малишш

Ніхто, крім нас. Тато зрікся хворого малюка, а треба знову робити операцію

17 4783

Зараз у реанімації Волинського неонатального центру лежить півторамісячний Іванко. Діагноз важкий, і малий завис був між життям і…

Але руки в лікарів золоті, надія є.

Потрібні кошти на вже третю операцію.

 

Бравий тато з 14-ї бригади уже не хоче брати на себе тягар порятунку малого. Мама приїхала на Волинь із Луганщини, тут у неї тепер нікого, крім сина і лікарняних стін.

М и з вами трохи підсобили Вікторії й Іванкові, зібравши близько 10 тисяч гривень. Віка вам усім дуже вдячна. Але благає не залишати малого напризволяще.

Пише у відчаї:

“Люди милі! Прошу вашої допомоги!!! Нас за тиждень мали виписувати з лікарні, але сину Івану стало зле,  мають робити ту саму операцію. Знову мого синочка перевели в реанімацію. Хто може, допоможіть!!!!! Дякую вам за допомогу!!!!”

Ніхто, крім нас. РАДАР просить усіх поширити цю новину і переказати на порятунок малого хто скільки може.

Віко, тримайтесь! Іванку, живи!

Картка Приватбанку:

5168742607410424

Отримувач: Решетняк Вікторія Аркадіївна.

 

У ТЕМУ:

Життя малюка залежить від нас. Терміновий збір коштів на порятунок!

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

17 Коментар "Ніхто, крім нас. Тато зрікся хворого малюка, а треба знову робити операцію"

повідомляти

Валік
8 місяців 1 день тому

Мама дитини правильно робить кругом стукає! Як кажуть стукайте і відкриють або кажуть іще так: Якщо виходу немає бийтеся в стенку і нехай стена стане вам дверима. В свій час у мене в житі була така мить ну все виходу немає і не може бути кінець. Але ця порада про бийтеся в стіну і нехай стіна буде вам дверима мені помогла. Звертаюся до матері хворої дитини шукайте і вірте в надію. Батько гад якщо в тяжкий час не підтримує свою сімю.!

Друг
8 місяців 15 годин тому

Тато нікого не зрікся! Тата відправили на Схід!!!! Захищати нас і вами!!! Є різниця між цими двома речами????
Для чого писати таку інформацію?!??!🤤😲😲😲

editor
8 місяців 15 годин тому

Будемо дуже раді помилитися. Просто щасливі будемо.

Вікторія
8 місяців 10 годин тому

Якщо ви друг! Запитаєте його, чому батько не записав сина і досі на себе? Чому продав коляску сина? Чому не поцікавився на сьогоднішній день яке самопочуття у дитини? А найпростіше запитайте його на сьогоднішній день яка вага дитини, які лікі йому дають? Вам говорить одне а мені інше. Бог йому суддя, такому батькові!!!!

небайдужа
8 місяців 9 годин тому

Тримайтеся,Вікторія,а малечі найшвидшого одужання!Бог суддя такому татові((((

Гість
8 місяців 14 годин тому

Хіба власна маленька беззащітна дитина не важніша за схід, захід і кучу кутків на землі?

Гість
8 місяців 12 годин тому

Тато просто не допомагає не фінансово не морально. Ви перше розберіться в ситуації а тоді пишіть. На схід примусово не їдуть а тим більше коли в сім’ї така ситуація. А якщо і поїхав то чим він думав коли залишив дружину (з Луганської обл) саму в лікарні з дитиною без грошей. Хто має найбільше допомогти як не він.?

Валік
8 місяців 10 годин тому

Класна отмазка. Во! Та якби не дай Боже в моєї дитини сталася така біда а я був би космонавтом. Яби роботу, все нахрен кинув і навіть космічний корабель без дозволу посадивби і летівби до своєї дитини.

Валік
8 місяців 15 годин тому

В мене в голові зараз промайнула шальная ідея а якщо комусь наприклад з громадських активістів узяти опломбовану скриньку і піти збирати гроші на лікування крошки спочатку пройтися всіма кабінетами нашого воєнкомата далі міськрадою далі совбезом, іншими державними організаціями. Податкова, прокуратура, Суд, поліція, паспортний стіл і інші організації. Дитина вмирає потрібно швидко всіх на ноги підняти та що на ноги землю перевернути але гроші найти.

editor
8 місяців 12 годин тому

Валік, ніхто, крім вас.

Валік
8 місяців 14 годин тому

Шановні підприємці може ви поможете а! Зробіть акцію 50 копійок з кожного чека хай піде на порятунок дитини. Ті 50 копійок з кожного чека вам і не замітно буде а дитинку спасти лікарі зможуть. Ей ви там на горі Рідний Край, Вопак, Єва, Ваттстонс, Простор, поможіть дитині і вам реклама буде.

Валік
8 місяців 10 годин тому

У нововолинську існує спілка воїнів АТО. Хлопці давайте якось зоорганізуйтеся і поможіть дитині. До речі читав я колись що ваше фінансуваня (спілки) йде від Сапожнікова напряму! Підіть до нього попросіть допомогти дитині. Сапожніков родом зі сходу отже повинний допомогти матері хворої дитини.

анти чобіт
8 місяців 7 годин тому

там копійки ідуть

Валік
8 місяців 6 годин тому

Знаю. Того й написав ІСНУЄ.

Валік
8 місяців 9 годин тому

Люди залиште будь ласка в коментарях номер тата дитини. Я хочу з ним познайомитися, поспілкуватися. Ім’я чи прізвища чи позивних не лишайте бо не можна. От номер мобільного залиште. Я аж горю бажанням до тата дитини подзвонити.

Вікторія
7 місяців 28 днів тому

Добрий день! Зателефонуйте мені на цей номер —0689040591

editor
7 місяців 27 днів тому

Віка Решетняк просить усіх хороших людей помолитися зараз за її синочка. Малого Іванка щойно повезли на третю операцію.
Лежить у реанімації в Луцьку, йому півтора місяця.
Господи, дай Іванкові одужати, дай лікарям зробити все як слід.

wpDiscuz