макарр

Незалежники Макарчука дали брифінг у Верховній Раді

24 1241

Представники профспілки гірників “Незалежна” з Нововолинська виступили на брифінгу у Верховній Раді.

За участі нардепа Павла Кишкаря про актуальний стан справ на “Волиньвугіллі” розповіли Віктор Порплиця, Богдан Макарчук, Руслан Соловйов та Михайло Боруцький.

Профспілчани доповіли і про розкрадання майна на підприємстві, і про неефективну діяльність нинішнього керівника Олександра Зоріна, і про численні порушення, і про чималу заборгованість з виплати зарплат шахтарям.

 

Нововолинцям тут сподобалось 🙂

Зліва направо: Соловйов, Боруцький, Кишкар, Макарчук, Валентин Кисельов, Порплиця

 

Біля державного прапора:

 

А тепер ВІДЕО!

 

 

 

Джерело: http://profspilka.in.ua

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

24 Коментар "Незалежники Макарчука дали брифінг у Верховній Раді"

повідомляти

Гість
7 місяців 14 днів тому

Зоріна на нари. Довів ДП Волиньвугілля до крітичного стану, шахтарів до відчаю.

роз
7 місяців 14 днів тому

Які нари ? У “зоріних” Махомеджанов на підхваті. Тільки піде душок криміналу на “зоріних” відразу ж організується перекриття трас або голгдовка під землею…..

Шахтар
7 місяців 14 днів тому

Треба всім шахтарям об’єднатися навколо проблем Волиньвугілля та довести свою позицію так щоб її сприйняли керівники Держави.В іншому випадку Зорін все дорозкраде а Мінтопенерго закриє наші копальні.

роз
7 місяців 14 днів тому

якщо й обєднуватися – то тільки навколо Макарчука.

Гість
7 місяців 14 днів тому

Давай Бодя не скидуй оберти. Шахтарі на тебе дуже сподіваються.

Пилипчик
7 місяців 14 днів тому

Свободу та можливості треба виборювати. Ситуація на копальнях склалася критична. Треба їхати на Київ під Кабмін.

Гість
7 місяців 14 днів тому

Скільки можна терпіти таке знущання над шахтарям. Умови праці незадовільні, зарплати нема і не буде,вугілля з шахт поїхало на ліво напевно всі побачили. Якщо сами себе не відстоїм , гаплик буде шахтам і шахтарям. Єднаймося..

Гість
7 місяців 14 днів тому

Богдану Макарчуку треба робити загальні збори шахтарів Волині, організовувати поїздку до Києва. Інакше нам всім торба.

Фандорін
7 місяців 14 днів тому
Знову проплачені козачки появились. А Макарчук навіть два слова до купи зв’язати не може, все з листочка читає. Їм по барабану шахтарські проблеми лиш би Кисельов став генеральним, тоді вони будуть на коні. А ви запитайте в Порплиці хто з юристів погоджував скандальні накази про премії, як він був начальником юридичного відділу. А чи не Кишкар кришує Діму2, який погрожує Мухомеджанову? Працювати треба, а не бунти профспілкам піднімати. При виконанні плану на 16 %, яка може бути зарплата? Всім необхідним ті шахтарі забезпечені, а працювати не хочуть. І розкрадають до речі ті самі зубки і облалнання самі шахтарі на шахтах,… Читати далі »
Гість
7 місяців 14 днів тому

Фандорін- Зорін? Тільки і залишилося поливати брудом шахтарів Волині. Може додому вже пора.

Ростік
7 місяців 14 днів тому

Треба поставити Німого директором 9-ї, а на Бужанку Онуопрієнка, то може тоді будуть план давати.

Гість
7 місяців 14 днів тому

На планові показники вийшли при Кисельову. І шахтарі працювали, і зарплату їм платили своєчасно. А зараз Зорін розумний, а шахтарі працювати не вміють та не хочуть, ще й всі зубки покрали. То треба всіх шахтарів звільнити, залишити Зоріна з конторою – тоді буде план з видобутку 100%!!!!!!!!!

Михайло
7 місяців 13 днів тому
Для тих,хто не орієнтується в ситуації: шахтарі “Бужанської” (добувна дільниця) працюють настільки, наскільки дозволяють геологічні умови- і їх вини у тому, що Зорін і Ко зарядили лаву 444-“Спутником”,- НЕМА. Ця лава вже “схавала” цілий комплекс, але ж “ребята решили рискнуть…” і цей ризик себе не виправдав. Люди мучаться, щодень ризикуючи своїм життям і здоров’ям, а бажаного видобутку нема, бо по лаві постійні вивали (геологічні порушенння). Натомість підготовчих робіт по новій 455 лаві не проведено – і тут нам готують нову аферу, яка цілковито поховає як саму лаву, так і шахту. “Ребята решили, что они боги и будут разрабатывать лавчонку ПРЯМИМ… Читати далі »
шанувальник
7 місяців 12 днів тому

черговий піар.невже ви не бачите – всі рвуться до влади.питання вже не стоїть – будуть шахти працювати чи ні ,а питання стоїть в закритті шахт і головне -ХТО їх буде закривати. не вірте нікому. всі хочуть зайти щоб закривати шахти.

Михайло
7 місяців 12 днів тому

Закрити шахти простіше всього-тому багатьом здається,що якщо держава “на нас положе” то так воно і станеться.Однак на сьогодні є дефіцит вугілля в країні і при нормальному підході до справи можна ще нормально працювати-потрібен лише “поштовх” у вигляді інвестицій .При сьогоднішній ціні(без ПДВ) у 2460 грн./тонну шахті цілком під силу працювати з прибутками.Головне питання-щоб катастрофічно не відставала проходка (якій в першу чергу потрібен новий ГПК),ну а з штатним розписом нехай займаються економісти… ну тільки щоб не по книжках-нормах 50-60-х. років минулого століття, а то ГРОЗи усіх не оброблять…..

Гість
7 місяців 10 днів тому

Питання стоїть зберегти підприємство та робочі місця. А піар це для політиків місцевих і не зовсім. Зараз не до політики.

wpDiscuz