собакок

Пес напав на пенсіонерку біля офісу депутата Климовича

28 3000

Сьогодні о 9.40 біля “старого горкому” в Нововолинську бездоглядний пес покусав старшу жінку.

“Старий горком” – це будівля на майдані Незалежності, там розташовані управління соцзахисту, Пенсійний фонд і офісець, де засідав депутат міськради Леонід Климович – скандально відомий віднедавна “зоозахисник”.

Потерпілій викликали “швидку”, медики надали допомогу – перев’язали ногу.

 

 

Невдовзі у соцмережах завирувало обговорення на вічну тему: що робити з собаками в Нововолинську?

Дехто пропонував вистріляти всіх псів і поскладати біля міської ради, щоб влада нарешті заворушилася.

Дехто  – завести собак до пустобреха Климовича. Він домагається закриття єдиного в місті та його околах притулочку. Хоча там собаки стоять на прив’язі, за парканом, і не становлять жодної небезпеки для людей.

Вочевидь, найближчим часом молоді матері зберуться (як писали у соцмережах) під міською радою й зажадають від влади, аби місто  було безпечним. А влада дасть негласну вказівку мисливцям і ВУКГ постріляти/потруїти  бездомних собак.

Вочевидь, місцеві догхантери знову вийдуть на полювання і разом із комунальниками знищать усе, що рухається на чотирьох лапах.

 

 

Вочевидь, Климович, Рожелюк, Громик, Магдисюк, Ярема і Ко (представники нововолинської влади) надалі дружно боротимуться з людиною, яка вже 12 років поспіль доглядає як може бездомних і покинутих псів.

А про комунальний притулок, на який Міністерство екології виділяє міським радам по кілька мільйонів гривень, знову лише поговорять, а далі діло не піде.

Це Нововолинськ, тут люди легко вбивають і собак, і людей. Це велика “катівня під маскою гуманності” і під керівництвом В.Б.Сапожнікова.

Хтось іще обурюється, що у мене собачки за загорожею стоять прив’язані?.. За 12 років вони теж могли покусати кількадесят людей. Могли наплодити сотні сотень собі подібних, якби залишились на вулиці. Я самотужки звільнила місто бодай від проблеми з цими собаками.

А карантинний майданчик і комунальний притулок – давно на часі.  І держава у таких притулках зацікавлена! І місцеві ветеринари з зоозахисниками та спонсорами готові підпрягтись.

Однак нововолинські владці воліють тихцем винищувати собак і цькувати мене – бо занадто чинуш критикую.

Що ж, брехати на телекамеру про “собачий концтабір” – це не відра з їжею туди щодня тягати. І не комунальним коштом, а своїм.

Покусану жінку шкода. Але собаки не винні, ні.

Винна міська влада, яка НЕ дбає про безпеку людей і НЕ приймає програму регуляції чисельності бездоглядних тварин.

Стерилізація, вакцинація, карантинні майданчики і комунальні притулки,  виловлювання агресивних псів із подальшим утриманням їх у закритих вольєрах – ось вихід.

То що, Климович, скільки бездомних псів забереш із площі і врятуєш від масового отруєння та відстрілу? Забери хоч одного – отого чорного! А менших розберуть сердобольні Шостак і Герасимчук.

Ну, а я вам піар організую! “Плюси” запрошу.

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

28 Коментар "Пес напав на пенсіонерку біля офісу депутата Климовича"

повідомляти

Надія
9 місяців 6 днів тому

Ось вам “європейське містечко”.
Стерилізація і поселення у приюти – це єдиний гуманний вихід із ситуації. Невже так важко виділити кошти на дійсно важливу справу?
Ах, дійсно, навіщо нам притулки? Краще “вбахати” гроші на годинник, який коштує 85 тисяч.
Коли влада нарешті почне думати про безпеку нововолинців?

Олександр
9 місяців 6 днів тому

Теперішня – ніколи!

Людмила Зіменко
9 місяців 5 днів тому

А той годинник і лавки посеред стометрівки геть не виглядають добре :-(( – притулок було би краще зробити на ті гроші

анти чобіт
9 місяців 6 днів тому

цікаво щоб робив сапожніков коли його б кусали собаки?розстріляв зі зброї?

editor
9 місяців 6 днів тому

зібрав би прес-конференцію і заявив, що купка так званих опозиціонерів хотіла його фізично знищити, сховалась у кущах і організувала чергову провокацію, але в них знову нічого не вийшло, бо народ його підтримує – і він піде на 100500-тий термін.

бабушка Кати
9 місяців 6 днів тому

да, языком трепать – не ведра тягать!!! и в мороз, и в дождь, и в жару! конечно – убить беззащитного проще!

Укроп
9 місяців 6 днів тому

75% городян не дали і не дадуть ні копійки на притулки тварин ….. А кожен 5 скаже що тиї пси вже за*****бали …. Ви б краще за людей , дітей , інвалідів дбали так як за тварин …. Пси як погодилися кусали і будуть кусати … Їх не можна вбивати воно хоче жити … Тоді потрібно ізольовувати від людей якщо вони не безпечні ….!!!! Як депутатам так розстріл а небезпечним псам та притулок…… ? Моя думка!!!

editor
9 місяців 6 днів тому

кожному депутату – по одному бездомному псу на утримання. Рожелюку, Громику, Магдисюк – по 4. Сторонському – 8. Сапожнікову – 20. Климовичу з Яремою – по 25. І все, проблема вирішена.
А цуциків візьмуть Шостак і Герасимчук.
Давайте запросимо 1+1 на цю доброчинну акцію!
Бо, відчуваю, місто заллють собачою кров’ю, буде справжня катівня.

Ульріх
9 місяців 6 днів тому

Не лише біля офісу Климовича, думаю що вона ще й голосувала за Сапожнікова а може і за радикалів і привела Климовича до влади.

editor
9 місяців 6 днів тому

та тут електоральна карма ні до чого, шановний Ульріху.
Тут просто цинічна позиція міської влади: паплюжити мене, дискредитувати ідею притулків, про людське і прокурорське око укладати угоди з “Ласкою” чи “Захистом чотирилапих”, а насправді кришувати і стимулювати догхантерів.
І старанно закривати очі на проблему. Ви собі човпіться, а ми будемо надалі дерибанити бюджет.

Володимир
9 місяців 6 днів тому

Що цінніше життя і здоровя людини , чи собаки ? Собаки і далі будуть нападати , питання хто наступна жертва , а якщо дитина ? Гроші на притулок для собак ніхто не дасть і Клімович додому не візьме . не тіште себе . Агресивних собак треба ізолювати ,якщо нема куди -знищувати. Чому людей за надання тілесних ушкоджень в тюрму , а собаки и які нападають на людей -не винні ?

editor
9 місяців 6 днів тому

Ну, людей же не труять, не стріляють за тілесні ушкодження. Хоча вони били чи вбивали цілком свідомо. Після 10-11 років виховання у школі, а ще додайте дитсадок і виш чи коледж.
Бездомних собак не виховував ніхто.
Для агресивних у законі прописані карантинний майданчик і закриті вольєри. Так, їх треба ізолювати. А не перетворювати все місто на собачу трупарню. У Благодатному собача трупарня вже була. На 15-му – теж. Як бачимо, це не вихід.

editor
9 місяців 6 днів тому

Щодо грошей. Пишу вкотре: міністерство екології виділяє чималі кошти (по кілька мільйонів!) тим міським радам, які гарантують створення комунального притулку і підтвердять наявність земельної ділянки.
Питання: чому цих коштів не бере Нововолинська міськрада? Не знає? Знає тільки як труїти собак і закопувати гроші в асфальт?

Віра
9 місяців 6 днів тому
Невже у 21-му столітті все вирішується таким чином? Знищуванням? Ось так ми в Європу хочемо. Там давно такі холоднокровні дії заборонені. Лише стерилізація і проживання у приютах. А що заважає нам почати це робити? Місцеві ветеринари готові у своїх клініках проводити стерилізацію, лише просять трішки медикаментів. У влади не знайдеться пару тисяч на цю справу? Ну дійсно, краще ж собі придбати чергову машину чи квартиру. А то і будинок. У інших містах давно уже практикують стерилізацію бездомних тварин і ніхто ні на кого не нападає. Стерилізовані тварини ніякої загрози не становлять. Дуж жаль, що багато хто не розуміє, що вбивати… Читати далі »
Мама
9 місяців 6 днів тому

Цікаво,а якби Сапожнікова,чи когось з його ,,падстілок,,покусали ,що було б тоді?!

editor
9 місяців 6 днів тому

Сказали б, що цей напад організували ми з Бідзюрою.

Микола
9 місяців 6 днів тому

А якщо половити по місту всіх бродячих псів та вивезти їх та випустити десь в лісі, наприклад за Бугом – це буде порушенням якогось закону?

editor
9 місяців 5 днів тому

Адміністрація ВУКГ брехала мені у відповіді на запит, що саме так і робили. Насправді вбивали.
Якщо вони відловлять отого чорного пса – я його заберу. Просто хай відловлять, більшість проблем із покусами – через нього.

Мама:)
9 місяців 5 днів тому
А з нападами на дітей? Хай но біля них приїде якась дитина на велосипеді….. Так не повинно бути…. Я мала таку ситуацію багато 4 роки назад. Гуляли з сім’єю і тут вибігла зграя собак….. А потім донька з 1 по 3 клас заїкалась і на велосипед не сідала. Тому я прекрасно розумію усіх матерів, які проти гуляння по місту бездомних собак. Це не Вам, а їм потім думати, що робити з покушеними дітьми…. З їх переляками….і щоб діти потім боялись іти зі школи…. Бо собаки скрізь…. Чи просто гуляти. А дітям важко пояснити, що не всі вони кусаються. Нашого сусіда… Читати далі »
editor
9 місяців 5 днів тому

так не повинно бути, маєте рацію. Я 13-й рік товкмачу міській владі, що ТАК не повинно бути. А мають бути притулок, міська програма стерилізації і вакцинації, карантинний майданчик – на нього взагалі видатки мінімальні. І саме це передбачено законом.
Однак мер заявляє на сесії, що його це не цікавить і він не буде цим займатись. Звісно, йому вигідніше закатувати кошти в Коптюковий асфальт, годинники, квіточки, “Я люблю Нововолинськ” та інший гламур.
Тому й маєте те, що маєте.

Оксана
9 місяців 5 днів тому

То не вже тому мерові не доходить, що це заважає всьому. І , навіть , його неофіційному бізнесу в різних магазинах, кафе. Відлякує всіх людей гуляти в центрі міста, витрачати гроші в закладах, що плюс в бюджет. Приїжджають на літо в відпустки люди та й ще гостей привозять, які лишають якусь суму за послуги. А тут що, 19 століття зі зграями собак!? Цікавий підхід? А взагалі мешканці можуть щось організувати. Скільки вже можна терпіти цей собачий безлад?

editor
9 місяців 5 днів тому

це владний безлад. Сьогодні цілий день не могла додзвонитись до ВУКГ – ніхто не бере слухавку.

Оксана
9 місяців 5 днів тому

А чи є якась скарга від цієї жінки? Має бути хтось відповідальний за таке в місті. Тоді, можливо, дати розголосу більше. «Нововолинськ» сайт теж писав за це.

Людмила Зіменко
9 місяців 5 днів тому

А після того, як мене покусав хазяйський пес, а приблудні собаки ніколи не чіпали мене, Богу дякувати, то я на хазяйський собак дивлюся з острахом, а до бродячих ніяких претензій не маю.
Думаю, що хазяйські собаки повинні розгулювати в намордника з, а приблудні мають бути стерилізовані, привиті і мають жити у притулку – такі умови безпеки і гуманності сучасного суспільства.

Олег
9 місяців 5 днів тому

Треба як в США забрати в притулок всіх собак, пролічити, причепурити і перевірити агресію, агресивних приспати, а іншим шукати людей щоб забрали.

editor
9 місяців 5 днів тому

Хтось може пояснити, чому телефон приймальні ВУКГ 4 51 42 цілий день не відповідає?.. Цілий день!
А начальник ВУКГ не бере слухавку мобільного.
Усі пішли ловити собак? А Климович попереду?

111
9 місяців 5 днів тому

вын вже мысяць не выдповыдаэ

мешканка Нововолинська
9 місяців 13 хвилин тому

яка гуманність в цьому місті? вже немає сил слухати як після 12 години ночі, стриляють цих беззахисних тварин.
багато хто не дасть ні копійки, але є і багато людей які готові допомогти в питанні з приютом для собак. люди готові щось робити, було б мудре керівництво!
скільки може продовжуватись те, що поки самі люди не зроблять, не буде ніде і нічого? чим займається влада цілими днями на робочих місцях і куди йдуть гроші які виділяються на місто? невже в такому маленькому місті не можна навести хоч десь порядок, ви ж самі тут живете і самі ж тонете в тому г*мні. ганьба!

wpDiscuz