IMG_6426

Обережно: бурулькопад! Дивіться не лише під ноги…

26 978

 – Звернув увагу, що комунальники лише в одному місці – найцентровішому – відгородили тротуар червоною стрічкою.

Якщо вони так захищають громадян від бурульок, то потрібно по всьому Нововолинську повісити червоні стрічки… до весни.

 

 

У центрі Нововолинська ще якийсь кран чистив дахи. А от у дворах цих-таки будинків – суцільний бурульковий жах. Місцями висять аж двометрові бурулі!

Будьте обережні, – застерігає нововолинців і гостей міста Андрій Рязанов

 

 

Фотозвіт – Андрій Рязанов

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

26 Коментар "Обережно: бурулькопад! Дивіться не лише під ноги…"

повідомляти

Eys
1 рік 3 місяців тому

Подумайте реально, сосульки ростуть при відлизі за добу, якшо комунальники будуть їх збивати, то їм тільки прийдеться те й робити, що всім бригадам збивати сосульки в місті по колу. 🙂

editor
1 рік 3 місяців тому

Подумайте реально, цей фотозвіт – застереження громадянам, невже воно зараз зайве?.. І невже краще, щоб величезна буруля впала вам на голову?..

АНАТОЛЬ_
1 рік 3 місяців тому

Вам написали у заголовку і коментарі, що оті штуки, котрі звисають із країв дахів називаються бурульками. А ви їх все ссати хочете. :))

Тролик
1 рік 3 місяців тому

А навіщо нам комунальники, щоб вдома сиділи?

Фея
1 рік 3 місяців тому

Щоб пили і закушували, і щоб свої обов’язки/ або деякі із обов’язків – на чужі голови перекладали.

Валік
1 рік 3 місяців тому

А ОСББ не кращі там теж усе запущено. Я маю на увазі борульки.

Олег
1 рік 3 місяців тому

Так які питання, підіть до голови осбб і скажіть що треба поставити в будинку ринви. І попробуйте зібрати з людей у будинку по 1000-1500грн і все ринви стоять.

Eys
1 рік 3 місяців тому

Якби комунальники нічого неробили то ви б зразу побачили різницю.

Оксана
1 рік 3 місяців тому

Вам не цікавий той факт, що якщо подібна бурулька впаду на голову – це миттєва смерть? Хто тоді буде відповідати? Особисто у суботу 17.02 бачила страшні бурульки над входом у магазин PROSTOR і кілька тих, що впали на вхідних сходах. Після цього бажання заходити в магазин геть пропало…

Олександр
1 рік 3 місяців тому

Що не кажіть і як хочете їх називайте,чи сосульками,чи бурульками,але до всього потрібно мати *клепку*. І до керування УЖКГ також. В старі часи по периметру всіх будинків були ринви і водостічні труби і ситуація була зовсім інша.І бурульки(чи то сосульки) були в основному по трубах. А потім наступила ера раціоналізаторів- економістів( замітьте-з партбілетами,а не *незалежники*)….Як казав класик-маємо,що маємо.

Гість
1 рік 3 місяців тому

Я в шоці може біля кожного мешканця поставити по одному комунальники.Я як іду то дивлюсь під ноги .

editor
1 рік 3 місяців тому

Останнє попередження. Не підписуйтесь чужим прізвищем. Ви ж не Чабан? І у вас є ще 10 ніків. Оберіть собі один, врешті-решт.

Олександр
1 рік 3 місяців тому

До *едітора* -додайте кнопочку *прикріпити*, слово і фото найкраще діють на мозочок,та й перекручувати істину важче.

editor
1 рік 3 місяців тому

ви надішліть, поставимо.

Олександр
1 рік 3 місяців тому

відіслав фотки– з ринвами і без-вул. Гагаріна.А ще простіший метод-люди підніміть голови і заставте свої *ізвіліни* шевилитись,бо як дасть по голові – знову буде винний Порошенко і *злочинна влада*.

editor
1 рік 3 місяців тому
Мешканці буд.Винниченка3-5
1 рік 3 місяців тому

Нам не треба кожному по комунальнику, ми хочемо щоб люди виконували свої обов”язки, а якщо не виходить – йдуть працювати там де буде виходити. Від людей вимагають вчасно платити за послуги, а от виконувати свої обов”язки вже як вийде.

editor
1 рік 3 місяців тому

Для “Оле”. Ми цінуємо толерантність, не терпимо хамства і зверхності. Зважте на це, якщо хочете бачити тут свої коментарі.

Антон
1 рік 3 місяців тому

Мені одне цікаво. Якщо комунальникам нема часу або не вистачає людей техніки тощо. То невже не можна розумно подумати і почати літом чіпляти ринви на дахи.. які були колись.. поставили і забули, і голова спокійна, і люди в безпеці.

Олег
1 рік 3 місяців тому

А з пару сотень мільйонів гривнів Ви на ринви дасте? Чи Ви думаете що люди платять величезні кошти за утримання будинку? При таких тарифах як зараз про ринви не йдеться, ще й держава субсидії не платить. А почнеш з людей збирати більша половина будинку по 1000грн на ринву не дасть. Чи Ви думаете що ринви за 200грн поставити можна, наш будинок взнавав, ціни просто зашкалюють.

Олександр
1 рік 3 місяців тому

Які Ви всі *шустрі * на мільйони!!!! І де Ви були, коли все знищувалось!!!?А скільки люди платять за утримання будинку я *не думаю*,а знаю-квартира,55м”-111грн 30коп!Так от-проста задачка для Вас,людиния,яка оперує мільйонами-скільки грошей можна вкрасти з одного будинку,нічого не роблячи і списуючи на *поточний ремонт*,*прибирання* і т.д.?

Людмила Зіменко
1 рік 3 місяців тому

Видами послуг ЖКУ і розцінками можна поцікавитись у Вашій житлово-комунальні конторі. На Вашу вимогу вони повинні надати таку інформацію.

Олександр
1 рік 3 місяців тому
Це ви мене *вчите* де і чим цікавитись? Але ж я не звертався за допомогою *просвітити*мене….але,якщо так,то і я Вам розповім–довелось проживати за кордоном і сплачувати кошти за обслуговування будинку.На початку нового календарного року отримав детальний звіт про витрачені кошти і пророблену роботу. Почуйте суть того,що я писав,чи пишу. Я хочу мати звіт за сплачені мною 111 гривень в місяць!!! Замітьте – я іду і плачу,а не ЖЕК приходить до мене за грошима. Чи, можливо, цих грошей не достатньо на конверт і папірчик? І інше. Якщо будинок знятий з балансу ЖЕКу,а гроші платяться – як це назвати? Мабуть досить, бо… Читати далі »
Людмила Зіменко
1 рік 3 місяців тому

Я Вас ні вчити, ні ображати наміру не мала. Ви ж не казали, що будинок знятий з балансу ЖКГ. А “як це назвати”, як Ви пишете – нехай хтось інший Вам дасть відповідь.

Олександр
1 рік 3 місяців тому

А я не з *образливих* і навіть не думав,що Ви цього хотіли. Мене ображає тільки одне-зневага наших *чиновників* до людей ,на гроші яких вони живуть. І для мене немає різниці-чи це працівник ЖЕКу чи *мерії*,особливо,коли вони демонструють свою професіональну непридатність.

Людмила Зіменко
1 рік 3 місяців тому

З чиновниками потрібно боротись. Іноді результат приємно вражає. Наше ЖКГ забажали, щоб окрім щомісячної плати кожна квартира здала додатково по 80(чи 85) гривень на шифер, щоб поремонтувати козирки біля під’їздів, бо у них, бачте, немає коштів і немає матеріалу на ремонт. Я відмовилась категорично здавати ті кошти. Пояснила, що кожен місяць і так плачу, тож нехай за ті гроші зроблять. І ЗРОБИЛИ цілому будинку. Бажаю успіхів.

wpDiscuz