елкан4

Очумілі ручки: спритна жінка обскубла ялинку в центрі Нововолинська

32 4144
Це трапилось учора о 18-й навпроти Нововолинської міськради.
Там на майданчику красується ялинка, привезена з Лежниці.
 
Красуню, звісно, шкода, бо це забава на лічені тижні, а далі дерево спалять або розпиляють.
 
“Батьки міста” давно б могли подбати про справжню живу ялину – аби росла на радість людям і вбиралась у гірлянди на новорічно-різдвяні свята. Але маємо те, що маємо…
 
І от учора до розцяцькованої ялинки нагодилася жіночка років так 40+. І стала скубти дерево.

 

 

Розповідає наша читачка Ліза:  
 
– Ми з друзями спитали, що пані робить. Вона пробурмотіла щось про Новий рік, і ми нічого, якщо чесно, не зрозуміли.
 
Потім пані підійшла і сказала, що просто гілочка зачепилась і вона хотіла зняти.
Хоча та гілка була прив‘язана гірляндами🤔
 

Ось така у нас культура: кожен хоче якось схопитися за “халяву”, – підсумовує Ліза.

Вона ж зробила ці фото.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

32 Коментар "Очумілі ручки: спритна жінка обскубла ялинку в центрі Нововолинська"

повідомляти

Маша
9 місяців 26 днів тому

Потрібно було обличчям фотографувати, щоб місто знало герої в.

editor
9 місяців 26 днів тому

Та всяко буває. Є хворі, є диваки, є напідпитку… а є просто такі, хто не зможе купити собі ялинку – кусається.
Але психоневрології на 15 місць (спочатку було 30, потім 25, доскорочували до 15) місту явно замало. Історія з маніяком-ловеласом це доводить.

гисть
9 місяців 26 днів тому

Пидтримую,думаю в Нововолинську э багадо серйознишихпроблем((((

Ольга
9 місяців 26 днів тому

Підтримую на 100 %! Ялиночку потрібно було вже давно посадити на тому місці, що не рубати красунь кожен рік.

Оксана
9 місяців 26 днів тому

Ідея класна, але хвойні в середньому на рік виростають на 10 см +/-

editor
9 місяців 26 днів тому

Саме тому їх треба берегти, а не рубати задля ритуальних хороводів на пару тижнів.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 26 днів тому

Все ж таки потрібно було сфоткати її з обличчя. Нововолинськ має знати своїх “героїв”! А то якісь кастровані фото. Знову незрозумілий страх?

editor
9 місяців 26 днів тому

От у групі “РАДАР” читачка пише, що ялинка виглядає не дуже. Багато зів’ялих гілок, абияк доданих унизу до стовбура. Запевняє, що бажання прибрати ті гілляки виникало й у неї, але не ризикнула.
Комунальники, ви б посадили там урешті-решт гарну ялину! Ще, може, й не одну. Сапожніков піде, то хоч ялини лишаться. 🙂 Буде гарна згадка.
Бо зараз нововолинці можуть згадати лише про оті блакитні ялини, безбожно вирубані від вікнами мерії.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 26 днів тому

Цю красу, під вікнами мера, вирубали безжалісно по його особистому розпорядженню. Боявся, мабуть, замаху на своє дорогоцінне і вічне життя у духовно оскопленому і затраханому Нововолинську. Я писав запит про ті дерева… Питав, яка св***лота це зробила. Відповідь від В. Рожелюка була такою: Мокріли стіни мерії, і М. Колбасюк – тодішній гол. інженер ВУКГ, одноосібно, вирішив ті голубі ялини зрубати. Щоби бува, “великий господарник” не схопив нежитю чи грипу внаслідок грибка на стінах у його службовому кабінеті. Є ті словеса у мене до цих пір. На гербовому бланку.

Eys
9 місяців 25 днів тому

Анатоль, Я не розумію, чому ви пишете постійно негативні коментарі про наше місто і владу, невже вам так погано живеться? Що зовсім нічого позитивного немає?

⭐⭐⭐⭐⭐
9 місяців 26 днів тому

Аби Нововолинців не було так прикро, хочу зазначити, що у минулому році з блакитної ялинки у селищі вночі знімали прикраси. Сфотографувати не було можливості, бо було надто темно, та і знімали із темнішого боку знизу, ховались за гілками. Це у декого такий менталітет – взяти ялинкову прикрасу в якості сувеніра.

Тетяна
9 місяців 26 днів тому

Підтримую, що треба на цьому місці посадити ялинку. А поки виросте прикрашати ті дві, що ростуть біля приміщення міської ради. У Луцьку вже декілька років прикрашають ялинки, які ростуть у центрі біля драматичного театру. І ялинку зрізали біля Оснастки, а не привезли з Лежниці (як Ви пишете).

editor
9 місяців 26 днів тому

То ж заступник міського голови заявив, що ялинку привезли з Лежниці!
Шо, знову збрехав?..

⭐⭐⭐⭐⭐
9 місяців 26 днів тому

А я бачу, що з приводу ялинок чиновникам брехати вже стало звичною справою

Валік
9 місяців 26 днів тому

Ну скубнула жінка гілочку нуй що? Небачу тут сенсації! Зараз на Базарі сосни від 100 Гривень і вище ото сенсація і Шок! Минулого базару я мало не родив на Базарі коли ті базарнники за йолку загнули 150 гривень. Ото Шкуру деруть не то що та бідна жінка гілочку скубнула.

editor
9 місяців 25 днів тому

От цікаво мені, що ж би ви “родили” на нинішньому базарі. 🙂 Почім ялинки, хто скаже?

Ліна
9 місяців 26 днів тому

Біля нашого будинку на вул. митрополита Шептицького теж цього дня хтось нижні гілля красуні ялинки пообламував((( так шкода, така красуня росла стільки років, любувалися

editor
9 місяців 25 днів тому

Ну от, будь ласка, на сайті міської ради:

Головну ялинку міста встановили на площі В’ячеслава Чорновола
-Зелену красуню привезли із села Лежниця Іваничівського району. Висота дерева –орієнтовно 17 м, – повідомив перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський. – Придбали ялинку за три тисячі гривень.

То з Лежниці чи з “Оснастки”? За 3 тис. чи надурняк зрубали?

⭐⭐⭐⭐⭐
9 місяців 25 днів тому

А у Києві встановили ялинку, якій 90/91рік, висотою 30 метрів. Вона вже більше не росла, тому її зрубали, аби інші дерева почувались вільніше і росли краще.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 25 днів тому

Хай би та ялина всохла через 100 років… Природним шляхом, як вмирають дерева у пралісах взятих під захист ЮНЕСКО – у Бєловєжській пущі чи у нас на Буковині. Кому вона, взагалі, була потрібна? Українській правлячій мафії із числа олігархату, яким все-одно якою буде наша земля через 5, 10, 25 чи 50 років. Гроші, вілли, рахунки на офшорах, гноблення корінного народу – ось їхні приорітети у всі часи. Ми піддались, і не опираємося, ми – казли у буквальному розумінні.

⭐⭐⭐⭐⭐
9 місяців 25 днів тому

І я так собі мислю. У теперішній час інтернету, комп’ютерних Ігор і т.д. у дітей нема особливої цікавості до живої, але вже вмираючої красуні. Чиновники ставлять ялинку, як ніби дають собаці кістку. Вони собі вперто гроші, нерухомість гребують лопатою, а ви, люди, витріщайтеся на дерево і буде вам щастя! Не думаю, що усі піддалися масовому психозу – вірю, що є тверезомислячих серед громадян. Із цією варварським традицією вирубування дерев давно пора щось робити, поки не пізно!…

Людмила Зіменко
9 місяців 24 днів тому

Пане Анатоль. У Америці активісти виходили на протест, аби врятувати від вирубування СЕКВОЇ – різновид хвойних дерев, які росли багато тисяч років. Я не думаю, що наші люди здатні на такий протест. Буду просто щаслива, якщо я помиляюсь, але мені здається, що ні.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 24 днів тому

Ви не помиляєтесь. Останній приклад – мітинг на підтримку М. Саакашвілі. Пийшло 50 людей. Якраз у той час люди масово йшли по домівках з ринку. Ніби зомбі, прости Господи. Можливо, два чи три зупинились і спитали що відбувається. Решта і голів не повернули. А на захист природи… Та про що говорити: застрахані діти “совкових” батьків.

Людмила Зіменко
9 місяців 24 днів тому

Воно то так, але я теж від” совка”,тільки щось там не зрослось у “совєтів” з моїм вихованням, щось на зразок українських патріотів і система дала збій.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 24 днів тому

І в мене так.

Людмила Зіменко
9 місяців 24 днів тому

Пане Анатоль, так це ж добре, бо саме на таких реформах чи неформатах завжди і всюди всі цивілізації трималися. Шануймося, бо ми того варті!

⭐⭐⭐⭐⭐
9 місяців 23 днів тому

Ялина не з Оснастка, це вже 100%, а у селищі таки із 5-ї шахти.

Катя
9 місяців 25 днів тому

Взагалі не розумію того прикола зрубування живої ялинки кожного року. Замовили б один раз штучну . І була б років на 10 афігєнна пишна ялинка без прив’язаних гілок.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 25 днів тому

Та й взагалі, чому б тій ялинці й далі не рости у Лежниці? Там, що – їх неміряно? Та й лісу, у тому селі великого, нема Люди! Та нам дихати незабаром буде нічим через проклятущих багатіїїв і їхню чорну й злодійську зажерливість! Лежниця – приміське село, воно як на долоні. Хто покаже місце де та ялина росла? Якщо буде транспорт – я готовий поїхати і зробити фоторепотраж і взяти інтер’вю у сільського голови.

Alex
9 місяців 25 днів тому

Хай скубає ..Комусь жалко ..Нічього вже не сталося такого
😀

Людмила Зіменко
9 місяців 24 днів тому

У цивілізованій Європі спеціальну освіту отримують, аби правильно доглядати і зберігати дерева у лісі, навколишнє середовище, природні ресурси. Земля, яка дає нам те, чого ми потребуємо, заслуговує на дбайливе ставлення і повагу до себе заради нас самих і заради майбутніх поколінь – процес вже скрізь і всюди кажуть і пишуть.

Людмила Зіменко
9 місяців 23 днів тому

А і правда – до чого та наука? Кому вона потрібна?! Пішов до лісу, або деінде і рубонув що очі пригледіли. Ну то й що що дерево росте один метр десять років? Хто на землі хазяїн-людина, чи дрова?😃

wpDiscuz