гілказ

Обережно: аварійна гілка! Лихо може трапитись будь-якої миті

3 1064

Нововолинці пам’ятають, як на машину поліції під час руху впало дерево.

Це трапилося через порушення комунальниками техніки безпеки. Вони на вулиці Нововолинській валили березу й ледь не завалили людей.

Увага! Частина цієї вулиці знову стала небезпечною.

 

У дворі будинку №53 дерево так розрослося, що над проїжджою та пішохідною зоною схилилась майже до землі величезна гілляка.

 

 

Навіть улітку на цю гілляку страшно дивитись, а якщо сильний вітер або сніг, то вона точно розчахнеться… і накриє чиєсь авто, що вже траплялось у цьому подвір’ї. Чи, крий Боже, впаде на людину.

РАДАР радить поліції, “швидким” і всім хорошим людям не їздити й навіть не ходити  попід цим деревом, бо до біди – один порив вітру.

І має надію, що керівництво ВУКГ (начальник – Артем Жигалюк) відреагує оперативно. Ще до Дня міста!

 

Фото – Анатолій Швед

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

3 Коментар "Обережно: аварійна гілка! Лихо може трапитись будь-якої миті"

повідомляти

Гість
10 місяців 4 днів тому

Знов ВУКГ? Вам не приходить на думку, що це дерево внутрішньоквартальна територія. Тобто цем деревом повинна зайнятись управлінська контора, бувший ЖЕК.

editor
10 місяців 4 днів тому

Ця гілка нависає над дорогою! Водіям і пішоходам, яких вона може травмувати, дооооооовго доведеться чекати, поки управлінська компанія проведе збори, укладе угоди з мешканцями на обслуговування… і лише після цього почне “займатися деревом”.
А ви в цій справі – специ, он скільки дерев повалили по сусідству – біля АТБ. І всі здорові дерева у вас виявилися сухостійними, аварійними, кривими, косими, зайвими.

Анонім
10 місяців 4 днів тому
Знову перекладають друг на друга свою роботу. ВУКГ говорить хай бувший ЖЕК займається, а ЖЕК говорить це робота ВУКГ поки люди самі цю проблему не вирішать. Толку з цих організацій “0” (нуль) вони знають як квитанції присилати і плакатися що в них заборгованість висить дуже велика. Вони не задумуються що якщо вони місто начнуть оновлювати і начнуть виконувати свою роботу як належно це асфальтне покриття нормальне, освітлення, безпека міста(більше піших патрулів) а то привикли на іномарочках розсікати і т. д. – тоді повноправним буде те що вони говорять що не платять, а можливо начнуть платити гроші тому що побачать куди… Читати далі »
wpDiscuz