столикза

На шашлики у шахтаря тепер не вистачає…

16 3562

Шахтарське місто порожніє.

Гірники перекваліфіковуються на сигаретників…

 

Цьогорічне професійне свято розпочалось у Нововолинську з протесту шахтарів через невиплату заробітку й закінчилося дощем на стадіоні.

Потужний дерибан і недолугі реформи в економіці держави призвели до того, що вже й шахтарі – колись дуже забезпечені люди – відчули на собі бідність.

Молоді татусі вивели свої сім’ї на стадіон. Малеча каталася на каруселі, а батьки напружено думали, як спланувати святковий вечір, щоб і діти були ситі й задоволені.

Столики на стадіоні були напівпорожніми, адже з’їсти шашличок і запити вином мало хто мав за що!

Більшість людей сідали за столики зі своєю домашньою чистою сльозою (самогоном), викладали з контейнерів наготовлені вдома відбивні та м’ясну запіканку. Купували лише пиво, квас, бутерброди.

 

Ну, на морозиво ще вистачає…

 

Веселилися люди мало! Все за чаркою-другою журилися над життям та подальшою долею дев’ятої шахти.

Шахтарі – люди важкої праці. Вони мають право на гідну платню, щоб годувати свої сім’ї, відкладати гроші на навчання  дітей. А їм доводиться страйкувати під землею, аби вибити зароблене.

Шахтарське місто порожніє, гірники перекваліфіковуються на сигаретників…

 

Зате на Майдані в нас по-модньому: виступ мера можна подивитись на цьому екрані

 

Шахтарі, здоров’я вам і моральних сил, щоб трудитися на благо України та своїх родин. І хай береже вас Бог.

 

Артур

Усі фото  – Анатолій Бідзюра

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

16 Коментар "На шашлики у шахтаря тепер не вистачає…"

повідомляти

ХХХ
9 місяців 28 днів тому

А ціну на шашлик бачили? Як на мене, то причина не у відсутності грошей, а у жадібності продавців.

editor
9 місяців 27 днів тому

Ну, от щодо дев’ятої шахти. Міністр Насалик дав Юрківу з Гурою карт-бланш. Хочете самостійне підприємство – напишіть статут, зареєструйте, це можна зробити за місяць, відпустимо вас у вільне плавання – на ваше ж прохання.
Минуло вже 4 місяці – і що?.. Вже нікому самостійності не треба? Простіше ходити до Пипипюка гроші вимагати?

Сусід
9 місяців 27 днів тому

Пиво павлівське по 20грн кашмар .вона на заводі коштує 11 грн пляшка .

Анатоль _ БІДЗЮРА
9 місяців 27 днів тому

Як повідомили мені пізно ввечері телефоном, пиво у громадському місці – парку культури та відпочинку в Нововолинську, коштувало 40 грн\пляшка, шашлик – 400 грн\кг, пляшка горілки 500 гр. – 220 грн. Я хотів був піти і відзняти на відео святкування Днів шахтаря і міста у “зоні сапогізму і рожелюківщини” але подумав, що злива всіх пияків розігнала.
Як виявилось – ні! Празник тривав і в рясний дощ. Доблесна наша поліція, нац. гвардія і відряджені до нашого міста поліцаї, склали хоча б один протокол про розпивання спиртних напоїв під вікнами п’ятикаденцієвого міського голови Віктора Сапожнікова? Зроблю інформ. запит.

Олег
9 місяців 27 днів тому
А при чому тут поліція коли свято в місті. Ми ж в Європу прямуєм там теж заборонено вживати алкоголь на вулиці, але коли там свято наприклад Октоберфест то пити можна і поліція нікого на чіпає. І ціни там перепрошую в 5разів дорожче чим завжди, і нікого це не зупиняє. Хочеш бери, хочеш не бери. А як Ви так переживаете за те що люди напиваються, так Вам тоді треба кричати щоб ціни ще підняли. Буде дуже дорого люди не будуть купляти і не будуть пити. Чи треба було горілку по 10грн літр продавати, а пиво по 2грн, щоб тоді було?
Андрій
9 місяців 27 днів тому

Не потрібно, це свято шахтарів і вони його так святкують уже десятиріччями… будуть штрафувати в таке свято – буде не по совісті. А ви, Анатолій, ризикуєте тим що вас за такі запити навіть всі шахтарі, шахтарі-пенсіонери та їхні родичі (це більш ніж пів міста) припишуть до “ненормальних”… а ваші запеклі вороги в лиці Сапога і Ко обовязково цим скористається.

Анатоль _ БІДЗЮРА
9 місяців 27 днів тому

Я давно числюсь посеред “ненормальних”. А мої “запеклі вороги”, – як ви пишете, два рази хотіли поставити мене на психіатричний облік. Ви краще подумайте про себе. Наприклад про свій страх. Про власних дітей, яких ви щодня залякуєте і зомбуєте на покору.
Я собі раду дам, не лякайте – ляканий.

Андрій
9 місяців 26 днів тому
Анатолій, я на вашій стороні, просто хотів сказати що не будьте дотошним “буквоїдом” там де непотрібно і не йдіть проти простих людей та шахтарів. Не всі закони ідеальні тому в навіть найрозвиненіших та найзаконніших країнах світу на такі великі свята влада робить винятки для святкувань в публічних місцях де розпивання алкоголю заборонене, що в Німеччині що в США. І для прикладу, мій тато шахтар, більше 20 років відпрацював в шахті в проходці, і за традицією він зі своєю бригадою або просто з тими з ким разом працював (а їх уже й так уже небагато залишилось в живих) – уже 40… Читати далі »
Олександр
9 місяців 27 днів тому
Про що Ви взагалі пишете разом з автором статті ??? Таке враження що Ви прилетіли з “Марсу” 1. Пиво коштувати 40 грн. не могло аж ніяк – 20-30грн. максимум + магазини 3шт. за 50метрів по 11-17грн. 2. Шашлик сам купував по 30грн/ 100грам – ціна цілком притомна. 3. Пляшка горілки (500грам) 100-130грн. + в магазинах по 80грн. 4. Салат з овочів – 10грн. 5. Фото мабуть в 10-00 робили )) Саме головне ніхто нікого купувати не змушує… Є бажання і можливість купуй … Ваша інформація варта “0” краще такого не писати а то повідомити пізно ввечері можуть багато чого ))
editor
9 місяців 27 днів тому

Ігор Рубашевський: У кожного шахтаря має бути талон на придбання шашлика і ста грамів. Від тих бариг.

Озік
9 місяців 27 днів тому

Талони не на шашлик і горілку,а для їх дітей та онуків на атракціони.Моя думка така.

Гість Оля
9 місяців 27 днів тому

Так люди добрі, я розумію свято святом, але ці торгівці вже зовсім перегнули палку. Ну що за ціни, це ж абсурд. От якби ніхто не купував би за такі ціни їхнього товару то можливо би задумались

editor
9 місяців 27 днів тому

Оксана Шкликова: Шахтарі – не жебраки, хай віддадуть їхнє зароблене, а по 20% дають з/п депутатам

Ульріх
9 місяців 27 днів тому

Той екран ніколи не показує

Мама
9 місяців 26 днів тому

Ціни були завищені,хотіли купити дитині гелеву кульку,ціна 80грн,в іншому місці 70грн,за що?деж так дерти,так само шашлики в одному місці 300грн за кг,а дальше 600грн за кг.Деж такі ціни ставити?а все тому ,що у нас нема мера,ціни не контролює…,Мер в нас ,аби так,для галочки,що він є,що немає одна біда.

Артур
9 місяців 25 днів тому
Сьогодні увечері на каналі Інтер в програмі новин “Подробиці” був перший сюжет про відвідини паном Гройсмана шахти в Дніпропетровській області. Шахта входить у приватну групу DTEK. Головним акціонером та власником в одній особі є один великий мільярдер. Дивився на екран і думав я: чому Гройсман не хоче приїздити на НАШІ шахти? Чому він відвідує з робочим візитом лише приватні шахти, укомплектовані за останнім словом техніки? Чому не приїде на дев’ятку і не подивиться на два довоєнних комбайни, які Гітлера і Сталіна пережили!!! Чому одним шахтам увага, а про інші шахти забули??? Маю велику надію, що наш славний депутат Гузь запросить… Читати далі »
wpDiscuz