баккк

Невже так важко загородити смітники?!!

14 1390

Це Нововолинськ. Проспект Дружби, 15.

Двір хрущовки, де магазин “1001 дрібниця”.

 У дворі безліч сміттєвих контейнерів, майже завжди переповнених і обгороджених тільки з одного боку.

При помірному вітрі сміттєвий непотріб летить прямо у під’їзди чи у помешкання, якщо там відкриті вікна чи кватирки.

А сам двір набуває ось такого вигляду.

 

 

Невже так важко загородити смітники чи встановити баки з кришками, як у Локачах чи Луцьку?

Це питання до “заслуженого господарника” – міського голови Віктора Сапожнікова (він на керівних посадах у міськраді понад 30 років).

І до начальника Нововолинського ВУКГ Артема Жигалюка. Ну, не можна ж отак знущатися з мешканців і двірників!

 

Фотосюжет – Анатолій Бідзюра

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

14 Коментар "Невже так важко загородити смітники?!!"

повідомляти

Володимир
1 рік 4 місяців тому

Місто дуже брудне. Я ось ходжу на роботу постійно однією “дорогою”, восени водоканал перекопав тротуар і вкладали там якусь трубу, траншею засипали…… Тепер мені і людям приходиться обходити іншими шляхами, так як відсутність твердого покриття, болото в місці де було перекопано…..
Перекопали тротуар і не повернули до того стану як було до перекопування.

Ульріх
1 рік 4 місяців тому

Хоч щось жителі зробили для вирішення проблеми? Давайте дальше клясти без толку владу і знов її вибирати.

Фея
1 рік 4 місяців тому

Ситуація неприємна, це точно, навіть обурлива. Але мене особисто нічого не дивує, бо сміття валяється скрізь: мішечки висять на гілляках дерев вздовж дороги, літають у повітрі, на траві і на землі лежать скляні і пластикові пляшки, та і взагалі усілякий непотріб. Проблема не поодинока, не дрібна – вона вже набула глобального масштабу. Найгірше те, що всі до цього вже звикли і ніяк не реагують. А смітник загородили таки треба.

Володимир
1 рік 4 місяців тому

десь на ютубі бачив відео рішення такої проблеми – баки для РОЗДІЛЬНОГО сміття під землею, люди бачать тільки віконце куди кидати мішки з сміттям, декілька віконець для різного сміття. Так нам таке не підійде, в нас нема звичайних баків для роздільного сміття (скло, папір, пластик, метал. дерево,…….). У нас все кидається в одну купу. малозабезпечені люди відберуть цікаве для себе, і все що лишиться відвозиться на сміттєзвалище. Моя думка що потрібно розпочинати з сміт’єпереробного заводу.

Вадим
1 рік 4 місяців тому

Це більш питання до самих жителів та їхнього осбб.

Кетрін
1 рік 4 місяців тому

Ну, в Нововолинську, наскільки я знаю, ніде немає контейнерів з кришками, навіть не скрізь обгороджено, але ж брудно не скрізь… Певно таки чисто де не смітять. Адже постав смітник з кришкою і знайдеться ледар чи “брєзгливий”, який кришку не троне, а вмостить своє сміття біля баку, на поталу вітрам, котам та собакам.
Тому починаймо з себе…. Баки є, обгороджені. Єдине, що залежить від ВУКГ – вчасно вивезти, можливо, тут треба частіше. Але поки люди не почнуть кидати сміття влучно, а не перекидати через бак, бо приціл збитий чи підкладати під бак навмисне, то порядку у вас не буде.

editor
1 рік 4 місяців тому

Люда Приказюк: Самі обгородіть. Скільки людей у квартирах, то не мало б бути проблемою. Такого ***рачу, як у Нововолинську, я не бачила ніде

editor
1 рік 4 місяців тому

Здебільшого баки в Нововолинську НЕ обгороджені. Це комплексна проблема, яку врешті-решт має вирішити ВУКГ. Сподіваюсь, у пана Жигалюка є схема розміщення контейнерів по місту. Ото хай проаналізує, скільки треба загородити. І ворушиться. Бо в мешканців спрацьовує синдром розбитих вікон.
Та й бачать же ж усі, як зухвало закатали в асфальт і затопили в озері ті сотні тисяч, ті мільйони, за які місто можна було давно впорядкувати.

editor
1 рік 4 місяців тому

Світлана Колемасова: На 5 Мікрорайоні те саме

анти чобіт
1 рік 4 місяців тому

у нього нема коштів на такі дрібниці а ось власний піар друге діло

editor
1 рік 4 місяців тому

Для пані Зіменко. Давайте це фото чимшвидше.

Валік
1 рік 4 місяців тому

Да картина сумна але це ще не катастрофа скажу я вам. От коли осіню в Нововолинську приходять сильні вітри ото дійсно жах все з мусорніків летить кружляє просто ааа….. Ось в Луцьку баки з кришками та на колесах а в нас все ще баки без кришок.

Яяя
1 рік 4 місяців тому

А що , про Коптюка не цікава була новина, то удалили?)

Галина
1 рік 3 місяців тому

Біля будинку 36 на Шахтарському Мікрорайоні таж сама картина. Маленький вітерець і все сміття біля будинку на газонах,кущах . Добре, що хоч тепер поставили корзини на пластик, а то раніше вітер катав ще брудні пляшки по двору .Тепер літають тільки папірці і пакети.

wpDiscuz