IMG_6426

Обережно: бурулькопад! Дивіться не лише під ноги…

26 802

 – Звернув увагу, що комунальники лише в одному місці – найцентровішому – відгородили тротуар червоною стрічкою.

Якщо вони так захищають громадян від бурульок, то потрібно по всьому Нововолинську повісити червоні стрічки… до весни.

 

 

У центрі Нововолинська ще якийсь кран чистив дахи. А от у дворах цих-таки будинків – суцільний бурульковий жах. Місцями висять аж двометрові бурулі!

Будьте обережні, – застерігає нововолинців і гостей міста Андрій Рязанов

 

 

Фотозвіт – Андрій Рязанов

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

26 Коментар "Обережно: бурулькопад! Дивіться не лише під ноги…"

повідомляти

Eys
1 місяць 1 день тому

Подумайте реально, сосульки ростуть при відлизі за добу, якшо комунальники будуть їх збивати, то їм тільки прийдеться те й робити, що всім бригадам збивати сосульки в місті по колу. 🙂

АНАТОЛЬ_
1 місяць 1 день тому

Вам написали у заголовку і коментарі, що оті штуки, котрі звисають із країв дахів називаються бурульками. А ви їх все ссати хочете. :))

Тролик
1 місяць 1 день тому

А навіщо нам комунальники, щоб вдома сиділи?

Фея
1 місяць 1 день тому

Щоб пили і закушували, і щоб свої обов’язки/ або деякі із обов’язків – на чужі голови перекладали.

Валік
27 днів 15 годин тому

А ОСББ не кращі там теж усе запущено. Я маю на увазі борульки.

Олег
27 днів 12 годин тому

Так які питання, підіть до голови осбб і скажіть що треба поставити в будинку ринви. І попробуйте зібрати з людей у будинку по 1000-1500грн і все ринви стоять.

Eys
27 днів 13 годин тому

Якби комунальники нічого неробили то ви б зразу побачили різницю.

Оксана
24 днів 17 годин тому

Вам не цікавий той факт, що якщо подібна бурулька впаду на голову – це миттєва смерть? Хто тоді буде відповідати? Особисто у суботу 17.02 бачила страшні бурульки над входом у магазин PROSTOR і кілька тих, що впали на вхідних сходах. Після цього бажання заходити в магазин геть пропало…

Олександр
1 місяць 1 день тому

Що не кажіть і як хочете їх називайте,чи сосульками,чи бурульками,але до всього потрібно мати *клепку*. І до керування УЖКГ також. В старі часи по периметру всіх будинків були ринви і водостічні труби і ситуація була зовсім інша.І бурульки(чи то сосульки) були в основному по трубах. А потім наступила ера раціоналізаторів- економістів( замітьте-з партбілетами,а не *незалежники*)….Як казав класик-маємо,що маємо.

Гість
1 місяць 1 день тому

Я в шоці може біля кожного мешканця поставити по одному комунальники.Я як іду то дивлюсь під ноги .

Мешканці буд.Винниченка3-5
1 місяць 1 день тому

Нам не треба кожному по комунальнику, ми хочемо щоб люди виконували свої обов”язки, а якщо не виходить – йдуть працювати там де буде виходити. Від людей вимагають вчасно платити за послуги, а от виконувати свої обов”язки вже як вийде.

Антон
1 місяць 10 годин тому

Мені одне цікаво. Якщо комунальникам нема часу або не вистачає людей техніки тощо. То невже не можна розумно подумати і почати літом чіпляти ринви на дахи.. які були колись.. поставили і забули, і голова спокійна, і люди в безпеці.

Олег
27 днів 12 годин тому

А з пару сотень мільйонів гривнів Ви на ринви дасте? Чи Ви думаете що люди платять величезні кошти за утримання будинку? При таких тарифах як зараз про ринви не йдеться, ще й держава субсидії не платить. А почнеш з людей збирати більша половина будинку по 1000грн на ринву не дасть. Чи Ви думаете що ринви за 200грн поставити можна, наш будинок взнавав, ціни просто зашкалюють.

Олександр
25 днів 20 годин тому

Які Ви всі *шустрі * на мільйони!!!! І де Ви були, коли все знищувалось!!!?А скільки люди платять за утримання будинку я *не думаю*,а знаю-квартира,55м”-111грн 30коп!Так от-проста задачка для Вас,людиния,яка оперує мільйонами-скільки грошей можна вкрасти з одного будинку,нічого не роблячи і списуючи на *поточний ремонт*,*прибирання* і т.д.?

Людмила Зіменко
25 днів 20 годин тому

Видами послуг ЖКУ і розцінками можна поцікавитись у Вашій житлово-комунальні конторі. На Вашу вимогу вони повинні надати таку інформацію.

Олександр
25 днів 17 годин тому
Це ви мене *вчите* де і чим цікавитись? Але ж я не звертався за допомогою *просвітити*мене….але,якщо так,то і я Вам розповім–довелось проживати за кордоном і сплачувати кошти за обслуговування будинку.На початку нового календарного року отримав детальний звіт про витрачені кошти і пророблену роботу. Почуйте суть того,що я писав,чи пишу. Я хочу мати звіт за сплачені мною 111 гривень в місяць!!! Замітьте – я іду і плачу,а не ЖЕК приходить до мене за грошима. Чи, можливо, цих грошей не достатньо на конверт і папірчик? І інше. Якщо будинок знятий з балансу ЖЕКу,а гроші платяться – як це назвати? Мабуть досить, бо… Читати далі »
Людмила Зіменко
25 днів 16 годин тому

Я Вас ні вчити, ні ображати наміру не мала. Ви ж не казали, що будинок знятий з балансу ЖКГ. А “як це назвати”, як Ви пишете – нехай хтось інший Вам дасть відповідь.

Олександр
25 днів 15 годин тому

А я не з *образливих* і навіть не думав,що Ви цього хотіли. Мене ображає тільки одне-зневага наших *чиновників* до людей ,на гроші яких вони живуть. І для мене немає різниці-чи це працівник ЖЕКу чи *мерії*,особливо,коли вони демонструють свою професіональну непридатність.

Людмила Зіменко
25 днів 13 годин тому

З чиновниками потрібно боротись. Іноді результат приємно вражає. Наше ЖКГ забажали, щоб окрім щомісячної плати кожна квартира здала додатково по 80(чи 85) гривень на шифер, щоб поремонтувати козирки біля під’їздів, бо у них, бачте, немає коштів і немає матеріалу на ремонт. Я відмовилась категорично здавати ті кошти. Пояснила, що кожен місяць і так плачу, тож нехай за ті гроші зроблять. І ЗРОБИЛИ цілому будинку. Бажаю успіхів.

wpDiscuz