полисо

Наркоманів, що влізли у квартиру на вулиці Куліша, сполошила сусідка у під’їзді. Коментар керівника Нововолинського відділу поліції

10 1849

Дуже бурхливо відреагував т.в.о.начальника Нововолинського відділу поліції Андрій Литвин  на публікацію РАДАРА про інцидент  у районі бару “Добре пиво”.

Заявив: дзвінок у кол-центр обласного управління поліції надійшов із Нововолинська о 18.27 – повідомили про злодіїв, які влізли у квартиру. Телефонувала одна з мешканок.

Але за лічені хвилини перед тим підозрілих молодиків у під’їзді угледіла інша жінка. Запитала: “А що ви тут робите, хлопці?”

Ті  збрехали, що “шукають другого ключа”. Вона досвідченим оком оцінила оперативну обстановку – і сказала сусідці, а вже та викликала поліцію.

Наркоманів, каже керівник міськвідділу, сполошила мешканка, що розмовляла з ними в під’їзді. Її пояснення є у поліції. Ніякого таємного інформатора, що працює на злодіїв, не було!

Андрій Литвин наголосив, що поліція в Нововолинську бандюків не кришує, “кротів” серед працівників міськвідділу немає, все можливе для розкриття злочинів роблять.

РАДАР щиро зичить правоохоронцям успіху.

Ну, і як абсолютна більшість нововолинців, хоче побачити всіх міських “авторитетів” РЯДОЧКОМ на лаві підсудних.

 

У ТЕМУ:

У поліції є “кріт”, який працює на бандюків?

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

10 Коментар "Наркоманів, що влізли у квартиру на вулиці Куліша, сполошила сусідка у під’їзді. Коментар керівника Нововолинського відділу поліції"

повідомляти

Лілія
11 місяців 10 днів тому
Не вірю, що міліція не працює з наркоманами,когось кришує а той хтось здає все. Коли у нас з підїзду з домофоном покрали велосипеди, то на другий день на ринку зловив власник одного велосипедазлодія і викликав поліцію, коли я прийшла у відділок, то була шокована допитом… злодій путався в показаннях, молов всяку ерунду, казав що купив у двох чоловіків за 300 гр дорогущого велосипеда…і було таке враження що я більше випитала винуватця ніж працівник поліції…правда коли стало гаряче то він мене попросив вийти з кабінету…а сам не фотороботів не склав на тих ніби-то що продали йому ні фотоальбом злочинців не показав… Читати далі »
воротник
11 місяців 9 днів тому

а зачем и так все понятно звони нам ми поможем

Ковпак
11 місяців 9 днів тому

Без чийогось кришування такої кількості точок продажу наркотиків у місті не може бути

wpDiscuz