шкп

Під ескортом адвоката Шостака ходить на шахту директор, якого там не хочуть

44 2080

Триває кадровий скандал на державному підприємстві “Шахта №1 “Нововолинська”.

Учора вранці новопризначений директор Григорій Бар приїхав сюди не лише у супроводі поліції, що вже стало в нього традицією. Привіз сюди й свого адвоката Віктора Шостака.

Той зробив спробу довести працівникам шахти законність призначення пана Бара.

Якраз того ранку на копальню прибув і нинішній директор Андрій Пилипюк. Його виписали з лікарні, але він усе ще на лікарняному.

Вочевидь, пан Бар із паном Шостаком вирішили, що настав час Х для заміни керівництва.

 

 

Однак далі розмов знову не пішло.

Робітники першої наполягають: у них є законний директор Пилипюк, підстав для його звільнення нема, підприємство працює, платню колектив отримує вчасно.

 

“Дайте колективу спокійно працювати!”

 

Бара тут підтримують хіба що кілька контролерів КПП, які об’єднались у профспілковий осередок “Захист праці”.

Нещодавно вони отримали попередження про скорочення. Шахта, що закривається, послуг цих “сидячих сторожів” давно не потребує. Директор планує найняти на підприємство дієву й відповідальну охорону.

 

Двері КПП

 

Тому вони не гребують жодними методами, аби втриматись на робочому місці.

А їхній ватажок Володимир Власюк цинічно заявив працівницям шахти: “Мені взагалі на вас на всіх наплювати!”

 

Пряма мова обурених людей:

 

 

Фото, відео – Валентин Мінчик

Текст – Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Гірники голодуватимуть під землею, аби не допустити на шахту нового директора!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

44 Коментар "Під ескортом адвоката Шостака ходить на шахту директор, якого там не хочуть"

повідомляти

Валік46
8 місяців 16 днів тому

Перестаньте обливати брудом Віктора Васильвоча! Він єдиний,хто дотримується законів нашоі держави. Страйки поза межами законодавства,всі питання до Міністерства…

Гість
8 місяців 16 днів тому

А захищаючи вбивць – це не бруд?

Гість
8 місяців 16 днів тому

Шостак сам себе облив брудом, я вважаю.

бабушка Кати
8 місяців 14 днів тому

как это систематично – где несправедливость и вот там сразу же проявляется в защитниках пан Шостак! какое постоянство!!!

Толік
8 місяців 16 днів тому

Закриють ту шахту і все. Один чорт вугілля не добувають, а зарплату отримують, то їм ще директор не той. Підуть на біржу і все.

Ульріх
8 місяців 16 днів тому

Шостак не вірить в загробне життя?

Шахтар
8 місяців 15 днів тому
Всім добрий вечір, направду ми підем хто куди: хто на пенсію, хто на біржу, хто на інше підприємство працювати, але в першу чергу ми залишаємось людьми і колективом. Маленьким колективом, який відстоює свою позицію. Ми будемо іти по місту і вітатись. Хтось скаже проплачено Директором, та ні помиляєтесь ……. він не настільки багата людина, щоб всім заплатити. А кому заплачено, було видно неозброєним оком : хто отримує заробітну плату з одного джерела фінансування поряд з шахтарем , а стояв по іншу сторону барикади. Хто швиденько приніс сумочку по команді ФАС одному “директору” Бару і голосно з дрижащим голосом сказав” Що… Читати далі »
холмщак
8 місяців 15 днів тому
Уви, але працівників шахти №1 ні в пенсійному, ні на біржі не чекають. Є одна серйозна проблема. Їм не зараховують страховий стаж, 1 грудня 2017 р. “відсвяткуєте” 2,5 роки по заборгованостідо пенсійного фонду. На біржі колишнім працівникам шахти №1 світить мінімалка(трохи більше 500грн.). Ну а однією з умов виходу на пільгову пенсію є наявність певної кількості страхового стажу. Наприклад: маючи 10 р. підземного стажу потрібно мати 26р. страхового стажу Отже заробивши підземний стаж немає гарантії, що ви маєте право на пільгову пенсію. І такі випадки вже є. Період, за який не сплачені податки в розрахунок пенсії не беруться. Директор шахти… Читати далі »
Іван
8 місяців 15 днів тому

Звичайно знаєм, і директор і профспілки озвучували цю проблему і вона вирішується у ВР за поданням Гузя. Але не такий страшний вовк, як ви намалювали. Все вирішується в суді бо кожен працівник сплатив свій ЄСВ, а чому зараховується борги попередні то це інше питання.

холмщак
8 місяців 14 днів тому
Цікаво, як і коли буде вирішена ця проблема? Можливо ви, Іван, знаєте щось більше – напишіть, будь-ласка. Особисто я звертався до п. Гузя через його помічника Б. Бадзюня з цією проблемою ще в липні 2016року. Був депутатський запит до міністра Насалика. В середині вересня я отримав відповідьз міністерства за підписом заступника міністра п. А. Корзуна. У листі він підтвердив цю проблему: ” … від ВП “Шахтоуправління”Нововолинське” на баланс ДП “Шахта№1″Нововолинська” згідно з розподільчим балансом було передано борг по штрафним санкціям до Пенсійного фонду у сумі 1 068 000грн.та по внескам та штрафним санкція по ЄСВ – 17 789 000грн.” Видатки… Читати далі »
Лима
8 місяців 14 днів тому

Модер – супер!!!😃👍

холмщак
8 місяців 14 днів тому

Думка цікава. Мені заборгувала біржа пристойну суму і до пенсії не зарахували 11місяців, які збільшують середню зарплату, відповідно пенсію. Але знайомий судиться за допомогою приватного адвоката. Картина була не втішна. Суд постійно переносився, адвокат витягував гроші.

авось
8 місяців 12 днів тому

а які там адвокати ? Вони за гроші надують прсту людину, а то безкоштовно захищатимуть.

авось
8 місяців 12 днів тому

А скільки скарг на місцевих суддів написали ці адвокати , добиваючись справедливого рішення ? Ж ОДНОГО. А може в Новіку НАЙСПРАВЕДЛИВІШИЙ у світі суд ? Бідзюра обгрунтовано спростує. То, що ж рівень фаховості не дозво

атестаційна комісія
8 місяців 12 днів тому

Перед тим ,як рекламувати будь- кого ,,може б краще зясувати прфесіональний рівень …

атестаційна комісія
8 місяців 10 днів тому

Отож бо

для холмщака
8 місяців 12 днів тому

На майдані було багацько народу ……Все одно обдурили….

хто пояснить ?
8 місяців 12 днів тому

То це виходить як? З зарплат ці внески у шахтарів щомісячно вираховували, а в пенсійний фонд вони не надходили. Осідали у кишенях державницьких кліптоманів ? А крайніми залтшилися шахтарі. Тобто за їх жито – їх же і побито.

небайдужі люди своєї країни.
8 місяців 13 днів тому

І як можна вважати таку людину адекватною,як так можна брихати.Одні брихуни.

Іван
8 місяців 15 днів тому

Ми з такими дівчатами – шахтарочками ще не такі гори перевернем. Все буде добре, бо Україна – це країна справжніх людей.

Аня
8 місяців 15 днів тому
Ми всі дуже хочемо жити в правовій державі, де всі дотримуються законодавства, а в разі порушень – несуть відповідальність. І для цього – кожному треба почати з себе!!! Якщо у нового директора є наказ – ніхто немає права непускати, виганяти і т.д. Якщо старий директор вважає своє звільнення незаконним – іде до суду так оскаржує його. Тоді його поновлять і ще й зарплату виплатять за вимушений прогул. А так – і Бару платять, бо він диектор, і якщо Пилипюк виграє суд – йому заплатять. Навіщо отак??? І окремо хотілось би сказати про адвоката Шостака: знаю його багато років, ще із… Читати далі »
Шахтар
8 місяців 15 днів тому

В нас бюджетні кошти немо чого іх розбазарювати, вийде Пилипюк з лікарняного тоді хай приходить новий директора чи Бар чи інший….. а двом директорам нема чого платити зарплату. Зараз в.о. директора Бевз В.В.

Наташа
8 місяців 15 днів тому

Ми віримо, що справедливість на боці колективу, а як вам не соромно п. Бар приходити в колектив який Вас не хоче? Який у вас інтерес, дуже цікаво?

Вуаля
8 місяців 15 днів тому

Беріть Пилипюка і добудовуйте 10 шахту.

Відредаговано. Не треба огульно ображати колектив.
Модер

Володимир
8 місяців 15 днів тому

Дужe гарна ідeя, закриємо пeршу і пeрeйдeм на 10 шахту на чолі з Пилипюком, наш Волинський дирeктор, який має 10 років роботи в шахті.

бодя
8 місяців 15 днів тому

руслан і володя , ви ж з рук того директора їли , і виявилось що мало кормив ?(жадность фраера погубит )

піночет
8 місяців 15 днів тому

Власюк не злодій а бувший депутат партії свобода

wpDiscuz