пустир

Нарешті пустир оживе! Мешканці 5-го мікрорайону самі встановлять там “Спортикус”

20 1677

У вівторок, 26 вересня, о 12-й годині чи трохи пізніше в Нововолинськ привезуть спортивний комплекс “Спортикус”.

Його одразу потрібно буде встановити!

Підтягуйтесь опівдні на пустир!

Голова Асоціації ОСББ “Містечко” Руслан Влодарчик закликає активних мешканців 5-го, 6-го, 15-го мікрорайонів, а також батьків і підлітків долучитись до доброї справи.

Аби замість захаращеного пустиря з’явилася відпочинкова зона для дітей і дорослих!

Збір на пустирі о 12-й-13-й годині.

При собі мати бажання зробити добру справу!

 

Крутий проект!

Облаштовувати пустир мешканці вже почали!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

20 Коментар "Нарешті пустир оживе! Мешканці 5-го мікрорайону самі встановлять там “Спортикус”"

повідомляти

fenix
24 днів 21 годин тому

Це хороша справа, але зараз буде куча наркоманів на майданчиках куча шприців, молодьож водка пиво сигарети, так як навпроти міської ради дитмайданчик страшно дитину пускати в беседки бухають матюкаються. Це треба паркан метра три і охоронника тоді да все місто навіть приїде.

Марина
24 днів 2 годин тому

Де ви такі місця находите? В мене дві дитини які ходять садочок молодшу і старшу групу. І гуляю з народженнях з ними , і такого не бачила ніразу не бутилкі не шприца на дитячій площадкі а іх декілька і на всіх ми гуляем це від завода 100 до 5 мкр. Точно і в місті ми гуляем правда рідше,нічого не бачила такого. Правда лише за парк там ще шприци з 90__-х лежать.

Ірина
24 днів 18 годин тому

не смішіть людей

fenix
24 днів 18 годин тому

Ірина а шо такого смішного??? У вас діти маленькі є?? В нас в місті навіть немає де з дитиною вийти на прогулку на якийсь майданчик, кромі як сотка туда назад і біля Шевченка діти голубів покормлять все..
парк- який засраний воронами
Дитячі площадки – страшно дитину пускати. Наприклад біля 4 школи рибка та поломана. Біля діоніса беседка страшно зайти. А що ви скажете крім не смішіть людей чи тільки на це ви способні

Гість Волинянка
24 днів 8 годин тому

Згідна Нашим внукам в містс практично нема куди піти В будинку школяра позакривали все що можна А за гуртки що лишилось- плати А чи кожен взмозі заплптити? Про голубів Розумні люди,. зайдіть в інтернет і знайдіть інформацію про те скільки “зарази” переносять ці пернаті А потім батьки бігають по лікарях-дитина хворіє

людмила зіменко
24 днів 5 годин тому

То що там про голубів? Кому голуби не подобаються, то нехай до них не підходить і усе буде нормально. Я особисто займаюсь голубами багато років і Богу дякувати жива і здорова. Так що припиніть паніку піднімати!!!

анти чобіт
23 днів 23 годин тому

лептоспіроз

зіменко людмила
23 днів 15 годин тому

Без пані Камишникової обійтися можна. Для цього є прокуратура, поліція і деякі інші інстанціі, якщо ви так бажаєте. От там, сподіваюсь, і з’ясують, хто ці помиї тягне на “Радар”?

Марина
23 днів 17 годин тому

розкажіть, як ви займаєтесь голубами! кормите на балконі, вікна сусіда знизу в посліді пташиному, стіни теж, до магазину на 1 поверсі наноситься послід! На скарги не реагуєте. Надіюсь п. Камишникова опублікує

Людмила Зіменко
23 днів 15 годин тому

Так, напишу окремою публікацією. А ще напишу про те, як проти мене змовились, напишу хто саме, напишу які правопорушення проти мене вчинили, як мене оббріхували, хто це все організував. А ще сусіди знизу, які за чистоту переживають, у під’їзді навіть підлогу не метуть і не миють. А ще опублікую деякі документи, і розповім шокуючі факти про тих, кого ви зараз захищаєте. Буде дуже цікаво багатьом людям, запевняю, “Марина”.

Бобік
24 днів 10 годин тому

Земля чия?

wpDiscuz