гор4

Парковка біля спортивної школи: доцільно чи ні?

29 2182

Автор цих фото Артур обурюється, що біля сходів спортшколи у центрі Нововолинська дружно паркуються машини.

Вважає, що це непорядок і навіть бардак. 

Раніше там стояли два кіоски, їх забрали. 

РАДАР хотів би почути думку інших нововолинців щодо цієї парковки.

Фото в асортименті 🙂 

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

29 Коментар "Парковка біля спортивної школи: доцільно чи ні?"

повідомляти

Читач
2 місяців 28 днів тому

Водії згідно ПДР нічого не порушили

Олег
2 місяців 28 днів тому

А те що перекрили дорогу в двір то нічого хай люди з колясками по траві і бордюрам скачуть. Отакі і ставлять свої лахмани де попало (А чому місце має пустувати?) то давайте машин наставимо по перекриваємо все люди не трамваї в разі чого через машину і по лізуть. Де та поліція, штрафанули би розумників за парковку на тротуарах, а краще забрали би машини на штраф майданчик.

Гість Нововолинська
2 місяців 28 днів тому

Там прохід у двір закритий не був,збоку від машин у бік двору можна ноги поламати не те що коляскою проїхати,доріжка для пішоходів була вільною і хто хотів міг пройти без перешкод
Ну а хто це фотографував чому не набрав 102???!!!

Олег
2 місяців 25 днів тому

Розкрийте очі там прохід у двір якраз був заблокований парко-лосями. Там асфальтована доріжка яку вони заблокували і не треба розказувати що вона погана, всі завжди там ходять і ніхто ноги не поломав. Я так поняв це ви стояли і вам треба це виправдати. Цитата “Ці машини привезли 12 дітей на змагання.
І місця для паркування щоб вони безпечно вийшли не було на дорозі”
А стати на 50м перед чи після ДЮСШа то не можна у СПОРТСМЕНІВ НОГИ ПОВИХИТУЮТЬСЯ ПОКИ ДОЙДУТЬ, треба було в приміщення заїхати щоб СПОРТСМЕНИ бува не повмирали з виснаження.

Олег
2 місяців 25 днів тому

В Україні живуть дивні лосі які завжди найдуть виправдання своєму порушенню подивімось відео.
https://www.youtube.com/watch?v=lvFptL1sOcs&lc=z23gd5ngtn3kxr510acdp433tjrl2nzatvstyig04f5w03c010c.1556211422667659

Inna
2 місяців 28 днів тому

Видно експерта здалеку…
А заїхали вони туди по тротуару, та і стоять на тротуарі.
Це якісь не місцеві, можливо гості, чи змагання якісь проводяться в ДЮСШ.

Vet-k
2 місяців 28 днів тому

Та ну! В яких покажіть де в ПДР написано, що можна їздити по тротуару. Наскільки я знаю, то перед ДСШ немає заїзду, маю не увазі те місце де стоять машини. Є з іншої сторони, але якщо заїхати таам, то треба проїхати добрий шмат тротуару поміж людей. Ви хочете сказати, що це не порушення?! Чи можливо той мерс чи Шевроле по бардюркам скакали?

Anmatole
2 місяців 28 днів тому

Доцільно ! Чому має місце пустувати.

Анні
2 місяців 28 днів тому

Ви рахуєте,що це нормально,коли на тротуарі стоять машини? Тобто це що місце для стоянки? Де патрульна поліція? Там є знак парковка? Ви що прикалутесь?

Володимир
2 місяців 28 днів тому

Що візьмеш із свиноти. Положили вони на нас великий.. Т!!!!

Артур
2 місяців 28 днів тому

Там раніше було 2 кіоски. Навесні їх демонтували. День тому жінкі повисапували там траву та побілили бордюри, було дуже мило оком глянути. А сьогодні якісь дикуни придумали стихійну парковку на місці кіосків. Біля входу в спортивну школу водії облаштували стихійну парковку, хоча на дорозі є де поставити автомобілі.
Водії, будь ласка, ставте свої дорогі машини на дорозі, а не біля сходів спортивної школи!
Повторюю: будь ласка, водії, паркуйтесь як усі. Ви ж не інваліди, щоб вам спецпарковку давати!

Юрій
2 місяців 28 днів тому

Взагалі туди заїхати можливо лише через тротуар. Це вже є порушення.

Олег 2
2 місяців 28 днів тому

Я нічого в цьому поганого не бачу. Головне щоб не загороджували прохід тротуаром.

Водій
2 місяців 28 днів тому

Пункт 15.10 ПДР каже таке –
15.10. Стоянка забороняється:
в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м.

Враховуючи той факт, що у діючих ПДР не вказано біля якого краю тротуару можна паркувати машину – ближчого до дороги чи дальшого, слід враховувати виключно ширину тротуару, яка залишається доступною для пішоходів. А на фото видно, що ця відстань більша за 2 метри.

Vet-k
2 місяців 28 днів тому

А те, яку відстань їм довелось подолати ПО ТРОТУАРУ, де ходять люди, поки вони припаркувались, це, хочете сказати не порушення?!

Олександр
2 місяців 28 днів тому

Грамотій , щоб припаркуватись, як ти кажеш, з іншого боку тротуару-його потрібно пересікти, а їзда по тротуарах заборонена! І окрім того, там на стовпі висить знак, який всі ігнорують і юридично-праві! Почитайте правила встановлення дорожніх знаків, а у нас поначіпляли, де хто, що хотів. Навіть саморобні… Чудне містечко…

Катеринка
2 місяців 28 днів тому

Якщо облаштувати парковку, то чому б і ні. А якщо ось так просто заїжджати на тротуар і паркуватися, де завгодно, головне щоб 2м залишити для проходу пішоходів, то проти. Дозволимо біля дсш, завтра біля фонтану напаркують і біля першої школи…

Ірина
2 місяців 26 днів тому

Біля першої школи, хоч і стоїть знак, батькам все одно начхати. Байдуже,що стежкою йдуть чужі діти, власну ж треба авто завезти майже у самісінький клас. Шкода тих дітей, які ростуть з дитинства з інвалідністю завдяки батькам, що надто опікуються їх.

Ігор
2 місяців 28 днів тому

Ці машини привезли 12 дітей на змагання.
І місця для паркування щоб вони безпечно вийшли не було на дорозі
Так що якось так дорогі нововолинчани.

Vet-k
2 місяців 27 днів тому

А як же ж безпека тих дітей, які ходять по тротуару??? Ну і якщо ви вже заговорили про безпеку спортсменів, то, мені здається, що з легкового автомобіля не важко вийти всім через одні двері, тобто на ту сторону де тротуар.

Гість Нововолинська
2 місяців 27 днів тому

Безпека дітей і пішоходів під час руху автомобіля була забезпечена на 100%.
Більше шкоди можуть завдати автомобілі,які носяться по дорозі порушуючи швидкісний режим і водії,які вживають алкоголь і наркотики.
50 метрів від спортивної школи знаходиться стихійний ринок він вам і вашим дітям не мішає?
І ще одне підніміть план міста де межі тротуарів і територія прилегла до спортивної школи.
І все стане на свої місця!!!
Ну а для оцінки дій водіїв є поліція її і треба було визвати,якщо машини комусь мішали в чому я дуже сумніваюсь.

Ігор
2 місяців 28 днів тому

А взагалі то питання у Артура чи доцільна парковка біля спортивної школи.
Вона там просто необхідна для груп спортсменів,які приїзджають на змагання тим паче ,якщо це діти.

Олександр
2 місяців 27 днів тому

Запросто! Приїхав автобус(прочитай правила перевозки дітей) – висадив дітей і поїхав на стоянку, і після змагань-в зворотньому порядку… А парковка на тротуарі може когось і розсердити, якщо поліція імпотентна.

Сергій.
2 місяців 24 днів тому

За проектом на цьому місці буде стояти магазин.Як через нього будете стрибати?

Король Андрій
2 місяців 26 днів тому

Хоча ПДР і були порушені, але вцілому нічого страшного не сталося. Це одинокий випадок, думаю що гостям можна вибачити 🙂

Сергій.
2 місяців 24 днів тому

Проблема настільки дріб’язкова,що не потребує стільки обговорення.Гості міста висадили дітей на дорозі біля тротуара.А машини припаркували потім,тому що там саме зручне місце для стоянки.Автомобілі стояли на місці де стояли кіоскі і всім було зручно пересуватися.Ніхто не перестрибував ні те, ні інше.

Ігор
2 місяців 23 днів тому

А ви бачили там одна машина була на іспанських номерах і повірте мені на слово вам стидно має бути,що в вас перед спортивною немає парковки для спортсменів із інших міст,які приїздять на змагання
В моєму місті проводять чемпіонат Іспанії з баскетболу в два рази менше місто в 10 разів кращий зал і для приїзжих є спецмісце для паркування.Ганьба всім хто нас обзивав!!!
Звонть 102!!!
І все буде добре!!!!

Vet-k
2 місяців 23 днів тому

А іспанцю не соромно їздити по тротуарах???

Олег
2 місяців 22 днів тому
Так Іспанцю за їзду по тротуару в Іспанії забрали би права надовго. А тут він як бидло по тротуару їздив. В Хорватії машини коли там нема де припаркуватися їздять кругами і не подумають стати на тротуарі, а там місця буває ще більше чим в нас. А наше *** порушило і ще виправдовується. І слова “для приїзжих є спецмісце для паркування” даю 100% що 20м від машин і ДЮСШ біля дороги було місце для паркування, але як буде так далеко паркуватись, воно даже не думало про те що можна 20м пройтись. Нема місця 1м-2м від цілі ВСЕ ТРАГЕДІЯ треба стати де… Читати далі »
wpDiscuz