шкп

Під ескортом адвоката Шостака ходить на шахту директор, якого там не хочуть

44 1858

Триває кадровий скандал на державному підприємстві “Шахта №1 “Нововолинська”.

Учора вранці новопризначений директор Григорій Бар приїхав сюди не лише у супроводі поліції, що вже стало в нього традицією. Привіз сюди й свого адвоката Віктора Шостака.

Той зробив спробу довести працівникам шахти законність призначення пана Бара.

Якраз того ранку на копальню прибув і нинішній директор Андрій Пилипюк. Його виписали з лікарні, але він усе ще на лікарняному.

Вочевидь, пан Бар із паном Шостаком вирішили, що настав час Х для заміни керівництва.

 

 

Однак далі розмов знову не пішло.

Робітники першої наполягають: у них є законний директор Пилипюк, підстав для його звільнення нема, підприємство працює, платню колектив отримує вчасно.

 

“Дайте колективу спокійно працювати!”

 

Бара тут підтримують хіба що кілька контролерів КПП, які об’єднались у профспілковий осередок “Захист праці”.

Нещодавно вони отримали попередження про скорочення. Шахта, що закривається, послуг цих “сидячих сторожів” давно не потребує. Директор планує найняти на підприємство дієву й відповідальну охорону.

 

Двері КПП

 

Тому вони не гребують жодними методами, аби втриматись на робочому місці.

А їхній ватажок Володимир Власюк цинічно заявив працівницям шахти: “Мені взагалі на вас на всіх наплювати!”

 

Пряма мова обурених людей:

 

 

Фото, відео – Валентин Мінчик

Текст – Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Гірники голодуватимуть під землею, аби не допустити на шахту нового директора!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

44 Коментар "Під ескортом адвоката Шостака ходить на шахту директор, якого там не хочуть"

повідомляти

Валік46
16 днів 14 годин тому

Перестаньте обливати брудом Віктора Васильвоча! Він єдиний,хто дотримується законів нашоі держави. Страйки поза межами законодавства,всі питання до Міністерства…

Гість
16 днів 13 годин тому

А захищаючи вбивць – це не бруд?

Гість
16 днів 13 годин тому

Шостак сам себе облив брудом, я вважаю.

бабушка Кати
15 днів 4 годин тому

как это систематично – где несправедливость и вот там сразу же проявляется в защитниках пан Шостак! какое постоянство!!!

Толік
16 днів 12 годин тому

Закриють ту шахту і все. Один чорт вугілля не добувають, а зарплату отримують, то їм ще директор не той. Підуть на біржу і все.

Ульріх
16 днів 10 годин тому

Шостак не вірить в загробне життя?

Шахтар
16 днів 8 годин тому
Всім добрий вечір, направду ми підем хто куди: хто на пенсію, хто на біржу, хто на інше підприємство працювати, але в першу чергу ми залишаємось людьми і колективом. Маленьким колективом, який відстоює свою позицію. Ми будемо іти по місту і вітатись. Хтось скаже проплачено Директором, та ні помиляєтесь ……. він не настільки багата людина, щоб всім заплатити. А кому заплачено, було видно неозброєним оком : хто отримує заробітну плату з одного джерела фінансування поряд з шахтарем , а стояв по іншу сторону барикади. Хто швиденько приніс сумочку по команді ФАС одному “директору” Бару і голосно з дрижащим голосом сказав” Що… Читати далі »
холмщак
15 днів 16 годин тому
Уви, але працівників шахти №1 ні в пенсійному, ні на біржі не чекають. Є одна серйозна проблема. Їм не зараховують страховий стаж, 1 грудня 2017 р. “відсвяткуєте” 2,5 роки по заборгованостідо пенсійного фонду. На біржі колишнім працівникам шахти №1 світить мінімалка(трохи більше 500грн.). Ну а однією з умов виходу на пільгову пенсію є наявність певної кількості страхового стажу. Наприклад: маючи 10 р. підземного стажу потрібно мати 26р. страхового стажу Отже заробивши підземний стаж немає гарантії, що ви маєте право на пільгову пенсію. І такі випадки вже є. Період, за який не сплачені податки в розрахунок пенсії не беруться. Директор шахти… Читати далі »
Іван
15 днів 12 годин тому

Звичайно знаєм, і директор і профспілки озвучували цю проблему і вона вирішується у ВР за поданням Гузя. Але не такий страшний вовк, як ви намалювали. Все вирішується в суді бо кожен працівник сплатив свій ЄСВ, а чому зараховується борги попередні то це інше питання.

холмщак
15 днів 7 годин тому
Цікаво, як і коли буде вирішена ця проблема? Можливо ви, Іван, знаєте щось більше – напишіть, будь-ласка. Особисто я звертався до п. Гузя через його помічника Б. Бадзюня з цією проблемою ще в липні 2016року. Був депутатський запит до міністра Насалика. В середині вересня я отримав відповідьз міністерства за підписом заступника міністра п. А. Корзуна. У листі він підтвердив цю проблему: ” … від ВП “Шахтоуправління”Нововолинське” на баланс ДП “Шахта№1″Нововолинська” згідно з розподільчим балансом було передано борг по штрафним санкціям до Пенсійного фонду у сумі 1 068 000грн.та по внескам та штрафним санкція по ЄСВ – 17 789 000грн.” Видатки… Читати далі »
Лима
15 днів 5 годин тому

Модер – супер!!!😃👍

холмщак
15 днів 5 годин тому

Думка цікава. Мені заборгувала біржа пристойну суму і до пенсії не зарахували 11місяців, які збільшують середню зарплату, відповідно пенсію. Але знайомий судиться за допомогою приватного адвоката. Картина була не втішна. Суд постійно переносився, адвокат витягував гроші.

авось
13 днів 9 годин тому

а які там адвокати ? Вони за гроші надують прсту людину, а то безкоштовно захищатимуть.

авось
13 днів 8 годин тому

А скільки скарг на місцевих суддів написали ці адвокати , добиваючись справедливого рішення ? Ж ОДНОГО. А може в Новіку НАЙСПРАВЕДЛИВІШИЙ у світі суд ? Бідзюра обгрунтовано спростує. То, що ж рівень фаховості не дозво

атестаційна комісія
13 днів 8 годин тому

Перед тим ,як рекламувати будь- кого ,,може б краще зясувати прфесіональний рівень …

атестаційна комісія
10 днів 10 годин тому

Отож бо

для холмщака
13 днів 8 годин тому

На майдані було багацько народу ……Все одно обдурили….

хто пояснить ?
13 днів 5 годин тому

То це виходить як? З зарплат ці внески у шахтарів щомісячно вираховували, а в пенсійний фонд вони не надходили. Осідали у кишенях державницьких кліптоманів ? А крайніми залтшилися шахтарі. Тобто за їх жито – їх же і побито.

небайдужі люди своєї країни.
14 днів 6 годин тому

І як можна вважати таку людину адекватною,як так можна брихати.Одні брихуни.

Іван
16 днів 7 годин тому

Ми з такими дівчатами – шахтарочками ще не такі гори перевернем. Все буде добре, бо Україна – це країна справжніх людей.

Аня
16 днів 7 годин тому
Ми всі дуже хочемо жити в правовій державі, де всі дотримуються законодавства, а в разі порушень – несуть відповідальність. І для цього – кожному треба почати з себе!!! Якщо у нового директора є наказ – ніхто немає права непускати, виганяти і т.д. Якщо старий директор вважає своє звільнення незаконним – іде до суду так оскаржує його. Тоді його поновлять і ще й зарплату виплатять за вимушений прогул. А так – і Бару платять, бо він диектор, і якщо Пилипюк виграє суд – йому заплатять. Навіщо отак??? І окремо хотілось би сказати про адвоката Шостака: знаю його багато років, ще із… Читати далі »
Шахтар
16 днів 6 годин тому

В нас бюджетні кошти немо чого іх розбазарювати, вийде Пилипюк з лікарняного тоді хай приходить новий директора чи Бар чи інший….. а двом директорам нема чого платити зарплату. Зараз в.о. директора Бевз В.В.

Наташа
16 днів 6 годин тому

Ми віримо, що справедливість на боці колективу, а як вам не соромно п. Бар приходити в колектив який Вас не хоче? Який у вас інтерес, дуже цікаво?

Вуаля
16 днів 5 годин тому

Беріть Пилипюка і добудовуйте 10 шахту.

Відредаговано. Не треба огульно ображати колектив.
Модер

Володимир
16 днів 3 годин тому

Дужe гарна ідeя, закриємо пeршу і пeрeйдeм на 10 шахту на чолі з Пилипюком, наш Волинський дирeктор, який має 10 років роботи в шахті.

бодя
15 днів 17 годин тому

руслан і володя , ви ж з рук того директора їли , і виявилось що мало кормив ?(жадность фраера погубит )

піночет
15 днів 11 годин тому

Власюк не злодій а бувший депутат партії свобода

wpDiscuz