авд

ПІд Авдіївкою сьогодні загинули четверо наших бійців. Важкі бої. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

5 963

Четверо загиблих, п’ятеро поранених у Авдіївській промзоні.

Усі – з 1-го мехбату 72-ї бригади…

Обстріли і штурми тривали з самого ранку.

“29 січня близько 5:00 в районі Авдіївської промзони російсько-окупаційні війська розпочали інтенсивний обстріл зі стрілецької зброї та мінометів. Із 7:00 з метою захоплення наших позицій противник почав штурмові дії. Маневром та контратакою підрозділи ЗСУ зупинили противника й не допустили захоплення позицій українських військ. Сили ворога зазнали значних втрат. З нашого боку теж є втрати.

Противник продовжує штурмові дії та не полишає спроб відтіснити українські підрозділи,  обстановка в районі Авдіївської промзони залишається напруженою.

Провокація мала на меті звинуватити українську сторону в порушенні досягнутих домовленостей”, – заявили у прес-центрі АТО.

 

 

А ввечері Semen Kabakaev  повідомив:

– Мы заняли новые позиции на Авдеевском направлении. Когда происходят такие атаки, противник думает о последствиях, но всегда в положительном ключе о себе, а получается всегда в негативном. Продвигаясь шаг за шагом вперед, мы забираем свои по праву территории.
Потерпев поражение, противник получил огромные потери. Наши источники сообщают, что на протяжении дня в больницы и морги Донецка поступает огромное количество 200х и 300х, цифры уже в десятках.

Той-таки Кабакаєв уночі:

– Обстрел сектора Мариуполь очень жесткий. Боевики наносят удары из тяжелой артиллерии по позициям ВСУ. У мирного населения не только дрожат дома, но и у тех кто ближе к линии разграничения вылетают стекла.
Несколько часов назад звонили из Марика, спрашивали, как штаб реагирует. Могут ответить и публично: не только штаб, а и все подразделения силовиков будут делать все возможное, чтобы мы не только удержали свои позиции, но и продвинулись вперед.

У 72-й бригаді повідомили:

«Артилерійські обстріли міста та позицій ЗСУ продовжувалися весь вечір і ніч. На жаль, під час бою та обстрілів четверо наших військових загинуло, дев’ять отримали поранення.

Світла пам’ять капітану Кизило Андрію Олександровичу (02.05.1993р.н.); молодшому сержанту Бальченку Володимиру Івановичу (04.01.1992р.н); солдату Оверченку Дмитру Олександровичу (24.01.1989р.н.); сержанту Крижанському Володимиру Олексійовичу (24.03.1982р.н)!

Ми не забудемо вас, дорогі наші побратими! Вся Україна сумує за вами».

У штабі АТО вранці 30 січня уточнили:

29 січня в зоні АТО загинули п’ятеро наших бійців, 9 поранені, 4 травмовані.

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

5 Коментар "ПІд Авдіївкою сьогодні загинули четверо наших бійців. Важкі бої. ОНОВЛЮЄТЬСЯ"

повідомляти

editor
2 років 18 днів тому

Усі втрати і поранені – з 1-го мехбату 72-ї бригади.

editor
2 років 17 днів тому

Коментують у мережах. Оля Байдюк
Царство Боже воїнам, співчуття та сил близьким! Шановна владо, коли ви вже нажеретесь і перестанете заробляти на війні? Коли перестанете п’яними ганяти на лексусах? Енергію в АТО свою направляйте, гинуть найкращі, а шваль Київ заполонила, морди ледь не луснуть… в АТО, сволото, на вашій совісті от це все.

editor
2 років 17 днів тому

Наприкінці новини вже є прізвища загиблих.

editor
2 років 17 днів тому

Уже п’ятеро загиблих, п’яте прізвище ще не назвали.

editor
2 років 17 днів тому

Коментують у мережах.
Тетяна Татаренкова: Царство небесне загиблим, будемо пам’ятати вас завжди. Господь, збережи живих!
Ірина Таран: Нема слів, дуже боляче… Низький уклін хлопцям за наш мир та спокій!

wpDiscuz