собакок

Пес напав на пенсіонерку біля офісу депутата Климовича

28 2761

Сьогодні о 9.40 біля “старого горкому” в Нововолинську бездоглядний пес покусав старшу жінку.

“Старий горком” – це будівля на майдані Незалежності, там розташовані управління соцзахисту, Пенсійний фонд і офісець, де засідав депутат міськради Леонід Климович – скандально відомий віднедавна “зоозахисник”.

Потерпілій викликали “швидку”, медики надали допомогу – перев’язали ногу.

 

 

Невдовзі у соцмережах завирувало обговорення на вічну тему: що робити з собаками в Нововолинську?

Дехто пропонував вистріляти всіх псів і поскладати біля міської ради, щоб влада нарешті заворушилася.

Дехто  – завести собак до пустобреха Климовича. Він домагається закриття єдиного в місті та його околах притулочку. Хоча там собаки стоять на прив’язі, за парканом, і не становлять жодної небезпеки для людей.

Вочевидь, найближчим часом молоді матері зберуться (як писали у соцмережах) під міською радою й зажадають від влади, аби місто  було безпечним. А влада дасть негласну вказівку мисливцям і ВУКГ постріляти/потруїти  бездомних собак.

Вочевидь, місцеві догхантери знову вийдуть на полювання і разом із комунальниками знищать усе, що рухається на чотирьох лапах.

 

 

Вочевидь, Климович, Рожелюк, Громик, Магдисюк, Ярема і Ко (представники нововолинської влади) надалі дружно боротимуться з людиною, яка вже 12 років поспіль доглядає як може бездомних і покинутих псів.

А про комунальний притулок, на який Міністерство екології виділяє міським радам по кілька мільйонів гривень, знову лише поговорять, а далі діло не піде.

Це Нововолинськ, тут люди легко вбивають і собак, і людей. Це велика “катівня під маскою гуманності” і під керівництвом В.Б.Сапожнікова.

Хтось іще обурюється, що у мене собачки за загорожею стоять прив’язані?.. За 12 років вони теж могли покусати кількадесят людей. Могли наплодити сотні сотень собі подібних, якби залишились на вулиці. Я самотужки звільнила місто бодай від проблеми з цими собаками.

А карантинний майданчик і комунальний притулок – давно на часі.  І держава у таких притулках зацікавлена! І місцеві ветеринари з зоозахисниками та спонсорами готові підпрягтись.

Однак нововолинські владці воліють тихцем винищувати собак і цькувати мене – бо занадто чинуш критикую.

Що ж, брехати на телекамеру про “собачий концтабір” – це не відра з їжею туди щодня тягати. І не комунальним коштом, а своїм.

Покусану жінку шкода. Але собаки не винні, ні.

Винна міська влада, яка НЕ дбає про безпеку людей і НЕ приймає програму регуляції чисельності бездоглядних тварин.

Стерилізація, вакцинація, карантинні майданчики і комунальні притулки,  виловлювання агресивних псів із подальшим утриманням їх у закритих вольєрах – ось вихід.

То що, Климович, скільки бездомних псів забереш із площі і врятуєш від масового отруєння та відстрілу? Забери хоч одного – отого чорного! А менших розберуть сердобольні Шостак і Герасимчук.

Ну, а я вам піар організую! “Плюси” запрошу.

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

28 Коментар "Пес напав на пенсіонерку біля офісу депутата Климовича"

повідомляти

Надія
30 днів 9 годин тому

Ось вам “європейське містечко”.
Стерилізація і поселення у приюти – це єдиний гуманний вихід із ситуації. Невже так важко виділити кошти на дійсно важливу справу?
Ах, дійсно, навіщо нам притулки? Краще “вбахати” гроші на годинник, який коштує 85 тисяч.
Коли влада нарешті почне думати про безпеку нововолинців?

Олександр
30 днів 6 годин тому

Теперішня – ніколи!

Людмила Зіменко
29 днів 3 годин тому

А той годинник і лавки посеред стометрівки геть не виглядають добре :-(( – притулок було би краще зробити на ті гроші

анти чобіт
30 днів 9 годин тому

цікаво щоб робив сапожніков коли його б кусали собаки?розстріляв зі зброї?

бабушка Кати
30 днів 8 годин тому

да, языком трепать – не ведра тягать!!! и в мороз, и в дождь, и в жару! конечно – убить беззащитного проще!

Укроп
30 днів 6 годин тому

75% городян не дали і не дадуть ні копійки на притулки тварин ….. А кожен 5 скаже що тиї пси вже за*****бали …. Ви б краще за людей , дітей , інвалідів дбали так як за тварин …. Пси як погодилися кусали і будуть кусати … Їх не можна вбивати воно хоче жити … Тоді потрібно ізольовувати від людей якщо вони не безпечні ….!!!! Як депутатам так розстріл а небезпечним псам та притулок…… ? Моя думка!!!

Ульріх
30 днів 4 годин тому

Не лише біля офісу Климовича, думаю що вона ще й голосувала за Сапожнікова а може і за радикалів і привела Климовича до влади.

Володимир
30 днів 3 годин тому

Що цінніше життя і здоровя людини , чи собаки ? Собаки і далі будуть нападати , питання хто наступна жертва , а якщо дитина ? Гроші на притулок для собак ніхто не дасть і Клімович додому не візьме . не тіште себе . Агресивних собак треба ізолювати ,якщо нема куди -знищувати. Чому людей за надання тілесних ушкоджень в тюрму , а собаки и які нападають на людей -не винні ?

Віра
30 днів 2 годин тому
Невже у 21-му столітті все вирішується таким чином? Знищуванням? Ось так ми в Європу хочемо. Там давно такі холоднокровні дії заборонені. Лише стерилізація і проживання у приютах. А що заважає нам почати це робити? Місцеві ветеринари готові у своїх клініках проводити стерилізацію, лише просять трішки медикаментів. У влади не знайдеться пару тисяч на цю справу? Ну дійсно, краще ж собі придбати чергову машину чи квартиру. А то і будинок. У інших містах давно уже практикують стерилізацію бездомних тварин і ніхто ні на кого не нападає. Стерилізовані тварини ніякої загрози не становлять. Дуж жаль, що багато хто не розуміє, що вбивати… Читати далі »
Мама
30 днів 3 годин тому

Цікаво,а якби Сапожнікова,чи когось з його ,,падстілок,,покусали ,що було б тоді?!

Микола
30 днів 2 годин тому

А якщо половити по місту всіх бродячих псів та вивезти їх та випустити десь в лісі, наприклад за Бугом – це буде порушенням якогось закону?

Олег
29 днів 9 годин тому

Треба як в США забрати в притулок всіх собак, пролічити, причепурити і перевірити агресію, агресивних приспати, а іншим шукати людей щоб забрали.

мешканка Нововолинська
24 днів 2 годин тому

яка гуманність в цьому місті? вже немає сил слухати як після 12 години ночі, стриляють цих беззахисних тварин.
багато хто не дасть ні копійки, але є і багато людей які готові допомогти в питанні з приютом для собак. люди готові щось робити, було б мудре керівництво!
скільки може продовжуватись те, що поки самі люди не зроблять, не буде ніде і нічого? чим займається влада цілими днями на робочих місцях і куди йдуть гроші які виділяються на місто? невже в такому маленькому місті не можна навести хоч десь порядок, ви ж самі тут живете і самі ж тонете в тому г*мні. ганьба!

wpDiscuz