poroh-novki0-2

У “Трьох бобрах плюс” нововолинський Блок Порошенка почав агітацію із розпивання спиртних напоїв?

35 2617

Доки на центральних телеканалах кандидати у Президенти України міряються глибиною відер із брудом, у Нововолинську жителі жаліються на місцевих штабістів БПП. Мова йде про офіс пропрезидентської партії, що, за словами очевидців, нині знаходиться у готелі “Три бобри плюс”.

Воно ніби й нічого нового, адже локальні партійні осередки наповнюють різні люди, а декотрі мають на меті одне – заробити на передвиборчих гонках за будь-яку ціну.

Проте пікантності ситуації додає той факт, що у тому ж напівпідвальному приміщенні розташовані спортивні секції. Їх відвідують сотні нововолинців. А помітили непристойну поведінку деяких політиків-початківців зовсім юні дітки.

Під час тренувань вони користуються загальною вбиральнею, яка чомусь на поверсі лише одна. Усе було б нічого, якби віднедавна у туалеті не почали з’являтися специфічні сліди агітації.

poroshenko-nov-1

 

– Із цих дверей (вказує на офіс) виходить якийсь мужчина в окулярах і несе до загальної вбиральні порожні пляшки, – розповідає Андрій, батько одної із юних спортсменок.

– Тоді моя донька йде до туалету і каже, що там смітник повний і умивальник забитий, хоча годину тому був порядок. Я йду туди і справді – жахіття. Сфотографував. В двері офісу постукали, а там уже нікого нема. Відчули неладне мабуть.

Ну, я розумію, що на тверезу голову агітувати за Порошенка не можна, але ж це не привід, аби загадити туалет, яким користуються десятки дітей щодня. Ми здаємо дітей на спортивні гуртки, щоб навчити їх здорового способу життя, а не для того, щоб в туалеті вони знаходили пляшки з-під вина.

Що буде далі? Поряд відкриється офіс Ляшка і будуть контрацептиви у туалеті валятися?

poroh-02

 

Орендарі спортивних секцій про своє сусідство з партійним офісом діляться неохоче. Кажуть лишень, що шанувальники президентської політики тут з’явилися нещодавно.

Чи знає про проблему власник “Трьох бобрів” підприємець Пилипчук, на разі, теж невідомо.

РАДАР сподівається, що партійні боси проведуть інструктаж з керівниками штабів і навчать їх достойної поведінки, принаймні перед юним поколінням.

Головне, друзі, пам’ятаймо, що вибори починаються і закінчуються, а у нашому місті нам разом жити і робити його кращим.

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

35 Коментар "У “Трьох бобрах плюс” нововолинський Блок Порошенка почав агітацію із розпивання спиртних напоїв?"

повідомляти

Жорік
2 місяців 25 днів тому

я думаю шо такі вєщі має рішати власник приміщення. вигнати їх з того офісу і хай собі шукають друге місце. позоріщє. діти на спорт ходять а ці ********* який приклад подають?

Фея
2 місяців 25 днів тому

Власник приміщення саме і вирішив для себе це питання – для нього важливіше заробити гроші на виборах і здати приміщення в оренду платіжеспроможним орендарям(( Постулат “гроші не пахнуть” ніхто не відміняв. Але мені взагалі цікаво чому нові політики такі безцеремонні і не викидають сміття деінде, могли б взагалі культурно те сміття до сміттєвих баків виносити, руки і ноги б не повихитувались

Тролик
2 місяців 25 днів тому

“Три Бобри+” співласник Чобітник. Чобітник також балотувався від БПП на минулих виборах. То що ви від них хочете?

Слово правди
2 місяців 25 днів тому

Там не тільки Солідарність, шановні! По сусідству постійно проводяться зібрання якоїсь фірми, повязаної з мережевим маркетингом, а в них там постійні святкування. Тому перед тим як звинувачувати когось, достовірно розберіться у кількості орендаторів в тому приміщенні, які теж користуються тією самою вбиральнею, а не чипляйтеся за тих, які єдині розмістили табличку з назвою органзації! А фото брудного умивальника вказує на якість роботи прибиральниць та орендодавця, а не тих організацій які винаймають там приміщення.

Два слова правди
2 місяців 25 днів тому

Ага. БПП ніпрічьом. Це або сусіди винуваті, або папєрєднікі. Працюєте за старим добрим сценарієм від Пороха? Чому ж так глибоко офіс заникали? Це ж у вас Сапог цілий вождь порохоботівський! Мали б на центральній площі офіс мати з великим банером метрів так 10 на 10. Чого залізли аж у підвал? Никаєтеся? Відчуваєте, що недовго при владі лишилося, да?

Валя
2 місяців 25 днів тому

Це жах! Шановні батьки, чому ж ви мовчите? Зніміть то всьо діло на камеру і залийте на Ютуб! Повірте, почують аж у Києві. Офіс закриється наступного дня.

Громадянин
2 місяців 25 днів тому

Шановна Валя. Перш ніж жахатися розберіться.

Qwerty
2 місяців 25 днів тому

Абревiатуру БПП – люди тепер розумiють, як передвиборче гасло “Без Петра Порошенка!”

Фея
2 місяців 25 днів тому

Qwerty і всі інші
Я ще не вирішила за кого голосувати, але хтось впевнений у тому, що на посаді президента має бути якийсь певний кандидат і він зі своїми обов’язками впорається і дотримається передвиборчих обіцянок?? Хтось дасть виборцям такі гарантії? Чи це вже почалося обливання брудом? Тоді чекаю порції помиїв на адресу всіх інших кандидатів
Прошу не забувати шановних дописувачів і виборців, що проросійські сили і москва не сплять і втручаються у виборчий процес і багато кандидатур їх просто не влаштовують, як і те, що лобіюючи власні інтереси, режим Путіна має кандидатів, які влаштовують Москву
Обливання брудом стартувало, я бачу

Громадянин України
2 місяців 20 днів тому

100%

Солідарність
2 місяців 25 днів тому

Велике прохання батька Андрія завітати до нас і вказати на цю людину котру він бачив з пляшкою, для того щоб, виявити винного та провести внутрішнє розслідування.

Читач
2 місяців 25 днів тому

Все б нічого, але зробіть фото смітника який у вбиральні опісля завершення тренувань. Всі порядні люди, але чому поводяться не зовсім етично. І чому пуста пляшка з під шампанського спонукала написати таку хорошу статтю, не провівши розслідування. видно, що нічого цікавого в міісті немає, крім того як лобіювати свого політичного прихильика, допомагаючи поливати нашого президента та його політичну силу.

Громадянин України
2 місяців 20 днів тому

100%

Совість
2 місяців 25 днів тому

Пропоную викликати поліцію та скласти протокол про правопорушення. І попросити провести експертизу пляшки на наявність відбитків пальців. І тоді всі дізнаються правду.

Громадянин України
2 місяців 20 днів тому

а ще можна викликати Шерлока Холмса.місіс.Марпл. нема проблем в місті

Спорт
2 місяців 25 днів тому

Приміщення комплексу не є дитячою спортивною школою. Тому вважаю, це особиста справа кожного орендаря, чим йому займатися. А ось порпатися у смітниках це якось не гарно))). Та й пляшку викинули у смітник!!!

РАДАР
2 місяців 25 днів тому

Коментатору під одним і тим же ніком Фея(не та, коментар якої уже розміщено)-Спорт-Читач-Совість-Солідарність-Правда: Ваші глузування опубліковані не будуть. Маєте що сказати офіційно – вперед! Тільки не треба байок про агентів Кремля і подібних тригерів, які уже не спрацьовують. Ви справді взяли курс у кампанії на протиставленні кандидатур агентурам спецслужб? Ви може про успішні бізнеси Президента закордоном забули? Ви хоч самі за нього голосували, чи так – грошики відробляєте? Словом, маєте свої підручні ЗМІ – валіть туди з проплаченою агітацією і недолугими звинуваченнями. Тут ані вам, ані комусь іншому нічого не винні.

Фея
2 місяців 25 днів тому

Думаю, що наш мер пристосуєтся не тільки до нинішнього президента, а і до будь-якого наступного – він не гордий і без особливих принципів, раз був у “Регіонах”. Роблю висновок НАРОДУ ТРЕБА ГНАТИ ЦЬОГО МЕРА! То коли буде ще один Майдан? Коли збираємось на постання?

Олександр
2 місяців 21 днів тому

Правильно, дуже багато “князьків” та іншої шушери до пропрезидентської партії примазались. В них “підгорає”, не хочуть чесно жити-от і підставляють на кожному кроці президента! А він молодець-йде як самовисуванець. Зрозумів, що тільки на нормальних громадян може надіятись. Я за Порошенка!

Громадянин України
2 місяців 20 днів тому

100%

Фея
2 місяців 25 днів тому

Я взагалі справжня “Фея” і маю чітке пояснення до походження свого ніка. Я також все життя вважаю, що нікому нічого не винна, окрім самої себе)) Успіхів Радару)

Фея
2 місяців 20 днів тому

Я вирішила – я за Порошенка з багатьох причин. І одна із причин – тримання Томосу для України. Це ще один надзвичайно важливий крок у становленні незалежності України від впливу і посягань Кремля. СЛАВА УКРАЇНІ!

Думка
2 місяців 25 днів тому

Це грандіозна новина для Нововолинська пляшка з під шампанського змусила автора написати статтю. Інші болючі питання міста, як рукою змело. Напевно це зроблено для того, щоб відволікти увагу жителів від питань наркоманії та бандитизму.

Наталя
2 місяців 25 днів тому

Там туалети не працюю ь нормально давним давно, умивальник забиті волоссям жінок, які після занять там сушать волосся. А крайніх знайшли людей, які працюю ь в тому офісі. Оце і є українська натура. А чому ж той тато сам не поцікавився і не поспілкуватися з людьми, які працюють в тому офісі?

Громадянин
2 місяців 25 днів тому

Дивний тато. Якщо це помітив, чому не зробив зауваження. Звинувачувати людей на сайті сміливості достатньо, а підійти та сказати прямо у вічі духу мало. Чи можливо “татусь” замовлений.

Офіційно
2 місяців 25 днів тому

У нас свобода слова, писав різними постами, щоб розділити думки. Гадаю модератор боїться публікувати правду. Велике прохання автора фото відвідати офіс, для виясненнення обставин. Якщо пости не будуть булікуватись. то вважаю за необхідність повідомити поліцію про зведення наклепу на організацію та людей.
Не бачу проблеми у пляшці, по смітниках таких багато. Чому зауваження не зробили людині котра йшла з пустою пляшкою.
Чому не даєте висловитися. Офіс орендували мабуть там де получалось. Я знаю де решта офісів так вони заховані, що не знайдеш.

Катруся
2 місяців 25 днів тому

Прибиральниця НЕ САНТЕХНІК!!! А умивальник, якщо ви УВАЖНО подивитесь, брудний став внаслідок того, що хтось туди виливав щось, що не дуже схоже на звичайну воду (судячи з фото, це була кава, а можливо не тільки). Можна ж, напевно, трохи напружити свої ручки-ніжки і донести і вилити то в унітаз, щоб не створювати дискомфорт іншим. Хіба я не права???

Гість
2 місяців 25 днів тому

Що там той провокатор пише, покажіть посміємось.

ХвоХ
2 місяців 25 днів тому

Пропрацювавши у цьому закладі 5 років, я нічому недивуюсь. Коли ще був бар-більярд – там можна було найти дуже багато артефактів в тих туалетах, а тут пляшка з під вина- КАРАУЛ!!!!!! (в мене є фото що у тих туалетах робилось 2011-16) Туди ходять всі кому попало. ОБРАЗИ ВИДАЛЕНО!А на рахунок раковини, то вона вже мабуть років 6-8 так працює ( вода стоїть завжди)

Слово правди
2 місяців 25 днів тому

Вчора, 25.01.2019р., в приміщенні “Бобри Плюс”, конференс зал № 22, що поряд громадської організації Солідарність, проходило зібрання компанії Prima Flora яка на кінці зібрань організовує швецький стіл де пригощяють шампанським.
Як повідомив нам Сергій, який і являється тренерем тієї групи діток, ніякого батька на імя Андрій він не знає, хоча знає всіх…
Тому шановні читачі цього сайту робіть висновки самі!

Лондон
2 місяців 24 днів тому

Тому що має бути партійна дисципліна, шановні.

Шпрот
2 місяців 21 днів тому

Там купа офісів, які організаціям здають в оренду, заходив учора і на минулому тижні по разу, на рецепшені абсолютно нікого)) нікого не захищаю, але висновок робіть самі

Валік
2 місяців 24 днів тому

Анекдот в тему.Трудная работа у Петра Порошенко. Куда ни глянь – все воруют! А посадить некого – все свои!

Василь
2 місяців 24 днів тому

Святкують перемогу лідера. Не зарано ?

Громадянин України
2 місяців 20 днів тому

вам залишаеться тількі кожен раз кричати ЗРАДА

wpDiscuz