивитись на цьому екрані

 

Шахтарі, здоров’я вам і моральних сил, щоб трудитися на благо України та своїх родин. І хай береже вас Бог.

 

Артур

Усі фото  – Анатолій Бідзюра

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

16 Коментар "На шашлики у шахтаря тепер не вистачає…"

повідомляти

ХХХ
26 днів 23 годин тому

А ціну на шашлик бачили? Як на мене, то причина не у відсутності грошей, а у жадібності продавців.

editor
26 днів 23 годин тому

Ну, от щодо дев’ятої шахти. Міністр Насалик дав Юрківу з Гурою карт-бланш. Хочете самостійне підприємство – напишіть статут, зареєструйте, це можна зробити за місяць, відпустимо вас у вільне плавання – на ваше ж прохання.
Минуло вже 4 місяці – і що?.. Вже нікому самостійності не треба? Простіше ходити до Пипипюка гроші вимагати?

Сусід
26 днів 22 годин тому

Пиво павлівське по 20грн кашмар .вона на заводі коштує 11 грн пляшка .

Анатоль _ БІДЗЮРА
26 днів 22 годин тому

Як повідомили мені пізно ввечері телефоном, пиво у громадському місці – парку культури та відпочинку в Нововолинську, коштувало 40 грн\пляшка, шашлик – 400 грн\кг, пляшка горілки 500 гр. – 220 грн. Я хотів був піти і відзняти на відео святкування Днів шахтаря і міста у “зоні сапогізму і рожелюківщини” але подумав, що злива всіх пияків розігнала.
Як виявилось – ні! Празник тривав і в рясний дощ. Доблесна наша поліція, нац. гвардія і відряджені до нашого міста поліцаї, склали хоча б один протокол про розпивання спиртних напоїв під вікнами п’ятикаденцієвого міського голови Віктора Сапожнікова? Зроблю інформ. запит.

Олег
26 днів 17 годин тому
А при чому тут поліція коли свято в місті. Ми ж в Європу прямуєм там теж заборонено вживати алкоголь на вулиці, але коли там свято наприклад Октоберфест то пити можна і поліція нікого на чіпає. І ціни там перепрошую в 5разів дорожче чим завжди, і нікого це не зупиняє. Хочеш бери, хочеш не бери. А як Ви так переживаете за те що люди напиваються, так Вам тоді треба кричати щоб ціни ще підняли. Буде дуже дорого люди не будуть купляти і не будуть пити. Чи треба було горілку по 10грн літр продавати, а пиво по 2грн, щоб тоді було?
Андрій
26 днів 16 годин тому

Не потрібно, це свято шахтарів і вони його так святкують уже десятиріччями… будуть штрафувати в таке свято – буде не по совісті. А ви, Анатолій, ризикуєте тим що вас за такі запити навіть всі шахтарі, шахтарі-пенсіонери та їхні родичі (це більш ніж пів міста) припишуть до “ненормальних”… а ваші запеклі вороги в лиці Сапога і Ко обовязково цим скористається.

Анатоль _ БІДЗЮРА
26 днів 3 годин тому

Я давно числюсь посеред “ненормальних”. А мої “запеклі вороги”, – як ви пишете, два рази хотіли поставити мене на психіатричний облік. Ви краще подумайте про себе. Наприклад про свій страх. Про власних дітей, яких ви щодня залякуєте і зомбуєте на покору.
Я собі раду дам, не лякайте – ляканий.

Андрій
25 днів 18 годин тому
Анатолій, я на вашій стороні, просто хотів сказати що не будьте дотошним “буквоїдом” там де непотрібно і не йдіть проти простих людей та шахтарів. Не всі закони ідеальні тому в навіть найрозвиненіших та найзаконніших країнах світу на такі великі свята влада робить винятки для святкувань в публічних місцях де розпивання алкоголю заборонене, що в Німеччині що в США. І для прикладу, мій тато шахтар, більше 20 років відпрацював в шахті в проходці, і за традицією він зі своєю бригадою або просто з тими з ким разом працював (а їх уже й так уже небагато залишилось в живих) – уже 40… Читати далі »
Олександр
26 днів 12 годин тому
Про що Ви взагалі пишете разом з автором статті ??? Таке враження що Ви прилетіли з “Марсу” 1. Пиво коштувати 40 грн. не могло аж ніяк – 20-30грн. максимум + магазини 3шт. за 50метрів по 11-17грн. 2. Шашлик сам купував по 30грн/ 100грам – ціна цілком притомна. 3. Пляшка горілки (500грам) 100-130грн. + в магазинах по 80грн. 4. Салат з овочів – 10грн. 5. Фото мабуть в 10-00 робили )) Саме головне ніхто нікого купувати не змушує… Є бажання і можливість купуй … Ваша інформація варта “0” краще такого не писати а то повідомити пізно ввечері можуть багато чого ))
editor
26 днів 18 годин тому

Ігор Рубашевський: У кожного шахтаря має бути талон на придбання шашлика і ста грамів. Від тих бариг.

Озік
26 днів 17 годин тому

Талони не на шашлик і горілку,а для їх дітей та онуків на атракціони.Моя думка така.

Гість Оля
26 днів 14 годин тому

Так люди добрі, я розумію свято святом, але ці торгівці вже зовсім перегнули палку. Ну що за ціни, це ж абсурд. От якби ніхто не купував би за такі ціни їхнього товару то можливо би задумались

editor
26 днів 13 годин тому

Оксана Шкликова: Шахтарі – не жебраки, хай віддадуть їхнє зароблене, а по 20% дають з/п депутатам

Ульріх
26 днів 28 хвилин тому

Той екран ніколи не показує

Мама
25 днів 12 годин тому

Ціни були завищені,хотіли купити дитині гелеву кульку,ціна 80грн,в іншому місці 70грн,за що?деж так дерти,так само шашлики в одному місці 300грн за кг,а дальше 600грн за кг.Деж такі ціни ставити?а все тому ,що у нас нема мера,ціни не контролює…,Мер в нас ,аби так,для галочки,що він є,що немає одна біда.

Артур
24 днів 14 годин тому
Сьогодні увечері на каналі Інтер в програмі новин “Подробиці” був перший сюжет про відвідини паном Гройсмана шахти в Дніпропетровській області. Шахта входить у приватну групу DTEK. Головним акціонером та власником в одній особі є один великий мільярдер. Дивився на екран і думав я: чому Гройсман не хоче приїздити на НАШІ шахти? Чому він відвідує з робочим візитом лише приватні шахти, укомплектовані за останнім словом техніки? Чому не приїде на дев’ятку і не подивиться на два довоєнних комбайни, які Гітлера і Сталіна пережили!!! Чому одним шахтам увага, а про інші шахти забули??? Маю велику надію, що наш славний депутат Гузь запросить… Читати далі »
wpDiscuz