макарр

Незалежники Макарчука дали брифінг у Верховній Раді

24 1311

Представники профспілки гірників “Незалежна” з Нововолинська виступили на брифінгу у Верховній Раді.

За участі нардепа Павла Кишкаря про актуальний стан справ на “Волиньвугіллі” розповіли Віктор Порплиця, Богдан Макарчук, Руслан Соловйов та Михайло Боруцький.

Профспілчани доповіли і про розкрадання майна на підприємстві, і про неефективну діяльність нинішнього керівника Олександра Зоріна, і про численні порушення, і про чималу заборгованість з виплати зарплат шахтарям.

 

Нововолинцям тут сподобалось 🙂

Зліва направо: Соловйов, Боруцький, Кишкар, Макарчук, Валентин Кисельов, Порплиця

 

Біля державного прапора:

 

А тепер ВІДЕО!

 

 

 

Джерело: http://profspilka.in.ua

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

24 Коментар "Незалежники Макарчука дали брифінг у Верховній Раді"

повідомляти

editor
10 місяців 15 днів тому

Любомир Середа: Молодці пацани. Тримайтеся.

Гість
10 місяців 14 днів тому

Зоріна на нари. Довів ДП Волиньвугілля до крітичного стану, шахтарів до відчаю.

роз
10 місяців 14 днів тому

Які нари ? У “зоріних” Махомеджанов на підхваті. Тільки піде душок криміналу на “зоріних” відразу ж організується перекриття трас або голгдовка під землею…..

editor
10 місяців 14 днів тому

Ви явно не в курсі. Зоріну Мухомеджанов допік уже не менше, ніж Макарчук. Відеовиступи Мухомеджанова на РАДАРІ послухайте уважно.

Гість
10 місяців 14 днів тому

Це була картинка, а відеовиступ обережний та лояльний до Зоріна. В той час коли відсутня зарплата, і незадовільні умови праці. Жах……

editor
10 місяців 14 днів тому

А ви, бачу, мегаобережні. Навіть назватися боїтесь.

Шахтар
10 місяців 14 днів тому

Треба всім шахтарям об’єднатися навколо проблем Волиньвугілля та довести свою позицію так щоб її сприйняли керівники Держави.В іншому випадку Зорін все дорозкраде а Мінтопенерго закриє наші копальні.

роз
10 місяців 14 днів тому

якщо й обєднуватися – то тільки навколо Макарчука.

Гість
10 місяців 14 днів тому

Давай Бодя не скидуй оберти. Шахтарі на тебе дуже сподіваються.

Пилипчик
10 місяців 14 днів тому

Свободу та можливості треба виборювати. Ситуація на копальнях склалася критична. Треба їхати на Київ під Кабмін.

Гість
10 місяців 14 днів тому

Скільки можна терпіти таке знущання над шахтарям. Умови праці незадовільні, зарплати нема і не буде,вугілля з шахт поїхало на ліво напевно всі побачили. Якщо сами себе не відстоїм , гаплик буде шахтам і шахтарям. Єднаймося..

Гість
10 місяців 14 днів тому

Богдану Макарчуку треба робити загальні збори шахтарів Волині, організовувати поїздку до Києва. Інакше нам всім торба.

Фандорін
10 місяців 14 днів тому
Знову проплачені козачки появились. А Макарчук навіть два слова до купи зв’язати не може, все з листочка читає. Їм по барабану шахтарські проблеми лиш би Кисельов став генеральним, тоді вони будуть на коні. А ви запитайте в Порплиці хто з юристів погоджував скандальні накази про премії, як він був начальником юридичного відділу. А чи не Кишкар кришує Діму2, який погрожує Мухомеджанову? Працювати треба, а не бунти профспілкам піднімати. При виконанні плану на 16 %, яка може бути зарплата? Всім необхідним ті шахтарі забезпечені, а працювати не хочуть. І розкрадають до речі ті самі зубки і облалнання самі шахтарі на шахтах,… Читати далі »
editor
10 місяців 14 днів тому

Розкрадань? ну точно не більше, ніж при його попередниках і наступниках.

Гість
10 місяців 14 днів тому

То ви нічого не знаєте!!!!!! Настане час і всі дізнаються про мега кримінальні оборудки Зоріна.

Гість
10 місяців 14 днів тому

Фандорін- Зорін? Тільки і залишилося поливати брудом шахтарів Волині. Може додому вже пора.

Ростік
10 місяців 14 днів тому

Треба поставити Німого директором 9-ї, а на Бужанку Онуопрієнка, то може тоді будуть план давати.

editor
10 місяців 14 днів тому

Фандорін-Ростік, ви визначтеся зі своїм ніком, ОК?

Гість
10 місяців 14 днів тому

На планові показники вийшли при Кисельову. І шахтарі працювали, і зарплату їм платили своєчасно. А зараз Зорін розумний, а шахтарі працювати не вміють та не хочуть, ще й всі зубки покрали. То треба всіх шахтарів звільнити, залишити Зоріна з конторою – тоді буде план з видобутку 100%!!!!!!!!!

editor
10 місяців 14 днів тому

Василь Литвак: Головне, щоб не забули, чого та за чим туди прийшли. В нас спочатку всі починають з бульдозера, а потім маємо що маємо

Михайло
10 місяців 13 днів тому
Для тих,хто не орієнтується в ситуації: шахтарі “Бужанської” (добувна дільниця) працюють настільки, наскільки дозволяють геологічні умови- і їх вини у тому, що Зорін і Ко зарядили лаву 444-“Спутником”,- НЕМА. Ця лава вже “схавала” цілий комплекс, але ж “ребята решили рискнуть…” і цей ризик себе не виправдав. Люди мучаться, щодень ризикуючи своїм життям і здоров’ям, а бажаного видобутку нема, бо по лаві постійні вивали (геологічні порушенння). Натомість підготовчих робіт по новій 455 лаві не проведено – і тут нам готують нову аферу, яка цілковито поховає як саму лаву, так і шахту. “Ребята решили, что они боги и будут разрабатывать лавчонку ПРЯМИМ… Читати далі »
шанувальник
10 місяців 13 днів тому

черговий піар.невже ви не бачите – всі рвуться до влади.питання вже не стоїть – будуть шахти працювати чи ні ,а питання стоїть в закритті шахт і головне -ХТО їх буде закривати. не вірте нікому. всі хочуть зайти щоб закривати шахти.

Михайло
10 місяців 12 днів тому

Закрити шахти простіше всього-тому багатьом здається,що якщо держава “на нас положе” то так воно і станеться.Однак на сьогодні є дефіцит вугілля в країні і при нормальному підході до справи можна ще нормально працювати-потрібен лише “поштовх” у вигляді інвестицій .При сьогоднішній ціні(без ПДВ) у 2460 грн./тонну шахті цілком під силу працювати з прибутками.Головне питання-щоб катастрофічно не відставала проходка (якій в першу чергу потрібен новий ГПК),ну а з штатним розписом нехай займаються економісти… ну тільки щоб не по книжках-нормах 50-60-х. років минулого століття, а то ГРОЗи усіх не оброблять…..

Гість
10 місяців 11 днів тому

Питання стоїть зберегти підприємство та робочі місця. А піар це для політиків місцевих і не зовсім. Зараз не до політики.

wpDiscuz