паркофа

“Парковка буде у дворі під АТБ”, – сказав робітник зі скандальної будови, де вже спиляли дві липи

21 1765

Учора заходив я у відділ будівництва та архітектури Нововолинська. Плану будівництва АТБ або реконструкції скверу біля майбутнього магазину не видно взагалі.

У вестибюлі висить іще старий плакат готелю SIS (тепер уже ” Три бобри”), що біля міськради. Далі на стіні висить документація на реконструкцію/ підмазування стін стадіону “Шахтар” цього літа. І все. Про АТБ нема і згадки.

Я пішов далі у той довгий коридор із зеленими панелями шукати план. І там на стінах нічого не знайшов. Іще раз усе приміщення обійшов – НЕМА.

Хоча на сайті Нововолинської міської ради запевняють:

Із детальним планом території можна ознайомитись у відділі містобудування та архітектури за адресою: м. Нововолинськ, Мікрорайон Шахтарський, 40.

Містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді відділу містобудування та архітектури.  

https://www.novovolynsk-rada.gov.ua/index.php/misto/novyny/5316-povidomlennoia-pro-pochatok-protsedury-rozhliadu-ta-vrakhuvannia-propozytsii-hromadskosti-u-mistobudivnii-dokumentatsii.html

22 травня

Я так думаю, тут одне з двох. Або план і документація усе ще не готові. Або  документів у них узагалі зараз немає на руках. Вони самовільно витягли всі бордюри, спиляли 2 дерева (липи), а пеньки якнайшвидше трактором викорчували і щебнем засипали, щоб слідів не лишати. І один ліхтар викорчували. Думаю, там усе без документів.

 

 

На сесії міськради 16 травня була мова, що спочатку АТБ побудує магазин, тоді депутати проголосують за зміну цільового призначення приміщення і території – і аж тоді, виходить, будуть документи…

Зараз, як не крути, цільове призначення будівлі змінити закон не дозволяє. А як постане вже збудований новий магазин, це все міняє, і тоді депутати голосуватимуть на сесії.

Тому я й документів на АТБ не побачив на стенді – ще сесії не було.

Процес будівництва АТБ такий каламутний. Дозволів ніяких ні на що в них на руках нема, скверик вони роздирають по шматках під відмазку, що йде велика реконструкція скверу за рахунок АТБ. Ще й громадянам дорікають: мовляв, нововолинці повинні подякувати АТБ, що той своїм коштом хоче нам сквер оновити.

 

 

Та яке це оновлення? Нещодавно йшов – за голову схопився. Усі доріжки вони поробили так, щоб усі доріжки зі скверу вели в магазин. Липи викорчували, лавки лопатами попідкопували  – будуть демонтувати.

Посередині перед самим пам’ятником велику клумбу хочуть косткою/бруківкою закласти, клумби не буде.

 

 

Вранці  я чув між двома чоловіками на зупинці таку розмову:

– Я раніше так пив, що жінка мене вигнала з дому. Пішов до  брата жити,  брат мене пожалів і взяв жити на врем’я, зараз поїду на роботу на стройку.  В АТБ встроїв. Там платять 250 гривень на день. Гроші великі платять, але зразу хазяїн сказав: “Хоть малєйший запах горілки, вижену н….”

Уже 2 тижні як перестав пити, бо на роботу треба ходити. Брат ледве мене на стройку АТБ договорився, щоб узяли. Сказав мені: “Будеш пити і не будеш робити, то  і я тебе вижену, не подивлюся, шо брат”.

І вже 2 тижні мені печінка менше болить.

А другий чоловік питає:

– Що там всередині-то строять?

 – Стіни погіпсували, зараз на підлогу плитку класти будемо, а тоді З ДВОРУ БУДЕМО ПАРКОВКУ робити.

 

У дворі за майбутнім супермаркетом

 

Алкаш на зупинці мене шокував. Стоянку вони з двору зроблять, а весь сквер переробляють по-новому, по-модному. Іще у сквері буде 3-метровий бігборд із їхньою рекламою, але то вже буде потім.

 

Артур

Усі фото – А.Бідзюра

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

21 Коментар "“Парковка буде у дворі під АТБ”, – сказав робітник зі скандальної будови, де вже спиляли дві липи"

повідомляти

Фея
10 місяців 12 днів тому

Пане Бідзюра, респект Вам від мене особисто. Така поведінка чиновників і забудовників мене зовсім не дивує – завжди було все каламуно іневизначено, бо для чиновників головне гроші інвестора. Гроші не пахнуть а переможців не судять. Хто би сумнівався, що всі доріжки ведуть до магазину – як у древній приказці “Всі дороги ведуть в Рим”… Обурливо, що спилюють дерева і швиденько замасковують ті місця, де дерева росли, та і взагалі багато що обурливо у цій ситуації((((
Забудовник перебудовує все на власний розсуд, а нашим чиновники тільки раді, що хтось за них місто облаштовує, тільки хто облаштовує і як – їм байдуже(((

Фея
10 місяців 12 днів тому

Я особисто можу посвідчити проти іншого підприємця по іншій справі, бо бачила на власні очі його “художества” при облаштуванні його магазину, але то квіточки, напевно, у порівнянні з АТБ…(((

Олександр
10 місяців 12 днів тому

Всі все бачать,розуміють…,а прокуратура ні ! Все *чікі-пікі*!

Олександр
10 місяців 12 днів тому

Доречі,а ,можливо ще щось *Податкова * побачить,Інспекція по охороні праці. Сапожніков-чому в місті неогорожені будівельні майданчики?Гузь-в тебе на окрузі БАРДАК!

Фея
10 місяців 11 днів тому

Прокуратура, господарський суд(це у відомстві господарського суду знаходяться спиляні дерева і ще дещо) такі установи працюють над справами після подання відповідних заяв. А хто буде подавати заяву – мер чи його заступники? Нема заяви – нема справи. Хто платить, той замовляє музику. Гроші рулюють. А платить у цьому випадку хто? – правильно, АТБ.
Заяву подавати просто немає кому, так виходить(((

АНАТОЛЬ Бідзюра
10 місяців 11 днів тому

Немає вже податкової. Є Державна Фіскальна Служба. Від Насірова залишилась.

АНАТОЛЬ Бідзюра
10 місяців 11 днів тому

Не так просто спиляти нині дерева. Потрібно брати дозвіл аж у Луцьку. Проте, пиляють аж тріщить. Панове місцеві бюрократи із МР, міські та обласні депутати, керуючі реконструкцією комунального скверу із АТБ! Вони, (дозволи) на знесення міських зелених насаджень у вас є? Опублікуйте – негайно. Тут вам не Крим і не Донбас.

editor
10 місяців 11 днів тому

Виконком надає спеціальні дозволи щодо кожного дерева, яке хочуть зрубати. Щось не бачу на сайті міськради в рішеннях виконкому дозволу на спилювання дерев у сквері на пр.Дружби, 6-а. Таке враження, що влади в місті немає. Прокуратури – теж.

Фея
10 місяців 11 днів тому

Шановна громадо, а може ті дерева ніде у документах не були зазначені, то і дозволи на спилювання ніякі не потрібні? Бо вже були випадки, коли при оформленні певних видів діяльності у документації не були зазначені навіть житлові будинки, тобто по документах там просто порожнє місце – ось такий с ю р п р и з! Тоді єдиним доказом існування вже спиляного дерева будуть тільки фото самого дерева, пенька , де на фото вказана дата і час зробленого знімка.

Олександр
10 місяців 11 днів тому

Ви знову в *точку*! Неможливо заборонити спилювати те,чого немає,а от *дозволити* спиляти -запросто! Хто може і на якій основі заборонити мені спиляти дерево чи кущ посаджений мною 30-40 років тому? А знаходяться такі розумники… Вони не здатні навіть доглянути за каштанами на бульварі,або за старими деревами,які від вітру впасти можуть,а от палки в колеса вставляти навчились!

Фея
10 місяців 10 днів тому

Я так розумію, що ваше єхидство б’є через край, а дарма. Неможливо було заборонити будувати свиноферму поблизу крайньої вулиці села, бо по документах житлових будинків там просто не було і в результаті підприємці збудували свинокомплекс за пару метрів від будинків з усіма подальшими наслідками – “Шанель номер 5”, поросячий вереск і скотомогильник та захоронення решток селянам під вікнами. – а що? – Селяни Там По Документах Не Живуть!!!! Там порожнє місце!

Олександр
10 місяців 10 днів тому

Якби Ви уважно читали,то зрозуміли б що це не єхидство,а згода з Вами. Але це Ваші проблеми.

Фея
10 місяців 10 днів тому

Я не мала наміру Вас ображати, просто я завжди пишу менше, ніж знаю. З рубанням дерев у місті справи дуууууже погані і ці рубання-спилюваня завжди пов’язані з новими магазинами нажаль.

editor
10 місяців 11 днів тому

Щось не видно радісних коментарів від мешканців сусідньої малосімейки. Таку Європу вам під ніс, а ви притихли…

Фея
10 місяців 11 днів тому

Це не Європа – це економічні загарбники зі Сходу, які рвуться у Європу зі своїм уставом (((

АНАТОЛЬ Бідзюра
10 місяців 11 днів тому

Вочевидь, відстійник для авто таки буде на місці дитячого майданчика, що біля малосімейки. “Сміливість” мешканців зобов’язує! :)))

Бурулька
10 місяців 10 днів тому

Висить там план уже давно не вигадуйте. Можливо дійсно не було саме тоді оце зараз як були, бо взяли оті фото робити для радару чи для кого там з планом. я була з дитиною в окуліста і бачила той план. ще в кінці травня. дитина питала що там я їй читала. вам люди що погано що роблять щось людську з парку того де алкаши сиділи зранку до ночі? ви думаєте ви шось зробите тому атб? вони по всій країні без дозволів будуються. але з міської ради краще б не брехали. що до них не ходили по любому ходили.

editor
10 місяців 10 днів тому

Може, колись і висів. Але коли наш читач прийшов подивитися план – план подівся! І подівся на цілий день, бо допитливий читач зайшов іще раз. А тому й написав, що з проектом ознайомитись не вдалося: ні плану, ні проекту на стенді не було.
Нам дуже добре, що сквер оновлять. А мешканці сусіднього будинку, мабуть, заніміли від радості. 🙂
Приємно, що наприкінці ви написали головне.

вони по всій країні без дозволів будуються. але з міської ради краще б не брехали. що до них не ходили по любому ходили.

Гість
9 місяців 30 днів тому

Через 7 днів відкриття. До армагедону залишилося 7 днів.

анонім
9 місяців 12 днів тому

Як на мене хай краще там АТБ будують , ніж наркомани і алкаши в скверику збираються !
особисто моя думка

editor
9 місяців 12 днів тому

буде вам і те, і те. АТБ їх у своє місто Дніпро не переселить.

wpDiscuz