паркофа

“Парковка буде у дворі під АТБ”, – сказав робітник зі скандальної будови, де вже спиляли дві липи

21 1710

Учора заходив я у відділ будівництва та архітектури Нововолинська. Плану будівництва АТБ або реконструкції скверу біля майбутнього магазину не видно взагалі.

У вестибюлі висить іще старий плакат готелю SIS (тепер уже ” Три бобри”), що біля міськради. Далі на стіні висить документація на реконструкцію/ підмазування стін стадіону “Шахтар” цього літа. І все. Про АТБ нема і згадки.

Я пішов далі у той довгий коридор із зеленими панелями шукати план. І там на стінах нічого не знайшов. Іще раз усе приміщення обійшов – НЕМА.

Хоча на сайті Нововолинської міської ради запевняють:

Із детальним планом території можна ознайомитись у відділі містобудування та архітектури за адресою: м. Нововолинськ, Мікрорайон Шахтарський, 40.

Містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді відділу містобудування та архітектури.  

https://www.novovolynsk-rada.gov.ua/index.php/misto/novyny/5316-povidomlennoia-pro-pochatok-protsedury-rozhliadu-ta-vrakhuvannia-propozytsii-hromadskosti-u-mistobudivnii-dokumentatsii.html

22 травня

Я так думаю, тут одне з двох. Або план і документація усе ще не готові. Або  документів у них узагалі зараз немає на руках. Вони самовільно витягли всі бордюри, спиляли 2 дерева (липи), а пеньки якнайшвидше трактором викорчували і щебнем засипали, щоб слідів не лишати. І один ліхтар викорчували. Думаю, там усе без документів.

 

 

На сесії міськради 16 травня була мова, що спочатку АТБ побудує магазин, тоді депутати проголосують за зміну цільового призначення приміщення і території – і аж тоді, виходить, будуть документи…

Зараз, як не крути, цільове призначення будівлі змінити закон не дозволяє. А як постане вже збудований новий магазин, це все міняє, і тоді депутати голосуватимуть на сесії.

Тому я й документів на АТБ не побачив на стенді – ще сесії не було.

Процес будівництва АТБ такий каламутний. Дозволів ніяких ні на що в них на руках нема, скверик вони роздирають по шматках під відмазку, що йде велика реконструкція скверу за рахунок АТБ. Ще й громадянам дорікають: мовляв, нововолинці повинні подякувати АТБ, що той своїм коштом хоче нам сквер оновити.

 

 

Та яке це оновлення? Нещодавно йшов – за голову схопився. Усі доріжки вони поробили так, щоб усі доріжки зі скверу вели в магазин. Липи викорчували, лавки лопатами попідкопували  – будуть демонтувати.

Посередині перед самим пам’ятником велику клумбу хочуть косткою/бруківкою закласти, клумби не буде.

 

 

Вранці  я чув між двома чоловіками на зупинці таку розмову:

– Я раніше так пив, що жінка мене вигнала з дому. Пішов до  брата жити,  брат мене пожалів і взяв жити на врем’я, зараз поїду на роботу на стройку.  В АТБ встроїв. Там платять 250 гривень на день. Гроші великі платять, але зразу хазяїн сказав: “Хоть малєйший запах горілки, вижену н….”

Уже 2 тижні як перестав пити, бо на роботу треба ходити. Брат ледве мене на стройку АТБ договорився, щоб узяли. Сказав мені: “Будеш пити і не будеш робити, то  і я тебе вижену, не подивлюся, шо брат”.

І вже 2 тижні мені печінка менше болить.

А другий чоловік питає:

– Що там всередині-то строять?

 – Стіни погіпсували, зараз на підлогу плитку класти будемо, а тоді З ДВОРУ БУДЕМО ПАРКОВКУ робити.

 

У дворі за майбутнім супермаркетом

 

Алкаш на зупинці мене шокував. Стоянку вони з двору зроблять, а весь сквер переробляють по-новому, по-модному. Іще у сквері буде 3-метровий бігборд із їхньою рекламою, але то вже буде потім.

 

Артур

Усі фото – А.Бідзюра

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

21 Коментар "“Парковка буде у дворі під АТБ”, – сказав робітник зі скандальної будови, де вже спиляли дві липи"

повідомляти

Фея
6 місяців 4 днів тому

Пане Бідзюра, респект Вам від мене особисто. Така поведінка чиновників і забудовників мене зовсім не дивує – завжди було все каламуно іневизначено, бо для чиновників головне гроші інвестора. Гроші не пахнуть а переможців не судять. Хто би сумнівався, що всі доріжки ведуть до магазину – як у древній приказці “Всі дороги ведуть в Рим”… Обурливо, що спилюють дерева і швиденько замасковують ті місця, де дерева росли, та і взагалі багато що обурливо у цій ситуації((((
Забудовник перебудовує все на власний розсуд, а нашим чиновники тільки раді, що хтось за них місто облаштовує, тільки хто облаштовує і як – їм байдуже(((

Фея
6 місяців 4 днів тому

Я особисто можу посвідчити проти іншого підприємця по іншій справі, бо бачила на власні очі його “художества” при облаштуванні його магазину, але то квіточки, напевно, у порівнянні з АТБ…(((

Олександр
6 місяців 4 днів тому

Всі все бачать,розуміють…,а прокуратура ні ! Все *чікі-пікі*!

Олександр
6 місяців 4 днів тому

Доречі,а ,можливо ще щось *Податкова * побачить,Інспекція по охороні праці. Сапожніков-чому в місті неогорожені будівельні майданчики?Гузь-в тебе на окрузі БАРДАК!

Фея
6 місяців 4 днів тому

Прокуратура, господарський суд(це у відомстві господарського суду знаходяться спиляні дерева і ще дещо) такі установи працюють над справами після подання відповідних заяв. А хто буде подавати заяву – мер чи його заступники? Нема заяви – нема справи. Хто платить, той замовляє музику. Гроші рулюють. А платить у цьому випадку хто? – правильно, АТБ.
Заяву подавати просто немає кому, так виходить(((

АНАТОЛЬ Бідзюра
6 місяців 3 днів тому

Немає вже податкової. Є Державна Фіскальна Служба. Від Насірова залишилась.

АНАТОЛЬ Бідзюра
6 місяців 4 днів тому

Не так просто спиляти нині дерева. Потрібно брати дозвіл аж у Луцьку. Проте, пиляють аж тріщить. Панове місцеві бюрократи із МР, міські та обласні депутати, керуючі реконструкцією комунального скверу із АТБ! Вони, (дозволи) на знесення міських зелених насаджень у вас є? Опублікуйте – негайно. Тут вам не Крим і не Донбас.

editor
6 місяців 4 днів тому

Виконком надає спеціальні дозволи щодо кожного дерева, яке хочуть зрубати. Щось не бачу на сайті міськради в рішеннях виконкому дозволу на спилювання дерев у сквері на пр.Дружби, 6-а. Таке враження, що влади в місті немає. Прокуратури – теж.

Фея
6 місяців 4 днів тому

Шановна громадо, а може ті дерева ніде у документах не були зазначені, то і дозволи на спилювання ніякі не потрібні? Бо вже були випадки, коли при оформленні певних видів діяльності у документації не були зазначені навіть житлові будинки, тобто по документах там просто порожнє місце – ось такий с ю р п р и з! Тоді єдиним доказом існування вже спиляного дерева будуть тільки фото самого дерева, пенька , де на фото вказана дата і час зробленого знімка.

Олександр
6 місяців 3 днів тому

Ви знову в *точку*! Неможливо заборонити спилювати те,чого немає,а от *дозволити* спиляти -запросто! Хто може і на якій основі заборонити мені спиляти дерево чи кущ посаджений мною 30-40 років тому? А знаходяться такі розумники… Вони не здатні навіть доглянути за каштанами на бульварі,або за старими деревами,які від вітру впасти можуть,а от палки в колеса вставляти навчились!

Фея
6 місяців 3 днів тому

Я так розумію, що ваше єхидство б’є через край, а дарма. Неможливо було заборонити будувати свиноферму поблизу крайньої вулиці села, бо по документах житлових будинків там просто не було і в результаті підприємці збудували свинокомплекс за пару метрів від будинків з усіма подальшими наслідками – “Шанель номер 5”, поросячий вереск і скотомогильник та захоронення решток селянам під вікнами. – а що? – Селяни Там По Документах Не Живуть!!!! Там порожнє місце!

Олександр
6 місяців 2 днів тому

Якби Ви уважно читали,то зрозуміли б що це не єхидство,а згода з Вами. Але це Ваші проблеми.

Фея
6 місяців 2 днів тому

Я не мала наміру Вас ображати, просто я завжди пишу менше, ніж знаю. З рубанням дерев у місті справи дуууууже погані і ці рубання-спилюваня завжди пов’язані з новими магазинами нажаль.

editor
6 місяців 3 днів тому

Щось не видно радісних коментарів від мешканців сусідньої малосімейки. Таку Європу вам під ніс, а ви притихли…

Фея
6 місяців 3 днів тому

Це не Європа – це економічні загарбники зі Сходу, які рвуться у Європу зі своїм уставом (((

АНАТОЛЬ Бідзюра
6 місяців 3 днів тому

Вочевидь, відстійник для авто таки буде на місці дитячого майданчика, що біля малосімейки. “Сміливість” мешканців зобов’язує! :)))

Бурулька
6 місяців 3 днів тому

Висить там план уже давно не вигадуйте. Можливо дійсно не було саме тоді оце зараз як були, бо взяли оті фото робити для радару чи для кого там з планом. я була з дитиною в окуліста і бачила той план. ще в кінці травня. дитина питала що там я їй читала. вам люди що погано що роблять щось людську з парку того де алкаши сиділи зранку до ночі? ви думаєте ви шось зробите тому атб? вони по всій країні без дозволів будуються. але з міської ради краще б не брехали. що до них не ходили по любому ходили.

editor
6 місяців 3 днів тому

Може, колись і висів. Але коли наш читач прийшов подивитися план – план подівся! І подівся на цілий день, бо допитливий читач зайшов іще раз. А тому й написав, що з проектом ознайомитись не вдалося: ні плану, ні проекту на стенді не було.
Нам дуже добре, що сквер оновлять. А мешканці сусіднього будинку, мабуть, заніміли від радості. 🙂
Приємно, що наприкінці ви написали головне.

вони по всій країні без дозволів будуються. але з міської ради краще б не брехали. що до них не ходили по любому ходили.

Гість
5 місяців 21 днів тому

Через 7 днів відкриття. До армагедону залишилося 7 днів.

анонім
5 місяців 4 днів тому

Як на мене хай краще там АТБ будують , ніж наркомани і алкаши в скверику збираються !
особисто моя думка

editor
5 місяців 4 днів тому

буде вам і те, і те. АТБ їх у своє місто Дніпро не переселить.

wpDiscuz