пустир

Нарешті пустир оживе! Мешканці 5-го мікрорайону самі встановлять там “Спортикус”

20 1770

У вівторок, 26 вересня, о 12-й годині чи трохи пізніше в Нововолинськ привезуть спортивний комплекс “Спортикус”.

Його одразу потрібно буде встановити!

Підтягуйтесь опівдні на пустир!

Голова Асоціації ОСББ “Містечко” Руслан Влодарчик закликає активних мешканців 5-го, 6-го, 15-го мікрорайонів, а також батьків і підлітків долучитись до доброї справи.

Аби замість захаращеного пустиря з’явилася відпочинкова зона для дітей і дорослих!

Збір на пустирі о 12-й-13-й годині.

При собі мати бажання зробити добру справу!

 

Крутий проект!

Облаштовувати пустир мешканці вже почали!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

20 Коментар "Нарешті пустир оживе! Мешканці 5-го мікрорайону самі встановлять там “Спортикус”"

повідомляти

fenix
9 місяців 24 днів тому

Це хороша справа, але зараз буде куча наркоманів на майданчиках куча шприців, молодьож водка пиво сигарети, так як навпроти міської ради дитмайданчик страшно дитину пускати в беседки бухають матюкаються. Це треба паркан метра три і охоронника тоді да все місто навіть приїде.

Марина
9 місяців 24 днів тому

Де ви такі місця находите? В мене дві дитини які ходять садочок молодшу і старшу групу. І гуляю з народженнях з ними , і такого не бачила ніразу не бутилкі не шприца на дитячій площадкі а іх декілька і на всіх ми гуляем це від завода 100 до 5 мкр. Точно і в місті ми гуляем правда рідше,нічого не бачила такого. Правда лише за парк там ще шприци з 90__-х лежать.

Ірина
9 місяців 24 днів тому

не смішіть людей

fenix
9 місяців 24 днів тому

Ірина а шо такого смішного??? У вас діти маленькі є?? В нас в місті навіть немає де з дитиною вийти на прогулку на якийсь майданчик, кромі як сотка туда назад і біля Шевченка діти голубів покормлять все..
парк- який засраний воронами
Дитячі площадки – страшно дитину пускати. Наприклад біля 4 школи рибка та поломана. Біля діоніса беседка страшно зайти. А що ви скажете крім не смішіть людей чи тільки на це ви способні

Гість Волинянка
9 місяців 24 днів тому

Згідна Нашим внукам в містс практично нема куди піти В будинку школяра позакривали все що можна А за гуртки що лишилось- плати А чи кожен взмозі заплптити? Про голубів Розумні люди,. зайдіть в інтернет і знайдіть інформацію про те скільки “зарази” переносять ці пернаті А потім батьки бігають по лікарях-дитина хворіє

людмила зіменко
9 місяців 24 днів тому

То що там про голубів? Кому голуби не подобаються, то нехай до них не підходить і усе буде нормально. Я особисто займаюсь голубами багато років і Богу дякувати жива і здорова. Так що припиніть паніку піднімати!!!

анти чобіт
9 місяців 23 днів тому

лептоспіроз

зіменко людмила
9 місяців 23 днів тому

Без пані Камишникової обійтися можна. Для цього є прокуратура, поліція і деякі інші інстанціі, якщо ви так бажаєте. От там, сподіваюсь, і з’ясують, хто ці помиї тягне на “Радар”?

Марина
9 місяців 23 днів тому

розкажіть, як ви займаєтесь голубами! кормите на балконі, вікна сусіда знизу в посліді пташиному, стіни теж, до магазину на 1 поверсі наноситься послід! На скарги не реагуєте. Надіюсь п. Камишникова опублікує

Людмила Зіменко
9 місяців 23 днів тому

Так, напишу окремою публікацією. А ще напишу про те, як проти мене змовились, напишу хто саме, напишу які правопорушення проти мене вчинили, як мене оббріхували, хто це все організував. А ще сусіди знизу, які за чистоту переживають, у під’їзді навіть підлогу не метуть і не миють. А ще опублікую деякі документи, і розповім шокуючі факти про тих, кого ви зараз захищаєте. Буде дуже цікаво багатьом людям, запевняю, “Марина”.

Бобік
9 місяців 24 днів тому

Земля чия?

wpDiscuz