У Нововолинську цього тижня вперше зберуться разом біля міськради ті, хто обстоює милосердне ставлення до бездомних собак і котів.
Не труїти, не відстрілювати, а стерилізувати і прилаштовувати у добрі руки – ось що треба робити з нічийними тузиками й мурчиками.
У Володимирі-Волинському вже діє програма безкоштовної стерилізації тварин (навіть хазяйських, за бажанням власника). Такий проект давно пора започаткувати й у нашому місті.
Отже, у п’ятницю, 4 серпня, о 10.00 біля Нововолинської міської ради.
Малюйте плакати, готуйте аргументи, аби довести чиновникам необхідність створення стерилізаційного пункту та майданчика для перетримки прооперованих тварин.
Приходьте всі, хто хоче наблизити наше місто до європейських стандартів. Усі, хто хоче зупинити конвеєр собачої смерті.
А так було у Чернівцях
Фото – Тетяна Спориніна
А інших більш вагомих проблем у місті не має?
а більш вагомі, на вашу думку, питання порушуйте й вирішуйте ви. Ніхто ж не заважає. 🙂
НЕМА !!!!!!!!
Це досить вагома проблема, вони живуть поруч з нами. І тільки ми, люди, можем вирішити цю проблему. Якщо по місту будуть ходити не хворі, провакциновані, стерелізовані, та прокліпсовані чотирилапі, батьки з дітьми, які не можуть утримувати собачат чи котенят не будуть боятись підійти та поспілкуватись з тваринками. А це теж вагома справа – соціалізація дитини…
Бог у поміч, бо ця справа Богоугодна.
Круто. За милосердя будуть лише безробітні і пенсіонери… А хто на роботі?
Хто на роботі – може намалювати плакат і передати тим, хто прийде у п’ятницю о 10.00.
Також можете зібратись на мітинг у вихідні – трохи згодом, якщо влада не зрозуміє з першого разу.
КУДИ І КОМУ ПЕРЕДАТИ ПЛАКАТ?
можна мені передати. Зустріну вас біля кінотеатру, о котрій, коли?
…прилаштовувати у добрі руки…цікаво, хто захоче взяти дорослу бездомну дику собаку? НІХТО! І що далі? Будемо іі вже стерильну відпускати, хай бігає і далі , кидається на перехожих? Притулок таким собакам треба.
Ну, я взяла дорослого бездомного дикого. До того ж дівчину. ЛЮДИ РІЗНІ, ЗНАЄТЕ.
В інших містах випускають стерилізованих псів у ті місця, де виловили.
А притулок (комунально-громадський! для контролю громади за комунальниками) справді потрібен. Дуже.
Цілком згідна. У одному з міст у Південній Америці в парку було багато базпритульних котів і люди ходили туди з дітьми, аби з тваринками поспілкуватись, тваринок погодувати. Ті котики були родзинкою того парку. А для того, аби іх не знищили, громадяни добились від влади стерилізації тварин і щеплень проти хвороб. Після усіх процедур котиків відпустили назад. Люди і справді різні. Яким буде цей світ – залежить від нас, від людей.
Організуйте у соцмережі збір підписів за стерилізацію,за притулок, проти вбивства чотирилапих. Нехай кожен бажаючий поставить підпис(чи свого роду проголосує). Це вже буде офіційний документ, думка небайдужих громадян.
опитування зробимо тут на РАДАРІ.
Шо б ти Юля знала: стерилізовані собаки стають неагресивними.
До парламенту Великої Британії на роботу(ловити мишей тобто) взяли кота саме із притулку. Брати тварин із притулків – звичайна справа для громадян із багатьох країн світу,
міська влада самоусунулася від вирішення не лише цього питання …..
Для “Вано”. Ця людина робить це з ВЛАСНОЇ ініціативи. Ви можете виявити свою.
Дорослого, бездомного, дикого собаку німецьку вівчарку, хлопчика взяли з вулиці до себе на господарство мої друзі. Та ще і везли його легковою машиною до себе додому без намордника! Дуже хвилювався і боявся пес, дуже хвилювались і боялись ті, що везли. Чотирилапого заспокоювали і підгодовували ласощами усю дорогу. Якби ви знали, який це був розумний собака!…
Думаю, що людям і тваринам варто довіряти одне одному, і любити одне одного.
після стерилізації собаки не гублять своєї агресивності,так як гормони продовжують виділятися
якщо вони були неагресивними (а таких абсолютна більшість), то вони такими й лишаються. Але не приносять цуценят. Усе ж таки результат для міста.
Тут цікавляться щодо сказу. В усіх містах, від Луцька до Харкова, де проводять стерилізацію, обов’язково роблять тваринам і щеплення від сказу. Чіп на вушці собаки означає саме це: собака прищеплений і стерилізований.
Бачу по ситуаціі з коментарями і інтуїтивно відчуваю, що деяким людям щеплення теж не завадили б. На превеликий жаль проти вузьколобості і ненависті до тварин щеплення не роблять. Можете не друкувати цей мій коментар, я не ображусь, але я написала правду.
У одному із міст України спеціальна комісія визнала котів частиною екосистеми міста. Захисники тварин і активісти надали чиновникам необхідні аргументи для цього. Більше того – було зобов’язано комунальників ставляти у певних місцях їжу і воду для пиття, особливо коли спекотно. А ще рекомендували не замуровувати вхідні отвори у низу будинків, ті квадратні, аби коти могли там сховатись чи ловити мишей та щурів у підвалах і під підлогою перших поверхів.
В нашому місті чиновників аргументами не прошибеш. Тільки через прокуратуру, поліцію, суд. На кожен нічний, ранковий чи вечірній виїзд комунальних убивць зі шприцами викликати поліцію. Тільки так.
Щодо поліції, прокуратури і суду я згідна, бо в нашому випадку чиновники – це запрограмовані роботи, у яких немає сприйняття вхідноії інформації, а в усіх фантастичних романах і фільмах таких роботів знищують усіма можливими способами, бо вони несуть загрозу людству. Тож нам треба об’єднатись і здолати цю нечисть, адже поки та нечисть є, часи репресій будуть продовжуватись, і немає значення проти кого ці репресіі: проти людей, проти дерев(потворне обрізання і навмисне каліцтво яких пам’таєте?), чи проти тварин.
Поділ собак і котів на домашніх і диких теж жахливий, адже вони усі домашні, давно приручені первісною людиною для своіх потреб і з волі безвідповідальних людей опинилися на вулиці без засобів до виживання. Як колись поділяли людей на князів і графів і чорний люд, рабів, кріпаків, так і тепер поділяють тварин на домашніх породистих і диких – це дискримінація, це жахливо!!!!! Колись у майбутньому наші часи будуть описувати так, як ми тепер описуємо рабовласництво.
Тож давайте об’єднаємось і будемо боротись із цими антигуманними роботами!!!
Потрібно залучати людей які професійно займаються цим уже декілька років в Україні. Моніторинг, чіпування, стерелізація, облік + договір з мером, як зробили уже більшість міст. https://www.facebook.com/animal.id.info/