садокк

Плата в дитсадках зросте! Спасибі меру за покращення…

23 2340

На сайті Нововолинської міськради оприлюднили проект рішення, яке мають ухвалити на 20-й сесії у грудні.

Називається воно “Про розмір плати для батьків за утримання дітей у закладах дошкільної освіти та встановлення грошових норм харчування”.

Якщо коротко, то депутати вирішать:

1. Встановити з 01.01.2018 року по 31.12.2018 р. плату для батьків за утримання дітей віком від 3-х до 6 (7) років у закладах дошкільної освіти у розмірі 20 грн. 00 коп. та грошові норми харчування з розрахунку 35 грн. 00 коп. у день на одну дитину; дітей віком від 1 до 3-х років – 15 грн. та грошові норми з розрахунку 25 грн. у день на одну дитину.

2. Встановити, що батьки та особи, які їх заміняють вносять плату за харчування дітей у закладах дошкільної освіти у розмірі 60 % від вартості харчування в день.

 

 

3. Встановити безкоштовне харчування у закладах дошкільної освіти для таких категорій дітей:

– дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

– дітей-інвалідів;

– дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

– дітей, батьки (члени сім’ї, вітчим) яких призвані на військову службу по мобілізації на виконання указів Президента України «Про часткову мобілізацію» (на підставі довідок, виданих відповідними військовими комісаріатами, а також документів, що засвідчують ступінь споріднення), на період до часу їх демобілізації;

– дітей – членів сімей учасників антитерористичної операції (на підставі копії посвідчення учасника бойових дій);

– дітей військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, співробітників правоохоронних органів, – на період їх відрядження для участі в антитерористичній операції, забезпеченні правопорядку та охороні державного кордону на території Донецької та Луганської областей (на підставі довідок, наказів, тощо виданих відповідними уповноваженими органами);

– дітей, батьки яких загинули у ході антитерористичної операції;

– дітей, батьки (члени сім’ї, вітчим) яких проходили військову службу в зоні проведення антитерористичної операції та отримали статус інваліда війни 1-11 групи (на підставі копії відповідного посвідчення).

4. Звільнити багатодітні сім’ї на 50 % за утримання дітей у закладах дошкільної освіти.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

23 Коментар "Плата в дитсадках зросте! Спасибі меру за покращення…"

повідомляти

editor
10 місяців 12 днів тому

Ірина Р.: Тільки й думають, де ще з людей здерти і свої дірки позатикати.
Ірина С.: Низько кланяємось нашим чиновникам!!!!!! 6О0 грн. на місяць за садок, круто!!!!!!! Значить, діти будуть менше відвідувати садочки.

editor
10 місяців 12 днів тому

Роман: ну якщо харчування буде як тепер – макарони з капустою… за таку ціну……Цікаво, як зміниться меню.
Тетяна: Стільки “лагідних ” слів хочеться сказати нашому меру… щоб він так “жив”!!!

editor
10 місяців 12 днів тому

Марія Бондар: Я в шоці!!!!! Ті, хто малозабезпечені і отримують гроші від держави по пару тисяч , то не платять , а ті, хто вижити не можуть на зарплату і ДСД не виходить, то по повній !!! Ну молодець, ще трошки – і будемо 100% платити. То з таким успіхом краще приватний садок. Ласкавих слів не вистачить.
Ми нікуди не дінемося, будемо платити , але ж хотілося б, щоб меню в садочках було краще. І щоб дітки їли, а не приходили додому голодні!!!

олександр
10 місяців 12 днів тому

Я з вами згідний.Але платять прості громадяни і я плачу за багатодітних бо вони немають змоги.Алеж я дитину веду в садочок ногами а вони на іномарках возять.Робіть висновок .Я своїй дитині відмовляю а за чужу плачу.Де справедливість . Треба щоб всі діти і батьки були рівні.Тому і піднімають ціни в садочка бо не всі платять.

Ольга
10 місяців 11 днів тому

згідна на 100 %

Олена
10 місяців 11 днів тому

Я в шоці, за що такі гроші платити?? Вони що там, обкурилися???
В мене двоє діток, я зараз ледь тягну цей садок, а тут ще підняти хочуть?? Де я ті гроші буду брати?? А інші мами??
Люди, не даймо їм цього зробити!

editor
10 місяців 11 днів тому

Галина: А якщо двоє діток ходять в садочок? Це скільки ж треба грошей?!!! А на ремонт плюс!!! Батьки, піднімайтесь і ідіть до того чобота! Не мовчіть! Гуртуйтесь! А то будете платити за тих,х то і так має пільги! Шок! Не вистачає слів для обурення!!!!!!!!!
Дійсно, платити за малозабезпечених, яким держава і так допомогу виділяє! Повинні всі бути в садочках одинакові!!!!Ну Сапожніков утнув! Він і так по підприємствах керує, яку давати зарплату

АНАТОЛЬ_
10 місяців 11 днів тому

І я таке чув. Кажуть, є чорні списки кого брати на роботу – кого ні. Я за ними вже років із десять полюю.

Марія
10 місяців 11 днів тому

В садочку халява, в школі халяву, в автобусах халява.Вскрізь багатодітні. З цим треба присікати. Скоро будуть в будинки заходити і вимагати.А які в них телефони, планшети. ДІСТАЛИ.

editor
10 місяців 11 днів тому

але ж ви й злі. Жирні корумповані с/коти у владі й біля влади – цяця, а вам багатодітні жити заважають?..

Марія
10 місяців 11 днів тому

Чому я повинна за когось платити?

Інна
10 місяців 11 днів тому

За багатодітних повертає50% держава а не ви платете.

Ірина
10 місяців 10 днів тому

Інна, а в держави гроші звідки – не з кишень платників податків?

олександер
10 місяців 10 днів тому

За ремонти ,благоустрій,Все що купляюється за кошти батьків вас це не цікавить.

Таня
10 місяців 6 днів тому

В школі немає ніякої халяви,хто тобі не дає народити третю дитину

editor
10 місяців 11 днів тому

Дотепер у садках керувалися рішенням міськради від 24.2.2017 р. за №14/43, де йшлося:
1. Встановити з 01.03.2017 року по 31.12.2017 року плату для батьків за утримання дітей у дошкільних навчальних закладах у розмірі 18 грн. 00 коп. та грошові норми харчування з розрахунку 30 грн. 00 коп. у день на одну дитину.
2. Встановити, що батьки та особи, які їх заміняють, вносять плату за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах у розмірі 60% від вартості харчування в день.
3. Витрати на безкоштовне харчування провести в межах загальних асигнувань, виділених на утримання дошкільних навчальних закладів на 2017 рік.

editor
10 місяців 11 днів тому

уважно прочитайте цей пасаж, громадяни батьки. Зверніть увагу на все…

Lesia
10 місяців 11 днів тому

В мене троє дітей я на даний час плачу 50% в садочку. Але в мене нема та як тут дехто виразився іномарки на якій моя дитина могла б їздити в садочок, теж саме і з телефонами. Несудіть всіх по одній якійсь людині!!!!!!

Інна
10 місяців 11 днів тому

Я теж за те щоб плату не піднімали харчування не таке вже і супер у садках збираймо громаду і до мера.

editor
10 місяців 11 днів тому

Галина: Що за покірність?«нікуди не дінемось будем платити»… А що, не можна згуртуватись і добиватись,щоб цього не було?! А якщо двоє діток—де взяти стільки грошей? Вони що там у міськраді – божевільні?

Яра Червінська
10 місяців 11 днів тому

Ярема постачає у всі садочки продукти. Навіть самі кухарі обурювались, що гівном дітей мусять годувати, але вони на роботі, а не взяти привезений товар не можна. 600 грн місяць це дурдом.. Може це вони так вирішили боротися з чергами в садочок? Такими темпами Сапог скоро на нараді буде кричати : ось яке в нас пАкращення! Хочешь в садок здати – будь ласка.. В любий час…. Місць вільних повно.

Яра Червінська
10 місяців 11 днів тому

Десь на 15,5, чи 6му м-ні казали,що віруючі мають відкривати приватний садочок. Не знаєте нічого про це?

Люда
10 місяців 10 днів тому

Дав би бог!! Було б дуже добре!!

wpDiscuz