малишш

Ніхто, крім нас. Тато зрікся хворого малюка, а треба знову робити операцію

17 4663

Зараз у реанімації Волинського неонатального центру лежить півторамісячний Іванко. Діагноз важкий, і малий завис був між життям і…

Але руки в лікарів золоті, надія є.

Потрібні кошти на вже третю операцію.

 

Бравий тато з 14-ї бригади уже не хоче брати на себе тягар порятунку малого. Мама приїхала на Волинь із Луганщини, тут у неї тепер нікого, крім сина і лікарняних стін.

М и з вами трохи підсобили Вікторії й Іванкові, зібравши близько 10 тисяч гривень. Віка вам усім дуже вдячна. Але благає не залишати малого напризволяще.

Пише у відчаї:

“Люди милі! Прошу вашої допомоги!!! Нас за тиждень мали виписувати з лікарні, але сину Івану стало зле,  мають робити ту саму операцію. Знову мого синочка перевели в реанімацію. Хто може, допоможіть!!!!! Дякую вам за допомогу!!!!”

Ніхто, крім нас. РАДАР просить усіх поширити цю новину і переказати на порятунок малого хто скільки може.

Віко, тримайтесь! Іванку, живи!

Картка Приватбанку:

5168742607410424

Отримувач: Решетняк Вікторія Аркадіївна.

 

У ТЕМУ:

Життя малюка залежить від нас. Терміновий збір коштів на порятунок!

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

17 Коментар "Ніхто, крім нас. Тато зрікся хворого малюка, а треба знову робити операцію"

повідомляти

Валік
29 днів 19 годин тому

Мама дитини правильно робить кругом стукає! Як кажуть стукайте і відкриють або кажуть іще так: Якщо виходу немає бийтеся в стенку і нехай стена стане вам дверима. В свій час у мене в житі була така мить ну все виходу немає і не може бути кінець. Але ця порада про бийтеся в стіну і нехай стіна буде вам дверима мені помогла. Звертаюся до матері хворої дитини шукайте і вірте в надію. Батько гад якщо в тяжкий час не підтримує свою сімю.!

Друг
29 днів 6 годин тому

Тато нікого не зрікся! Тата відправили на Схід!!!! Захищати нас і вами!!! Є різниця між цими двома речами????
Для чого писати таку інформацію?!??!🤤😲😲😲

Гість
29 днів 5 годин тому

Хіба власна маленька беззащітна дитина не важніша за схід, захід і кучу кутків на землі?

Гість
29 днів 3 годин тому

Тато просто не допомагає не фінансово не морально. Ви перше розберіться в ситуації а тоді пишіть. На схід примусово не їдуть а тим більше коли в сім’ї така ситуація. А якщо і поїхав то чим він думав коли залишив дружину (з Луганської обл) саму в лікарні з дитиною без грошей. Хто має найбільше допомогти як не він.?

Валік
29 днів 1 година тому

Класна отмазка. Во! Та якби не дай Боже в моєї дитини сталася така біда а я був би космонавтом. Яби роботу, все нахрен кинув і навіть космічний корабель без дозволу посадивби і летівби до своєї дитини.

Валік
29 днів 6 годин тому

В мене в голові зараз промайнула шальная ідея а якщо комусь наприклад з громадських активістів узяти опломбовану скриньку і піти збирати гроші на лікування крошки спочатку пройтися всіма кабінетами нашого воєнкомата далі міськрадою далі совбезом, іншими державними організаціями. Податкова, прокуратура, Суд, поліція, паспортний стіл і інші організації. Дитина вмирає потрібно швидко всіх на ноги підняти та що на ноги землю перевернути але гроші найти.

Валік
29 днів 5 годин тому

Шановні підприємці може ви поможете а! Зробіть акцію 50 копійок з кожного чека хай піде на порятунок дитини. Ті 50 копійок з кожного чека вам і не замітно буде а дитинку спасти лікарі зможуть. Ей ви там на горі Рідний Край, Вопак, Єва, Ваттстонс, Простор, поможіть дитині і вам реклама буде.

Валік
29 днів 1 година тому

У нововолинську існує спілка воїнів АТО. Хлопці давайте якось зоорганізуйтеся і поможіть дитині. До речі читав я колись що ваше фінансуваня (спілки) йде від Сапожнікова напряму! Підіть до нього попросіть допомогти дитині. Сапожніков родом зі сходу отже повинний допомогти матері хворої дитини.

анти чобіт
28 днів 22 годин тому

там копійки ідуть

Валік
28 днів 21 годин тому

Знаю. Того й написав ІСНУЄ.

Валік
29 днів 58 хвилин тому

Люди залиште будь ласка в коментарях номер тата дитини. Я хочу з ним познайомитися, поспілкуватися. Ім’я чи прізвища чи позивних не лишайте бо не можна. От номер мобільного залиште. Я аж горю бажанням до тата дитини подзвонити.

Вікторія
26 днів 38 хвилин тому

Добрий день! Зателефонуйте мені на цей номер —0689040591

wpDiscuz