баккк

Невже так важко загородити смітники?!!

14 1327

Це Нововолинськ. Проспект Дружби, 15.

Двір хрущовки, де магазин “1001 дрібниця”.

 У дворі безліч сміттєвих контейнерів, майже завжди переповнених і обгороджених тільки з одного боку.

При помірному вітрі сміттєвий непотріб летить прямо у під’їзди чи у помешкання, якщо там відкриті вікна чи кватирки.

А сам двір набуває ось такого вигляду.

 

 

Невже так важко загородити смітники чи встановити баки з кришками, як у Локачах чи Луцьку?

Це питання до “заслуженого господарника” – міського голови Віктора Сапожнікова (він на керівних посадах у міськраді понад 30 років).

І до начальника Нововолинського ВУКГ Артема Жигалюка. Ну, не можна ж отак знущатися з мешканців і двірників!

 

Фотосюжет – Анатолій Бідзюра

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

14 Коментар "Невже так важко загородити смітники?!!"

повідомляти

Володимир
10 місяців 25 днів тому

Місто дуже брудне. Я ось ходжу на роботу постійно однією “дорогою”, восени водоканал перекопав тротуар і вкладали там якусь трубу, траншею засипали…… Тепер мені і людям приходиться обходити іншими шляхами, так як відсутність твердого покриття, болото в місці де було перекопано…..
Перекопали тротуар і не повернули до того стану як було до перекопування.

Ульріх
10 місяців 25 днів тому

Хоч щось жителі зробили для вирішення проблеми? Давайте дальше клясти без толку владу і знов її вибирати.

Фея
10 місяців 25 днів тому

Ситуація неприємна, це точно, навіть обурлива. Але мене особисто нічого не дивує, бо сміття валяється скрізь: мішечки висять на гілляках дерев вздовж дороги, літають у повітрі, на траві і на землі лежать скляні і пластикові пляшки, та і взагалі усілякий непотріб. Проблема не поодинока, не дрібна – вона вже набула глобального масштабу. Найгірше те, що всі до цього вже звикли і ніяк не реагують. А смітник загородили таки треба.

Володимир
10 місяців 24 днів тому

десь на ютубі бачив відео рішення такої проблеми – баки для РОЗДІЛЬНОГО сміття під землею, люди бачать тільки віконце куди кидати мішки з сміттям, декілька віконець для різного сміття. Так нам таке не підійде, в нас нема звичайних баків для роздільного сміття (скло, папір, пластик, метал. дерево,…….). У нас все кидається в одну купу. малозабезпечені люди відберуть цікаве для себе, і все що лишиться відвозиться на сміттєзвалище. Моя думка що потрібно розпочинати з сміт’єпереробного заводу.

Вадим
10 місяців 25 днів тому

Це більш питання до самих жителів та їхнього осбб.

Кетрін
10 місяців 25 днів тому

Ну, в Нововолинську, наскільки я знаю, ніде немає контейнерів з кришками, навіть не скрізь обгороджено, але ж брудно не скрізь… Певно таки чисто де не смітять. Адже постав смітник з кришкою і знайдеться ледар чи “брєзгливий”, який кришку не троне, а вмостить своє сміття біля баку, на поталу вітрам, котам та собакам.
Тому починаймо з себе…. Баки є, обгороджені. Єдине, що залежить від ВУКГ – вчасно вивезти, можливо, тут треба частіше. Але поки люди не почнуть кидати сміття влучно, а не перекидати через бак, бо приціл збитий чи підкладати під бак навмисне, то порядку у вас не буде.

editor
10 місяців 25 днів тому

Люда Приказюк: Самі обгородіть. Скільки людей у квартирах, то не мало б бути проблемою. Такого ***рачу, як у Нововолинську, я не бачила ніде

editor
10 місяців 25 днів тому

Здебільшого баки в Нововолинську НЕ обгороджені. Це комплексна проблема, яку врешті-решт має вирішити ВУКГ. Сподіваюсь, у пана Жигалюка є схема розміщення контейнерів по місту. Ото хай проаналізує, скільки треба загородити. І ворушиться. Бо в мешканців спрацьовує синдром розбитих вікон.
Та й бачать же ж усі, як зухвало закатали в асфальт і затопили в озері ті сотні тисяч, ті мільйони, за які місто можна було давно впорядкувати.

editor
10 місяців 25 днів тому

Світлана Колемасова: На 5 Мікрорайоні те саме

анти чобіт
10 місяців 24 днів тому

у нього нема коштів на такі дрібниці а ось власний піар друге діло

editor
10 місяців 24 днів тому

Для пані Зіменко. Давайте це фото чимшвидше.

Валік
10 місяців 24 днів тому

Да картина сумна але це ще не катастрофа скажу я вам. От коли осіню в Нововолинську приходять сильні вітри ото дійсно жах все з мусорніків летить кружляє просто ааа….. Ось в Луцьку баки з кришками та на колесах а в нас все ще баки без кришок.

Яяя
10 місяців 22 днів тому

А що , про Коптюка не цікава була новина, то удалили?)

Галина
10 місяців 7 днів тому

Біля будинку 36 на Шахтарському Мікрорайоні таж сама картина. Маленький вітерець і все сміття біля будинку на газонах,кущах . Добре, що хоч тепер поставили корзини на пластик, а то раніше вітер катав ще брудні пляшки по двору .Тепер літають тільки папірці і пакети.

wpDiscuz