штро

На власників АТБ чекає суд і великий штраф за незаконну забудову

11 1745

Власники мережі АТБ-маркет незаконно будують магазини по всій країні. Подекуди влада виявляє характер і тягне бізнесменів у суд.

Про це повідомляє “Народна правда”.

Наприкінці травня в Кременчуці на вул. Першотравневій почалось активне будівництво чергового АТБ, однак жодних дозволів міська влада не надавала.

– Розвантажують будівельні матеріали – заїхали кран і фура. Ми викликали поліцію, кран на той час уже втік, а на водія вантажівки склали адміністративний протокол поліцією за заїзд на тротуар, – заявили в адміністрації міста.

Управління державного архітектурно-будівельного контролю перевіряє законність дій керівництва мережі маркетів на чолі з Геннадієм Буткевичем.

Міська влада вимагала припинити будівництво до отримання необхідних  документів, однак це було проігноровано. Тому на компанію очікують великі штрафи і судові розгляди.

Мережа маркетів “АТБ” часто потрапляє у скандали, бо незаконно будує магазини по всій країні.

У березні-2018 жителі Миколаєва поскаржились у державні органи щодо будівництва магазину АТБ у дворі житлового будинку.

А в грудні-2017 у Києві неподалік від станції метро “Святошин” вибухнув скандал між мешканцями будинку по вул. Краснова, 19  і будівельниками, які обладнали там вхід до магазину “АТБ”.

Гучний скандал розгорівся й у Вінниці, де підконтрольні мережі ”АТБ” структури незаконним шляхом через рішення міськради вивели з власності Вінницької обласної лікарні земельну ділянку площею 0,2 га.

Понад три роки тривають суди житомирських активістів із “АТБ”.  У центрі міста мав постати сквер Героїв Небесної Сотні, але ділянку забрав “АТБ” для будівництва чергового магазину.

Ну, а столичний суд ухвалив примусово вилучити фінансові документи компанії “АТБ-маркет”, яку підозрюють у несплаті податків і махінаціях із документами.

Через фірми-прокладки компанія та її партнер, який надає ремонтно-будівельні послуги, приховали близько 4 мільйонів гривень.

У Нововолинську порушень, напевно, не менше, але питання з АТБ “рішають” традиційно: договорняк, відкат, відчіпне. Хоча поноважень для повноцінної перевірки уже вистачає.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

11 Коментар "На власників АТБ чекає суд і великий штраф за незаконну забудову"

повідомляти

Чхати на приниження
10 місяців 13 днів тому

Серед першочергових досягнень, зокрема, Ігор Гузь зазначив налагодження комунікації з органами місцевого самоврядування,
Цим все сказано !!! Це і нові магазини, і нові дороги, і нові теплотраси.

анти чобіт
10 місяців 13 днів тому

нова стара теплотраса від коптюка

дід відун
10 місяців 13 днів тому

і шо?

editor
10 місяців 13 днів тому

та так 🙂

АНАТОЛЬ Бідзюра
10 місяців 13 днів тому

В інших містах, обрані громадою керівники, на місце незаконного будівництва і самовільно захопленої комунальної землі викликають поліцію, прокурорів та СБУ. У Нововолинську “слуги народу, типу В.Сапожнікова та А. Сторонського, розводять руками: А що ми зробимо? Користуючись аморфністю членів общини, творять беззаконня. І це не вперше вже. Проте, як вбачається, якщо вони й далі будуть іти кривими шляхами, їх теж “підуть”. Незабаром.

Тато
10 місяців 12 днів тому

Буде завершенне будівництво, і я сюди напишу скільки ми виділили коштів на ваш Нововолинськ.

Фея
10 місяців 12 днів тому

“Скільки ми виділили коштів на ваш Нововолинськ”- то це пише забудовник-прибудовник-АТБешник – я так розумію? У такому разі ще напишіть про те скільки ви грошей загребли( і ще розраховуєте загребли) у свої кишені?
І знову ж таки – А чому сам Нововолинськ (не владу міста, а людей) ніхто на питав чи хочуть вони ваших грошей з такими вашими змінами , бо ж ви перебудовуєте все під власні потреби і нищите усе на своєму шляху?

editor
10 місяців 13 днів тому

Ну шо, ми показали вам механізм взаємодії нововолинської влади з грошовитими бізнесменами. І секретар міськради Сторонський дещо показав. 🙂
На підході ще один дуже цікавий нововолинський сюжет про чергове покращення. Ви просто ахнете. Чи охнете. Чи як. 🙂

Олександр
10 місяців 11 днів тому

Механізм взаємодії чи злочинна бездіяльність Нововолинської влади і депутатського корпусу?

editor
10 місяців 11 днів тому

механізм рішалова, який напрацював міський голова. і мовчання ягнятського корпусу. 🙂

сусід
10 місяців 11 днів тому

напрямки “взаємодії з владою” – це тоді як господарі кафе “мангал ” обіцяли встановити 1) витяжну трубу; 2) майданчик для дітей; 3 ) облагородити хочаб прилеглу територію чи заїзд…. коли після скарг усі представники влади пожарили чи пожерли там шашлик, а господарі мангалу “подякували за рекламу” . то і є “взаємодія з владою” ….. нас*али на людей… слідуючий раз як хтось хто хоче “взаємодіяти з владою” і обіцяє самоспалення через кіоск з шаурмою…. прості люди співчувати не будуть, а можуть тільки паливом підсобити, бо чекатимуть на здійснення обіцянки!!! вибачте але ота взаємодія вже …..

wpDiscuz