фіртое

Облгаз олігарха Фірташа знахабнів остаточно. Ви теж йому винні!

9 1470

Ви більш-менш вчасно сплачуєте за газ і впевнені, що у вас нема заборгованості?

А вона є! От не було, не було, але вже звідкілясь набігла!

Чергову обдирайлівку влаштували нам “Нафтогаз” і газові королі. 

 

Цю тему підказала РАДАРУ Оксана Майборода з Нововолинська. Вона зайшла на сайті “Волиньгазу” в особистий кабінет і була шокована тим, що прочитала.

Виявляється, вона винна Дмитрові Фірташу (фактичному власнику “Волиньгазу”) 276 грн. за той період, коли в неї ще не було газового лічильника. А встановили його в оселі Оксани у січні 2016 р.

Отже, це заборгованість за весь 2015 рік, бо…

Читайте уважно.

 

 

– А як же тим, у кого досі немає лічильника? і прописана не одна особа, а кілька? і газ використовують не лише для приготування їжі, а й для опалення? Це ж скільки їм отак нарахували!..

Афігєть! – іронізує Оксана. – Виходить, для всіх закон безповоротний (не має зворотної дії), а для держави – ні? 

 

 

РАДАР пропонує: громадяни, давайте продемонструємо владі, що так нахабно нас обдирати не можна.  Здіймемо хвилю обурення в інтернеті.

Влада перед виборами стає поступливішою, тому – максимальний репост!

А взагалі – вам не здається, що олігархів пора розкуркулити?

 

 

Довідково

Акціонерами “Волиньгазу” є “Газтек”(48% акцій) і “Транзит-інвест” (24%).

Формально засновниками обох юридичних осіб є кіпріотські компанії, а отримувачами кінцевої вигоди – ці ж таки кіпріотські компанії та громадяни Кіпру.

Фактично все це в руках українського олігарха Фірташа. А йому, сердешному, для повного щастя бракує Оксаниних 276 грн. 58 коп. І скількись-то ваших

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

9 Коментар "Облгаз олігарха Фірташа знахабнів остаточно. Ви теж йому винні!"

повідомляти

сусід
5 місяців 11 днів тому

ах ви ***** * щоб ви *****

Тут була соковита лайка на адресу уряду й олігархів.
Модер

Читач
5 місяців 11 днів тому

В минулу неділю я зранку в програму подав свій показник. В обід сходив в магазин АТБ і через термінал оплатив газ. Вже 8 день як заходжу в програму а борг висить. Оператор платіжного термінала мені підтвердив що гроші на Ощадбанк Луцьк пішли через хвилину після оплати в терміналі платіжному. Тиждень пройшов в мене борг в програмі висить. З літа плачу через термінал в АТБ. Перший раз отакий глюк 🙁

Людмила Зіменко
5 місяців 11 днів тому

Сьогодні до мене зателефонували з каналу 1+1 з програми “Гроші” з приводу мого звернення до цієї програми у 2015 році, коли обл/міськгаз зняв у нас газові лічильники і списав їх із кричущими порушеннями як непридатні до подальшого використання. Я трохи пояснила журналісту тодішню ситуацію і деякі проблеми. Н.Камишникова писала тоді про нас. Думаю, що це не так просто. Ситуація досить складна і з платіжками, і з лічильниками, і з цією газовою організацією взагалі.
Особисто я маю по цій організації ще один матеріал, який стосується багатьох людей.

анти чобіт
5 місяців 11 днів тому

не було б зайвим перевірити і теплові лічильникі у місті та селищі ,як кажуть деякі люди що нема на них сертифікатів

Людмила Зіменко
5 місяців 10 днів тому

Стосовно сертифікатів також можу дещо сказати, бо поки працювала над своєю проблемою у 2015 році, та і пізніше дізналась багато цікавого і про теплові і про газові лічильники

Гість
5 місяців 11 днів тому

Теплові лічильники це взагалі апокаліпсис. Одина особа з мого будинку забрала ключі у всіх аварійок від підвалах де стоїть будинковий лічильник на тепло. Нікого взагалі не допускає туди. Сама регулює температуру та тиск води. Платимо як всі за теплоносій. Економії мало!

Людмила Зіменко
5 місяців 10 днів тому

Вашу ситуацію потрібно розглядати індивідуально, але є один плюс для вас – тепловики вже не зможуть нараховувати вам плату за недодані вам кілоджоулі, за ненадане тепло, не вигідно їм прикручувати подачу тепла до вашого будинку. Таким чином ви платите за те, що споживаєте по показах лічильника.

Анатоль_ БІДЗЮРА
5 місяців 10 днів тому
Теплова енергія вимірюється у гігокалоріях. 1 гігокалорія тепла використовується при підігріві води ємністю 1000 м. куб. на 1 град. С. Окрім того, при розрахунках, необхідно брати до уваги тиск води, який був на початку процесу нагрівання, її t, атмосферний тиск, зворотню t теплоносія, t повітря ззовні та ще цілу низку параметрів і значень а також типу використовуваної енергії – дрова, мазут, вугілля, газ тощо. Все це розраховується по спеціальній формулі, яка містить у собі основні фізичні властивості води чи інших носіїв, а також теплотворну здатність того чи іншого палива, D трубопроводів та інші умови для передачі тепла на великі відстані… Читати далі »
Людмила Зіменко
5 місяців 10 днів тому

Поле для зловживань є скрізь. Дякую за роз’яснення про гігокалоріїї:-). Декому у нашій державі і деяким організаціям взагалі закон не писаний. Так що зловживаннями і махінаціями потрібно займатись відповідним органам і вже давно

wpDiscuz