вопакпп

Обережно: під “Вопаком” аварійна яма!

12 1795

У самому центрі Нововолинська, біля супермаркету “Вопак”, звабливо виблискує крижинками аварійна яма.

Вона нетерпляче чекає на водіїв-лихачів, а також на пішоходів-роззяв.

До біди недалеко.

Здається, покриття тут поклав луцький “Унідор”.

А хто і, головне, коли залатає ямину?

 

 

Фото – Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

12 Коментар "Обережно: під “Вопаком” аварійна яма!"

повідомляти

Анатоль_ БІДЗЮРА
5 місяців 5 годин тому

Це те, що “довго стоїть” чи “чікі-чікі”? Там же влітку робили капітальний ремонт! Зобов’язати Сапожнікова і Рожелюка залатати власним коштом. Хоча я й відмінно розумію, що слова мої – не більше, аніж декларація намірів.

Людмила Зіменко
5 місяців 4 годин тому

У Благодатному також ремонтували дорогу по вулицях Перемоги і Миру, а потім відкрили кримінальне провадження по і факту неналежного виконання ремонтних робіт (( і голосно повідомили про це у соцмережах

Артур
5 місяців 3 годин тому

Дорогу 5 років тому робила фірма Унідор з Луцька. Це був їхній перший пілотний проект. Нова дорога дуже прийшлася до душі Сапожнікову. Він нахвалитися не міг цим експериментом з новою технологією. Далі нове покриття торік з’явилося біля 1 школи. А цьогоріч по вулиці Святого Володимира та Шахтарський мікрорайон. Від Собору до п’ятачка. І від перехрестя до Водоканалу. Під Вопаком від моменту укладки пройшло 5 років. Гарантія минула, Унідор притягнути не вийде до відповідальності.

анти чобіт
5 місяців 1 година тому

і приписали зайвий кілометр на вулиці перемоги від бувшого жд переїзду до зеленої

Артур
5 місяців 3 годин тому

Ні, влітку під магазином “Алло” фірма Коптюка клала повністю новий асфальт там, де завжди було озеро. Зробили горбок підняли асфальт вище, озера нема. А навесні перед самою Паскою фірма Каптюка вирізала довгу та вузьку смугу асфальту під Вопаком на місці цієї ями. Тоді на полотні Унідор пішов розкол невеликий. Виглядало як тріщина. Дрібниця, Коптюк зняв тріщину і новий асфальт власний поклав. Менше року минуло – там діра. Може, не треба було ту тріщину чіпати.

Артур
5 місяців 3 годин тому

Я Коптюка не звинувачую в халтурі. Боронь Боже. Я хочу бути ЧЕСНИМ з усіма ,тому констатую факти. Працівники Коптюка стільки смоли залили в той розкол і гарячим асфальтом залатали. Все було при мені. Але ЧОГОСЬ воно все після першого снігу розкришилося, наче халва. Після латки Коптюка яма.

Отже Я
4 місяців 29 днів тому

Та ви гляньте ,є в інтернеті прейскурант на всі вулиці,і там найдороща вул.мира,гляньте на той самий дорогий ремонт,там десь 200 з копійками за ремонт за квадрат ,бетоном залити можна.

Життя
4 місяців 29 днів тому

Люди милі. В нас вже ніхто нічого не боїться. Хочу роблю. Хочу не роблю. Б… Колись прийдуть такі як і викинемо в повітря що є зайве в цьому місці. Б… Дістали ви вже

Мамине горе
4 місяців 29 днів тому

Робили руко*опі .крадуни

Людмила Зіменко
4 місяців 29 днів тому

Коли перекривала дах мого будинку якась фірма, то приховали на горищі кілька рулонів толю. Потім приїжджали по ті рулони маленьким старим автобусом. Забрали приховане з блискавичною швидкістю і зникли. Не думаю, що дах мого будинку перекритий і поремонтований якісно. Мені дуже дивно і обурливо, що ЖКГ належним чином не контролював роботу підрядника і не тільки у тому випадку

Артур
4 місяців 13 днів тому

Вчора йду, дивлюся, та яма почала розповзатися. Яма стає все більшою. Я в шоці. Тріщини пішли далі.

Антон
4 місяців 7 днів тому

Машини в три ряди стоять, щей на перехресті, все ОК, а яма чекає на яикхось там “лихачів” в центрі на повороті

wpDiscuz