DSC_0725

Неймовірні пригоди наркоманів на скупці

41 3684

У цьому двохсерійному кіно ми покажемо,  куди здають злодії вашу загорожу, кабель, інструменти, верстати та інший важкий метал. 

І це будуть ексклюзивні кадри!

Нововолинська поліція натрапляла на цей слід, проводила огляди приміщень, але щоразу господарі встигали перезаховати цінні речі.

 

І от нарешті скупникам краденого урвалось – не знати, чи надовго з нашим гуманним судом.

Було так. Наркомани К. і Л. (одному нема й 25, іншому – під 30, обидва з судимістю) видивлялися, що де в Нововолинську погано лежить.

Погано лежало в районі четвертої шахти, на території підприємства “Ново-сервіс”. Воно ремонтує верстати, обробляє метал.

Надворі зберігалися привезені для ремонту шнеки – важезні металеві стрижні, конвеєри, болванки. Добра було тисяч на сто.

У п’ятницю, коли всі працівники пішли додому, на трудову вахту заступили наркомани К. і Л. Вони не мали ні тракторця, ні буса, ні мотоцикла – лише ровер. І на вигляд обоє щупленькі. Але бажання вколотись вело їх на рекорд.

 

 

Болванки завважки 80 кг закидали за паркан, як м’ячики. “Бачу ціль – не бачу перешкод!”

Крали три дні, не криючись. Підпрягли якогось пенсіонера з мотоблоком – він їм за 250 гривень вивіз усе на скупку. Там  одержали 7 чи 8 тисяч і бадьоро побігли до наркодилера по дозу.

У понеділок уранці власник “Ново-сервісу” виявив крадіжку. Викликав поліцію:

 – Хлопці, допоможіть! Знайдіть гадів! Мені це в ремонт привезли, я влетів на 100 тисяч, що робити – просто не знаю…

Як оперативники вирахували злодіїв – подробиці опускаю. Але вирахували й “розкололи”.

Під  тиском доказів наркомани зізналися: крадене завезли у нелегальну скупку на 15-му мікрорайоні.  Її облаштувала у підвалі багатоповерхівки одна спритна жіночка. А її зять, як подейкують, вивозить тещині трофеї в ангар у Низкиничах…

Поліція – туди.

 

 

Наркомани просять: “Хазяїн, віддай шнеки, ми гроші повернемо”.

Льоня робить великі чесні очі:  “Та я вас уперше в житті бачу, які шнеки?!”

В ангарі справді нічого такого не було.

 

 

Але поліція теж затялася!

Знову опускаємо подробиці. Проведена з Льонею профілактично-виховна робота дала позитивний результат. Того ж дня Льоня привіз жовтим бусом на подвір’я “Ново-сервісу” майже весь крадений метал.

Забракло однієї-двох болванок.

 

 

Власник підприємства міцно тиснув руку поліцейським і розчулено дякував за розкриття злочину.

Хепі енд? Як вам сказати. За кадром лишилася “точка” на 15-му.

Про неї – в наступній серії, стежте за РАДАРОМ!

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

41 Коментар "Неймовірні пригоди наркоманів на скупці"

повідомляти

Валік
11 днів 16 годин тому

Скупку метала закрили чи ні я не зрозумів?

Валік
11 днів 15 годин тому

Біля 7 школи ще є одна скупка металу. Під самим забором школи там де колись була теплиця там зараз наркоманів рій. У школі наркомани усі турніки розкрутили і на скупку метала під забором здали. Тепер на уроці фізкультури діти лише бігають бо турніків просто нема турніки усі покрали наркомани. 🙁

Леонiд
11 днів 14 годин тому

Дякую панi Камишнiкова за рекламу! Як би Ви правду писали то вiдео знiмали б на територii. Я платник податкiв! Поліції не платив і платити не буду! Не для того люди на майданi вмирали!!! Ваш матерiал зроблений на замовлення дуже мене потiшив!

Валік
11 днів 11 годин тому

НЕ треба на жінку наїжджати! Вона має совість! От хто робить репортажі за гроші й на замовлення, то це ТТІ. Але це уже зовсім інша історія. Будьте чоловіком завжди.

Тролик До Льоні
11 днів 8 годин тому

**** ти Льоня, ти як і сапожніков прикриваєтеся ідеалами Майдану!
Майдан стояв , щоб ТИ в наркоманів міг скупляти вільно крадене, а сапожніков дерибанити місто?
Ці наркомани вже дістали, вони зграями бігають з мішками до тебе, ти, на мою думку, – першоджерело всіх крадіжок навколо!
До речі, як там земелька оформлена- для ведення підприємницької діяльності, чи ведення особистого господарської діяльності?
Купив її чи безоплатно дали?
В якій сотні був на Майдані?
пи.си
ти не льоня климович часом, не брат?

killer boot
11 днів 4 годин тому

Він же Льоня **лупа патріот **** , напевно, все гребе мало йому всього.

Віка
11 днів 10 годин тому
Одного не розумію і ніколи не зрозумію- на якій підставі, та за якими дозвільними документами спритна жіночка на 15-му у житловому будинку розгорнула таку діяльність зі скупки-продажу каструль- баняків-ванн-відер-заборів? Стверджую, що саме це возять-волочать-пруть-пхають поперед себе та за собою повз мої вікна ті, хто відображає увесь цвіт маргінального бомонду. Волочать зі сторони сіл, городів та новобудов. Саме у тієї тітки змогли б знайти нещасні матері та дружини алкоголіків та наркоманів, а також ті, хто тяжко працює на клаптиках землі, що за 15-им мікрорайоном, і свої каструлі та інший домашній крам, а також і я колючий дріт та шматки арматури зі… Читати далі »
Валік
11 днів 8 годин тому

Дайте адресу цеї жіночки.

Eys
9 днів 16 годин тому

Валік. Адреса така, перепливаєш тихій океан, а там побачиш.

Ммм
11 днів 8 годин тому

Копійка до копійки і доллар буде!

Людмила Зіменко
11 днів 3 годин тому

Якщо долар – то цент до цента, а коли копійки – то гривні.

Паша
11 днів 8 годин тому

Вилізе їй боком обов’язково, закон сіяння і жатви ніхто не відміняв, посієш вітер, пожнеш бурю.

Людмила Зіменко
11 днів 3 годин тому

Паша, мені шкода, але ви стараєтесь даремно, бо все, як Біблія пише – “Немає пророків у своїй Вітчизні” це я до того, що вам дизлайк якийсь не зовсім розумний користувач поставив.
А так справді буде по Святому Писанню “Час розкидати каміння і час збирати каміння” – от хтось і буде збирати те, що колись порозкидав і уже скоро…

Паша
10 днів 21 годин тому

Ще б мені перейматись дизлайком 🙂 навіть не звертаю на це уваги, мені 39 якби проблеми є і посерйозніші в житті 🙂 Але Вам вдячний 😊 за турботу.

сусід
11 днів 4 годин тому

цього Б. давно треба закрити, я вважаю.

сусід
11 днів 8 годин тому

цих Б. треба закрити і на 15 мкр.біля корабля ато приймають все підряд куди дивиться поліція вони напевно платять поліцаям

сусід
11 днів 8 годин тому

і ще у Б. на 15 мкр. є підвал там ховає і ще є під аркою приміщеня все треба в нооього позабирати ато вже землі не чує

Eys
9 днів 16 годин тому

Сусід. Позабирати? Як в давнину, Забрати в багатих, роздати бідним? То наступним ти будеш.

сусід
11 днів 5 годин тому

Б. треба давно вже закрити і посадити зайняв підвальне приміщення і також приміщення під аркою приймає все підряд а також торгує спиртом вже всіх сусідів поспаював а кришує поліція а металом ще займається його зять ховає все цінніше в себе там де живе прошу прокуратура займіться цими скупщиками в них нема ніяких документів

Совість
10 днів 20 годин тому

Не довго музика їм грала.Вони ж людей за бидло мають.Люди на них робили ,спини позривали,а вони їх алкашами кончиними називали. Невже і шашлички з”кришою”не допомогли? Не копай яму!!!!!!

сусід
11 днів 5 годин тому

шановний модератор якщо цей коментар не буде опубліковано то значить ви в долі Б

Олег
11 днів 4 годин тому

А власник Ново-сервісу безпечний однако, ні сторожа, ні сигналізації, наче не в Україні живе, так все можуть повитягувати.

Нов
11 днів 3 годин тому

Я одного не розумію-а наркам що буде??? Помахали пальчиком, сказали но но но і все??? так? а гроші ці де ? хто їх відробляти має?? В кінці кінців , то не Льоня їх вкрав, він їх купив. Винні всі , крім них…

той що за буг їздить
9 днів 16 годин тому

Щось я сумніваюсь що наша доблесна поліція змогла щось знайти. В них одні висяки

Совість
9 днів 4 годин тому

А ви пан маєте рацію. Наша поліція прає по наводці.Щось не чути,щоб вони найшли самі квартирних злодіїв,чи тих хто вириває телефони в білий день.Так поліція заяви не хоче брати.Щось швидко вони найшли тих наркоманів,може на них краще списати.ДИВО!!!!!

Совість
9 днів 3 годин тому

А мій вже другий коментар не проходить.Комусь вже на больний мозоль наступила.

добро
4 днів 10 годин тому

Дійсно люди на них працюють без оформлення,але усі балачки ці нічого не дадуть,тому що свій свого жерти не буде (родичі цієї Марії – це, кажуть, клан Киричуків, швагро колишній міліціонер, братихи зять працює на даний момент в СБУ прізвище Печінка ),і думаєте що їх можна здолати не вірю,там уже все заладнали,і про все договорились

wpDiscuz