проектсу

Перший заступник мера читає коментарі на РАДАРІ… й відповідає “васям” і “петям”

48 2965

Прикол. 🙂 РАДАР примусив-таки нововолинську владу перервати мовчанку й розповісти виборцям про сквер, який АТБ без будь-яких дозволів  облаштовує на проспекті Дружби, 6-а.

Учора ми вкотре нагадали чинушам, що пора оприлюднити проект – чому люди мають спеціально йти чи їхати у відділ архітектури аж у Шахтарський мікрорайон, аби його подивитись?

І от результат!

Пару годин тому РАДАРУ збуджено зателефонував друг мера В.Ярема.  Що хотів сказати – ми не дуже зрозуміли, але  то таке. А невдовзі на промерському сайті “Нововолинськ” з’явилась офіційна відповідь на ці наші репортажі й навіть на коментарі анонімів. 🙂

Прикиньте, перший заступник мера, цілий секретар Нововолинської міськради А.Сторонський їх уважно читає й дуже нервово на них реагує.

Цитуємо це  шедевральне зізнання:

 “– Ні тоді, коли «АТБ» відкривалися на проспекті Перемоги, ні на 15 мікрорайоні, ні тепер на Нововолинській, жодних дозволів міська рада не надавала. Та й, зрештою, до нас не зверталися. Відтак зараз маємо проблеми із парковками біля супермаркетів і скарги мешканців, – зазначив Андрій Сторонський. – Як показує практика, магазин буде відкрито хочемо ми цього, чи ні. Мережа «АТБ» одна з найбільших в Україні і працює на ринку уже 25 років.

Однак проблеми, котрі виникають у процесі, залишаються за містом. Зокрема, відсутність місця для паркування автівок по проспекту Перемоги. Тому ми змушені йти на діалог із власниками мережі, аби уникнути таких проблем ще й по проспекту Дружби.

І хочу довести до відома тим анонімним Інтернет-дописувачам, як то «гість», «редактор», «фея», «Вася», «Петя» …, котрі пробують натякати на хабарі, ми тричі відмовили мережі «АТБ» у запровадженні цілодобового режиму торгівлі у Нововолинську. А підприємець, котрий продав обидва приміщення для супермаркетів, сплатить штраф у 200 тис. грн. за самовільну забудову, підсумував перший заступник міського голови”.

 

Хочу довести до відома Васі і Петі!..

Фото – нововолинськ.com

 

Розкриває промерський сайт – під тиском РАДАРА та громадськості – ще деякі таємниці мерського двору:

“На теперішній стадії переговорів міська влада наполягає на благоустрої скверу поблизу майбутнього супермаркету, належному облаштуванні паркомісць та збереженні зеленої зони. Головний архітектор міста Михайло Вісьтак показав нам, як виглядатиме сквер після реконструкції.

 

 

Саме відділ архітектури подав свої пропозиції і розробив завдання для проектування, аби проект відповідав вимогам чинного законодавства. Також головний архітектор міста розвіяв чутки, мовляв, під час будівництва самовільно захопили комунальну землю. Так от, саму будівлю, разом із земельною ділянкою «АТБ» купив у приватного підприємця. Земля магазину чітко відмежована від території скверу, що чітко можна простежити на публічній кадастровій карті. Сквер залишається у комунальній власності.

Окрім того, до початку робіт нововолинським відділом архбудконтролю було здійснено перевірку усіх дозвільних документів на реконструкцію приміщення з навчального закладу під магазин.

Генеральний фахівець спільної власності ТОВ «Рітейл Девелопмент», яке займається проектуванням і будівництвом магазинів мережі «АТБ», Юрій Гандзюк розповів, що реконструювати і облагородити сквер компанії запропонувала нововолинська влада.

– Ми як соціально відповідальна мережа магазинів йдемо назустріч. Для нас це насамперед соціальний проект. Усі пропозиції, як виглядатиме зона, які роботи потрібно провести, нам надає місто. Ми лише виконавці. Сквером ми не користуватимемося, лише його реконструюємо, – пояснив Юрій Гандзюк.

Розповсюджувати безпідставні чутки, не посилаючись на факти, – діло не хитре. Але ще більш нерозважливо вірити пліткарям, котрі таким способом відлякали не одного інвестора у нашому місті. Натомість ми переконані, коли підприємець готовий співпрацювати з громадою, його треба контролювати, але й підтримати, адже це принесе користь насамперед усім нам. Маємо надію, що з облюбованої для випивки місцини постане сучасний сквер.

До слова, з власних джерел нам стало відомо, що мережа «АТБ» уже має намір викупити ще одне приміщення під черговий, уже четвертий супермаркет у нашому місті. Адже торгівля у Нововолинську їм сподобалась і приносить добрий прибуток”.

Кінець цитат. 🙂

Ну, як?.. 

Мені особливо сподобалось про те, що  якісь там невловимі пліткарі “таким способом відлякали не одного інвестора в нашому місті”. Ага, вуглезбагачувальну фабрику неподалік від ринку не дали збудувати.

Дякуємо читачам РАДАРА за те, що примусили нововолинських чинуш привідкрити залаштунки.

Хто не зрозумів – уже все порішали мер і представники АТБ. Мережа дніпропетровських мільярдерів захоплює місто. Ще  трохи –  і під АТБ віддадуть другий, перший і цокольний поверхи міськради. 🙂

Я не проти, а ви?

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

48 Коментар "Перший заступник мера читає коментарі на РАДАРІ… й відповідає “васям” і “петям”"

повідомляти

Олександр
11 місяців 14 днів тому

Отже виникає запитання до шановного заступника мера-а що ж ви за ВЛАДА, що на території міста,яку вам народ довірив у керування,замітьте ,не передав у власність,а довірив керувати від імені народу.будують що завгодно і як завгодно?Мабуть на це питання хотіли почути відповідь ПЄТІ,ВАСІ,ФЕЇ і всі інші жителі міста.

Петро
11 місяців 2 днів тому

Петі не хотіли б чути на це відповідь! Їм не цікаво!!! А от Олександру який прикривається анонімами – дуже цікаво було б почути!

Фея
11 місяців 2 днів тому

Феї теж нецікаво, однозначно.

editor
11 місяців 14 днів тому

Питання, на яке так і не відповів ПАН Сторонський. То де ж буде парковка? у дворі?

АНАТОЛЬ Бідзюра
11 місяців 14 днів тому

Я був у дворі – там спокійненько. На дитячий майданчик ніхто не зазіхає.

editor
11 місяців 13 днів тому

І сквер лишиться сквером. Але ж вона десь буде?

АНАТОЛЬ Бідзюра
11 місяців 14 днів тому

Неправда, що АТБ не захоплював частину землі комунального скверу! І я вам це доведу документально, на плані забудови місцевості. Тим більше, що раніше споруда УКК ніколи не була у комунальній власності. Там є чітке розмежування території комунального і не комунального підпорядкування. Мені дивно інше: Чого і кого так злякалися перший заступник міського голови А.Сторонський та депутат\голова земельної комсії Л. Клімович? Хоча, якщо логічно розміркувати таки є чого – це схоже на кримінал і підпадає під “ЗУ Про запобігання корупції та ККУ.

Валік
11 місяців 14 днів тому
Дорогий Анатолію, ви писали кого і чого злякалися ті глисти в нашій міськраді. А я вам розкажу. Зараз в Луцьку велику популярність набирає сай Радарр. Губернатор, Голова облради, депутати Вольньської обласної ради, обласні керівники – такі ж самі люди, як і ми, і в них звісно виникає спрага за правдою. А наші місцеві сайти новин ****, ****, **** пишуть лише бред, і поливають той бред підливою з брехні. Аж тошнить їх читати. Радар читає вище начальство наших паничів. Наші паничів напряму залежать від Області. Обласний бюджет допомагає у співфінансуванні різних програм. Радар завжди пише правду, і обласні керівники можуть задуматися… Читати далі »
editor
11 місяців 14 днів тому

не перебільшуйте, отак сидять усі на роботі і читають 🙂
Місцеві сайти пишуть не лише бред 🙂 Але підлива з брехні там є, згідна.

Гість
11 місяців 14 днів тому

Для друзєй земелька в Клімовича завжди є. фото і коментар Клімовича під фото в фейсбуку для роздумів. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=979274312138998&set=ecnf.100001693156037&type=3&theater

Тролик
11 місяців 14 днів тому

“Леонід Климович А ми , тим часом землю йому оформляємо)))”
Цікаво в якості кого Льоня оформляє\рішає землю :
1. Як нововолинський депутат
2.Як голова земельної комісії
3.Як спів власник , разом з чиновником землевпорядної компанії
4.Як шестірка сапожникова
5.Як кум земельного чиновника

В кого яка думка?
http://prntscr.com/js6rn6

АНАТОЛЬ Бідзюра
11 місяців 13 днів тому

Шістка просмороділого режиму “сапогізму” у Нововолинську.

Читач
11 місяців 14 днів тому

Не розумію. Проти супермаркета як би нічого не маю, але саме ця мережа АТБ- не розумію навіщо аж так багато її. Це ж не польська “Бєдронка” чи “Теско” де дійсно є шо обрати, що за ціною, що за якістю. В АТБ з українських популярних фірм дуже малий вибір, на томість фу-фу “Своя лінія”. Дійсно одні ті самі продукти, які вже на третій раз набридають. От би Бєдронку нам, то б АТБ стухло.

Валік
11 місяців 14 днів тому

🙂

Катя
11 місяців 14 днів тому

Чому наші господарі міста нічого геть не знають, що відбувається у місті? Що це за такі ;;дива;; творяться?

editor
11 місяців 14 днів тому

Додала фотку, як вам?..

Валік
11 місяців 14 днів тому

Йожик в тумане. 🙂

???
11 місяців 14 днів тому

А земля для бізнесу біля хлібзаводу, оформлена на Климовича . також. для продажу АТБ ? А підвальні Климовича приміщення теж для перепродажу?
Оренда приносить замалий для влади прибуток?

тайны меровского двора
11 місяців 14 днів тому

А шестой АТБ в меровским ВУЗе. обустраить без ведома Сапожникова и Сторонского не собираются случайно ?

АНАТОЛЬ Бідзюра
11 місяців 13 днів тому

Клас!

Пан коцький
11 місяців 14 днів тому

Дійсно шедевральні зізнання. Практика показує…, компанія працює 25 років…, хочемо ми цього чи не хочемо…, це так говорить державний чиновник? Має бути зрозуміло ЗАКОННО ЦЕ ВСЕ ЧИ НЕ ЗАКОННО.

Вроді не Вася
11 місяців 14 днів тому
Думаючи аналітично-що в Луцьку 200 тис населення,а в Нововолинську 60 приблизно,з прилеглими селами,неважно скільки точно,щось біля того…І скільки супермаркетів в Луцьку-20,30 чи більше?А скільки донедавна було в нас?1чи 2,ніби так.І то їх власники місцеві.А чому немає супермаркетів таких великих мереж,як Фуршет,Сільпо,або інші,великі,як в Луцьку….От АТБ і “просікло”темку.А парковки…Хіба нашу міську владу вони колись цікавили…Що робиться біля ринку в базарні дні…А “ремонт”дороги по вул.Св.Володимира і б-р Шевченка біля ринку.Цього вони не бачать.Скоро ці дрібні камінці зметуть двірники в купки і комунальні машини вивезуть їх на смітник Таке вже було біля “Вопаку”,кілька років назад.То хоч АТБ може якісно зробить і бордюри не… Читати далі »
Месник
11 місяців 13 днів тому

АТБ прийде порядок наведе)))) ви це серйозно?
Не бачили ви ще Київських (столичних) АТБ це жах, Вопак просто відпочиває…
Вони роблять магазини, а потім забувають про них. Це не та фірма що думає про сервіс та охайність.
Так що залиште свої ілюзії, вже не один депутат, підприємець, меценат приходив наводити порядок.

editor
11 місяців 13 днів тому

пишуть із південного Миколаєва, що там АТБ вже на кожному кроці, по три на район.
А от киянин нам коментує:
Alexandr Pan: У Києві обходжу їхню мережу! ШЛАК! Можу купити тільки питну воду, на крайній випадок!

Фея
11 місяців 13 днів тому

Мене цікавить таке питання – невже у нас тут немає свою підприємців, що потрібно приймати східноросійських з розкритими обіймами?
Що означає те, що будуть іще магазини АТБ, бо АТБ у нас сподобалось?
А може у нас сподобалось би ще комусь іншому, комусь ріднішому, ближчому до нас?

editor
11 місяців 13 днів тому

східноросійських?..

Фея
11 місяців 13 днів тому

Уточнюю – східних Українських і Російських.
Не знаю наскільки розширилася мережа АТБ у Росії, але Росія завжди тягнулася на Захід і цілком можливо, що власники мережі АТБ мають плани далеко за межами України у Європі, адже Росія не просто воює з Україною, а будує “русский мир” по всьому світу. Це цілком зрозуміло і очевидно, достатньо передивитися новини і знати історію Росії.

Петро
10 місяців 29 днів тому

Кожна нова мережа, власник – це є нові ідеї та нововведення! А те що сашко пише – це якось висмоктано з пальця. Свою думку потрібно обгрунтувати!! Інакше вона нічого не варта і всім на неї буде начхати!

Мешканець
11 місяців 14 днів тому

В місті відбувається багато змін на краще ( нові спортивні майданчики ( перша школа , за ДЮСШ , сучасний ремонт спортзалу біля автостанції , нові супермаркети, кафе, , табір прикордонник інші інфраструктурні об’єкти ) , але цього Радар та Анатоль не бачать або не хочуть бачити!

editor
11 місяців 14 днів тому

ну, все це вам покаже й розхвалить Ярема-ТБ, оспівають чи так по ходу підлизнуть інші засоби. А ми показуємо те, чого вони впритул не хочуть бачити. І цілком безкоштовно, завважте. Не беручи з бюджету ані копійки за висвітлення наболілих проблем громади – тобто й ваших.

АНАТОЛЬ Бідзюра
11 місяців 13 днів тому

Ну, чому ж? Бачу. Розвалений з-д “Оснастка”, руїни двох ЗЗБВ, шахт , БПФ, ДОКу, РМЗ, цегельного з-ду, РБУ, Харчкомбінату – працювало 400 людей, трьох автобаз… Ліквідовані дитсадки, школа… Уламки ще декількох недобудованих ДДУ, житлових будинків. Втрачених 15 000 робочих місць, невиплати зарплат, шахта № 10 НВ. Все бачу. Це ви осліпли.

Олександр
11 місяців 13 днів тому
Анатоль,Ви згадали РБУ-РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ-це ж рідне підприємство мера Сапожнікова.Саме там він вчився знищувати промисловість Нововолинська,перебуваючи на посаді головного інженера-ще до цих часів там височать залишки чотириповерхового комплексу з приготування будівельних розчинів,який не працював ні дня на благо Нововолинська,саме там були одні з перших *приватних* більярдних-саун.Саме з того місця він пересів у владне крісло завдяки *покровителю*.Думаю,що ми ще побачимо результат-наприклад поява *нової* вулиці. Ви перераховуєте знищені підприємства-пишіть простіше-ЗНИЩЕНИЙ НОВОВОЛИНСЬК,бо вже нічого не залишилось з тих часів.І знищували його всі -місцева влада,всі керівники цих підприємств і головне самі жителі Нововолинська і округи,які працювали на цих підприємствах,вибирали і продовжують вибирати те,що мають!
editor
11 місяців 13 днів тому

про перші більярдні-сауни можна детальніше?

Олександр
11 місяців 13 днів тому

Та немає про що подробніше-були ще в “радянські часи” такі собі точки “відпочинку” .Сауна-в ВГСЧ, окремі “кімнати” в шахтних столових, або в кафе “Юність” Все було “чікі-пікі”, але не всі цим користувались. І ресторан “Кооператор” працював зранку-тільки відвідувачі були малочислені з будівлі поруч. Цікаво згадувати “ті” часи… І мери-попередники були простіші…

анти чобіт
11 місяців 13 днів тому

а наркоманів скільки за цей час розвелось

Наталя
11 місяців 13 днів тому

Наше місто перетворюється в “мертве”Про які АТБ ведеться мова ! В тому що вже є, брудно.ціни не є нижчими, ніж в інших магазинах
Ви . керівники міста, краще б задумались над тим як дати роботу нашій молоді Діти втікають з міста . шукають роботу за кордоном Скоро не буде кому купувати товар в цих магазинах що є Не лицемірте, нешановний Сторонський, Дехто добре нажився на цих АТБ Ой, доведеться за ваші грішки відповісти вашим дітям і внукам

Фея
11 місяців 13 днів тому
Я бачу, що на п’ятому році війни із Росією попри всі закони совісті, здорового глузду, самоповаги і патріотизму наша Нововолинська влада всіма руками і ногами ( і зубами) підтримує проросійське АТБ і вважає, що це нормально. Нашій владі байдуже, що АТБ труїть прострочку, а практично нашу землю, бо та отрута іде в землю в кінцевому результаті. Взагалі питань і претензій до цієї влади в умовах війни з Росією дуже багато. Поважаю мера міста Володимира -Волинського, який не пустив АТБ у своє місто і заздрю мешкнцям Володимира і вітаю їх із таким господарем-мером. Нашу землю і наш народ знищували на протязі… Читати далі »
АНАТОЛЬ Бідзюра
11 місяців 13 днів тому

А що, табір “Прикордонник” Мешканцю? Він був і у радянські часи. Я його теж будував. Ви брешете!! “Нові супермаркети, кафе, спортзал біля автостанції” – були збудовані і будуються за кошти приватних підприємців. А також спортивні майданчики – біля школи №” 1 та за ДЮСШ – постали завдяки фонду Ігоря Палиці та обласного бюджету, доля НВ МР на останньому місці. Які “інші інфраструктурні об’єкти”?? Це ви мали на увазі КТ ТТІ, приватизований “СІМ’ЄЮ” “Вопак” (3500 м. кв.), підвали Клімовича чи віллу мера на Кобзаря? А може підсобне ВРП біля шахти № 3? Чи приміщення “Львівської жінки” на Перемоги, 2а?

Сергій
11 місяців 14 днів тому

Я пригадую історію, коли просили Сторонського виділити приміщення з комунальної власності під потреби дітей з обмеженими можливостями.Тоді Сторонський злукавив і сказав неправду, що нема в місті вільного приміщення.
Тоді можна було дати дітям приміщення: і тут, де будується АТБ, і де відкрилася сімейна амбулаторія на пр-ті Дружби, і колишнє телеательє, і маг.,,Лідер”, і колишній маг.,,Спорттовари” іт.д.
Але жадібність до наживи відбирає останні залишки людяності, порядності і милосердя. Для чого обділеним дітям давати приміщення безкоштовно, коли можна на цьому гарно заробити.

анти чобіт
11 місяців 13 днів тому

слово сторонського нічого не стоїть

Дмитро
11 місяців 13 днів тому

на знімку проекту тротуар такими квадратиками з обох сторін,це вже місце з парковкою?

відеонаглядач
11 місяців 13 днів тому

У мене юридичне питання: якщо “підприємець продав приміщення” – тобто він вже не власник. а здійснює самовільну забудову новий власник, скажіть будь ласка, з якого це дива бувший власник за дії нового власника має платити штраф у 200 тисяч? у нас мерія пише нові закони? ( Чи штраф за то, що продав і в меране спитав?) ….

editor
11 місяців 13 днів тому

вопрос, конечно, интересный… Свого часу двоє депутатів міськради з БЮТ (керівники філії отого приватного київського вишу, що орендував площу в УКК) посприяли, щоб їхній ректор – як приватна особа – купив усю будівлю у “Волиньвугілля”. І мера вони не спитали!!! Провернули все тихо, акуратно. Скандал потім був ого-го, Рожелюк ледь не пінився, однак вдіяти нічого не зміг 🙂

Ммм
11 місяців 13 днів тому

Цікаво, а коли, як та за яку суму продали те приміщення? Конкурс чи аукціон хоч був?

editor
11 місяців 13 днів тому

Таня Кунь: У будь-якому нормальному! місті супермаркети будують за містом із-за великого місця для парковки!
А у нас платиш – будуєш!
Василь Литвак: Біля курчака саме то!

editor
11 місяців 13 днів тому

Ірина Семенюк: Щось я не зрозуміла,то що, можна робити в місті що хочеш, попри заборону влади?

editor
11 місяців 13 днів тому

Саша Воробей: Подивіться в Польщі, де знаходяться супермаркети, за містом або в передмісті.

Катруся
11 місяців 11 днів тому

Люди, не забудьте про все це “благо” під виглядом атб, курчака і решти вонючок нашого міста, коли знову голосуватимете за сапожнікова.

wpDiscuz