банку

Не тусуйтесь під банкоматом! Банк виписав підліткам останнє попередження

17 3370

Гоп-компанії так дістали адміністрацію одного з банків у центрі Нововолинська, що вона почепила на вікні біля банкомату пікантне оголошення.

Проймає до мурашок! 🙂

“Креді Агріколь Банк” застерігає підлітків, які полюбляють тусуватись під наглядом відеокамер: 

 

 

Фотосюжет – Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

17 Коментар "Не тусуйтесь під банкоматом! Банк виписав підліткам останнє попередження"

повідомляти

Вікторія
3 місяців 9 днів тому

Це еуропейське місто! Еуропейські талановиті та виховані підлітки!
Дуже шкода, що в нас немає еуропейської поліції, яка прекрасно справляється з подібними відморозками- пару разів по ребрам дубиняками, пару днів за гратами і чималенький грошовий штраф приводять до тями.

Роман
3 місяців 9 днів тому

а не потрібно і бити – 1 конкретний штраф – і бажання пропадає на раз два

Ольга
3 місяців 9 днів тому

Шкода, що у нас немає європейського законодавства, яке би це дозволяло робити

Тарас
3 місяців 9 днів тому

Гірше, закон є але він не працює…

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 місяців 9 днів тому

Єдна гума нє завадзі!

Андрій
3 місяців 9 днів тому

А з помилками банкіри пишуть, ото позорище. Що немогли прочитати, що написали!!! І яку «міліцію» вони будуть викликати??? З минулого??? В нас вже давно «поліція»!!!!!

Tina
3 місяців 9 днів тому

Не важливо “міліція” чи “поліція”, її як не було, так і не буде.

...
3 місяців 9 днів тому

Якщо було порушення – передається справа до поліції, з’ясовуються особи, батьки відшкодовують збитки. Які дубиняки? Люди ви геть показилися? Там можуть бути і ваші дітки. Треба займатися дітьми і їхнім вихованням а не все вирішувати криком побиттям і подібним. Є факт розпиття дітьми алкоголю, то злочин замовчувати це, приховувати і цим сприяти дітям нищити своє майбутнє.

Вано
3 місяців 8 днів тому

Відповідати за свої вчинки, мусить кожен. І вчити цьому потрібно ще зі шкільної парти. В часи коли вчитель мав право луснути лінійкою по руках, такого безладу не було, а от ваше ,,тихе виховання,, породило те, що тепер твориться…

Вікторія
3 місяців 8 днів тому

Саме дубиняки! Бо ці милі діточки вже не розуміють слів. Словами можна навчати діток років до 10-ти, якщо не навчили, то беріть лозу. Ну, і коли дитятко жлуктить горілку, пиво та нищить майно банку чи магазину – тільки дубиняка, пару днів за гратами і добрячий штраф. Щоб добре до залишків мізків дійшло.

Вікторія
3 місяців 8 днів тому

На рахунок, що там можуть бути мої діти, то своїм дітям я сказала, якщо вони крастимуть чи ще що протизаконне робитимуть, і я про це дізнаюсь, то сама їх здам до поліції.
Якщо я не зуміла навчити, то нехай вчить дубиняка і тюрма.

нов
3 місяців 8 днів тому

Зараз заплачу😢
нічого, хай би ,,дітки» отримали трошку для профілактики різкою
Що не вбиває, робить сильнішим

Лондон
3 місяців 8 днів тому

Оніжедєті, нє?

Інкогніто
3 місяців 8 днів тому

Саме цікаво те, що люди пишуть їм треба дати дубинок, але як тільки поліція застосує силу, половина тих людей будуть писати: ” Що за бєспрєдєл?”, ” Не мають права”.

Вікторія
3 місяців 8 днів тому

Саме цікаве, що поліція сама боїться усього на світі. І силу вже не застосовує навіть там де необхідно. Бо ні сили немає, ні розуміння того, для чого взагалі поліція у державі. Згадайте вакханалію бандюків в “Базиліку”, коли поліція мало не поздавала аналізів і ще трохи, то звітувала б по струнці перед бандюками.

Юлія
2 місяців 26 днів тому

Це не були бандюки. Це були звичайні люди…

Юлія
2 місяців 26 днів тому

Хай попробують дати. Не хочу перебільшувати але дітки безголові настільки, що не дивляться хто стоїть перед ними. Міліціонер, жінка, пенсіонер. Вони б’ють і не дивляться. Чому біля аміго не затримали Ореста і Назара? Двох дітей які посилали тих поліцейських , лізли битися? Я стояла з відкритим ротом коли дивилася на це зі сторони. Під’їхав чорний бус і забрав їх двох просто з під носа поліції. Як це розуміти??

wpDiscuz