судапп

Новий удар по шахтарях. Рішення апеляційного суду

29 2605

Важлива інформація для колишніх і теперішніх працівників нововолинських шахт,  яким не зараховано страховий стаж через так звану несплату податків.

28 березня на сайті Львівського апеляційного адміністративного суду розміщено постанову по апеляційній скарзі, яку подав Нововолинський міський центр зайнятості на постанову Нововолинського міського суду

Це справжній удар по шахтарях!

Торік один із колишніх працівників ДП “Шахта №1 “Нововолинська” подав позов до Нововолинського міського суду на Нововолинський міський центр зайнятості, бо допомогу з безробіття йому виплачували не у повному обсязі (виплачували мінімальну – 544 грн).

У Центрі зайнятості шахтарю пояснювали, що за останній рік страховий стаж не зарахований через несплату ЄСВ (потрібно хоча б 6 місяців). Насправді податки підприємство сплатило, але зробило це невчасно, тож було накладено штраф і далі нараховувалася пеня.

Нововолинський міський суд задовольнив цей позов шахтаря. Зобов’язав міський Центр зайнятості зарахувати страховий стаж і виплатити допомогу з безробіття в повному обсязі.

Постанова тут:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/71175042

У січні Центр зайнятості подав апеляційну скаргу на це рішення. 20 березня 2018 р. Львівський апеляційний адмінсуд розглянув справу і повністю задовольнив апеляцію – скасував постанову Нововолинського міського суду.

 

 

Які наслідки для волинських шахтарів?

Гірники, які будуть звільнені через закриття підприємства (зараз це ДП “Шахта №1 “Нововолинська”), залишаються БЕЗ соціального захисту.

А найгірше, що страховий стаж не зараховується. І коли ви будете оформляти пенсію, при достатній кількості підземного стажу вам не вистачить страхового… і вам доведеться ще трохи попрацювати на іншому підприємстві.

На ДП “Шахта №1 “Нововолинська” 1 червня 2018 вже буде ТРИ РОКИ як не зараховують страховий стаж, хоча підприємство повністю державне, вчасно виплачує зарплату і сплачує податки!

Ще недавно шахтарям через суд зараховували страховий стаж на пенсію. Але як тепер чинитиме міський суд?

Водночас відділення Пенсійного фонду легко виграє апеляцію в ЛААСУ.

Хотілося б почути думку профспілок. Та й народний депутат у нас є. Хоча його думку я чув.

Олександр ПРИТУЛА, Нововолинськ

УВАГА!

Постанова Львівського апеляційного адмінсуду тут:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/72898055

Постанова Нововолинського суду тут:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/71175042

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

29 Коментар "Новий удар по шахтарях. Рішення апеляційного суду"

повідомляти

АНАТОЛЬ_
4 місяців 22 днів тому

Ось тут, та й втрутитися б місцевій владі. Вона на це має повне право. І в “ЗУ Про місцеве самоврядування” є відповідні пункти про її повноваження із цього приводу… Сьогодні, о 15-00 у сесійній залі звітує міський голова В.Сапожніков про свою роботу у 2017 році. Прийдіть вуглекопи, і задайте йому питання стосовно вашого страхового стажу і соціальних виплат. Ви ж не раби – а люди! Хай відповість той, якого ви обирали 20 років підряд.

Вероніка Гурська
4 місяців 22 днів тому

нема слів, три роки вилітають !!!!!!!!!!!!!!!!!

Олександр
4 місяців 21 днів тому

П. Вероніка, у Вас є новий директор, є незалежна профспілка, керівник якої добре знає про цю проблему. Задайте їм питання про ці три роки. Зараз ви колектив у 200 чоловік, а коли шахту закриють, то Ви залишитесь з цією проблемою одні. Ніхто Вас тоді слухати не буде. До речі, хто знає скільки не зараховано стажу на “бужанці” і “дев’ятій”?

шанувальник
4 місяців 22 днів тому

на місці профспілок – брати гузя , не забути про себе ,і підпалити всіх біля міськради на знак протесту.щоб не було це переживання за шахтарів на словах , а хай буде на конкретних справах . солярку не беріть – погано загоряється.

wpDiscuz