волча

Начальницю управління соцзахисту “тошнить” від відвідувачів. Базарне хамство чиновниці з Нововолинська

104 8907

Якби нововолинські чиновники провели чемпіонат із хамства, то переміг би, ймовірно, секретар міської ради, він же – перший заступник міського голови А.Сторонський.

У спину йому б дихав заступник міського голови В.Рожелюк.

 

А почесне третє місце в загальному змаганні і перше – серед жінок-службовців впевнено посіла б пані Волчанюк. Начальник управління праці та соціального захисту.

Не хотілося про це розповідати, але…

 – Мене вже від вас тошнить! – по-бабському заявила сьогодні Наталя Борисівна Волчанюк відвідувачці, яка прийшла запитати, чому їй відмовили у субсидії.

Цією відвідувачкою, як ви здогадалися, була я. Після вчорашньої публікації про совкові довідки, які незаконно вимагають в управлінні соцзахисту, я стала, либонь, особистим ворогом для пані Волчанюк та деяких її підлеглих.

Ще ніколи не бачила тут такого феєричного хамства. Якось раніше Бог милував. У кабінеті 103, де за попереднім записом  громадянам ооформляють субсидії, мене щоразу обслуговували чітко, чемно, привітно. А у кабінеті 102 працівницю сьогодні як прорвало…

Чіпляючись ледь не до кожного мого слова, пані затято доводила, що субсидію мені не призначили через невчасне подання довідок про сплату заборгованості і відсутність іще якогось документа.

Проте довідки (які від нас вимагають НЕЗАКОННО) я здала вчасно. Вручила їх начальнику управління Н.Волчанюк уранці 8 серпня. Мусила піднятись до неї на третій поверх, бо на першому відвідувачів не приймали по кілька днів на тиждень – через завантаженість роботою.

Я вписалась у 2-місячний термін “документального підтвердження сплати заборгованості”. Хоча в Нововолинську його штучно обмежили до 8 серпня, тимчасом як у Києві, приміром, можна “підтвердити” до 15-го.

 

Усіх цікавить субсидія. Вранці 14 серпня в управлінні соцзахисту Нововолинська

 

Про відсутність іншого документа мені мали повідомити ще у травні, якщо субсидію з 1 травня не надали саме з цієї причини.

Пані з кабінету 102 телефонує Наталі Волчанюк – питає, коли я здала довідки. “У п’ятницю” (тобто 11 серпня), – відповідає та, хоча насправді то був вівторок.

– Ні, не у п’ятницю, – кажу. – Ваша начальниця забула або збрехала.

Пані вибухає гнівом:

 – Який у вас жуткий лексикон! які слова ви вживаєте?!

Кліпаю очима:

 – “Збрехала” – літературне, нормативне слово. А от “жуткий” – ненормативне. Такого слова в українській нема. То, може, це у вас “жуткий лексикон”?

На цій філологічній ноті мушу йти до керівника відділу субсидій В.Заколодної, а потім – і до пані Волчанюк. Минулого разу ця пані театрально заявляла кудись у повітря, що не буде на мене ніяк реагувати. Хоча я не додому до неї, а у службовий кабінет зайшла – винятково у справі.

Цього разу начальниця управління перевершила сама себе. Виявляється, в неї не лише склероз і розмови з самою собою, а й розлад травлення.

 – Мене від вас тошнить! – заволала чиновниця наприкінці нашої короткої бесіди.

Ну, взагалі-то треба казати “нудить”, і це хамство, але на хворих ображатися грішно.

Щоб її нудота швидше минулась, я сказала, що увімкнула диктофон. 🙂

І що ви собі думаєте? Більше її не нудило. Моментальні ліки від хамства!

 

2

На камеру її теж не “тошнить” 🙂

 

Серед сьогоднішніх перлів пані начальниці був такий:

– Послухайте, Камишникова! (Ще тиждень тому вона називала мене по імені та батькові.)

– Послухайте, Волчанюк! – мусила відгукнутись я.

Їй ледь не відібрало мову:

 – Та я начальник! Управління! Що ви собі дозволяєте! Щоб перша-ліпша (з притиском) громадянка говорила начальнику ТАКЕ…

 – А в нас за Конституцією всі рівні, – нагадую. – Що ви собі дозволяєте, те і я. А потрібна мені від вас лишень письмова відмова в наданні субсидії. Щоб я могла її оскаржити, от і все.

Спустилась на другий поверх, роздобула три аркуші паперу, сиджу пишу вимогу надати мені письмову відмову. Принагідно від представника Єдиного розрахункового центру дізнаюся, що 2000 нововолинських родин (абсолютна більшість субсидіантів) потрапили у чорний список управління соцзахисту як боржники. Аби не втратити субсидію, сплатили борг майже всі. Навіть поточні платежі – за червень і травень…

При цьому дехто – без перебільшення – вивертав кишені і влазив у борги перед знайомими та родичами. Що треба було погасити заборгованість лише станом на 1 лютого 2017 року – служба субсидій по всій Україні хитроголово змовчала.

 

 

Іду до керівника відділу пані Заколодної В.В., щоб вручити їй заяву.

– А я вас розчарую, – ущипливо каже та.Вам призначили субсидію. Можете забрати у 102-му кабінеті повідомлення.

То вже й документ отой “відсутній” знайшовся, виходить… і довідки я вчасно принесла… І начальниця управління збрехала-таки підлеглій щодо “п’ятниці“.

У тісному коридорчику під дверима 102-го вже скупчилась величезна черга. Люди стоять, бо сісти нікуди.

 

Це ще не всі – всі не влізли у кадр… Дихати в тисняві абсолютно нічим

 

– І я вас розчарую, – кажу пані Заколодній. – Повідомлення забрати не можу, там море людей.

Вона мовчки йде у кабінет 102 – і за 30 секунд вже вручає мені папірець.

Справді, субсидію призначили. Хепі енд.

Якого ж милого мене обхамили, якого милого півгодини брехали про відсутність документів?.. Дамсько-бабська помста за критику – страшна річ.

Мабуть, ця ущиплива базарна манера в управлінні соцзахисту є заразною. Бо точнісінько так, як спілкується начальниця, поводяться деякі її підлеглі. Сподіваюся, це в них минеться. А от у пані Волчанюк – навряд чи. Там ця чиновницька хвороба прогресує…

Тому Рожелюка зі Сторонським – знаних адмінхамів Наталя Борисівна може невдовзі й обігнати.

А така симпатична на вигляд пані, хто б подумав… 🙁

 

Наталя Камишникова

Фото – А.Бідзюра

Стопкадр – із відео СТН

У ТЕМУ:

Субсидія для першого заступника міського голови. Порівняйте зі своєю платіжкою!..

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

104 Коментар "Начальницю управління соцзахисту “тошнить” від відвідувачів. Базарне хамство чиновниці з Нововолинська"

повідомляти

людмила зіменко .
1 рік 2 днів тому

Яким би гарним було б життя, якби не такі “сюрпризи” то тут, то там!… І як можуть українці жити довго і щасливо, коли такі “сюрпризи” нервову систему псують? Добре, що все закінчилось.

людмила зіменко .
1 рік 1 день тому

Бій за субсидію закінчився, а осад у душі залишиться. А боротьба за гідне і людське ставлення до себе у нашій країні закінчиться ще не скоро.

Саньок
1 рік 2 днів тому

Людину певно стошнило після вихідних, а не від пані Камишникової, яка любить перебільшити.

людмила зіменко .
1 рік 2 днів тому

Прошу вибачення, але ви не праві. Уже кілька разів я сама наривалася на хамство у цій службі. Одного разу мені так нахамили, що я не тільки нічого не зрозуміла, а і взагалі не могла зібратися з думками. Правда, там є багато вихованих, терплячих і чемних працівників і я їм за це дуже вдячна, хоча це – їхня робота.

Анатоль_
1 рік 2 днів тому

Знаєте, пані Людмило, а я їм дякувати за ввічливе обслуговування не буду – за нього вони гроші отримують від платників податків. Є такий документ “Кодекс поведінки держслужбовця”. Ото хай вивчають, або пишуть заяву на звільнення, якщо так кортить потренуватись у хамстві.

людмила зіменко .
1 рік 2 днів тому

Підтримую!

юля
1 рік 2 днів тому
З начальницею я особисто не спілкувалась, але не одноразово виходила з цього відділу зі сльозами на очах, соц. працівниці гиркали, кидались, у них щось перепитаєш вони мовчать, а якщо відповідають то з таким виглядом ” “, але правда не усі, є дуже привітні, доброзичливі, ставляться до людей з розумінням…а взагалі треба щось робити з цим хамством СКРІЗЬ, бо наприклад у мене було таке відчуття НІБИ Я І НЕ ЛЮДИНА ЗОВСІМ !!! та мабуть у багатьох так було… Пані Наталя я вас поважаю, ви добре зробили що зачепили цю тему, люди не знають своїх прав тому і мовчать. НАСПРАВДІ КОНСТИТУЦІЯ ЗАХИЩАЄ… Читати далі »
Анатоль_
1 рік 2 днів тому

Бо дуже добрих “вчителів” мають!

Любов Миколаівна
1 рік 2 днів тому
16 років я користуюсь послугами, які надає служба соцзахисту. Жодного разу я не мала конфліктів із працівниками і начальником відділу. Були ситуаціі з невчасним поданням документів, не завжди втямки, що в якій ситуаціі робити, щоб все було в порядку. Але завжди при неодноразових зверненнях за консультацією, а я не вельми тямуща в питаннях соцзахисту, мені завжди допомагали і давали відповіді на моі питання. Тут річ не тільки в тім, як нам одповіли. А й у тім як ми спитали. Ми подекуди самі не завжди коректно ставимось до людей, які буцімто зобов’язані нам, бо у них така робота. Та не зажди… Читати далі »
юля
1 рік 2 днів тому
я з вами не згідна, я сама, і дітей своїх вчу бути вічливими, я з простих і знаю як тепер людям непросто, можливостей мало, ПРОБЛЕМ БАГАТО, стараюсь скрізь де не зайду крім добрий день, дякую та допобачення ще щось приємне сказати. А от до мене і моїх дітей не завжди вічливістю відповідають, дуже часто оте “гав гав”, раніше сльози навертались, а тепер і сама отим “гав-гав” на “гав-гав” відповідаю і мабуть дітей своїх так вчити буду, але на роботі (бо теж тісно контактую з людьми) собі такого не дозволяла і не буду (хоча люди нерви псували не раз). ОТОЖ ПІДВЕДУ… Читати далі »
Оксана
1 рік 1 день тому

Працівники не мають права хамити людям. Я теж пропрацювала багато років з клієнтами і попадаються різні люди, але ніколи не дозволяла собі комусь з них нахамити, бо боялась втратити роботу, а тут ці пані нічого не бояться. Вони знаходяться на роботі, за це отримують зарплатню і мусять посміхатись і відповідати на всі наші запитання, навіть якщо вони будуть поставлені не досить коректно, (хоча в запитанні пані Камишнікової не бачу нічого некоректного) робота в них така, спілкуватись з людьми, не подобається – допобачення, є багато людей, які шукають роботу і справляться з їхніми обов*язками набагато краще.

ГІСТЬ
1 рік 1 день тому

повірте не малу заплатню

гість
1 рік 2 днів тому

А чим закінчилася історія з призначенням субсидії Сторонському

Анатоль_
1 рік 2 днів тому

І я із НС, там був. По тому самому питанню. Мені, як виявилось, надіслали документа поштою, чого ніколи до того, не було. Субсидію мені призначили, хоча й попоходив у фіскальну. Щодо Н. Волчанюк, то вона добрий захист має – через те й хамить. Другу, вже давно б відправили на інші хліби. Не журіться Наталіє Борисівно, що у нас із НС таких покровителів нема – дасть Бог, і у вас їх незабаром не буде. :)))

Небайдужа
1 рік 2 днів тому

Шановна Наталіє Семенівно! Ви нікого не бачите крім нашої влади,чомусь вона Вам ,як кістка в горлі,а ще пану Анатолю.Може він хоче в мерське крісло? А слабо написати про якісь позитивні події в нашому місті? Окрім паскудної влади, немає проблем?

Образи видалено, суть залишено.
Модер

Анатоль_
1 рік 2 днів тому
Я не бачу позитиву у місцевій владі та громадському житті міста. І ніколи його, за 20 останніх років не бачив. Добрих і хороших людей – керівників комунальних підприємств – “червоних директорів” та чиновників у міській раді, теж. Позитивних подій у місті чи емоцій, які мене б потішили, як українського патріота, що вболіває за долю Української Держави, останнім часом не було. Заздрості і чорної кістки в горлі від неправедно нажитого багатства бандюками, що при владі, – не маю і не мав. Так, я збираюся балотуватися на міського голову, але красти, як крадуть нинішні – не буду. Не буду боятися і нічого… Читати далі »
Володимир
1 рік 12 годин тому

Я за нового мера міста, але тільки за молодого ініціативного та освіченого мера! Анатоль, вибачте, але ваш час уже минув.

людмила зіменко .
1 рік 8 годин тому

І коли ви уже зрозумієте, що молодість – це не завжди перевага перед порядною, освіченою людиною із життєвим досвідом? Є ціла купа людей молодих і без будь-яких організаційних здібностей людей, а, може, і взагалі без здібностей.

людмила зіменко .
1 рік 7 годин тому

От оберуть такого мера, а потім пропонують почекати, поки він навчиться, бо “молодий і недосвідчений”- цитата з інтернету.

Анатоль_
1 рік 7 годин тому
Не смію заперечувати. Ви сказали святу правду. Проте. У мене дещо по- іншому влаштовані мізки, аніж у більшості літніх людей. У мене НЕМАЄ “совка”! Я за ним не ностальгую. Молоді, нахапавшись розповідей від своїх батьків про радянський “рай”, хочуть, якимось чином повернення комуни. І мало того – вони бояться всього, що тим чи іншим боком стосується влади. Що таке Нововолинськ? Та, ніщо! Громадське життя у ньому відсутнє. Патріотизму – О. Пікети, мітинги та інші акції громадської непокори за покращення, скажімо, якості комунальних послуг, проти наркоманії, пияцтва чи бандитизму – відсутні начисто. Слухайте, про що говорити?! Я готовий до цього будь-коли.… Читати далі »
Володимир
11 місяців 29 днів тому
Якщо хочете змінити все те “совєтске” кобло в керівництві нашого міста – шукайте на посаду мера справжнього патріота, серед молодих та ініціативних, серед тих кого ви самі уже давно знаєте, серед громадських діячів та волонтерів, кого ви (громадські діячі та волонтери) всі разом можете підтримати на виборах і кожен по окремості може замовити про нього слово перед громадою. Тобто кожен по окремості подає свою кандидатуру на посаду мера а в передвиборчій агітації уже від себе пропонуєте своїм виборцям голосувати за одного спільного кандидата. Починати підшукувати та готувати такого кандидата потрібно вже! Ну а ви Анатоль, в числі інших громадських діячів,… Читати далі »
людмила зіменко
11 місяців 29 днів тому

Ви, Володимир, напевно, моіх коментарів про молодого мера не читали. А відносно того, що у кого нічого не вийде, то ви не пророк і у кого що вийде знати не можете, так що трохи притормозіть – розігнались аж занадто.

людмила зіменко
11 місяців 29 днів тому

Чесна і енергійна – у цьому згідна з Вами і з Володимиром. Не згідна з тим, що обов’язково молода. Про це і писала раніше. Розмежовувати працівників і службовців на молодих і старих – це уже дискримінація за віком, а дискримінацію Конституція забороняє.

Анатоль_
11 місяців 29 днів тому

Заспокойтеся, Володимире. Це вирішувати людям – не вам. До речі, у мене все виходить, на відміну від вас… І я не боюся називатись власним прізвищем, як ви. Я пропонував би Ірину Лузанчук, що була директором КТ “Львівська жінка” і одного разу вже балотувалася на мера. Розпочнемо обговорювати вже, бо “сапоговчики” не дрімають…. Поїхали! Хто має іншу кандидатуру?

Гастроентеролог
11 місяців 29 днів тому

А Ви розкажіть нововолинцям про Лузанчук.
Яку освіту здобула? Які проекти реалізувала? Де працювала і працює?
Мені особисто дуже цікаво, що це за людина, бо не знаю її.

Анатоль_
11 місяців 28 днів тому

Я проситиму її, щоб сама про себе розповіла. Так краще буде.

Володимир
11 місяців 28 днів тому

Анатоль, ви уже балотувалися в мери нашого міста на прошлих виборах. Пригадайте будь ласка, який відсоток від загальних голосів виборців ви набрали? Точної цифри я не пам’ятаю, але це було дуже і дуже мало. Точнісінько так само буде і на наступних виборах. Хочете знати чому?

Володимир
11 місяців 28 днів тому

Можливо і попутав, але десь про Бідзюру вже було…

Анатоль_
11 місяців 28 днів тому

Я не йшов на мера.

Володимир
11 місяців 27 днів тому

Все таки, кудись ви вже пробувли висувати свою кандидатуру… можливо, хтось пригадає куди і коли це було?

Анатоль_
11 місяців 27 днів тому

Я особисто вам і нагадаю. У мене немає комплексу меншовартості – у мене їх взагалі немає ніяких. У 1995 році мене було обрано депутатом НВ міськради ІІ (демократичного) скликання. Потім, здається, у 2008-му я балотувався вдруге. За мене проголосувало 13 виборців. Перемогла Олена Чайка, начальник ЖКО Нововолинської міської ради. Як думаєте, місто Нововолинськ дуже виграло у плані національного, патріотичного і промислового відродження завдяки такому вибору? Відразу ж і відповім без непотрібної скромності: А виграло воно точно так, як і обравши В.Сапожнікова на 5 каденцію! Ще є запитання?

Володимир
11 місяців 27 днів тому

До речі, було би не погано створити окрему, нову тему – Як змінити владу в нашому місті і кого би ви хотіли бачити в кріслі мера?

Сонечко
1 рік 1 день тому

Щоб писати про позитив, то потрібно щоб він був, а звідки йому взятися завдяки таким “ЗАВЗЯТИМ І ЧЕМНИМ”? А те що там хами працюють добре відчула на власній шкурі. І довідки губляться, а може й спеціально викидають, звинувачуючи грубо в брехні, що довідку я не приносила. Виходячи з кабінетів цього відділу з гидким відчуттям про позитив годі й думати.

Аміна
1 рік 2 днів тому
У нас люблять говорити, що потрібно поводитись по-європейськи, особливо різні чиновники та можновладці, коли придумують для нас “драконівські” закони, з допомогою яких обтяжують життя простого українця, а от самі так і живуть за законами “совка” – там партійні члени так і поводились – зверхньо до рядового громадянина країни, бо ж вони і дефіцити різні з-під прилавка “нямали” і все решту в наявності у них було – пам’ятаємо.Тому ситі і вдоволені дивились зверхньо на тих, у кого не було доступу до різних “кормушок”… Пані Волчанюк в ті часи дитиною була, підлітком, та, видно, батьки були наближені до ПАРТІЇ….У всякому випадку можу… Читати далі »
людмила зіменко .
1 рік 2 днів тому

Посадою можна зіпсувати далеко не кожну людину. Видно пані Волчанюк відноситься до тих людей, яких посада псує, а,можливо, вона уже була зіпсована ще раніше? А хороші працівники у цій службі і справді є. Вважаю, що там повинні працювати тільки чуйні люди, а кого від відвідувачів нудить, кого аж розпирає від хамства – той хай іде геть, хай шукає іншу роботу. А пані Волчанюк ще не пенсійного віку? Може їй на пенсію пора?

сусідка
1 рік 1 день тому

Для “сусідки”. А ви вживу спілкуватись не пробували?.. Так спокійно, по-людськи, без ультиматумів.
Модер

анти чобіт
1 рік 1 день тому

щось Сторонського не бачу в черзі. Мабуть, довідки збирає.

Писець
1 рік 1 день тому
Вікторія
1 рік 1 день тому

Дійсно, землі під собою не чує, неприємна особа. Чуть дверима по лобі не гепнула,коли я в кабінет хотіла заглянути.

Гастроентеролог
1 рік 1 день тому

Людина хамить та ображає інших лише в двох випадках – коли нещасна та одинока або коли вкрай невихована та пихата.
Є, звичайно, випадки поєднання цих якостей характеру та життєвої ситуації в одній особині людської подоби, породжуючи таку собі сублімацію гримучої суміші. Таку людину не побажаю нікому зустріти на своєму життєвому шляху.
Виберіть, що підійде до конкретної людини. І це може бути не тільки Наталія Борисівна Волчанюк.

Orrusya
1 рік 1 день тому

Я особисто багато разів стикалася із цією службою, але ніколи мені не хамили. Не знаю чому так віднеслись до вас, але ні працівники , ні Наталя Борисівна не висловлювалась так мені чи моїм знайомим які теж звертались до служби соц.захисту. А пані Волчанюк знаю як чудового спеціаліста і хорошу людину, яка сама постійно самовдосконалюється і від працівників вимагає бути на своєму місці хорошими спеціалістами. І не думаю, що влада її якось змінила. А до пенсійного віку їй ще далеко:)..,Звичайно, неприємно коли хамлять, але можливо і справді ви якось не так запитали, або не таким тоном. ..

Анатоль_
1 рік 1 день тому

За те, що ви так її хвалите – вона отримує немалу зарплату. Згідно посадової інструкції пані Волчанюк це робити зобов’язана щодня. Вона, якщо її, як ви пишете, про щось “не так запитали” або “не таким тоном” повинна відповісти без хамства, гніву і лайки, як і належить держслужбовцю який щодня працює із людьми, згідно “Кодексу поведінки та етики службовця”. Або йти геть – скажімо, наглядачем у колонію суворого режиму. Дома хай хамить, чоловікові і дітям, на кухні.

Гастроентеролог
1 рік 1 день тому

Орися, я зараз Вам розкажу про чарівну Борисівну. Була свідком дуже гидкої ситуаіції, мені навіть здалось, що начальниця Волчанюк була добре випивша. це було десь тиждень тому, вона поставним тоном та по хамські гаркала на жінку біля 102 кабінету. Коли та Волчанюк нарешті пішла, то та жінка плакала дуже гірко. Так шо не плетіть тут про її доброту, вона недобра людина.

Orrusya
1 рік 22 годин тому

Шановний гастроентеролог) ви аж ніякого права не маєте називати мене підлизувачкою.,так як я висловлювала свою думку та відношення відповідно до мене. Я поважаю вашу думку та ні в чому переконувати вас не збираюся. Якщо до вас погано віднеслись – співчуваю.
А щодо розвитку міста, то я згодна. Луцьк справді рухнув вперед, ну а ми стоїмо на місці. ;(((( тому зміни повинні бути і тільки до кращого.

Для небайдужої
1 рік 23 годин тому

В Нововолинську не видно ніяких змін,все як було, так і залишається. Видно дуже великі позитивні зміни в Луцьку – вимощують гарні дороги, дуууже багато новобудов, багато нової міліції патрулюють місто, нові супермаркети, торгові центри, ремонт цілих масивів дворів, і не такими бордюрами бракованими, що висипаються.
Останнім часом видно і великі позитивні зміни в сусідньому Володимирі – ремонт центральних доріг,новобудови в центрі, реконструкція історичної частини міста – словом,Володимир причепурюється і набирає вагу.
А в Нововолинську? Щось воно ніби і робиться, але тяп-ляп, якесь все криве і ніби положено” на глаз”, дилетанти роблять експерименти з бетоном, асфальтом і мешканцями.

анти чобіт
11 місяців 30 днів тому

там не такі жадібні люди як в нас,чобот за копійку вдавиться,скряга ще та

Алла
1 рік 19 годин тому

А я сьогодні отримала масу позитивних емоцій! Ніколи не зверталася ні до яких служб. Прийшлося. Наталія Борисівна дуже змістовно усе пояснила, допомогла порадами. Я дуууууже вдячна!

Гастроентеролог
1 рік 18 годин тому

Яка чудова новина! На перші шпальти! Негайно! Бо це дійсно неабияка новина. По словах напишу. Людина. НІКОЛИ. НЕ ЗВЕРТАЛАСЬ. НІ ДО ЯКИХ. СЛУЖБ.
Де Ви жили, Алло? У лісі? У Вас немає дітей? Ви ніколи не оформляли виплату на дитину до 3-х років? Ви не брали довідку у ЖЕКу? НІКОЛИ?
У мене тільки один висновок щодо “Алли” ….притомні громадяни здогадаються.)))))

я її кохав
1 рік 10 годин тому

Алла, ти що?..

Степан
1 рік 8 годин тому

Людям яким нічого робити і які звикли жити при комунізмі і займаються подібними речами. А ви всі шановні поцікавились які проблеми створює Київ та міністерство на рівні країни при призначенні субсидій і скільки той же Київ треба виправляти (причому він всі області України робить дурнями) затримує призначення субсидій (навмисне чи ні, невідомо) конкретно писати не буду,,, а потім як би між іншим вибачається (перед ким?) перед тим як шукати смітинку в оці сусіда подивіться, будь-ласка, зранку в себе в дзеркалі, А ділові зауваження будь-ласка, зрештою не помиляється лише той, хто нічого не робить, ну хіба що тролить,,,,

Яра Червінська
11 місяців 30 днів тому

Цікаво, а у Волчанюк є субсидія?

Яра Червінська
11 місяців 30 днів тому
Пані Наталіє та пан Анатолій, ви правильно робите, що не висвітлюєте теми ” про щось добре”, бо кому зараз у наш собачий час цікаво що десь презентація книжки чи про нові автобусні рейси…. ???? Коли особисто стикаєшся зі збиранням папірців по інстанціям, проходженням медогляду, хамством водіів маршруток, оформленням будь-яких документів, чергою в садочок, відношенням медперсоналу у стаціонарі , то ніяких нервів не вистачає… Одна думка, що знов потрібно туди – доводить до сказу. Найстрашніше, що чим далі, тим складніше. Мені 30 років, вже можу проаналізувати, бо постійно с тими інстанціями маю справу. На цих нахалюг є управа… Як не крути,… Читати далі »
Анатоль_
11 місяців 30 днів тому

Іще одна дієва порада: Люди! Подавайте у суди на своїх гнобителів. На основі законодавства та Конституції Держави. Допомагає – перевірено.

Анатоль_
11 місяців 20 днів тому

Я не бачу потреби “висвітлювати щось добре”, і тільки по одній-єдиній причині: Нічого доброго у Нововолинську нема. Свято Дня міста – із дикими пиятиками у центрі та “парку пияцької культури” – навпроти “жовтого дому” мера – найперший вам приклад. “Еуропейська” культура ери “сапогізму”.

Володимир Іванович
11 місяців 28 днів тому

З насолодою прочитав публікацію…Чудовою мовою описано!!!А тепер уявіть,що чиновники виробляють з людьми,які менш освічені ,ніж авторка статті? Яких тільки довідок не вимагають!!!!Але і є чудові,чуйні і терплячі фахівці,які завжди знаходять можливість допомогти літнім людям….Переконаний,що таких більшість…

Олександр Андрійович .
11 місяців 20 днів тому

Дивно,що в міськвиконкому немає ліфта . 3-4,поверх..до мера..інвалідам?!
Віктор сапожніков..треба зробити.

Анатоль_
11 місяців 20 днів тому

Там є ліфт, принаймні ліфтова шахта. Але, щоби обивателям було важче викривати місцевих, владних корупціонерів, було вирішено не запускати його. Захекається – і повернеться назад. :)))

людмила зіменко
11 місяців 19 днів тому

Нічого у світі не змінюється, принаймні в чиновницьких кабінетах. Сьогодні я була змушена з’явитись у соціальну службу, а звідти мусила піти до фіскальноі, бо там мені повідомили, що неправильно записали якусь літеру у моєму прізвищі( і це при тому, що моі дані у соціальній службі є уже плнад три роки. Ну невже не можна було все це , і не тільки це, з’ясувати за допомогою комп’ютерної системи? Я витратила на все купу часу і гроші на проізд. Мою спробу щось пояснити, чи протестувати з приводу ходіння по кабінетах і службах у соціальній службі сприйняли агресивно і вороже.

wpDiscuz