грати3

Нашим сюжетом про психушку зацікавився найпопулярніший телеканал

25 4458

О дива нововолинської медицини!..

Кашпіровський нервово курить під нашою недобудованою поліклінікою.

Редактор однієї з програм на центральному телеканалі сконтактувала сьогодні з РАДАРОМ, аби отримати детальнішу інформацію про явно незаконне утримання Алли Г. у відділенні психоневрології Нововолинської міської лікарні.

Алла потрапила туди вчора після 17-ї години, визволили її звідти родичі сьогодні після 9.00.

Зізнаюсь, у мене була тривожна ніч: дзвінки на 102 з повідомленням про безпідставне утримання людини в закритому відділенні лікарні, з’ясування різних моментів добровільно-примусової госпіталізації Алли Г., написання статті.

Ще важчим був ранок: постійно на телефоні з 7.45, коли родичі Алли прийшли у лікарню. І коментарі онлайн на РАДАРІ.

Опускаю купу подробиць, малоприємних для адміністрації лікарні та відділення. Скажу лишень: сьогодні вранці там заявляли про “гострий стан” пацієнтки (якого в Алли вчора точно не було!) й намірялися тримати її в закритому відділенні щонайменше 2 тижні – “для обстеження без лікування” (а як же гострий стан, чим його знімати?).

Та зненацька передумали й відпустили!

Між заявами завідувача відділення Малиновського та головлікаря Мороза про “гострий стан” і виходом Алли з відділення на волю минуло якихось 10-15 хвилин.

О дива нововолинської медицини!

 

Диво відбулось отут – у кабінеті Віктора Мороза 

 

Може, цих цілителів на премію яку номінувати?

Ну, там  Нобель-Шнобель, шахер-махер, фокус-покус…

Кашпіровський нервово курить під вікнами заслуженого лікаря В.В.Мороза.

А тепер просто фото.

 

 

Люди, будьте людьми. Не цькуйте інакших, ніж ви. Ну, хоча б тому, що від неповносправності не застрахований ніхто.

Люди в білих халатах, на вашій важкій роботі не відморозьте собі совість.

Правоохоронці, ловіть не безпорадних інвалідів, а бандючиння – його в Нововолинську навалом.

У мене все.

 

Наталя Камишникова

Фото – читачі РАДАРА

ПОЧАТОК ТУТ:

 

Сусіди запхали людину у психушку. Поліція посприяла…

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

25 Коментар "Нашим сюжетом про психушку зацікавився найпопулярніший телеканал"

повідомляти

Аміна
2 місяців 11 днів тому

Боюсь уявляти що може статись з цією жіночкою, коли не стане мами…безмірно жаль…..

Фея
2 місяців 11 днів тому

Так, шкода жіночку, але у неї ще є родичі я так читала і зрозуміла.
Велика подяка Радару і найпопулярнішому телеканалу. Інтернет велика сила

Фея
2 місяців 11 днів тому

А причетних до цієї змови під суд – бо тільки покарання стане наукою і наочно-попереджувальним, стримуючим прикладом для інших

Олександр
2 місяців 11 днів тому

І що ж то за канал? Можливо їх ще деякі сторінки життя Нововолинська цікавлять?

Анатоль _ БІДЗЮРА
2 місяців 11 днів тому

Алла пробула у психоневрологічному відділенні цілий вечір та ніч. Там є спеціальна палата для пацієнтів із “гострим станом”. Ліжко, у тій комірчині, прикручене наглухо до підлоги. На ліжку ремені для рук і ніг – думаю, ви здогадались для чого. Двері загратовані, із гаражним замком на сталевих петлях.
Якщо Аллу поміщали на те лежбище, то це цілком можна трактувати як тортури (катування).

Фея
2 місяців 11 днів тому

Так, справді, це тортури і позбавлення свободи людини, але хто ж там у цій сім’ї буде цією справою займатись? Алла інвалід, а мама зовсім старенька. Познущалися , практично, з неповносправних людей

Олександр
2 місяців 11 днів тому

я цю сім,ю знаю з дитинства….Алла ніякої загрози для суспільства не несе!!

анти чобіт
2 місяців 10 днів тому

мороз має піти у відставку

Оксана
2 місяців 10 днів тому

Не має ,чим займатись.Поживіть з нею поряд,то щось запалить,то всюди бруд,то п’янки. І до чого тут Мороз?Він повинен за всіх хворих відповідати? Просто не прийшлось вам бути поряд з неосудними людьми.А лікарі молодці .

РАДАР
2 місяців 10 днів тому

До чого Мороз? Я поясню. Сусіди Алли стверджують, що це він сказав їм написати колективну скаргу. До чого Мороз? Це він кричав уранці 7 лютого у своєму кабінеті, що у хворої гострий стан і вона має відлежати у психоневрології щонайменше 2 тижні. І це він 10 хвилин потому звелів її виписати, бо РАДАР нагадав медикам статті закону “Про психіатричну допомогу”.
То був гострий стан чи його придумали “лікарі-молодці”?
Вам теж можуть придумати гострий стан отакі молодці й отакі добрі люди, як ви з сусідами. Ще не вечір.

Вікторія
2 місяців 10 днів тому
Оксано, а ви, напевно одна з тих добрих сусідок? Найлегше прибрати з очей… Ви самі написали, що людина неосудна, тобто неповносправна, а якщо по-людськи, по-сусідськи їм з мамою допомогти? Адже мама Алли старенька і сили немає з усім впоратись. Кажете бруд всюди, а наприклад усім сусідам прийти і запропонувати допомогу у прибиранні квартири? Вартість пляшки миючого, пачки прального порошку та пари-другої гумових рукавичок, то не хто зна які кошти, а якщо розділити на усіх сусідів, то копійки,нє? П’янки, кажете? А не думали про те, що неповносправна людина тонко відчуває косі і недоброзичливі погляди сусідів, образи у спину…іноді слово, як ніж… Читати далі »
Гість 11
2 місяців 9 днів тому

Вікторіє, а можливо саме ви маєте стати її доброю фєю і надією у цьому такому несправедливому житті!!! Судячи з коментарів, це ваше покликання в житті

Вікторія
2 місяців 9 днів тому
Гість11, а ви мабуть той сусід, що ініціював підписання колективної заяви на Аллу? На противагу вам, мені Алла не заважає. Я не звинувачувала Аллу, цитую:” то щось запалить,то всюди бруд,то п’янки”. Тому ваші претензії до мене абсолютно безпідставні. І слава життю, що такі гості11 не мають влади знищувати усіх людей, які їм заважають чи не подобаються. Працюйте над собою, можливо щось ворунеться з боку того місця, що у людей називається совість та милосердя. І якби поруч зі мною жила така людина, то я б точно заяви на неї не писала, не плювала б у спину і не судила б у… Читати далі »
Людмила Зіменко
2 місяців 10 днів тому
Оксана, ви не праві. У моєму будинку у 5-й квартирі проживав неповносправний сусід. Він був одного з нами віку, виріс з нами, грався з усіма дітьми у дворі разом і його ніхто не ображав. Всі поводились з ним по- людськи – і діти і дорослі. Всі знали про його особливості і пристосувалися до нього. Він нікому не робив зла і ми, діти, робили його життя максимально комфортним серед нас. Думаю, що Аллі не пощастило з сусідами, а не сусідам з Аллою. Ви забули заповідь “Не судіть, то і вас не судитимуть”. А що ж будете робити ви, коли з вами… Читати далі »
Гість 11
2 місяців 9 днів тому

Ага саме так – Аллі неееепощастило з сусідами. Зате сусідам з Аллою пощастило дуже!

Людмила Зіменко
2 місяців 9 днів тому

Сусіди бувають різні. Але ви, напевно вважаєте, що коли запхаєте ту ненависну для вас сусідку у психушку, то вирішите всі свої проблеми? Зовсім не факт, що коли б ми погано відносились до нашого неповносправних сусіда, того, що жив у нашому будинку, то він поганого ставлення не відчував би і не озлобився б, чи не замкнувся б у собі. Поруч із нами завжди є люди і не всі люди нам подобаються, так як і ми подобаємось не всім

Анатоль _ БІДЗЮРА
2 місяців 10 днів тому
Звичайно, пан В. Мороз відповідає за всі дії підлеглого йому персоналу. Як і пан В. Сапожніков – за своїх командних працівників та дії підконтрольних йому “червоних директорів”. Хтось змушував їх, силою – обох, іти на посади міського голови та головного лікаря ЦМЛ? Ні. То нехай і відповідають обоє, як зафіксовано в законодавчих актах про органи місцевого самоврядування і згідно їхніх власних обіцянок та присяг. У неповносправної, без сумнівів, людини ніхто не мав права брати розписку про госпіталізацію. Ані поліція, ні медики швидкої. Навіть В. Мороз не міг, згідно “ЗУ Про психіатричну допомогу”. Та бомажка не вартувала й шкаралупи з-під виїденого… Читати далі »
гість Олександр
2 місяців 10 днів тому

До журналістів – пишіть заяву в міліцію про позбавлення волі людини та безпідставне застосування насилля над нею…

РАДАР
2 місяців 10 днів тому

Бачте, вона підписала згоду на госпіталізацію нібито добровільно. Біля неї стояли сусідки з колективною скаргою, медики, поліцейські – але погодилась нібито добровільно…
Вражає ось що: як стрімко головлікар і завідувач відділення після нашої першої публікації передумали тримати її в закритому стаціонарі 2 тижні та кудись безслідно поділи “гострий стан”!

Людмила Зіменко
2 місяців 10 днів тому

Гість Олександр, правильно, бо тільки так можна захистити Аллу і її маму від подальших проявів такого цькування і свавілля. Напевно тільки так нормальні і адекватні люди можуть надати допомогу цій особливій і безпомічній перед людським злом родині

Фея
2 місяців 10 днів тому

Шановний Радар, вона неповносправна і підписала ту заяву під тиском, з переляку. Будь-який хороший адвокат чи юрист з легкістю це доведе. Тут вся суть у тому, що у людини є група по інвалідності і вона не може, швидше за все, відповідати за свої дії.
Якщо я помиляюсь, то нехай адвокати і юристи виправлять мене.

Костя Омелянець
2 місяців 9 днів тому
Для того, аби її підпис не мав юридичної сили, пгорібно судове рішення про визнання її недієздатною або обмежено дієздатною та призначення опікуна або піклувальника. Старенька мама не може бути опікуном або піклувальником через вік (хіба що рішення було винесено дуже давно). Якщо вона підписала згоду, то вчинили лікарі відповідно до законодавства. Захотіла зранку піти – пішла. Але то треба дивитися ВСІ документи, щоб сказати щось ясніше. І ще, треба дізнатися що то за листи показували у поліції і кому. Вони не могли таку інформацію розголошувати в першу чергу через жіночку, яку госпіталізували. Це її особиста інформація і навіть якщо її… Читати далі »
РАДАР
2 місяців 9 днів тому

Усе правильно. Тільки ж РАДАР не намагався отримати у поліції конфіденційну інформацію, викладену (можливо) в листі з лікарні сусідам Алли. РАДАР цікавила лише роль поліції у цій госпіталізації.
Це раз.
Аж дві особи ( назвемо їх Катруся з пліткаркою), коли жінка пішла додому з лікарні, отримали від когось конфіденційну інформацію про неї та її родину.
І одна з цих осіб скористалась повною необізнаністю старших людей щодо права на захист приватності й не посоромилась виставити їхнє сімейне життя напоказ, аби обілити керівництво лікарні, а заразом і поліцію.
То кому повістку виписувати?.. Тим, хто повідомив Катрусі з пліткаркою персональні дані пацієнтки?

Фея
2 місяців 9 днів тому
Костя Омелянець, дуже дякую. Я думаю, що тут має місце добре продумана і ретельно спланоаана змова. Але у цій справі є кричущі правопорушення, які видно неозброєним оком – перевищення службових повноважень, зловживання службовим становищем, порушення конституційних прав, зокрема збирання і розповсюдження конфіденційної, приватної інформації про особу, і я просто впевнена, що є ще дещо, якщо пошукати. А отой папірець, який підписала та жінка при госпіталізації стосується саме її і вона повинна отримати такий самий екземпляр на руки, на ознайомлення і зберігання – так мені пояснив інший юрист. Я маю подібні власні проблеми з родичкою, тому мусила проконсультуватись і підготуватись заздалегідь
Мандрiвничка
2 місяців 3 днів тому

Проплакала цiлий вечiр.Господи ,спаси нас

wpDiscuz