мефодо

Олійно-жировий потоп! ВІДЕО

12 1078

Кілька діб у центрі нашого чарівного містечка відбувались незбагненні катаклізми.

Навіть у суху погоду околами олійно-жирового комбінату, розташованого на вулиці Нововолинській, 60, валила каламутна жирна рідина.

Вона добряче підмила деякі гаражі на вулиці Шухевича і створила аварійну ситуацію на дорозі.

Хто напаскудив? Тут і до ворожки не ходи. Європідприємство “Олійно-жировий комбінат”.

1 жовтня депутати Нововолинської міськради Руслан Соловйов та Віктор Марчак оглянули місце чергового екологічного лиха, зафіксували побачене.

 

 

 

Автор відео – Руслан Соловйов

 

Депутати поспілкувалися з адміністрацією ОЖК, яка нарікала на неефективні жироуловлювачі, й викликали знімальну групу з місцевої програми СТН.

Наприкінці того ж дня міський голова В.Сапожніков скликав нараду за участю винуватців олійно-жирового підтоплення, керівництва Водоканалу і сказав, щоб урешті-решт навели з тими стоками лад.

А всі так і послухались, ага. 🙁

Зі слів нашого інсайдера, раніше каналізаційні люки біля ОЖК прочищали майже щотижня. Тепер – лише зрідка. Роботи виконував Водоканал.

 А ось що розповідає нововолинець Артур:

– Біля воріт церкви на вулиці Шухевича мул ніколи не просихає!

 

 

По ночах відходи виробництва з Нововолинської, 60 спускають у міську каналізацію, а на ранок із колектора біля церкви течуть білі річки, бо його забили жиром. Водоканал не встигає чистити спільний каналізаційний колектор ОЖК та «Імперії жирів».

Проблему легко вирішити. Кожне підприємство має прокласти свої окремі труби до каналізаційних мереж. Бо зношена спільна каналізація на два виробництва не витримує такої навали жиру, – каже наш співрозмовник.

Та це не всі секрети й залаштунки олійно-жирового монстра!

РАДАР копнув трохи глибше – і…

Далі буде

Наталя Камишникова

Фото – Артур. Заставка – А.Бідзюра

У ТЕМУ:

Смердючі викиди на вулиці Шухевича: знову олійно-жировий…

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

12 Коментар "Олійно-жировий потоп! ВІДЕО"

повідомляти

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 22 днів тому

Чи й не щоночі, окрім того, ми – мешканці будинків по пр. Дружби, 2, 4, 6, 1, 3, 5 чуємо свист від виходу якихось газів із цистерн. Коли вітер зі сходу – дихати повноцінно, у наших помешканнях, дуже і дуже проблематично.
Там що, накопичувачі якоїсь гидоти встановлені? А вночі їх “розвантажують” в атмосферу?
Слава міському голові Віктору Сапожнікову! Бо це саме ВІН привів у місто “п. КУРЧАКА”, КРОНОШПАН, ОЖК та інших отруювачів довкілля.

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 21 днів тому

До речі, там – на території “Маселка” (відгороджено парканом від території храму УПЦ МП) – знаходиться старовинний цвинтар сіл Русовичі та БУДЯТИЧІ, на якому похована мати князя Володимира (Великого) – рівноапостольного Хрестителя Руси-України, Малуша. Це історичний факт!
Розум у вас – бізнесменів та “господарів” тієї святої землі, на якій розташовані ваші підприємства, є?? Звідси Русь пішла!

Грабовський Віталій
8 місяців 21 днів тому

Якби вони щось ще знали, крім того як набивати свої кишені грішми і цілувати мера в одне місце, щоб той все прикривав. Бо там не одна стаття адмінкодексу… Мені вліпили по максимуму за 2 шини. А там і забруднення довколишнього середовища, і т.д

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 21 днів тому

Чим закінчилась твоя шинна епопея, Віталію? Ти б не здавався. Немає там, кого боятися. В МР хам на хамові сидить. Основним критерієм Віктора Сапожнікова, при прийнятті на роботу в органи місцевого самоврядування – безумовна особиста відданість. Гроші – його сонце.

Грабовський Віталій
8 місяців 21 днів тому

Не здавався і здаватись не буду, і боятись також нікого не буду!!!

Віктор
8 місяців 21 днів тому

Пане Анатолію, а звідки у Вас інформація про те, що на території “Імперії жирів” похована мати Великого князя Володимира ? Я думаю так : якщо при союзі про те ніхто не замислювався, то за часи незалежності наші б історики вже б давно мали б добитися, щоб на місці поховання стояв як мінімум пам’ятник, це ж наша Велична історія…..

– Ми багато писали, треба витягти з архіву, поки що гляньте тут:
http://radar.in.ua/volynski-svyashhenyky-viryat-shho-volodymyr-hrestytel-narodyvsya-v-budyatychah/

Модер

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 20 днів тому

Придбайте монографію львівського історика, професора, доктора історичних наук Юрія Диби. Де він, на основі історичних джерел – літописів і документів того часу, стверджує, що мати Володимира Великого – Малуша жила у наших Будятичах, і того самого, славного князя народила там.
Це довга історія. І у короткому коментарі я не можу її викласти. Спробую, для загального ознайомлення, на своїй сторінці у ФБ помістити свою публікацію “Привіт вам русичі, від Микули Селяниновича!”
Кажете, величний пам’ятник?.. У Нововолинську? Гм. Я пропонував міській владі установити хоча б хреста, на териконі шахти № 2…

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 20 днів тому

Розмістив у себе на ФБ, власну публікацію “Привіт вам русичі, від Микули Селяниновича!” Читайте. Це не монографія, звичайно, але хоча б щось. Там написано і про Поромів, Бужанку, Дігтів, Низкиничі, Гряди (Калушів), Лішню… Місто русів, під Литовежем, як і саме село у ті часи, називалося Всеволож. Це наша історія. Звідси Русь пішла! Ми русичі.

Грабовський Віталій
8 місяців 21 днів тому

Вони ж не знають ніякої Малуші, крім Віктора Борисовича і як йому дати на карман, щоб той їх не чіпав. А забруднення довкілля їх не цікавить, а мені за 2 шини – штраф!!! Вікторе Сапожніков, ГАНЬБА вам за євромістечко.

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 21 днів тому

Вони, Віталію, я маю на увазі В. Сапожнікова, після “тріумфальної перемоги” над тобою і у честь цієї “знаменної” події, знову повісять свого портрета на міській дошці пошани. Тільки на цей раз шина буде палати не під міськрадою, а під портретом владного держиморди!
Ця людина, на мою думку, – не міський голова вже давно, а лише багаторічний відросток від свого владного крісла, який нічого не вирішує і не хоче, окрім власного товстого гамана.

Грабовський Віталій
8 місяців 21 днів тому

Цей відросток багаторічного керування треба відрізувати. Як люди виноград обрізають, так потрібно обрізати терміни перебування

Надін
8 місяців 17 днів тому

Блін, атомну ракету на ту смердючу помойку кинув би була б моя волю

wpDiscuz