базарр

Підприємці обурені: директор ринку не хоче продовжити з ними угоди

36 2872

Сьогодні в Нововолинську на вулиці Ковпака  відбулися збори дрібних підприємців, які на території продуктового ринку торгують шкарпетками, рукавичками, іншим крамом.

Люди дуже стривожені, адже можуть втратити робочі місця.

Як повідомили РАДАРУ учасники зборів, директор ринку Петро Приступа заявив, що з нового року розірве угоди з ними всіма. Там він їм торгувати не дасть. Мають усі перейти на промислову частину центрального ринку і перенести туди свої контейнери/ятки. Місця їм визначить директор.

 – Що ж це за  примха така? – запитують підприємці. – Адже зараз у будь-якому продуктовому магазині торгують побутовими товарами. От, приміром, “Вест” на Шахтарській. Там і хліб, і і пральний порошок, і галантерея,  й іграшки – що завгодно. То чому в магазинах можна, а на ринку – ні?!

Зрозуміло: люди бояться ще більшої конкуренції. Тут покупець набере продуктів, а заразом прикупить якусь побутову дрібничку. Зручно всім. На промисловій частині ринку виторг у цих продавців упаде, а він тепер і так не дуже…

РАДАР пропонує адміністрації центрального ринку, підприємцям і споживачам висловитися щодо запланованого “покращення” у коментарях. Чи з цього треба починати, аби навести лад на нашому базарі?

 

На підходах до центрального ринку…

 

Ініціативна група підприємців, яку обрали на зборах, донесе їхню позицію до міської влади.

У суботу, 16 грудня,  підприємці зберуться ще раз.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

36 Коментар "Підприємці обурені: директор ринку не хоче продовжити з ними угоди"

повідомляти

Альона
1 рік 7 місяців тому

директор ринку навіть не вийшов пояснити до людей що ім робити далі…

Оксана
1 рік 7 місяців тому

я рахую що це незаконно – письмово підприємців ніхто не попередив, просто сказали: з 1 січня в вас немає права тут торгувати… Думаю, треба вам, народ, адвоката хорошого.тому що з 1 січня у вас не буде заключеного договору на оренду землі для торгівлі – тобто з 1 січня ви НЕЗАКОННО займаєте площу, отже, вас можна ПРОСТО ВИКИНУТИ з ринку разом з манатками…

Олександр
1 рік 7 місяців тому

Міська влада і директор ринку почали чубитись,а крайні підприємці. А навкруги базару влада не хоче порядок навести?

Тролик
1 рік 7 місяців тому

Питання в іншому, куди йдуть кошти і як вони обліковуються, які надходять із продажу місць навколо базару? З території, яка по документах не належить базару, хоча контролери справно обілечують!

Віка
1 рік 7 місяців тому

Все,як завжди у нас-“для людей”…Сумно за таку”хайзяновитість” у місті.

Підприємець
1 рік 7 місяців тому

Перевозити контейнери підприємці мають за свої кошти, так сказав директор ринку на зборах 12 грудня. А у четвер, 14 грудня, на збори директор ринку взагалі не з’явився. Тож цікаво – хто за цим стоїть.

АНАТОЛЬ_
1 рік 7 місяців тому
Земля під центральним ринком – комунальна власність територіальної громади Нововолинська. І саме члени громади визначають, згідно законодавства, Конституції України та Статуту міста де вони можуть створювати собі робочі місця, якщо це не суперечить правилам ТБ та не впливає на безпеку і комфорт проживання навколишніх мешканців. Навпаки: саме підприємці можуть оголосити недовіру директору ринку і звільнити його із займаної посади! Мирними, дозволеними нормативними актами Держави, акціями – пікетами, демонстраціями і блокуваннями. Я дивлюсь на Вас, люди, і думаю собі: це ж наскільки потрібно не любити себе, бути такими переляканими і неграмотними, щоб не відстояти своє! Всі документи – законні і підзаконні… Читати далі »
Тролик
1 рік 7 місяців тому

Почекайте, виходить, місто надає в оренду землю “Укрдержспоживспілці”, а вона у свою чергу здає підприємцям? Чи “Укрспілка” вже давно її викупила і земля – це її власність?

АНАТОЛЬ_
1 рік 7 місяців тому

Очевидно, так. За моїми даними “Споживспілка” її не викуповувала. Тому, що вже давно йшла мова, щоб на тому місці місцева влада та побудувала критий ринок із бутиками, а існуючий перенести за місто. Скажіть тоді: міськрада знову мала купувати продану раніше свою землю? :)) Шкода, що підприємці нічим не цікавляться і нічого не хочуть знати. Скажу більше: Вони можуть оголосити недовіру й міському голові та всьому депутатському корпусу. Мають повне право.

Олександр
1 рік 7 місяців тому

….за місто???? Там,за міськрадою ,є непоганий майданчик-інакше ніколи не зустрінемо на ринку міських очільників.

Олександр
1 рік 7 місяців тому

А простіше? Нас всіх задовільняє такий стан справ,і ринок і стан справ навкруги ринку? В широкому понятті.

Аміна
1 рік 7 місяців тому
Продавці ринку свого часу заключили договір з адміністрацією ринку-прочитати його-перше,і завжди під час підписання будь-яких документів-уважно читайте,що підписуєте.Ініціювати групою з пяти людей громадські слухання щодо даного питання (Громадські слухання – це можливість для територіальної громади прийняти безпосередню участь у здійсненні місцевого самоврядування, тобто порушенні питань та внесенні пропозицій щодо питань місцевого значення.Громадські слухання проводяться у вигляді зустрічей членів громади з депутатами міської ради та посадовими особами місцевого самоврядування, а також з посадовими особами підприємств, установ та організацій комунальної форми власності.)-бачите:у вас є можливість надати даному питанню широкого розголосу-просто не будьте пасивними.Прочитайте Правила торгівлі на ринках-правда на вашій стороні:якщо дотримуєтесь того,що… Читати далі »
Сергій
1 рік 7 місяців тому

Правильно директор робить. Е продуктовий ринок і є промисловий. А підприємці які торгують на продуктовому ринку промисловими речами хай не будуть сильно хитроголовими.

Маша.
1 рік 7 місяців тому

Не має постанови про поділ ринку на промисловий і продуктовий , по документах Нововолинський госпрозрахунковий ринок

Тролик
1 рік 7 місяців тому

Людей спеціально розділяють на різні групи, щоб по одній подіти. Люди ж не згуртовані, не мене човпуть – то й добре, а ті хай самі розбираються! Але прийде час, вони всіх вас подінуть.
До речі, скарги нашому прокуророві не пишіть, бо це, кажуть, зять Петра… А може, тому це все і почалося, бо зять став прокурором нововолинським?

маряна
1 рік 7 місяців тому

Нехай адміністрація ринку і так звані контролери наведуть порядок на ринку. У продуктовому ряду пройти не можливо, весь прохід заставлений ящиками з рибою, м’ясом. Куди дивляться контролери? Чи тільки за збором коштів у свій карман і гостинцями від продавців?

Оксана
1 рік 7 місяців тому

нема такого розподілу документально.

editor
1 рік 7 місяців тому

НУ ШО, ЗА ГОДИНКУ ТУТ БУДЕ БОМБА МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ.
МАФІОЗІ, НЕ СПІТЬ! 🙂

editor
1 рік 7 місяців тому

З нагоди затримання маніяка зробила іншу бомбочку. Тут: http://radar.in.ua/maniyaka-zlapaly-na-bulvari-spokij-garna-novyna-dlya-novovolynskyh-divchat/
Ну, а та ще трохи почекає. 🙂 Бандюки, не розслабляйтесь!

Олександр
1 рік 7 місяців тому

editor.Ви чому мої коментарі видаляєте і не друкуєте? За незаконну цензуру є відповідальність.

editor
1 рік 7 місяців тому

Іноді краще жувати або думати, ніж писати коменти. Це раз.
Більшість ваших коментарів – на сайті. Це два.
Під “незаконне цензурування” ваші коментарі не підпадають. Погугліть чому. Це три.
Тут є свої правила, як ви вже знаєте. І ви їх почали порушувати. Далі може бути бан.
А зрештою, можете подати до суду, не заперечую.
На все добре.

Віталій
1 рік 7 місяців тому

“люди бояться ще більшої конкуренції”. Для покупців це тільки на руку. Подивіться, для прикладу, на ціни, які були у супермаркеті “Рідний край” до відкриття “АТБ”. Завдяки конкуренції ціни знизилися. Так має бути і на ринку. Я за конкуренцію і за “розумні” ціни. А на продуктовому ринку нехай торгують продуктами.

Аннуся
1 рік 7 місяців тому

Правильно робить адміністрація ринку що починає наводити порядок. Там , де продукти харчування , не повинна продаватися хімія і промислові товари. Це – недопустимо. А в магазинах – тим більше. А ще болюча тема, це ваги. Продавці їх або ховають від покупців , або відсовуть на таку відстань, що і не побачиш яка вага покупки. Ну скільки можна дурити покупців? Радар , зробіть репортаж про ваги продавців овочів-фруктів. Є ж правила торгівлі. Бо коли їм робиш зауваження , вони відверто хамлять. Одна надія на вас. Може ви зможете щось змінити…….

Гість
1 рік 7 місяців тому

Просто продуктовий ринок напевно хочуть по тихому приватизувати, або продати.

Макс
1 рік 7 місяців тому

ТЕ, ЩО ЗАРАЗ РОБИТЬ З ПІДПРИЄМЦЯМИ МІСЦЕВА ВЛАДА, НЕЗАКОННО – ОФІЦІЙНОГО ДОКУМЕНТУ ПРО РОЗПОДІЛ РИНКУ НЕМАЄ. У ВІВТОРОК ПРО ЦЕ ГОВОРИЛОСЯ.
Є ЛИШ ПАПІР, В ЯКОМУ СКАЗАНО ПРО ВЕТЕРИНАРНО-САНІТАРНІ УМОВИ.

ЗАБОРОНИ НА ТОРГІВЛЮ ПРОМИСЛОВИМИ ТОВАРАМИ НЕМАЄ. З ЛЮДЕЙ РОБЛЯТЬ ЛОХІВ – ПІДПРИЄМЦІВ РОЗКОЛЮЮТЬ НА МАЛЕНЬКІ ГРУПИ І ВИПИХАЮТЬ З РИНКУ.

НАРОД, ТО ТРЕБА АБО ВИЛА БРАТИ І ЙТИ ДО МЕРІІ, АБО АДВОКАТА, І ТО ЩОБ НЕ БУВ ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ІНТЕРЕСАМИ МІСЦЕВОІ ВЛАДИ.

Маша.
1 рік 7 місяців тому

Розумно каже пан Макс, підприємцям потрібно згуртовуватися, а не ділитися!Потрібно своі робочі місця відстоювати.За своє потрібно боротися і все у вас вийде ! А на рахунок сміття, то не має кому прибирати, я бачила двірника ,вона вранці вже не може ходити, бо пяна як чіп..Як не має кому прибирати ,то нехай прибирають депутати, в них зарплати дай Боже кожній людині!Щасти вам в усьому шановні підприємці!!¡

Сергій
1 рік 7 місяців тому

Він каже таку саму чепуху як і ви. Хто кого розколює? Ну давайте наприклад в мясному павільйоні поставимо когось щоб продавав хімію чи промислові товари чи ще щось. Теж будете казати що це правильно? Для того і розділений ринок на продавольчий і промисловий, щоб був якийсь порядок. Просто в нас підприємці сильно хітроголові, як вже і писав і починають думати що вони хітріші за інших. Хочеш торгувати промисловими товарами то торгуй на промисловому ринку. Чомусь на промисловому не має продуктових контейнерів і ніхто не плаче з цього приводу.

іРИНА
1 рік 7 місяців тому

ми нехитроголові, Сергію, – там вкладені наші гроші і створені нами робочі місця,та й платимо ми і податки, і пенсійні збори місту, це 1.
а 2 – немає такого наказу чи постанови на розподіл ринку.
3. Зате є план торгово-розважального центру на місці ринку.
4. Що ж ти, Сергію, за магазини мовчиш? Іди-но там почни порядки наводити, бо ми не маємо з кого приклад брати.
5. І НЕМАЄ ніякого офіційного розподілу ринку на промисловий і продуктовий.

Катруся
1 рік 7 місяців тому

На ринку лишилося мало громадянин які мають статус “підприємця” .

Олександр
1 рік 7 місяців тому

А як називаються ті,що там торгують?

editor
1 рік 7 місяців тому

громадяни України, що виживають у цій державі як уміють.

Олександр
1 рік 7 місяців тому

То таким громадянам можна порадити йти працювати легально-в Нововолинську вакансій….по самі…вуха,а коли пан мер ще й індустріальний парк створить!!!!!! Бо прийде пенсія і знову буде *клятий Порошенко*,чи хтось інший і *не така УКРАЇНА*

Костя
1 рік 7 місяців тому

Пане Сергію , офіційного поділу ринку не існує,постанови також нн існує,то чому через скільки років потрібно все перебляти на ринку.Люди створили робочі місця , а тепер комусь це вигідно.

Просто Я
1 рік 7 місяців тому

У нас давно немає вулиці Ковпака. Почніть з малого – називайте правильно вулиці рідного міста. А порядок має бути у всьому. І поділ ринку на промисловий і продуктовий – це не чиясь забаганка, а цивілізована вимога до продажу товарів різного призначення. Хочемо порядку, але з себе починати ніяк не хочеться, тицяємо пальцем на інших.

editor
1 рік 7 місяців тому

як би це вам так делікатно пояснити. 90% нововолинців іще не називають цю вулицю вулицею Героїв АТО. І читачі просто не второпали б, де саме відбулися збори підприємців із ринку.
Скажу більше: ця вулиця зажила сумної слави, бо основний пласт наркоманських крадіжок скоюють тут або скоюють вихідці з цього району – Героїв АТО. І починати наводити лад чи то порядок у Нововолинську слід було не з перейменувань. Бо у цьому конкретному випадку замість декомунізації виходить дегероїзація.
Добрі наміри декомунізаторів треба все ж таки узгоджувати з місцевими реаліями й вивіряти на слух. Із цим не склалося.

Ульріх
1 рік 7 місяців тому

Хто призначає директора ринку?

wpDiscuz