Ну, нарешті! Латають аварійну яму в центрі Новіка

7 1000

Це сталося. Не минуло і чотирьох  місяців від критичної публікації РАДАРА…

Не минуло й року, відколи ця ямина посеред дороги в самому центрі Нововолинська утворилася… 

Не минало дня, щоб водії та перехожі не матюкали міську владу і шляховиків за таке нехлюйство.

 

І от нарешті! 

Учора під супермаркетом “Вопак” почали латати лихозвісну яму.

Нагнали техніки.

 

 

Роботи тривають і сьогодні.

 

 

Фото – Артур

ПОЧАТОК ТУТ:

Обережно: під “Вопаком” аварійна яма!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

7
Коментуймо!

3000
3 Коментарі теми
4 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
5 Автор коментаря
Анатоль_ БІДЗЮРА

Це вже вкотре? Простоїть літо, а навесні знову – наші гроші на вітер, за холодний чи б\в асфальт! Кажете, вони не ваші? Глибоко помиляєтеся. Всі платять податки. Навіть каліки, навіть пенсіонери, навіть “їхні величності” чи “світлості” міський голова зі своїми заступниками…
Всі хто ще живе. Тільки покійники вже нічого не платять.
А що це там, на кучугурі – порода шматками? Воістину, у “зоні сапогізму” з’явилася ще й філія “коптюківщини”, якщо я не помиляюсь.

Wagonwheel

Ви Анатолій, регулярно робите репортажі про яму на повороті на вул. Нововолинську біля олійно-жирового і тепер АТБ. За моїми спостереженнями, там знову мабуть вже можна робити продовження репортажу.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Так. Там те, що “довго стоїть” (за висловом заст. міського голови В. Рожелюка після ремонту за шведською технологією) не стояло. :)))

Мама

Ото господар,навіть не може в самому центрі міста покласти якісний асфальт!!!а ще наганяє на Саганюка!

Олександр

Коли в Володимирі погано поклали асфальт-люди вийшли на вулицю! Заставили владу зняти асфальт і покласти якісно! У нас таке уявляєте?

Анатоль_ БІДЗЮРА

У нас, в Нововолинську, такого бути не може в принципі. Ще коли мої друзі – першорухівці, що нічого й ніколи не боялись, були здоровіші та молодші – тоді й місцева влада не крала так нахабно й у відкриту. Тепер нас зі 350 залишилось 35. Та й ті вже здоров’я не мають… Проте, й нині, по мірі можливості та по фізичному нашому стану ми не сидимо склавши руки. Апелювати до молоді, щоби вийшли на якусь акцію, мітинг, віче, пікет міськради тощо, задля своїх дітей – собі дорожче. Ніхто із молодих не прийде – краще виїдуть за кордон, туди де інші –… Читати далі »

Віталій Нестерович

А щодо незрозумілих напливів?.. і якби ями немає, а іхати неможливо!!! Від міськвиконкому вниз до кафе “Молодіжне і в напрямку озера?.. Напевно найгірший кусок в місті!!! +до цього жаху лежачі поліцейські!!!