садокк

Плата в дитсадках зросте! Спасибі меру за покращення…

23 2285

На сайті Нововолинської міськради оприлюднили проект рішення, яке мають ухвалити на 20-й сесії у грудні.

Називається воно “Про розмір плати для батьків за утримання дітей у закладах дошкільної освіти та встановлення грошових норм харчування”.

Якщо коротко, то депутати вирішать:

1. Встановити з 01.01.2018 року по 31.12.2018 р. плату для батьків за утримання дітей віком від 3-х до 6 (7) років у закладах дошкільної освіти у розмірі 20 грн. 00 коп. та грошові норми харчування з розрахунку 35 грн. 00 коп. у день на одну дитину; дітей віком від 1 до 3-х років – 15 грн. та грошові норми з розрахунку 25 грн. у день на одну дитину.

2. Встановити, що батьки та особи, які їх заміняють вносять плату за харчування дітей у закладах дошкільної освіти у розмірі 60 % від вартості харчування в день.

 

 

3. Встановити безкоштовне харчування у закладах дошкільної освіти для таких категорій дітей:

– дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

– дітей-інвалідів;

– дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

– дітей, батьки (члени сім’ї, вітчим) яких призвані на військову службу по мобілізації на виконання указів Президента України «Про часткову мобілізацію» (на підставі довідок, виданих відповідними військовими комісаріатами, а також документів, що засвідчують ступінь споріднення), на період до часу їх демобілізації;

– дітей – членів сімей учасників антитерористичної операції (на підставі копії посвідчення учасника бойових дій);

– дітей військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, співробітників правоохоронних органів, – на період їх відрядження для участі в антитерористичній операції, забезпеченні правопорядку та охороні державного кордону на території Донецької та Луганської областей (на підставі довідок, наказів, тощо виданих відповідними уповноваженими органами);

– дітей, батьки яких загинули у ході антитерористичної операції;

– дітей, батьки (члени сім’ї, вітчим) яких проходили військову службу в зоні проведення антитерористичної операції та отримали статус інваліда війни 1-11 групи (на підставі копії відповідного посвідчення).

4. Звільнити багатодітні сім’ї на 50 % за утримання дітей у закладах дошкільної освіти.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

23 Коментар "Плата в дитсадках зросте! Спасибі меру за покращення…"

повідомляти

Олена
8 місяців 7 днів тому

Я в шоці, за що такі гроші платити?? Вони що там, обкурилися???
В мене двоє діток, я зараз ледь тягну цей садок, а тут ще підняти хочуть?? Де я ті гроші буду брати?? А інші мами??
Люди, не даймо їм цього зробити!

Марія
8 місяців 7 днів тому

В садочку халява, в школі халяву, в автобусах халява.Вскрізь багатодітні. З цим треба присікати. Скоро будуть в будинки заходити і вимагати.А які в них телефони, планшети. ДІСТАЛИ.

Таня
8 місяців 2 днів тому

В школі немає ніякої халяви,хто тобі не дає народити третю дитину

Lesia
8 місяців 7 днів тому

В мене троє дітей я на даний час плачу 50% в садочку. Але в мене нема та як тут дехто виразився іномарки на якій моя дитина могла б їздити в садочок, теж саме і з телефонами. Несудіть всіх по одній якійсь людині!!!!!!

Інна
8 місяців 7 днів тому

Я теж за те щоб плату не піднімали харчування не таке вже і супер у садках збираймо громаду і до мера.

Яра Червінська
8 місяців 6 днів тому

Ярема постачає у всі садочки продукти. Навіть самі кухарі обурювались, що гівном дітей мусять годувати, але вони на роботі, а не взяти привезений товар не можна. 600 грн місяць це дурдом.. Може це вони так вирішили боротися з чергами в садочок? Такими темпами Сапог скоро на нараді буде кричати : ось яке в нас пАкращення! Хочешь в садок здати – будь ласка.. В любий час…. Місць вільних повно.

Яра Червінська
8 місяців 6 днів тому

Десь на 15,5, чи 6му м-ні казали,що віруючі мають відкривати приватний садочок. Не знаєте нічого про це?

Люда
8 місяців 6 днів тому

Дав би бог!! Було б дуже добре!!

wpDiscuz